Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ακριβός....το κράξιμο που το είδες....η παράθεση γεγονότων απο πότε είναι κράξιμο....

Άντε ας το περιορίσω στο συναγωνιστή και ας το γράψω "κράζεις" αντί για "κράζετε". Δικηγορίζεις βέβαια άγρια κι η κάποτε κόντρα, σε έχει σημαδέψει. Φιλικά μιλώντας και ας μην είμαστε ούτε στην πραγματική ζωή φίλοι "Μαλάκα, το κόβω πως θα ρίχνατε πολύ καλά..." μπέσα σου μιλώ. Ας το κάνω και ολίγον λογιότερο ¨Πόλεμος πατήρ πάντων " που έλεγε κι ο αξεπέραστος Ηράκλειτος...
ΥΓ. Οι ελαφρές βωμολοχίες είναι με την καλή έννοια...
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ακόμα να με βγάλει απο το μυαλό της  :grin: :grin: :grin: :grin:

Κι εσύ σε ανύποπτο χρόνο μπαίνεις και πετάς τη σφήνα σου, σε τόνο και ύφος δήθεν "είδα φως και μπήκα". Έχετε μέλλον, ψάξτε το...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Άντε ας το περιορίσω στο συναγωνιστή και ας το γράψω "κράζεις" αντί για "κράζετε". Δικηγορίζεις βέβαια άγρια κι η κάποτε κόντρα, σε έχει σημαδέψει. Φιλικά μιλώντας και ας μην είμαστε ούτε στην πραγματική ζωή φίλοι "Μαλάκα, το κόβω πως θα ρίχνατε πολύ καλά..." μπέσα σου μιλώ. Ας το κάνω και ολίγον λογιότερο ¨Πόλεμος πατήρ πάντων " που έλεγε κι ο αξεπέραστος Ηράκλειτος...
ΥΓ. Οι ελαφρές βωμολοχίες είναι με την καλή έννοια...
πάντος δεν το έχεις παρακολουθήσει καλά το θέμα...δεν την έκραξα την Κατερίνα.
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Κι εσύ σε ανύποπτο χρόνο μπαίνεις και πετάς τη σφήνα σου, σε τόνο και ύφος δήθεν "είδα φως και μπήκα". Έχετε μέλλον, ψάξτε το...

Είδες που είχα δίκιο όταν πόσταρα το τραγούδι????
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Κι εσύ σε ανύποπτο χρόνο μπαίνεις και πετάς τη σφήνα σου, σε τόνο και ύφος δήθεν "είδα φως και μπήκα". Έχετε μέλλον, ψάξτε το...
τελικά εσύ πας να δημιουργήσεις θέμα από το τίποτα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
καλό θα ήταν κάποιοι να καταλαβαίνουν πότε γίνεται πλάκα.....
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
'Οχι δεν είμαι μανουριάρης, απλά συμφωνώ μαζί σου..

Αγαπητέ δεν γίνεται να συμφωνείς μαζί μου, γιατί δεν συμφωνώ εγώ μαζί σου...Ας το καβλαντίσουμε λίγο το θέμα μέχρι να κοιμηθούμε. Αύριο θ μας καμαρώνουμε στις μασαζοπαπαρολογίες νιώθοντας δέος και υπερηφάνεια!
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Αγαπητέ δεν γίνεται να συμφωνείς μαζί μου, γιατί δεν συμφωνώ εγώ μαζί σου...Ας το καβλαντίσουμε λίγο το θέμα μέχρι να κοιμηθούμε. Αύριο θ μας καμαρώνουμε στις μασαζοπαπαρολογίες νιώθοντας δέος και υπερηφάνεια!
΄

Το ότι δεν συμφωνείς μαζί μου δεν αποκλείει το να συμφωνώ εγώ μαζί σου...  :grin:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Τα έχουμε ξαναπεί αλλά οκ.. ΝΔ στις πρώτες και Δημιουργία Ξανά τώρα.. Εσύ?

Σε ρώτησα αν ψήφισες ΠΑΣΟΚ για το σχόλιό σου περί συμφωνίας του ενός στην ασυμφωνία του δεύτερου προς τον πρώτο. Σόρι δεν θυμάμαι ότι τα έχουμε ξαναπεί...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom