Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εμφανισιακα στελλα και χριστινα???δουλευαν και αλλου???ηλικια???ΑΝ μπορεισ κατερινα να βοηθησεισ εχει καλωσ
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Νομίζω, ότι και διαφήμιση να κάνεις, όσους και να βάλεις να γράψουν αυτό που έχει σημασία φίλοι μου είναι οι υπηρεσίες που προσφέρεις στον πελάτη.1. Υπάρχει ή δεν υπάρχει πολυτελής χώρος, μπορεί ή όχι ο πελάτης να διαμορφώνει το πρόγραμμα που του αρέσει.2. Δίνουν ή όχι οι κοπέλες και την ψυχή τους για σωστό ωραίο και ευχάριστο πρόγραμμα.3. Αυτή φίλοι είναι η καλλίτερη διαφήμιση για το μαγαζί. Εγώ πάντως σας ευχαριστώ όλους.

1. Ε όχι ρε Κατερίνα!!! Δεν υπάρχει πολυτελής χώρος.Εχεις έναν όμορφο χώρο,(τον οποίο τον διατήρησες έτσι όπως τον βρήκες),ναι φρεσκοβαμένο, ναι με ντουζιέρες, ναι καθαρό, αλλά πολυτελή ....ΟΧΙ!!!
  2. Μην είσαι και τόσο σίγουρη οτι οι κοπέλες δίνουν και την ψυχή τους.Δεν έχουμε άλωστε και αυτή την απαίτηση.Η ψυχή τους είναι ίσως ότι τους έχει απομείνει να κρατήσουν για πάρτυ τους... Δεν έχουμε την απαίτηση να μας την δώσουν....
  3. Η καλύτερη διαφήμηση είναι όντως οι υπηρεσίες και ο χώρος, ΑΛΛΑ όταν αυτά πληρούνται και όταν αναφέρονται από πραγματικούς πελάτες και όχι από ΦΕΡΕΦΩΝΑ.
Πάψε λοιπόν να μας παραμυθιάζεις..........


 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μηπως λεω μηπως η κορασιδα πρεπει να ασχοληθει με τα συνοικεσια?
 

χήνος

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
σιγκνομι αλα ιχα προβλιμα με ιντερνετ γου εσ μπι . θα vαλο με σιντεσι φχαριστο με εντιαφερεσε για μαγαζι καλινικτα

καλιμερα πεδια σιμερα ινε  κατερινα  λιζα ανα ινα  μαρινελα  maja να eqet  kali mera


Νομίζω, ότι και διαφήμιση να κάνεις, όσους και να βάλεις να γράψουν αυτό που έχει σημασία φίλοι μου είναι οι υπηρεσίες που προσφέρεις στον πελάτη. Υπάρχει ή δεν υπάρχει πολυτελής χώρος, μπορεί ή όχι ο πελάτης να διαμορφώνει το πρόγραμμα που του αρέσει. Δίνουν ή όχι οι κοπέλες και την ψυχή τους για σωστό ωραίο και ευχάριστο πρόγραμμα. Αυτή φίλοι είναι η καλλίτερη διαφήμιση για το μαγαζί. Εγώ πάντως σας ευχαριστώ όλους.

μιλαμε για τεραστια προοδος. και τονους και σημεια στιξης... νυχτερινο πηγαινεις ;  :P
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
1. Ε όχι ρε Κατερίνα!!! Δεν υπάρχει πολυτελής χώρος.Εχεις έναν όμορφο χώρο,(τον οποίο τον διατήρησες έτσι όπως τον βρήκες),ναι φρεσκοβαμένο, ναι με ντουζιέρες, ναι καθαρό, αλλά πολυτελή ....ΟΧΙ!!!
  2. Μην είσαι και τόσο σίγουρη οτι οι κοπέλες δίνουν και την ψυχή τους.Δεν έχουμε άλωστε και αυτή την απαίτηση.Η ψυχή τους είναι ίσως ότι τους έχει απομείνει να κρατήσουν για πάρτυ τους... Δεν έχουμε την απαίτηση να μας την δώσουν....
  3. Η καλύτερη διαφήμηση είναι όντως οι υπηρεσίες και ο χώρος, ΑΛΛΑ όταν αυτά πληρούνται και όταν αναφέρονται από πραγματικούς πελάτες και όχι από ΦΕΡΕΦΩΝΑ.
Πάψε λοιπόν να μας παραμυθιάζεις..........
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
μιλαμε για τεραστια προοδος. και τονους και σημεια στιξης... νυχτερινο πηγαινεις ;  :P
δεν παρακολουθείς...........
πριν τα έγραφε μόνη της...τώρα γράφει ο γραμματέας...........έκτος αν απλά χρησιμοποιεί κειμενογράφο με αυτόματη διόρθωση ορθογραφίας.
 

χήνος

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
δεν παρακολουθείς...........
πριν τα έγραφε μόνη της...τώρα γράφει ο γραμματέας...........έκτος αν απλά χρησιμοποιεί κειμενογράφο με αυτόματη διόρθωση ορθογραφίας.
εσυ τι πιστευεις ;  :cheesy:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
εγώ έχω γράψει τι πιστεύω....
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
δεν παρακολουθείς...........
πριν τα έγραφε μόνη της...τώρα γράφει ο γραμματέας...........έκτος αν απλά χρησιμοποιεί κειμενογράφο με αυτόματη διόρθωση ορθογραφίας.

Είτε έχεις δίκιο είτε άδικο, τρώγεσαι για μανούρα ρε μπαγάσα! Σχέση αγάπης-μίσους!Παίζει στο τέλος να καψουρευτείτε...
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
εσυ τι πιστευεις ;  :cheesy:
΄
Ναι, φτιάξε τον κι άλλο, να τρώγονται μέχρι να βγούμε από την κρίση...

ΥΓ. Η Κατερίνα είχε δηλώσει ότι αρχικά έγραφε μόνη με τα όσα παρελκόμενα λάθη και μετά έγραφε άλλος/άλλη? που απέδιδε σε καλά ελληνικά τις απόψεις της, δεν είχε πει κάποιο ψέμα ως προς αυτό, μην την κράζετε άδικα..
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1

Καλά και εσύ για μανουριάρης μου κάνεις επί του θέματος. Ο n.smyrni δεν τοποθετήθηκε καν κι εσύ ήρθες να επιβεβαιώσεις με τα κινούμενα κεφαλάκια και το άσμα...Να πάνε τα ποστ μου άμεσα στην παπαρολογία...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
΄
Ναι, φτιάξε τον κι άλλο, να τρώγονται μέχρι να βγούμε από την κρίση...

ΥΓ. Η Κατερίνα είχε δηλώσει ότι αρχικά έγραφε μόνη με τα όσα παρελκόμενα λάθη και μετά έγραφε άλλος/άλλη? που απέδιδε σε καλά ελληνικά τις απόψεις της, δεν είχε πει κάποιο ψέμα ως προς αυτό, μην την κράζετε άδικα..
ακριβός....το κράξιμο που το είδες....η παράθεση γεγονότων απο πότε είναι κράξιμο....
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλά και εσύ για μανουριάρης μου κάνεις επί του θέματος. Ο n.smyrni δεν τοποθετήθηκε καν κι εσύ ήρθες να επιβεβαιώσεις με τα κινούμενα κεφαλάκια και το άσμα...Να πάνε τα ποστ μου άμεσα στην παπαρολογία...

'Οχι δεν είμαι μανουριάρης, απλά συμφωνώ μαζί σου.. Εξάλλου και την τελευταία φορά που πήγα, η Κατερίνα για τον σμυρνιό μου έλεγε...  (χρωστάω μια κριτική Λίζας)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
'Οχι δεν είμαι μανουριάρης, απλά συμφωνώ μαζί σου.. Εξάλλου και την τελευταία φορά που πήγα, η Κατερίνα για τον σμυρνιό μου έλεγε...  (χρωστάω μια κριτική Λίζας)
ακόμα να με βγάλει απο το μυαλό της  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
οκ θα σου κάνω την χάρη.........
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
οκ...αλλά μήπως να ρωτήσουμε και  την νύφη.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom