Νέα

Εξαρθρώθηκε μεγάλο κύκλωμα εμπορίας ανθρώπων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ISO9002
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ε καλά μην είσαι υπερβολικός. Υπάρχει και το τράφικινγκ. Αν ερθεις σε επαφή με κοπέλες που έχουν υποστεί τέτοιου είδους βία θα καταλάβεις ότι δεν είναι μια απλή κατάσταση. Οι κοπέλες για τις οποίες μιλάς εσύ προφανώς δεν πιέζονται. Υπάρχουν άλλες όμως που εξαναγκάζονται και δεν πληρώνονται κιόλας, ενώ διαβιούν σε συνθήκες τις οποίες κάθε άλλο παρά ανθρώπινες μπορούν να χαρακτηριστούν.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
πολυ δυσκολο αυτο που λες εγω στανταρ θα γινομουνα πουτανα σε καποιο καλο studio γιατι οχι, θα πληρωνομουνα αδρα για τη μεγαλυτερη απολαυση στη ζωη.Α ρε Ιζαμπελα μπαινω στην ψυχολογια σου!
 

Επισκέπτης
Φοβερή απόλαυση είναι να επιλέγεις, είναι η ταπεινή μου άποψη, οπότε η σκέψη σου είναι ίσως άκυρη αφού δεν σκέφτεσαι απο την πλευρά τους. Μια άποψη απο τις ίδιες θα ήταν χρήσιμη βέβαια.Τώρα όσον αφορά την δυσκολία αυτών που είπα, μην βάλεις στοιχημα διότι έχω ασχοληθεί με το θέμα εθελοντικά και γνωρίζω εκ των έσω τις περιπτώσεις αυτές.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Κοίτα, για να γίνεις πουτάνα σε καλό στούντιο πρέπει να έχεις περάσει και από τις υπόγες. Θα έχεις φάει τις μπάτσές σου, θα έχεις αποκτηνωθεί κάπως οπότε και καταλήγεις να γλυκαίνεσαι από τα λ7. Η πορεία ως εκεί όμως δεν είναι στρωμένη με ροδοπέταλα για όλες/όλους.
Τι να σου πω? Για ζιγκολίκι που είχα ρωτήσει, έπεφτε πολύ ξύλο απ' όσα μου είπαν.
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
To πιο ωραίο, βέβαια, είναι το σημερινό πρωτοσέλιδο της Espresso που έχει φωτογραφία τις λίστες των πελατών. Εννοείται πως οι λίστες που κατάσχονται μπορούν να γίνουν και flyer, πλην όμως οι μπάτσοι δεν έχουν τη δυνατότητα να τις χρησιμοποιήσουν. Αξίζει, όμως, να δει κανείς τις σημειώσεις που κρατούν τα γραφεία. Τι μας διδάσκει αυτό; Το αυτονόητο: δεν ψωνίζεις ποτέ στο σπίτι και ποτέ με το πραγματικό σου τηλέφωνο.

Κατά τα λοιπά: ασφαλώς και υπάρχουν κοπέλες που τις υποχρεώνουν να εκδίδονται. Μερικές και με το χειρότερο τρόπο, ιδιώς κάποιες μαύρες: κλεισμένες σε υπόγειο στην Κυψέλη και τις περνάνε καμιά πενηνταριά άτομα την ημέρα με πέντε και δέκα ευρώ προς τον τύπο που τις έχει αιχμάλωτες. Είναι επίσης αληθές ότι αρκετές βρίσκονται εδώ σε καθεστώς σκλαβιάς, ειδικά αυτές που είναι από Ρωσία, Μολδαβία, Ουκρανία, από χώρες που δεν είναι μέλη της Ε.Ε. Τους κρατούν το διαβατήριο και τους λένε ότι θα τα πουν όλα στους γονείς τους έτσι και την κοπανήσουν-κάτι τέτοιο συμβαίνει με αρκετές.
Βέβαια κατά την ταπεινή μου γνώμη το κίνητρο των αρχών δεν ήταν αυτό. Επειδή αραιά και που πρέπει να δείχνουν καμιά επιτυχία, μάζεψαν ένα-δύο γραφεία.

Το θέμα είναι άλλο-το έχω ξαναγράψει και παλιά: έχεις τη μαγκιά να καταγγείλεις τη βία σε κοπέλα; Ξέρω άνθρωπο που παρέλαβε κοπέλα σε 3Χ ηταν σαπισμένη στο ξύλο και ο τύπος τηλεφώνησε στην άμεσο δράση. Ηρθαν, τσίμπησαν τον οδηγό, πήραν την κοπέλα και γενικά ήταν διακριτικοί προς τον τύπο που τηλεφώνησε καθώς ήταν και παντρεμένος.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Λοιπον μην ακουω βλακειες τιποτα μα τιποτα δε γινεται χωρις τη θεληση τους ας γινοντουσαν πλυστρες ας προσεχανε γριες η παιδακια η ας πλαινανε σκαλες αλλα το ΧΡΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟ.Εγω τωρα ειμαι τζαμπα πουτανα του καθε καθηγητη που μας βαζει απιστευτη υλη και σαπιζω στο διαβασμα και δεν πληρωνομαι κιολας.Και αυτες με 10000ευρω το μηνα ρε πατε η θα τρελαθουμε ολοι ομαδικως
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Και να συμπληρωσω κατι για το παληκαρι που ειπε οτι οδρομος προς το studio δεν ειναι στρωμενος απο ροδοπετελα.Πριν απο καποιο καιρο ειχα παει με τη Γιαννα Δροσοπουλου 97 και μου ειπε οτι ειχε μια βδομαδα στην Ελλαδα ε ποτε προλαβε να σκληραγωγηθει η καριολα αφου βγαζει ενα καρο λεφτα για πλακα
 

Επισκέπτης
ας ελπίζουμε να μην ειναι τζάμπα τοοοσοο διάβασμα, και να ανοίξει λίγο το μυαλό σου
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Το μόνο που θα προσθέσω είναι να μην πιστεύεις ό,τι σου λένε. Ξέρω καμιά 20αριά που έχουν κανά μήνα στην Ελλάδα εδώ και 5 χρόνια...
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Εγω τωρα ειμαι τζαμπα πουτανα του καθε καθηγητη
:2funny: :2funny: :2funny:
Υπαρχουν και θυματα του τραφικ αλλα ειναι μειοψηφια.Την πατανε επειδη πανε σε γραφεια ευρεσης εργασιας και τους υποσχονται δουλεια . Μετα την πατησανε!Παντως οι πιο πολλες το κανουν με τη θεληση τους. Συγγενης μου απο Ρωσια εχει τον ενα αδελφο στα καραβια στη Σιγγαπουρη , τον αλλο αδελφο στρατιωτη στην Τσετσενια . Αυτη ηρθε εδω επλυνε σκαλες, με τα λεφτα πηρε διπλωμα ECDL και βρηκε μια δουλιτσα σε εταιρεια. Δεν κολυμπαει στο χρημα. Την παλευει ομως. Και για τολμηστε να τη ρωτησετε τι γνωμη εχει για τις συμπατριωτισσες της που ειναι πουτανες; Τη χειροτερη!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Λοιπον μην ακουω βλακειες τιποτα μα τιποτα δε γινεται χωρις τη θεληση τους ας γινοντουσαν πλυστρες ας προσεχανε γριες η παιδακια η ας πλαινανε σκαλες αλλα το ΧΡΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟ.Εγω τωρα ειμαι τζαμπα πουτανα του καθε καθηγητη που μας βαζει απιστευτη υλη και σαπιζω στο διαβασμα και δεν πληρωνομαι κιολας.Και αυτες με 10000ευρω το μηνα ρε πατε η θα τρελαθουμε ολοι ομαδικως

Δε θα ήμουν τόσο απόλυτος

Εσύ είσαι ίσως επειδή δεν ξέρεις για τι μιλάς

Σεβαστή η άποψή σου αλλα περιορισμένης αξιοπιστίας

Οταν τελειώσεις το διάβασμα, θα είσαι έτοιμος για την πραγματική ζωή
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Λοιπον επειδη κουραστικα λιγο παω να διαβασω συνοψιζω¨η πουτανα κατα μ.ο. ειναι ενα ακρως προσοδοφορο επαγγελμα και ευχαριστο,ολα ειναι θεμα επιλογων και τελος ειναι προεκλογικη περιοδος και χρειαζονται τετοια πυροτεχνηματα!Αυτα απο μενα παω για διαβασμα
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Λοιπον επειδη κουραστικα λιγο παω να διαβασω συνοψιζω¨η πουτανα κατα μ.ο. ειναι ενα ακρως προσοδοφορο επαγγελμα και ευχαριστο,ολα ειναι θεμα επιλογων και τελος ειναι προεκλογικη περιοδος και χρειαζονται τετοια πυροτεχνηματα!Αυτα απο μενα παω για διαβασμα

Κουράστηκες και είσαι πολύ κοντά στο να κουράσεις και εμάς

Περίμενα να διαχωρίσεις τουλάχιστον τις πουτάνες που επιλέγουν αυτό το δρόμο με τη θέλησή τους από αυτές που γίνονται με τη βία. Κρίμα που δεν το έκανες.

Και μιλας για μ.ο. Ελπίζω μόνο να μη σπουδάζεις μηχανικός.

Αντε καλό διάβασμα
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Πολύ απόλυτος είσαι billk και το να είσαι απόλυτος μέσα στην άγνοιά σου είναι τουλάχιστον επικίνδυνο. Το νόμισμα όπως είπε και ο φίλος πελοποννήσιος έχει δύο όψεις. Όταν ήμουν στην Αλεξανδρούπολη είχα πάρε-δώσε με μια μαυρούλα που δούλευε στο στριπ με μαύρες (εκεί είχα γνωρίσει και έναν απίστευτα γλοιώδη τύπο τον Κωνσταντίνο, αλήθεια τον ξέρει κανείς;). Κάποια στιγμή, φεύγουμε από το ξενοδοχείο που έμενα και επειδη είχα ακόμα κάποια ώρα στη διάθεση μου, μου λέει πάμε σπίτι μου. "Πάμε λέω" και σκέφτομαι ο μέγας εραστής, "λες να παιχτεί κάτι και με τη συγκατοικό της;!" Το σπίτι που έμεναν ήταν (και είναι ακόμα φαντάζομαι) πάνω από το στριπ. Λαμαρίνες, μιζέρια, ξεφλουδισμένοι τοίχοι και ταβάνια, παντελής απουσία κάθε είδους ζεστασιάς, μια θλίψη να πλανάται παντού, σχεδόν να στάζει από τις ρωγμές. Ένα δωμάτιο 3Χ3 και για τις δύο, με δυο ντιβάνια/ράντζα, ένας καθρέφτης για τον καλλωπισμό της βιτρίνας τους, φάρμακα, κραγιόν κτλ, όλα στοιβαγμένα έτσι ώστε να περισσεύει μια ελάχιστη γωνία για ένα ραδιοκασετόφωνο, που θα ήταν συμπαθητικό την εποχή που ο μακαρίτης Ανδρέας φόραγε ζιβάγκο. Και δεν είχε σημασία πια που ήταν ημίγυμνες, το μόνο που ήθελα ήταν πια να φύγω, πλήρης εξαθλίωση. Η τιμωρία μου κράτησε πάνω από ώρα. Φυσικά δεν ξαναπάτησα ποτέ εκεί. Η γυμνή, χωρίς αμπαλάζ αλήθεια, σε κάνει να συνειδητοποιείς κάποια πράγματα για τον εαυτό σου, που μόνο κολακευτικά δεν είναι. Φυσικά υπάρχει και η αντίπερα όχθη, όταν αποφάσισα μετά από 2 χρόνια να δω μια παλιά "γνωστή" μου, η οποία μου έκανε τη χάρη να μου δείξει το καινούριο της διαμέρισμα, σε νεόδμητη οικοδομή της Συγγρού και έμεινα μαλάκας, ο μαλάκας. Αυτή δεν ήταν που έψαχνες μαζί της διαμέρισμα και σε είχε βάλει στο τριπάκι να μοιραστείς μαζί της τα έξοδα για να μην στεναχωριέται το κακόμοιρο, ήταν και μόνο του και απαγοητεύμενο, και πως, τι άντρας είσαι αν δεν ξεπερνάς τις αναστολές της λογικής σου. Και να το πανάκριβο σαλόνι από τη μια, οι εντοιχισμένες κουζίνες, οι τεράστιες πλάσμα τηλεοράσεις, τα σπάνια κατοικίδια και η μαύρη BMW στο πάρκινγκ. Παρόλα αυτά είχε το θράσος να μου ζητήσει να την βοηθήσω λίγο με το ενοίκιο, εκείνο το μήνα μόνο, γιατί είχε καποια προβλήματα, ενώ η μαυρούλα μια τηλεφωνική κάρτα το πολύ, την οποία και χρησιμοποιούσε για να τηλεφωνεί και όχι για να κάνει μόνο αναπάντητες. Εννοείται πως αν είχε την ευκαιρία και μπορούσε θα έκανε και αυτή τα ίδια. Ένδοξα χρόνια θυμήθηκα και πάλι!
 

GEORGEG

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Λοιπον επειδη κουραστικα λιγο παω να διαβασω συνοψιζω¨η πουτανα κατα μ.ο. ειναι ενα ακρως προσοδοφορο επαγγελμα και ευχαριστο,ολα ειναι θεμα επιλογων και τελος ειναι προεκλογικη περιοδος και χρειαζονται τετοια πυροτεχνηματα!Αυτα απο μενα παω για διαβασμα

Εεεεε οχι και ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ επαγγελμα !!!!!!! Θα μας τρελανεις ρε φιλε.. Αν ειναι ευχάριστο και προσοδοφορο γιατι δεν το κανεις και εσυ ????
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ένδοξα χρόνια θυμήθηκα και πάλι!

Τι μου θύμησες και εμένα τώρα...
Κολωφόνος, κάθετος της Αχαρνών, στο Dia πιο κάτω. Συνοικία Αλβανών, μαύρων, Πακιστανών και το διαμερισματάκι που έμενε. Μικρούλι, χωρίς μπαλκόνια, φτωχικό(όχι χάλι βέβαια), μια τηλεόραση SABA (για όσους θυμούνται) με πλήκτρα, ένα κρεβάτι διπλό για δύο, ψυγείο κατοχικό, μπάνιο μινιόν(μες στην καλλιντικούρα βέβαια), θερμοσίφωνας που όλο χάλαγε(σάπιος γαρ), μαύροι να ακούνε χιπ χοπ, αλβανοί να απλώνουν μπουγάδες, φασαρία, βρώμα από κάτουρο, ανωνυμία. Πιο πολύ με φοβόντουσαν αυτοί παρά όσο νόμισα ότι φοβόμουν εγώ. Ωραία χρόνια!!! Ο Κωλοφόνας της δόξάς μου. Τι σύμπτωση. Μόλις έφυγε από εκεί, στράβωσε το κλίμα. Για να περάσει το αμάξι(ήταν και της προκοπής) από το στενό, έγλυφες φτερά, καθρέφτες κλπ. Το είχα κάνει ρημαδιό, αλλά δεν είχε καμία σημασία.
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Σήμερα στα πλάνα που έδειξε το Mega είχαν στον τοίχο και μια "μαύρη λίστα"!Μάλλον για τους κακοπληρωτές πελάτες.

Πάντως καμιά δεν έρχεται να γίνει πουτάνα.Αλλά οι περισσότερες που ακολουθούν αυτό το επάγγελμα το κάνουν με τη θέλησή τους.Γρήγορα λεφτά...Π.χ η Χριστίνα το Ρωσιδάκι.Σάς φαίνεται να είναι θύμα εκμετάλευσης;Σίγουρα όταν έπαιζε με τις κούκλες της δεν είχε όνειρο να την πηδάει ο κάθε ένας βρωμιάρης,χοντρός κλπ.Αλλά τα λεφτά είναι γλυκά...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
"το παπόρι απ την περσία πίαστηκε στην κορινθία
....
τώρα κλαίν ολα τ'αλάνια που θα μείνουνε χαρμάνια"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom