Νέα

Εξαρθρώθηκε μεγάλο κύκλωμα εμπορίας ανθρώπων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ISO9002
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
www.bourdela.com/content/view/660/176/]Αυτό το thread αναφέρεται στο άρθρο[/url]

Ξέρετε κανέναν γνωστό/γνωστή που να τον "αρπάξαν"; Από κοπέλλες, τσατσάδες ή γνωστούς. Τους σαρώσαν όλους μιλάμε!
 

Επισκέπτης
καλα υπηρχε τετιο γρφειο και εμεις κοιμομασταν?
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Το είπε και στην TV... :rolleyes:

το είπε και κάποιος εδώ πριν λίγες μέρες ότι θα γίνει σκούπα... να που επιβεβαιώνεται..

αλλά ρε γμτ, υπάρχουν γυναικες που τις υποχρεώνουν να κάνουν αυτή τη δουλειά?
πρώτη φορά το ακούω...  :-
 

Επισκέπτης
Το είπε και στην TV... :rolleyes:

το είπε και κάποιος εδώ πριν λίγες μέρες ότι θα γίνει σκούπα... να που επιβεβαιώνεται..

αλλά ρε γμτ, υπάρχουν γυναικες που τις υποχρεώνουν να κάνουν αυτή τη δουλειά?
πρώτη φορά το ακούω...  :-






τις υποσχοντε οτι θα δουλευουν στην ελλαδα σαν σερβιτορες και καταληγουν στα μπουρδελα
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Προ΄σεξατε το πιο σημαντικό στοιχείο του άρθρου?
Οι έρευνες ξεκίνησαν ύστερα από πληροφορίες των Ουκρανικών Αρχών....
αθάνατη ΕΛΑΣ πουλιά στον αέρα πιάνεις....
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Κατά την γνώμη μου τέτοια παράνομα κυκλώματα, συμπεριλαμβανομένων και των κυκλωμάτων που φέρνουν κοπέλες ως "σκλάβες" και τις αναγκάζουν να εκδίδονται παρά την θέλησή της ανθούν και δυστυχώς θα υπάρχουν ότι προσπάθειες και να κάνει η αστυνομία. Η λύση είναι να νομιμοποιήσουμε τις υπηρεσίες "συνοδών" και στην χώρα μας επιτέλους!!! Δεν γίνεται να είμαστε η μόνη χώρα στην ΕΕ (για να μην πω ίσως η μόνη σε όλη την ευρωπαϊκή ήπειρο) που να απαγορεύεται ο πληρωμένος έρωτας σε κάθε άλλη μορφή του πλην των μπουρδέλων. Αν υπάρξει νομιμοποίηση αυτών των υπηρεσιών τα παράνομα κυκλώματα δεν θα έχουν λόγο ύπαρξης αφού θα τα διαλύει ο νόμιμος ανταγωνισμός. Οι συνθήκες θα είναι καλύτερες και τα οικονομικά κέρδη μεγαλύτερα τόσο για τις κοπέλες όσο και για τους πελάτες.
 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Κατά την γνώμη μου τέτοια παράνομα κυκλώματα, συμπεριλαμβανομένων και των κυκλωμάτων που φέρνουν κοπέλες ως "σκλάβες" και τις αναγκάζουν να εκδίδονται παρά την θέλησή της ανθούν και δυστυχώς θα υπάρχουν ότι προσπάθειες και να κάνει η αστυνομία. Η λύση είναι να νομιμοποιήσουμε τις υπηρεσίες "συνοδών" και στην χώρα μας επιτέλους!!! Δεν γίνεται να είμαστε η μόνη χώρα στην ΕΕ (για να μην πω ίσως η μόνη σε όλη την ευρωπαϊκή ήπειρο) που να απαγορεύεται ο πληρωμένος έρωτας σε κάθε άλλη μορφή του πλην των μπουρδέλων. Αν υπάρξει νομιμοποίηση αυτών των υπηρεσιών τα παράνομα κυκλώματα δεν θα έχουν λόγο ύπαρξης αφού θα τα διαλύει ο νόμιμος ανταγωνισμός. Οι συνθήκες θα είναι καλύτερες και τα οικονομικά κέρδη μεγαλύτερα τόσο για τις κοπέλες όσο και για τους πελάτες.

Η μόνη χώρα είπες στην Ευρώπη?
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Μηπως θα έπρεπε να μαζέψουμε υπογραφες και να ζητήσουμε αλλαγη
του νομου???
 

nekro_shmeio

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
66
Like
1
Πόντοι
0
συγχαρητηρια στο Τμήμα Καταπολέμησης Εμπορίας Ανθρώπων της Δίωξης Οργανωμένου Εγκλήματος της Ασφάλειας Αττικής. ευχομαι να συνεχισουν την καλη δουλεια και να μην αφηνουν συμφεροντα να μπαινουν εμποδια στο εργο τους.
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Έπιασαν και μια από τη Βενεζουέλα.Έχει γραφεί κι εδώ για μια Βενεζουελάνα ονόματι Patricia.Και δεν πρόλαβα να τη δοκιμάσω.Αυτή είναι;
 

kiout

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
σκεφτομαι πως δε χρειάζεται πληροφόρηση από ουκρανία ή όπου αλλού.
μια βδομάδα να παρακολουθήσει κανείς το σιτέ έχει γίνει σαΐνι.

κι αν είναι κάποιος που ψοφά για διακρίσεις, ίσως έχει στο τσεπάκι την προαγωγή με μια επίσκεψη εδώ.

εκτιμώ πως το σιτέ  πλέον δεν προσφέρει πληροφόρηση και "κουλτούρα", όσο είναι  βοήθημα για διώκτες του χώρου.

κάτι πρέπει να γίνει. να μη προσφέρεται  πρώτη ύλη  σε τζάμπα διώκτες.

εντάξει με τις φυλακισμένες.  αλλά αυτές που είναι επαγγελματίες συνειδητά - και νομίζω πως το 99%  όλων όσων έρχονται, ξέρουν τι θα κάνουν εδώ, τις ενημερώνουν οι προηγούμενες που τις δελεάζουν... είναι εύκολα και καλά τα λεφτά με ξάπλες ...

τα αδικήματα να είναι υγειονομικού ενδιαφέροντος και εφορίας :-)

 

nekro_shmeio

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
66
Like
1
Πόντοι
0
"εκτιμώ πως το σιτέ  πλέον δεν προσφέρει πληροφόρηση και "κουλτούρα", όσο είναι  βοήθημα για διώκτες του χώρου"
εαν ειναι δυνατον.....εχεις καποιο συμφερον απο τον "χωρο" αυτο, σωστα;

"κάτι πρέπει να γίνει. να μη προσφέρεται  πρώτη ύλη  σε τζάμπα διώκτες" δηλαδη θα βαλετε συνδρομη στα εγγεγραμμενα μελη του σάϊτ; καποια στιγμη θα γινοταν και αυτο.  αφου βεβαια εδραιωθει για τα καλα στην χωρα μας η υπηρεσιες που προσφερει το σάϊτ και υπαρξει και το αναλογο νομικο πλαισιο. για επιχειρηματικη προσπαθεια προκειτε οχι για κοινοφελες ιδρυμα.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Η μόνη χώρα είπες στην Ευρώπη?

Δεν είμαι και σίγουρος φίλε, γενικά δεν μου αρέσει να μιλάω χωρίς να ξέρω αλλά έχω ταξιδέψει λίγο και πιστεύω ότι είμαστε η μόνη χώρα στην Ευρωπαϊκή Ένωση όπου απαγορεύονται οι υπηρεσίες συνοδών.
 

Επισκέπτης
Δεν είμαι και σίγουρος φίλε, γενικά δεν μου αρέσει να μιλάω χωρίς να ξέρω αλλά έχω ταξιδέψει λίγο και πιστεύω ότι είμαστε η μόνη χώρα στην Ευρωπαϊκή Ένωση όπου απαγορεύονται οι υπηρεσίες συνοδών.

στις περισσοτερες δεν επιτρεπετε φιλε μου
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
  Παντως εγω θυμηθηκα τον driver απο ενα παλαιοτερο thread που έλεγε "ειστε ολοι φακελωμένοι". Μιλαμε τετοιο φακελωμα δεν το περιμενα, ολοκληρο μπακαλοτευτερπ εδειξε η TV. Καλα τοσα λεφτα εβγαζαν ενα πισι δεν ηξεραν να αγοράσουν??

  Ασε που ειχαν και 36 διαφορετικα νουμερα κινητων να παιρνουν οι πελάτες!!!!!!
μαλλον απο εφημεριδα δραστηριοποιούνταν αλλα η τιβι εδειξε και ενα "σπίτι" το αναγνωρισε κανενας?????
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
στις περισσοτερες δεν επιτρεπετε φιλε μου

Σίγουρος είσαι; Όπως είπα και πριν δεν είμαι βέβαιος αλλά έχω δει απροκάλυπτη διαφήμιση υπηρεσιών συνοδών, πρακτορείων μοντέλων κλπ. κλπ. και στο ίντερνετ και σε τουριστικά έντυπα για πολλές ευρωπαϊκές χώρες. Σίγουρα σε Βρετανία, Γαλλία, Ισπανία, Ιταλία, Γερμανία, Σουηδία, και για τις ανατολικές δεν το συζητάω καν... Οπότε και να απαγορεύονται εκεί σίγουρα η εφαρμογή του νόμου θα είναι πολύ ελαστική... Γι αυτό και δεν υπάρχουν τέτοια φαινόμενα εκεί (ή έστω όχι τόσο συχνά)
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Πέραν του Σαδιστή, έπεσε κωλομάζεμα και σε κανένα άλλο κατάστημα???

Ποιες μαζέψανε να τους προσφέρω αμέριστη συμπαράσταση?
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Κατι μου βρωμαει εμενα σε αυτη την κατασταση οτι παρα τη θεληση τους ερχονται και πηγαν στην πορνεια αθελα τους ηταν δουλες τις κλειδωνανε και μαλακιες......Να σας πω και την δικια μου εκδοχη η πουτανα στη σημερον ημερα ειναι ενα ακρως προσοδοφορο επαγγελμα(10000/μηνα)αν ημουν γυναικα θα το δοκιμαζα στανταρ,τωρα προεκλογικη περιοδος ειναι ειτε κατασκευαζουμε μια ειδηση ειτε τη μεταδιδουμε στον κοσμο μεσω του μαλακα του Καρσιωτη οπως θελουμε και καλα η καλη αστυνομια επιασε τους κακους μαστροπους ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ.Εχετε δει εσεις την Αλινα η τη Μπαρμπι η την Ιζαμπελα η τη Μαρια η τη Νατασα να νιωθουν οτι εκμεταλευονται,μαλλον γουσταρουν να πηδιουνται για τα φραγκα και γω θα γουσταρα!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Και την άλλη ρε μάγκα, την μάνα την Βουλγάρα που την είχανε αλυσσοδεμένη στο χωράφι και την πηδάγανε νουμεράδα, γούσταρε και αυτή?

Το νόμισμα έχει δύο όψεις.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Και την άλλη ρε μάγκα, την μάνα την Βουλγάρα που την είχανε αλυσσοδεμένη στο χωράφι και την πηδάγανε νουμεράδα, γούσταρε και αυτή?

Το νόμισμα έχει δύο όψεις.
Ειμαι καχυποπτος αδερφε.ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ...σου λεω ΧΟΝΤΡΑ ΦΡΑΓΚΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom