Νέα

Εξάρχεια: Συνελήφθη τραβεστί δολοφόνος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gatakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
5
Κριτικές
11
Like
38
Πόντοι
10
Εδώ δεν υπάρχει καμία διαμαρτυρία υπέρ της άτυχης κοπέλας που δολοφονήθηκε από τον τράβελο; Αλλά είναι δύσκολο τι να πουν , που να τον κατατάξουν οι παρασιτικές αριστερές φεμινιστικές οργανώσεις
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Περνάω καμιά βόλτα για κανα σουβλάκι πιο πάνω. Εχω επιχειρήσει να κάτσω να φάω στη πλατεία πολλές φορές αλλά σκέτος εμετός η φάση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εκεί αράζεις τυπε και το γνωρίζεις?
Περνάω καμιά βόλτα για κανα σουβλάκι πιο πάνω. Εχω επιχειρήσει να κάτσω να φάω στη πλατεία πολλές φορές αλλά σκέτος εμετός η φάση.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Περνάω καμιά βόλτα για κανα σουβλάκι πιο πάνω. Εχω επιχειρήσει να κάτσω να φάω στη πλατεία πολλές φορές αλλά σκέτος εμετός η φάση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Περνάω καμιά βόλτα για κανα σουβλάκι πιο πάνω. Εχω επιχειρήσει να κάτσω να φάω στη πλατεία πολλές φορές αλλά σκέτος εμετός η φάση.
Ισχύει απολύτως.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.228
Κριτικές
81
Like
7.961
Πόντοι
7.865
Γενικά ακομα μια περίπτωση δολοφονίας απο λοατκι άτομο που περνάει στο ντούκου.Εδώ δεν περνάει για γυναικοκτονία,καθώς δεν είναι λευκός,χριστιανός και Έλληνας ο θύτης,αλλά ένα ασταθές διεμφυλικό άτομο.Κατα τα άλλα παπάρια,στην κυριολεξία.
 

farmerjim

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Like
436
Πόντοι
21
Εδω ειναι το διλλημα του φιλελε προοδευτικου. Τον βγαζεις αθωο με ψυχολογικα προβληματα η τον χωνεις φουλ ταιμ μεσα επειδη οι τρανς ειναι νορμαλ συμφωνα με την τελευταια εκδοση του δογματος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

1633864962131.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom