Νέα

Εξαφάνιση 27χρονης στην Κω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.302
Κριτικές
167
Like
27.443
Πόντοι
34.538

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.825
Πόντοι
12.056
ρε παληκαρια ακομη η τυπισσα να ηταν πουτανα δεν παυει ενα σκουληκι να την εχει αφαιρεσει την ζωη..... τι δεν καταλαβαινεται ο τυπος ειναι για ηλεκτρικη καρεκλα μαζι με τους συνεργους του
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.119
Κριτικές
20
Like
27.404
Πόντοι
8.346
Τύπε μου τετραμελής οικογένεια όπου και να πας είναι ακριβά.
Αεροπορικά και διαμονή πάντως αν τα οργανώσεις σωστά μπορείς να βρεις φτηνά. Το φαγητό και η ζωή μετα εκει ειναι αναλογα τα γούστα του καθενός.
Αν θες μπορείς να την βγάλεις σαν τν Μπλέτσα με Βιολάντα ή σαν τον Δούση σε εστιατόρια
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.825
Πόντοι
12.056
Τελευταία τροποποίηση:

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.549
Κριτικές
2
Like
19.480
Πόντοι
3.656
τοσο πολυ ακριβύνε το μετρο :think:
Γαλλία είναι φτηνά, το Παρίσι είναι να ξερνάει μέχρι και η κυρά Τασία ,μπόχα κατρουλιό ,εξαθλίωση και δυσωδία Χ1000 χειρότερα από κέντρο αθήνας...
στο μετρό βρωμοκοπάει εμετούς ,πίνουν μπύρες χόρτο της πουτάνας γίνεται ,αφρικανομπανανία
Νότια είναι ανθρώπινα...
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.825
Πόντοι
12.056
Γαλλία είναι φτηνά, το Παρίσι είναι να ξερνάει μέχρι και η κυρά Τασία ,μπόχα κατρουλιό ,εξαθλίωση και δυσωδία Χ1000 χειρότερα από κέντρο αθήνας...
στο μετρό βρωμοκοπάει εμετούς ,πίνουν μπύρες χόρτο της πουτάνας γίνεται ,αφρικανομπανανία
Νότια είναι ανθρώπινα...
αυτη την ευρωπη θελουν φιλε και σε καμμια 20αρια χρονια θα μετακινηθει αρκετος πλυθησμος απο ολους αυτους προς την ευρωπη καμμια 200αρια μυρια οποτε θα εχουν αμεση προσβαση στο isis και σε ολους αυτους
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.656
Κριτικές
1
Like
3.559
Πόντοι
456
Φίλε φέτος ο τουρισμος δεν πάει καλά γιατί περα οτι ανεβασαν εδω τις τιμες οι νησιώτες,Τουρκία και Αίγυπτος ειχαν υποτίμηση των νομισμάτων τους με αποτέλεσμα έκλεισαν ολοι για εκεί φθηνοτερες διακοπές.
μακαρι να μπορουσαμε να παμε κ εμεις Τουρκια για να μεινουν με αδεια καταλυματα οι πονηροι οι δικοι μας εδω που εφτασαν τις τιμες στον θεο
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
615
Κριτικές
19
Like
6.202
Πόντοι
2.036
Θα πει οτιδήποτε χρειάζεσαι για να σταματήσει το μαρτύριο, κάποιοι αυτοκτονούν κιόλας.
Για αυτόν τον λόγο ΔΕΝ είναι αποδοτικό το ξύλο/βασανιστήρια ΑΝ σε ενδιαφέρει η αλήθεια και όχι απλά να βρείς ένα εξιλαστήριο θύμα.

Κως: Απόπειρα βιασμού καταγγέλλει 30χρονη από Πακιστανό, 20 μέτρα από το σημείο που βρέθηκε νεκρή η Αναστάζια​

Το περιστατικό συνέβη στις αρχές Ιουνίου - «Μου έριξε κάτι στο ποτό, μετά από λίγα λεπτά όλα σκοτείνιασαν» ανέφερε η Μαρία - Δηλώνει βέβαιη ότι είναι από το πολύ στενό περιβάλλον του 32χρονου Μπαγκλαντεσιανού​


«Είναι ακριβώς το ίδιο σημείο, ακριβώς, το λέω και ανατριχιάζω. Δηλαδή ξέρω τι έπαθε η κοπέλα. Μπορώ να νιώσω τι έπαθε η κοπέλα και τρελαίνομαι γιατί δεν είδα αυτόν που μου το έκανε σε έμενα, δηλαδή αυτό σημαίνει πως ήτανε παρέα, ότι είναι κλίκα, πώς να το πω, και θα το ξανά κάνει όσο είναι ελεύθερος» δήλωσε η 30χρονη.

Όταν δημοσιογράφος την ρώτησε για το ποιες ήταν οι πρώτες σκέψεις της μόλις έμαθε την κατάληξη της άτυχης Ανστάζια. η Μαρία απάντησε ως εξής: «Σκεφτόμουν ακριβώς το ίδιο πράγμα, ξέρω τι συνέβη στην κοπέλα. Συνέβη ακριβώς το ίδιο πράγμα. Την βρήκανε στον δρόμο, την προσέγγισαν. Η κοπέλα είχε πιει κρασί όπως λένε στην ταβέρνα, ίσως ήταν λίγο σε μέθη, μπορεί να της είπαν αυτό "να σε πάω σπίτι", να την κέρασαν μια πορτοκαλάδα, μια μπύρα, κάτι και με την πρώτη ευκαιρία της ρίξανε κάτι μέσα σε αυτό το πράγμα. Εγώ αν ήμουνα πενήντα μετρά πιο μακριά, που δεν υπήρχε κανένας, και από πάνω να ‘ναι το δέντρο που βρέθηκε η κοπέλα, πενήντα μέτρα πιο μακριά θα είχε συμβεί και σε μένα».

Το χρονικό του εφιάλτη


Κλείσιμο
Ήταν βράδυ Παρασκευής 2 Ιουνίου, όταν η Μαρία περίμενε τη φίλη της σε μια παραλία να σχολάσει για να πάνε για φαγητό. Εκεί, την πλησίασε ο άνδρας. «Μου είπε τον έλεγαν… και έμενε στο Ζηπάρι, μου έδωσε το τηλέφωνό του και μου είπε ότι δούλευε στις ξαπλώστρες και ότι έκανε μασάζ στην παραλία. Μου είπε αν ήθελα μασάζ. Του είπα όχι και από εκεί ξεκίνησε όλο».

Ο άντρας από το Πακιστάν την πλησίασε αρχικά με φιλικές διαθέσεις και της έπιασε κουβέντα. Όπως λέει στο Mega το θύμα, της έριξε κάτι στην μπύρα, μέσα σε λίγα λεπτά παρέλυσε όλο της το κορμί και τότε ο αλλοδαπός της όρμηξε για τη βιάσει.


«Ξεκάθαρα μου έριξε κάτι μέσα. Στη μισή μπύρα, μου λέει κιόλας, ‘δεν θα πιεις την μπύρα σου;’. Ήπια την μπύρα με μια μεγάλη γουλιά. Μετά από λίγα λεπτά σκοτείνιασαν όλα, όλα σκοτείνιασαν. Δεν μπορούσα να κουνήσω κανένα μέλος του σώματός μου, αλλά το μυαλό μου δούλευε. Το μυαλό μου ήτανε ξεκάθαρο. Ήταν πολύ ξεκάθαρο το μυαλό μου. Αυτός έπεφτε πάνω μου με δύναμη, με χούφτωνε και μου φώναζε "δεν με θες, γιατί έχω μαύρο δέρμα;". Και του φώναζα "όχι, όχι" και έκλαιγα και μου έλεγε "τότε τι;"» είπε η Μαρία.

Σχετικά με ερώτηση για το αν πράγματι πιστεύει ότι ο δράστης ήταν από την παρέα του βασικού υπόπτου για τη δολοφονία της 27χρονης: «Ναι, αυτοί είναι όλοι μαζί, το πιστεύω είναι όλοι μαζί μια παρέα. Πιστεύω και πολύ πριν από μένα το έχουνε κάνει και πιστεύω θα το ξανακάνουν και θα συλληφθεί στο επόμενο θύμα, όταν θα κλαίμε και άλλη κοπέλα. Αυτό είναι το σύστημά τους».

Όπως ισχυρίζεται η Μαρία, με ότι δύναμη της είχε απομείνει πριν παραλύσει εντελώς, φώναξε όσο δυνατά μπορούσε. Εξήγησε επιπλέον πως έκανε καταγγελία στο «Χαμόγελο»: «Ήταν οι μόνοι που βρήκα στο «Χαμόγελο του παιδιού». Τέλος. ευχήθηκε να συλληφθεί σύντομα ο δράστης και καμία γυναίκα να μη ζήσει αυτό που έζησε η ίδια στα χέρια του.
Εδώ έρχεται και κουμπώνει η απορία που είχα εξαρχής.
Είναι πάρα πολύ πιθανό ο τύπος ακόμα και αν δεν το έκανε ο ίδιος να την "πάσαρε" σε αυτούς που το κάνανε, πραγματικά αυτοί σε όποια περιοχή βρίσκονται επικοινωνούν μεταξύ τους άμεσα
Ο τύπος είχε βγάλει εισητήρια να φύγει, κάνανε τίποτα οι μπάτσοι για του φίλους / ομοεθνείς που παίζει ήδη να έχουν φύγει με πλοία/αεροπλάνα ή τουλάχιστον ξέρουν αυτούς που έφυγαν ?
ΠΑΠΑΡΙΑ, σιγά μην έχουν κάνει προληπτικό έλεγχο σε πλοία ειδικά, δεν λέω να ρίξεις lockdown στο νησί καλοκαιριάτικα αλλά να παίρνεις χαρτιά/ονόματα, είμαι 100% σίγουρος πώς ο όποιος άλλος εμπλεκόμενος, έχει πάρει πούλο μέρες τώρα από το νησί.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.872
Πόντοι
3.846
Α εκει ειχε παει; Sorry αλλα νομιζα οτι πηρε το ματι μου κατι φωτο σε Καναρια νησια, Μοντε Καρλο, Μιλανο, Βενετια κτλ κτλ κτλ
Τι είναι ρε τυπε το Μιλάνο δηλαδή;
Ντουμπάι;
Κάποιοι δεν έχετε ιδέα από αεροπορικά εισιτήρια και Καιρός διαμονής στο εξωτερικό και ακούτε 2-3 προορισμούς και νομίζετε ότι θέλει 2-3 χιλ για ένα ταξίδι.

Μάθετε 2-3 πράγματα και μην βγάζετε συμπεράσματα αφού δεν έχετε ιδέα, ούτε καν ξέρετε τελικά πού πήγε βασικά.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.872
Πόντοι
3.846
Μιλάνο κ Βενετία πανακριβοι προορισμοι.
Ryanair 25€ πηγαινελα για καφεδάκι το Σάββατο απο Θεσσαλονίκη
Πέστα ρε τυπε.
Μερικοί άνθρωποι εδώ μέσα βρίσκονται 20 χρόνια πίσω στο θέμα ταξιδιού στην Ευρώπη.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.549
Κριτικές
2
Like
19.480
Πόντοι
3.656
αυτη την ευρωπη θελουν φιλε και σε καμμια 20αρια χρονια θα μετακινηθει αρκετος πλυθησμος απο ολους αυτους προς την ευρωπη καμμια 200αρια μυρια οποτε θα εχουν αμεση προσβαση στο isis και σε ολους αυτους
υπάρχει σίγουρα ένα αρρωστημένο διευθυντήριο στην ευρώπη αλλά είναι στο χέρι των κρατών να το ακυρώσουν έστω με μικρά βηματάκια
Παράδειγμα η Ιταλία με την Μελόνι , η Γαλλία που πιθανότατα να εκλέξει την Λεπέν, η Ουγγαρία ,η Πολωνία,η Σερβία αλλά ακόμη και η Ουκρανία με το Αζώφ
Να λέμε ότι την λαθρομετανάστευση δεν μπορούμε να την αποφύγουμε επειδή μας την επιβάλλουν ,είναι σφάλμα.
Τι θα σου κάνουνε ? θα βάλουν πρόστιμο να πάει ένα τσικ παραπάνω το χρέος ? και τι έγινε ?
Μας υποχρέωσε κανείς να κάνουμε ντιλ με το μπαγκλαντές για την νομιμοποίηση των ορκ και τον ερχομό κι άλλων ?
Υπάρχουν πολλά περιθώρια για την αντιμετώπιση των ισλαμολάθρων ειδικά σε μας που έχουμε απέναντι τους τούρκους , θέμα ασφάλειας :wink:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
11
Like
18.713
Πόντοι
3.796
Η παράνοια της λαθρολαγνιας σε αυτή την χώρα .
Να δούμε τι άλλο θα σκεφτούν για να τον λυπηθούμε κιόλας στο τέλος τον βρωμιάρη .
Κανένας σεβασμός ως προς το πρόσωπο της νεκρής ..την βγάλανε βίζιτα σε ένα σάιτ ότι νάνε που έχει ολογράφως όνομα,επίθετο και με φωτογραφίες από το ινσταγκταμ της ,το οποίο προφίλ δεν ξέρουμε αν δημιουργήθηκε και από τρίτο πρόσωπο.
Μιλάνε για χλιδή ζωή ,που σύμφωνα με τα λεγόμενά τους έκανε ταξιδια χιλιάδων ευρώ ! Αυτοί που γράφουν τα άρθρα έχουν πάει ποτέ ταξίδια ; Αλλιώς απλά περνάν όλους τους αναγνώστες τους για τελείως αγράμματους ηλίθιους! Έκανε λέει και ένα φανταστικο ταξίδι στην Ολλανδία τελευταία ! Το φαντάζεστε ;;όνειρο ζωής !
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
11
Like
18.713
Πόντοι
3.796
Πέστα ρε τυπε.
Μερικοί άνθρωποι εδώ μέσα βρίσκονται 20 χρόνια πίσω στο θέμα ταξιδιού στην Ευρώπη.
Δεν είναι πίσω φίλε ..
Είναι απλά σταθεροί ,σαν δέντρα ..δεν έχουν βγει από το χωριό τους ούτε μέχρι τα διόδια.
Με 200 ευρώ πλέον πας 5ημερα σε όποιο προορισμό θέλεις στην Ευρώπη και με γραφείο μάλιστα ..τιμές αεροπορικών αν κλείσεις νωρίς βρίσκεις σχεδόν τζάμπα ..μην τα αναλύουμε όμως αυτά είναι εκτός θέματος και για μερικούς ακούγονται άλγεβρα
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.417
Πόντοι
456
Πάντως κ στην Πολωνία αρχίζουν να λένε για κενά στις εξηγήσεις του γκομενου. Λέτε να βρίζουμε τσάμπα τον σοκολατένιο?
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.825
Πόντοι
12.056
Για αυτόν τον λόγο ΔΕΝ είναι αποδοτικό το ξύλο/βασανιστήρια ΑΝ σε ενδιαφέρει η αλήθεια και όχι απλά να βρείς ένα εξιλαστήριο θύμα.


Εδώ έρχεται και κουμπώνει η απορία που είχα εξαρχής.
Είναι πάρα πολύ πιθανό ο τύπος ακόμα και αν δεν το έκανε ο ίδιος να την "πάσαρε" σε αυτούς που το κάνανε, πραγματικά αυτοί σε όποια περιοχή βρίσκονται επικοινωνούν μεταξύ τους άμεσα
Ο τύπος είχε βγάλει εισητήρια να φύγει, κάνανε τίποτα οι μπάτσοι για του φίλους / ομοεθνείς που παίζει ήδη να έχουν φύγει με πλοία/αεροπλάνα ή τουλάχιστον ξέρουν αυτούς που έφυγαν ?
ΠΑΠΑΡΙΑ, σιγά μην έχουν κάνει προληπτικό έλεγχο σε πλοία ειδικά, δεν λέω να ρίξεις lockdown στο νησί καλοκαιριάτικα αλλά να παίρνεις χαρτιά/ονόματα, είμαι 100% σίγουρος πώς ο όποιος άλλος εμπλεκόμενος, έχει πάρει πούλο μέρες τώρα από το νησί.
εν μερει εχεις δικιο.... μπορουν να φυγουν αλλα σε χωρα εκτος σεγκεν ..και οι εκτος σεγκεν χωρες δεν εχουν τοσο ιδιαιτερη αγαπη στην ρατσα τους ...
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.417
Πόντοι
456
Η παράνοια της λαθρολαγνιας σε αυτή την χώρα .
Να δούμε τι άλλο θα σκεφτούν για να τον λυπηθούμε κιόλας στο τέλος τον βρωμιάρη .
Κανένας σεβασμός ως προς το πρόσωπο της νεκρής ..την βγάλανε βίζιτα σε ένα σάιτ ότι νάνε που έχει ολογράφως όνομα,επίθετο και με φωτογραφίες από το ινσταγκταμ της ,το οποίο προφίλ δεν ξέρουμε αν δημιουργήθηκε και από τρίτο πρόσωπο.
Μιλάνε για χλιδή ζωή ,που σύμφωνα με τα λεγόμενά τους έκανε ταξιδια χιλιάδων ευρώ ! Αυτοί που γράφουν τα άρθρα έχουν πάει ποτέ ταξίδια ; Αλλιώς απλά περνάν όλους τους αναγνώστες τους για τελείως αγράμματους ηλίθιους! Έκανε λέει και ένα φανταστικο ταξίδι στην Ολλανδία τελευταία ! Το φαντάζεστε ;;όνειρο ζωής !
Και βίζιτα να ήταν φίλε τέτοια τύχη όχι δεν της άξιζε...
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.825
Πόντοι
12.056
Πάντως κ στην Πολωνία αρχίζουν να λένε για κενά στις εξηγήσεις του γκομενου. Λέτε να βρίζουμε τσάμπα τον σοκολατένιο?
αυτον τον αφησανε και εφυγε νομιζω η κανω λαθος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom