Νέα

Εξαφάνιση 27χρονης στην Κω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.657
Πόντοι
22.266
Α ναι τύπε. Ειχα κάνει διατριβή πόσα χιλιομετρα μπορει να κανει με το λαμπακι της βενζινης αναμμένο. Και στην κατηφόρα έβαζα νεκρά για οικονομια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


27 τύπε
Στο σαξο μπορεί ακόμη κ τα 60 χλμ
Αλλά συνήθως αφού ανάψει το λαμπάκι κάνω αλλά είκοσι χιλιόμετρα κ μετά βάζω ξανα τρία ευρώ βενζινη
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.825
Πόντοι
12.056
Ειναι τρομακτικη η σκεψη το πως μερικοι ανθρωποι φερονται ετσι, ενω ζουν υποτιθεται σε μια συντεταγμενη κοινωνια, οχι σε αυστηροτητα και αρχες, αλλα υπο τον φοβο των περιοικων, της αστυνομιας, του περιγυρου.
Δηλαδη αν δεν ειχαν και αυτον τον φοβο, την εννοια, τι θα εκαναν βγαζοντας τον ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ τους εαυτο;

Κι επειτα το ποσο ψυχρος ειναι ο υποπτος. Δεν εχει "σπασει" ακομα.
Στον Ευαγγελατο ο πολυ καλος αστυνομικος συντακτης , Σπυροπουλος νομιζω, ειπε οτι σε αυτον επικεντρωνονται πλεον αποκλειστικα, συν αν ειχε συνεργους. Απλως περιμενουν να δεσουν την υποθεση.
Τοσες μερες στα χερια της αστυνομιας, κι ομως... Επιμενει οτι δεν ξερει τιποτα.
Δεν ανεβάζουν κάνα 2 καλοπαιδα από την αντιτρομοκρατική να δεις πως θα το πει το ποίημα
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.417
Πόντοι
456
Πηρες μια αναφορά
Ξερεις μου θυμιζεις κατι στρακια που ξεκινανε τον τσαμπουκα και στην πρωτη φαπα πας να κανεις μυνηση....Τετοια κουνιστρα ΜΑΛΑΚΑ Ε ΜΑΛΑΚΑ..
Ουστ ρε μπινε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Στο σαξο μπορεί ακόμη κ τα 60 χλμ
Αλλά συνήθως αφού ανάψει το λαμπάκι κάνω αλλά είκοσι χιλιόμετρα κ μετά βάζω ξανα τρία ευρώ βενζινη
Στο σαξο εχω φτασει μεχρι 50. Παραπανω δεν τολμησα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πηρες μια αναφορά
Εσυ ξεκινησες. Εκανες και αναφορα? Τα εχεις χαμενα τελειως?
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.417
Πόντοι
456
Στο σαξο εχω φτασει μεχρι 50. Παραπανω δεν τολμησα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσυ ξεκινησες. Εκανες και αναφορα? Τα εχεις χαμενα τελειως?
Αν καθομασταν στο ιδιο τραπεζι και τα λεγαμε δεν θα τα ξεκιναγε...Απο μακρια μονο και μετα αναφορουλα...
Κοπελιτσα
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.740
Κριτικές
171
Like
91.798
Πόντοι
46.423
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.417
Πόντοι
456
Ωχ καινουριο αυτο?Ομορφα τωρα θα αρχισουν τα οργανα μου φαινεται
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Παλι βαζεις κλωνους να μου επιτιθενται ρε μαλακα;Τα ιδια που έκανες και παλια;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.436
Κριτικές
514
Like
70.107
Πόντοι
41.129

Κως: Απόπειρα βιασμού καταγγέλλει 30χρονη από Πακιστανό, 20 μέτρα από το σημείο που βρέθηκε νεκρή η Αναστάζια​

Το περιστατικό συνέβη στις αρχές Ιουνίου - «Μου έριξε κάτι στο ποτό, μετά από λίγα λεπτά όλα σκοτείνιασαν» ανέφερε η Μαρία - Δηλώνει βέβαιη ότι είναι από το πολύ στενό περιβάλλον του 32χρονου Μπαγκλαντεσιανού​


«Είναι ακριβώς το ίδιο σημείο, ακριβώς, το λέω και ανατριχιάζω. Δηλαδή ξέρω τι έπαθε η κοπέλα. Μπορώ να νιώσω τι έπαθε η κοπέλα και τρελαίνομαι γιατί δεν είδα αυτόν που μου το έκανε σε έμενα, δηλαδή αυτό σημαίνει πως ήτανε παρέα, ότι είναι κλίκα, πώς να το πω, και θα το ξανά κάνει όσο είναι ελεύθερος» δήλωσε η 30χρονη.

Όταν δημοσιογράφος την ρώτησε για το ποιες ήταν οι πρώτες σκέψεις της μόλις έμαθε την κατάληξη της άτυχης Ανστάζια. η Μαρία απάντησε ως εξής: «Σκεφτόμουν ακριβώς το ίδιο πράγμα, ξέρω τι συνέβη στην κοπέλα. Συνέβη ακριβώς το ίδιο πράγμα. Την βρήκανε στον δρόμο, την προσέγγισαν. Η κοπέλα είχε πιει κρασί όπως λένε στην ταβέρνα, ίσως ήταν λίγο σε μέθη, μπορεί να της είπαν αυτό "να σε πάω σπίτι", να την κέρασαν μια πορτοκαλάδα, μια μπύρα, κάτι και με την πρώτη ευκαιρία της ρίξανε κάτι μέσα σε αυτό το πράγμα. Εγώ αν ήμουνα πενήντα μετρά πιο μακριά, που δεν υπήρχε κανένας, και από πάνω να ‘ναι το δέντρο που βρέθηκε η κοπέλα, πενήντα μέτρα πιο μακριά θα είχε συμβεί και σε μένα».

Το χρονικό του εφιάλτη


Κλείσιμο
Ήταν βράδυ Παρασκευής 2 Ιουνίου, όταν η Μαρία περίμενε τη φίλη της σε μια παραλία να σχολάσει για να πάνε για φαγητό. Εκεί, την πλησίασε ο άνδρας. «Μου είπε τον έλεγαν… και έμενε στο Ζηπάρι, μου έδωσε το τηλέφωνό του και μου είπε ότι δούλευε στις ξαπλώστρες και ότι έκανε μασάζ στην παραλία. Μου είπε αν ήθελα μασάζ. Του είπα όχι και από εκεί ξεκίνησε όλο».

Ο άντρας από το Πακιστάν την πλησίασε αρχικά με φιλικές διαθέσεις και της έπιασε κουβέντα. Όπως λέει στο Mega το θύμα, της έριξε κάτι στην μπύρα, μέσα σε λίγα λεπτά παρέλυσε όλο της το κορμί και τότε ο αλλοδαπός της όρμηξε για τη βιάσει.


«Ξεκάθαρα μου έριξε κάτι μέσα. Στη μισή μπύρα, μου λέει κιόλας, ‘δεν θα πιεις την μπύρα σου;’. Ήπια την μπύρα με μια μεγάλη γουλιά. Μετά από λίγα λεπτά σκοτείνιασαν όλα, όλα σκοτείνιασαν. Δεν μπορούσα να κουνήσω κανένα μέλος του σώματός μου, αλλά το μυαλό μου δούλευε. Το μυαλό μου ήτανε ξεκάθαρο. Ήταν πολύ ξεκάθαρο το μυαλό μου. Αυτός έπεφτε πάνω μου με δύναμη, με χούφτωνε και μου φώναζε "δεν με θες, γιατί έχω μαύρο δέρμα;". Και του φώναζα "όχι, όχι" και έκλαιγα και μου έλεγε "τότε τι;"» είπε η Μαρία.

Σχετικά με ερώτηση για το αν πράγματι πιστεύει ότι ο δράστης ήταν από την παρέα του βασικού υπόπτου για τη δολοφονία της 27χρονης: «Ναι, αυτοί είναι όλοι μαζί, το πιστεύω είναι όλοι μαζί μια παρέα. Πιστεύω και πολύ πριν από μένα το έχουνε κάνει και πιστεύω θα το ξανακάνουν και θα συλληφθεί στο επόμενο θύμα, όταν θα κλαίμε και άλλη κοπέλα. Αυτό είναι το σύστημά τους».

Όπως ισχυρίζεται η Μαρία, με ότι δύναμη της είχε απομείνει πριν παραλύσει εντελώς, φώναξε όσο δυνατά μπορούσε. Εξήγησε επιπλέον πως έκανε καταγγελία στο «Χαμόγελο»: «Ήταν οι μόνοι που βρήκα στο «Χαμόγελο του παιδιού». Τέλος. ευχήθηκε να συλληφθεί σύντομα ο δράστης και καμία γυναίκα να μη ζήσει αυτό που έζησε η ίδια στα χέρια του.
Δηλαδη εδω μιλαμε για ξεκαθαρη αποδειξη οτι οι ελληνιδες αρχιζουν να φλερταρουν και να βγαινουν ραντεβου με Πακιστανους :think::think:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.436
Κριτικές
514
Like
70.107
Πόντοι
41.129

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.022
Πόντοι
456

Τελικα ηταν βιζιτα ? :think:
έτσι λέγεται και ο γκόμενος ήταν ο νταβάς της
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.992
Κριτικές
1
Like
2.753
Πόντοι
606

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Το έγκλημα σε αυτή την περίπτωση είναι γυναικοκτονία; ή αν ο δολοφόνος είναι λαθρομετανάστης είναι απλό έγκλημα που δεν το λέμε και τόσο φωναχτά για να μη ξυπνάνε ακροδεξιά αντανακλαστικά΄;;;

Η γυναικοκτονία ώς όρος έχει νόημα αν ο δολοφόνος είναι μόνο Έλληνας;;; Θα μπορούσε κάποιος αριστερός να μας φωτίσει;;; ή ακόμα καλύτερα οι δικαιωματιστές του ΣΥΡΙΖΑ μήπως;;;
Εγώ ξέρω ο ΣΥΡΙΖΑ σας έχει βγάλει τα μάτια που κυβέρνησε μόνο 4 χρόνια,το ΠΑΣΟΚ και η νέα Δημοκρατία βρε παλιομαλακες που κυβερνά εκατοντάδες χρόνια και τα έχει κάνει θάλασσα και έχει το 90 τοις εκατό των ευθυνων για το πώς κατάντησε η χώρα μας δε σας φταίει?στη τελική ο Σαμαράς έφερε εδώ αυτά τα σκουπίδια τους Πακιστανούς και μπαγκλαντεσιανους και όχι ο Τσίπρας.Ναι οκ και ο Τσίπρας δε είναι τέλειος πολιτικός και εγώ διαφωνώ που είναι υπέρ των μεταναστών όμως ο Σαμαράς τους έφερε και κανείς άλλος αυτόν τον καριόλη να κραξετε.Ο Κούλης επίσης που κυβερνα δε είδα να τους διώξει,ο Πολωνός πρωθυπουργος βγήκε και είπε ότι εμείς στη Πολωνία δε έχουμε καθόλου πακιστανοτετοιους εσείς εδώ Ελλάδα είστε τίγκα και την είπε στο Κούλη,αντί να κράζετε το Κούλη για τα χάλια του κράζετε το Τσίπρα που δε κυβερνά καν?ποσο Καμμένοι μερικοί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

KALLIMAXOS

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.313
Κριτικές
26
Like
11.399
Πόντοι
5.946
Ελα εδω αγορι μου κανουμε ανταλλαγη παρτε τον Κουλη



O Πολωνός πρωθυπουργός Ματέους Μοραβιέτσκι έχει επανειλημμένα δηλώσει πως η Πολωνία δεν θα δεχτεί ποτέ «πρόσφυγες» από την Μέση Ανατολή και την Βόρεια Αφρική.

 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.242
Like
34.857
Πόντοι
9.931
Ελα εδω αγορι μου κανουμε ανταλλαγη παρτε τον Κουλη

Τι να κανουμε ρε τυπε αφου ο Ελληνας θελει Κουλη, Τσιπρα, Ανδρουλακη. Στους δεξιούς πολιτευτές π.χ. Φαηλος Κρανιδιώτης δεν τους δινει ουτε 1%.
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.552
Like
7.345
Πόντοι
2.306
Τι να κανουμε ρε τυπε αφου ο Ελληνας θελει Κουλη, Τσιπρα, Ανδρουλακη. Στους δεξιούς πολιτευτές π.χ. Φαηλος Κρανιδιώτης δεν τους δινει ουτε 1%.

To πρόβλημα είναι ακριβώς αυτό. Έχουμε καταντήσει τα αυτονόητα να θεωρούνται μιάσματα και καταλήγουν αντικείμενο καπήλευσης από ακροδεξιά σούργελα σα τον Φαήλο γιατί οι "ηγέτες" απ τα Λιντλ του "δημοκρατικού τόξου" ανταγωνίζονται ποιός είναι ο πιο ΛΟΑΤΚΙ friendly , o πιο φεμινιστής , ο πιο λαθρολάγνος και εν τέλει ποιός παίρνει καλύτερα τσιμπούκια στους Ευρωμαλάκες. Ένας πανηλίθιος , αμόρφωτος , παρτάκιας λαός που έχει τους πολιτικούς που του αξίζουν σε όλο το φάσμα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.872
Πόντοι
3.846

Τελικα ηταν βιζιτα ? :think:
Τι λέτε ρε μάγκες;
Όποιος πάει σε 3 χώρες τον χρόνο σε κάνει βιζιτα;

Δηλαδή εγώ που κάνω 10-15 ταξίδια τον χρόνο, έχω ολόκληρο δίκτυο από κάτω;;

Μην κρίνετε από την κατάντια σας κάποιοι που δεν μπορείτε να βγείτε από τη χώρα.
Στην Ευρώπη ο κόσμος κάνει συχνά ταξίδια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom