Νέα

Εξαφάνιση 27χρονης στην Κω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Ήδη τους έχει γυρίσει μπούμερανγκ όλα τα πουσταρια και τις φεμινίστριες..πήραν απότομα πολύ ελευθερία λόγου και παραφερονται ,ο κόσμος πλέον αντί να δέχεται την δήθεν διαφορετικότητα τους έχει αρχίσει να αγανακτεί.
Ήδη ο Πούτιν απαγόρευσε τα πάντα προς προώθηση των πουτσολαγνων ειδικά σε ανήλικα..μέσω σεξουαλικής διαπαιδαγώγησης όπως λέμε εμείς οι Ευρωπαίοι ..οι Ιταλοί το ίδιο σήμερα είδα άρθρο που δεν δέχονται τα πιστοποιητικά από παιδιά που είναι δήθεν από γονείς ίδιου φύλλου..
....οι Ιταλοί το ίδιο σήμερα είδα άρθρο που δεν δέχονται τα πιστοποιητικά από παιδιά που είναι δήθεν από γονείς ίδιου φύλλου........

Ας πάμε στη Βιολογία του Γυμνασίου. Κάθε παιδί που θα γεννηθεί ΣΗΜΕΡΑ (δεν ξέρω τι θα γίνει με κλωνοποίηση στο μέλλον) συνελήφθη επειδή το σπέρμα ενός ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΟΥ Άντρα γονιμοποίησε το ωάριο μιας ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ Γυναίκας, τελεία. Κάθε παιδί έχει ένα Βιολογικό πατέρα και μια Βιολογική μητέρα. Εαν ένα Ομόφυλο ζευγάρι αποκτήσει παιδί υπάρχουν δύο και μόνο περιπτώσεις.

Α) Υιοθεσία, ΑΡΑ το παιδί θα έχει ένα δύο Βιολογικούς γονείς, ένα Βιολογικό πατέρα και μια Βιολογική μητέρα, ΟΧΙ δύο πατέρες ή δύο μητέρες.

Β) Αν είναι ομόφυλο ζευγάρι αντρών, το παιδί να συλληφθεί με το ωάριο μιας παρένθετης μητέρας και το σπέρμα ενός από τους δύο άντρες. Θα έχει πατέρα έναν από τους άντρες και μητέρα την παρένθετη. Δεν θα έχει δύο πατέρες

Γ) Αν είναι ομόφυλο ζευγάρι γυναικών, το παιδί να συλληφθεί με το ωάριο μιας από τις δύο γυναίκες και το σπέρμα ενός Δότη άντρα. Θα έχει μητέρα μια από τις δύο, και πατέρα τον Δότη. Δεν θα έχει δύο μητέρες
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
όχι μόνο θα πει την αλήθεια αλλά και θα αποκαλύψει άλλα 3-4 ανεξιχνίαστα.
Δυστυχώς έχουμε γίνει μαλάκες και πιό δυστυχώς το ξέρουν και αυτοί...

Θα πει οτιδήποτε χρειάζεσαι για να σταματήσει το μαρτύριο, κάποιοι αυτοκτονούν κιόλας.
 

dhalsim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2016
Μηνύματα
323
Like
4.388
Πόντοι
441
Κρίμα σ αυτό το νέο κορίτσι που δεν πρόλαβε να ζήσει έτσι όπως έπρεπε και φυσικά και σε όσες κοπέλες χάθηκαν με τέτοιο βάναυσο τρόπο. Η δικαιοσύνη θα δείξει τι αξίζει σ αυτό το κάθαρμα. Σ αυτόν που που μπήκε στην Χώρα μας όπως μπήκε γιατί νομιζει ότι είναι κάποιος η θέλει να γίνει κάποιος.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Ειναι τρομακτικη η σκεψη το πως μερικοι ανθρωποι φερονται ετσι, ενω ζουν υποτιθεται σε μια συντεταγμενη κοινωνια, οχι σε αυστηροτητα και αρχες, αλλα υπο τον φοβο των περιοικων, της αστυνομιας, του περιγυρου.
Δηλαδη αν δεν ειχαν και αυτον τον φοβο, την εννοια, τι θα εκαναν βγαζοντας τον ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ τους εαυτο;

Κι επειτα το ποσο ψυχρος ειναι ο υποπτος. Δεν εχει "σπασει" ακομα.
Στον Ευαγγελατο ο πολυ καλος αστυνομικος συντακτης , Σπυροπουλος νομιζω, ειπε οτι σε αυτον επικεντρωνονται πλεον αποκλειστικα, συν αν ειχε συνεργους. Απλως περιμενουν να δεσουν την υποθεση.
Τοσες μερες στα χερια της αστυνομιας, κι ομως... Επιμενει οτι δεν ξερει τιποτα.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.549
Κριτικές
2
Like
19.480
Πόντοι
3.656
Θα πει οτιδήποτε χρειάζεσαι για να σταματήσει το μαρτύριο, κάποιοι αυτοκτονούν κιόλας.
το ιδανικό είναι να αυτοκτονούσε πριν κάνει τέτοιο άνανδρο έγκλημα ώστε να ζούσε η κοπέλα
Διάβαζα προχτές για τη περίπτωση του ανθρώπου που κατακρεούργησαν οι αφγανοί "ανήλικοι",
τελικά η κόρη του που ήθελε να φωτογραφίσει με τη κάμερα έμεινε ορφανή και από μάνα
Πέθανε από τη στεναχώρια της ,από καρκίνο χαιρέτησε η μάνα...
Εσύ προφανώς αναφέρεσαι σε υποθέσεις με πολιτική χροιά , ναί εκεί μπορεί να υπάρξει αστυνομική αυθαιρεσία,μαγείρεμα κ ομολογία
Με τους λάθρους συμβαίνει το αντίθετο,
λόγω του υπέρμετρου σεβασμού στα δικαιώματα τους και εξ αιτίας της ατιμωρησίας μπαινοβγαίνουν στις φυλακές με επαναλαμβανόμενα αδικήματα
μέχρι να αφαιρέσουν τη ζωή κάποιου-ας άτυχης κ σοβαρευτεί η πολιτεία..
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.302
Κριτικές
167
Like
27.443
Πόντοι
34.538

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
το ιδανικό είναι να αυτοκτονούσε πριν κάνει τέτοιο άνανδρο έγκλημα ώστε να ζούσε η κοπέλα
Διάβαζα προχτές για τη περίπτωση του ανθρώπου που κατακρεούργησαν οι αφγανοί "ανήλικοι",
τελικά η κόρη του που ήθελε να φωτογραφίσει με τη κάμερα έμεινε ορφανή και από μάνα
Πέθανε από τη στεναχώρια της ,από καρκίνο χαιρέτησε η μάνα...
Εσύ προφανώς αναφέρεσαι σε υποθέσεις με πολιτική χροιά , ναί εκεί μπορεί να υπάρξει αστυνομική αυθαιρεσία,μαγείρεμα κ ομολογία
Με τους λάθρους συμβαίνει το αντίθετο,
λόγω του υπέρμετρου σεβασμού στα δικαιώματα τους και εξ αιτίας της ατιμωρησίας μπαινοβγαίνουν στις φυλακές με επαναλαμβανόμενα αδικήματα
μέχρι να αφαιρέσουν τη ζωή κάποιου-ας άτυχης κ σοβαρευτεί η πολιτεία..

Ρε μην αρπάζεσαι, σκέψου απλά και λογικά.
Σε πετάνε σε ένα λάκο χωρίς νερό με μόνη λύση να τους πεις αυτό που θέλουν να ακούσουν.
Θα έχει βρεθεί ο ένοχος;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.909
Like
18.187
Πόντοι
3.656
Εγω. Εχεις αντιρρηση?


Το ότι ψηφίζεις ΝΔ, 25 χρόνια δικηγόρος , με saxo 1.1 αρκεί λες για να τεθείς υπό κηδεμονία ;
ή θέλει ... και άλλα τεκμήρια ;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φιατ ούνο πενταθυρο πετρολ του 1994 μού βρηκες?


Θες να θυμηθείς τις εποχές που το είχες γεμάτο , χωρίς λαμπάκια να ανάβουν ε ;;;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Το ότι ψηφίζεις ΝΔ, 25 χρόνια δικηγόρος , με saxo 1.1 αρκεί λες για να τεθείς υπό κηδεμονία ;
ή θέλει ... και άλλα τεκμήρια ;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:




Θες να θυμηθείς τις εποχές που το είχες γεμάτο , χωρίς λαμπάκια να ανάβουν ε ;;;
Α ναι τύπε. Ειχα κάνει διατριβή πόσα χιλιομετρα μπορει να κανει με το λαμπακι της βενζινης αναμμένο. Και στην κατηφόρα έβαζα νεκρά για οικονομια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το ότι ψηφίζεις ΝΔ, 25 χρόνια δικηγόρος ,
27 τύπε
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.549
Κριτικές
2
Like
19.480
Πόντοι
3.656
Ρε μην αρπάζεσαι, σκέψου απλά και λογικά.
Σε πετάνε σε ένα λάκο χωρίς νερό με μόνη λύση να τους πεις αυτό που θέλουν να ακούσουν.
Θα έχει βρεθεί ο ένοχος;
όχι μόνο δεν αρπάζομαι αλλά συμφωνώ μαζί σου ότι γίνονται στησίματα αν υπάρχει πολιτική χροιά ,γίνονται τέτοια..

Δεν χρειάζεται κανένας λάκος φίλε μου για τα πάκια , με τις πρώτες σφαλιάρες θα ξεράσουν όλη την ιστορία της ζωής τους,
όπως ειπώθηκε παραπάνω θα μαρτυρήσουν και άλλα αδικήματα που έχουν κάνει αλλά δεν ήταν τόσο σοβαρά ώστε να κινητοποιηθεί το κράτος
Τώρα αν υπάρχει κανένας φονιάς που ομολογεί με ανάκριση τύπου "παρακαλώ πείτε μας αν στραγγαλίσατε", δε ξέρω :dunno:
 

sotos-nl

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
138
Κριτικές
30
Like
1.509
Πόντοι
2.391
πολύ άδικο και κρίμα
πού κρίμα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Αλλος παλι εδω...


Για να αναγκάζεται 17 χρονών να δουλεύει...φαντάζομαι τι ναυαγο-οικογένεια θα έχει
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.245
Πόντοι
10.336
Για να αναγκάζεται 17 χρονών να δουλεύει...φαντάζομαι τι ναυαγο-οικογένεια θα έχει
Παλιοπουτανα μπορει να ειχε αναγκη η οικογενεια του και ηθελε να την βοηθησει απροσαρμοστε παρθενε πουσταρα.
ή μπορει να μην σκαμπαζε απο γραμματα και σε αντιθεση με αποτυχημενους σαν εσενα που κλαινε την μοιρα τους απτο υπογειο του πατρικου τους, να προτιμησε να παει για δουλεια αντι για να ξυνει το παπαρι του.
Σκουπιδιαρη μπινε σκατοπουστα αυτοκτονικο νεατερνταλ.

Εσενα τι γαμησι σου εριξε η ναυαγιο-οικογενεια σου και βγηκες τοσο μαλακας; Γιατι δεν σε πεταξαν στον καιαδα πρωτα απο ολα, ή σε κανα αντιστοιχο γκρεμο στο κωλοχωρι που μενεις; Κουασιμοδο αγαμητε βρωμιαρη χφτου
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
571
Like
849
Πόντοι
86

Κως: Απόπειρα βιασμού καταγγέλλει 30χρονη από Πακιστανό, 20 μέτρα από το σημείο που βρέθηκε νεκρή η Αναστάζια​

Το περιστατικό συνέβη στις αρχές Ιουνίου - «Μου έριξε κάτι στο ποτό, μετά από λίγα λεπτά όλα σκοτείνιασαν» ανέφερε η Μαρία - Δηλώνει βέβαιη ότι είναι από το πολύ στενό περιβάλλον του 32χρονου Μπαγκλαντεσιανού​


«Είναι ακριβώς το ίδιο σημείο, ακριβώς, το λέω και ανατριχιάζω. Δηλαδή ξέρω τι έπαθε η κοπέλα. Μπορώ να νιώσω τι έπαθε η κοπέλα και τρελαίνομαι γιατί δεν είδα αυτόν που μου το έκανε σε έμενα, δηλαδή αυτό σημαίνει πως ήτανε παρέα, ότι είναι κλίκα, πώς να το πω, και θα το ξανά κάνει όσο είναι ελεύθερος» δήλωσε η 30χρονη.

Όταν δημοσιογράφος την ρώτησε για το ποιες ήταν οι πρώτες σκέψεις της μόλις έμαθε την κατάληξη της άτυχης Ανστάζια. η Μαρία απάντησε ως εξής: «Σκεφτόμουν ακριβώς το ίδιο πράγμα, ξέρω τι συνέβη στην κοπέλα. Συνέβη ακριβώς το ίδιο πράγμα. Την βρήκανε στον δρόμο, την προσέγγισαν. Η κοπέλα είχε πιει κρασί όπως λένε στην ταβέρνα, ίσως ήταν λίγο σε μέθη, μπορεί να της είπαν αυτό "να σε πάω σπίτι", να την κέρασαν μια πορτοκαλάδα, μια μπύρα, κάτι και με την πρώτη ευκαιρία της ρίξανε κάτι μέσα σε αυτό το πράγμα. Εγώ αν ήμουνα πενήντα μετρά πιο μακριά, που δεν υπήρχε κανένας, και από πάνω να ‘ναι το δέντρο που βρέθηκε η κοπέλα, πενήντα μέτρα πιο μακριά θα είχε συμβεί και σε μένα».

Το χρονικό του εφιάλτη


Κλείσιμο
Ήταν βράδυ Παρασκευής 2 Ιουνίου, όταν η Μαρία περίμενε τη φίλη της σε μια παραλία να σχολάσει για να πάνε για φαγητό. Εκεί, την πλησίασε ο άνδρας. «Μου είπε τον έλεγαν… και έμενε στο Ζηπάρι, μου έδωσε το τηλέφωνό του και μου είπε ότι δούλευε στις ξαπλώστρες και ότι έκανε μασάζ στην παραλία. Μου είπε αν ήθελα μασάζ. Του είπα όχι και από εκεί ξεκίνησε όλο».

Ο άντρας από το Πακιστάν την πλησίασε αρχικά με φιλικές διαθέσεις και της έπιασε κουβέντα. Όπως λέει στο Mega το θύμα, της έριξε κάτι στην μπύρα, μέσα σε λίγα λεπτά παρέλυσε όλο της το κορμί και τότε ο αλλοδαπός της όρμηξε για τη βιάσει.


«Ξεκάθαρα μου έριξε κάτι μέσα. Στη μισή μπύρα, μου λέει κιόλας, ‘δεν θα πιεις την μπύρα σου;’. Ήπια την μπύρα με μια μεγάλη γουλιά. Μετά από λίγα λεπτά σκοτείνιασαν όλα, όλα σκοτείνιασαν. Δεν μπορούσα να κουνήσω κανένα μέλος του σώματός μου, αλλά το μυαλό μου δούλευε. Το μυαλό μου ήτανε ξεκάθαρο. Ήταν πολύ ξεκάθαρο το μυαλό μου. Αυτός έπεφτε πάνω μου με δύναμη, με χούφτωνε και μου φώναζε "δεν με θες, γιατί έχω μαύρο δέρμα;". Και του φώναζα "όχι, όχι" και έκλαιγα και μου έλεγε "τότε τι;"» είπε η Μαρία.

Σχετικά με ερώτηση για το αν πράγματι πιστεύει ότι ο δράστης ήταν από την παρέα του βασικού υπόπτου για τη δολοφονία της 27χρονης: «Ναι, αυτοί είναι όλοι μαζί, το πιστεύω είναι όλοι μαζί μια παρέα. Πιστεύω και πολύ πριν από μένα το έχουνε κάνει και πιστεύω θα το ξανακάνουν και θα συλληφθεί στο επόμενο θύμα, όταν θα κλαίμε και άλλη κοπέλα. Αυτό είναι το σύστημά τους».

Όπως ισχυρίζεται η Μαρία, με ότι δύναμη της είχε απομείνει πριν παραλύσει εντελώς, φώναξε όσο δυνατά μπορούσε. Εξήγησε επιπλέον πως έκανε καταγγελία στο «Χαμόγελο»: «Ήταν οι μόνοι που βρήκα στο «Χαμόγελο του παιδιού». Τέλος. ευχήθηκε να συλληφθεί σύντομα ο δράστης και καμία γυναίκα να μη ζήσει αυτό που έζησε η ίδια στα χέρια του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom