Νέα

Εξαφάνιση 27χρονης στην Κω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.825
Πόντοι
12.056
Ισως τον αφησαν σε μια κινηση τακτικης για να τον πιασουν και να τον δικασουν οι Πολωνοι εαν το εκανε αυτος .
δεν θα τον δικασουν οι πολωνοι αν εχει εμπλοκη ..θα εκδοθει στην χωρα που εχει γινει το αδικημα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
11
Like
18.713
Πόντοι
3.796
Και βίζιτα να ήταν φίλε τέτοια τύχη όχι δεν της άξιζε...
Εννοείται πως δεν της άξιζε ,δεν εχει καμία σχέση το τι έγινε με το τι παρουσιάζουν στα σάιτ και στα σοσιαλ για να δείξουν τι;
Και αν ήταν εσκορτ για παράδειγμα τι μας λένε οι λαθρολαγνοι;οτι είναι υπέρ των δικαιωμάτων των γυναικών εκτός αν είναι πουτανες ;
Έχουν μπερδέψει τα μυαλά τους από την πολύ ισότητα και ελευθερία και δεν θυμούνται ακριβώς ποιος ήταν ο αγώνας τους
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
1
Like
1.295
Πόντοι
216
δεν θα τον δικασουν οι πολωνοι αν εχει εμπλοκη ..θα εκδοθει στην χωρα που εχει γινει το αδικημα
Το λεω επιδη ο Πολωνος πρωθυπουργος ζητησε να τους στειλουν οποιος το εκανε στην Πολωνια για τα περεταιρω......
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.764
Κριτικές
1
Like
5.761
Πόντοι
2.356
Τύπε μου τετραμελής οικογένεια όπου και να πας είναι ακριβά.
Αεροπορικά και διαμονή πάντως αν τα οργανώσεις σωστά μπορείς να βρεις φτηνά. Το φαγητό και η ζωή μετα εκει ειναι αναλογα τα γούστα του καθενός.
Αν θες μπορείς να την βγάλεις σαν τν Μπλέτσα με Βιολάντα ή σαν τον Δούση σε εστιατόρια
δε καταλαβες τυπε. ο δουσης χρεωνει τα εστιατορια αναλογα με το ποσα δευτερολεπτα θα προβληθουν στην εκπομπη του...
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
571
Like
849
Πόντοι
86
Δηλαδη εδω μιλαμε για ξεκαθαρη αποδειξη οτι οι ελληνιδες αρχιζουν να φλερταρουν και να βγαινουν ραντεβου με Πακιστανους :think::think:

Πάντως ξεκάθαρα βλέπουμε το white guilt τους όταν την βίαζε και την ρωτούσε αν δεν τον θέλει λόγω χρώματος αυτή έλεγε όχι, όχι.

Η το όχι, όχι πήγαινε στο βιασμό ;;;

''Δεν μπορούσα να κουνήσω κανένα μέλος του σώματός μου, αλλά το μυαλό μου δούλευε. Το μυαλό μου ήτανε ξεκάθαρο. Ήταν πολύ ξεκάθαρο το μυαλό μου. Αυτός έπεφτε πάνω μου με δύναμη, με χούφτωνε και μου φώναζε "δεν με θες, γιατί έχω μαύρο δέρμα;". Και του φώναζα "όχι, όχι" και έκλαιγα και μου έλεγε "τότε τι;"» είπε η Μαρία.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.825
Πόντοι
12.056
Το λεω επιδη ο Πολωνος πρωθυπουργος ζητησε να τους στειλουν οποιος το εκανε στην Πολωνια για τα περεταιρω......
ρε μακαρι να τον εστελναν στην σιβηρια τον βρωμιαρη στον βλαδιμηρο... ο νομος ομως ειναι ξεκαθαρος στην χωρα που εχει γινει το αδικημα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Iso14

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.417
Πόντοι
456
Πάντα έτσι κυκλοφορούσαν αλλά κ πάλι καλοκαίρι είναι τι να φοράνε κελεμπιες για να μην αγριεύουν οι ουρακοταγκοι? Δηλαδή να αλλάξουν όλα ξαφνικά επειδή ήρθαν εδώ οι πονεμένοι? Γιατί δεν καθόταν στα παραπηγματα πίσω στη χώρα τους?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
11
Like
18.713
Πόντοι
3.796
Το λεω επιδη ο Πολωνος πρωθυπουργος ζητησε να τους στειλουν οποιος το εκανε στην Πολωνια για τα περεταιρω......
Ο Πολωνός πρωθυπουργός έκανε αυτή την κίνηση απλά για να ξεφτιλισει τις ελληνικές αρχές και το κράτος .
Θα ήταν πολύ χαζοί αν δέχονταν την πρόκληση του.
Αν και με την εδώ νομοθεσία θα ήταν καλύτερο να καταδικαστεί εκεί ..αλλά θα ήταν μεγάλη παγίδα για την χώρα μας .
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.825
Πόντοι
12.056
Εννοείται πως δεν της άξιζε ,δεν εχει καμία σχέση το τι έγινε με το τι παρουσιάζουν στα σάιτ και στα σοσιαλ για να δείξουν τι;
Και αν ήταν εσκορτ για παράδειγμα τι μας λένε οι λαθρολαγνοι;οτι είναι υπέρ των δικαιωμάτων των γυναικών εκτός αν είναι πουτανες ;
Έχουν μπερδέψει τα μυαλά τους από την πολύ ισότητα και ελευθερία και δεν θυμούνται ακριβώς ποιος ήταν ο αγώνας τους
ο αγωνας τους ειναι ενας :wink: να σταματησουν τα τρενακια που κανουν μεταξυ τους οι πακι καθε παρασκευη:sunglasses: και να πηδανε αυτους :gay:
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
615
Κριτικές
19
Like
6.202
Πόντοι
2.036
Το λεω επιδη ο Πολωνος πρωθυπουργος ζητησε να τους στειλουν οποιος το εκανε στην Πολωνια για τα περεταιρω......
Πόσο δύσκολο είναι να καταλάβεις (δεν το λέω προσωπικά) πώς αυτό ήταν μία ΑΚΡΩΣ λαικιστική δήλωση σε social media και δεν έχει καμία βάση νομική ή πολιτική ειδικά εντός ΕΕ, παιχνίδια για το εγχώριο approval rate είναι αυτά και μάλλον υπονομεύουν και την όποια σοβαρότητα/ενότητα έχει απομείνει στην ΕΕ όταν τα λεεί κάποιος αρχηγός κράτους...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
11
Like
18.713
Πόντοι
3.796
ο αγωνας τους ειναι ενας :wink: να σταματησουν τα τρενακια που κανουν μεταξυ τους οι πακι καθε παρασκευη:sunglasses: και να πηδανε αυτους :gay:
Έχουν μπερδευτεί οι λάθρο με τους αλληλέγγυους για τα καλά και το έχουν κάνει εμπορική αμαξοστοιχία
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.825
Πόντοι
12.056
Ο Πολωνός πρωθυπουργός έκανε αυτή την κίνηση απλά για να ξεφτιλισει τις ελληνικές αρχές και το κράτος .
Θα ήταν πολύ χαζοί αν δέχονταν την πρόκληση του.
Αν και με την εδώ νομοθεσία θα ήταν καλύτερο να καταδικαστεί εκεί ..αλλά θα ήταν μεγάλη παγίδα για την χώρα μας .
επειγοντως να τον στειλουν στον βλαδιμηρο δεν χρειαζεται και βιζα μονο σακοραφα για να ραβει την κωλοτρυπιδα του
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.825
Πόντοι
12.056
Έχουν μπερδευτεί οι λάθρο με τους αλληλέγγυους για τα καλά και το έχουν κάνει εμπορική αμαξοστοιχία
καποιος επρεπε να κανει το τρενακι μετα το δυστυχημα που σκοτωθηκαν παιδια (συγνωμη ο πορδηπουργος ειπε θυσιαστηκαν) στα τεμπη
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456

Το καλο που θέλω των Ελλήνων δικαστών και της Ελληνικής κυβέρνησης ειναι να εκδώσουν αυτο το σκουπίδι με ποδια στην Πολωνία γιατι αλλιως προβλέπω να μην πατάει ουτε Πολωνικο κουνούπι του χρόνου για διακοπές.
Στο μεταξυ απο κατω τρωει το κραξιμο της αρκουδας και ολοι λενε αφηστε τον στην Ελλαδα γιατι στη Πολωνια θα του δωσετε λουλουδια και κανετε πολιτικη στο φερετρο κλπ

Ιδια η ανθρωπινη φυση παντου.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.302
Κριτικές
167
Like
27.443
Πόντοι
34.538
Καταλαβε με τι μαλακες ςχει να κανει και τους δουλευει..

 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.417
Πόντοι
456
Καταλαβε με τι μαλακες ςχει να κανει και τους δουλευει..

Nαι λες και δε θα το βρουν αν τη βιασε η οχι..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πρωτον παρε πισω το ανθελληνα.
Δεύτερον ο τουρισμός δεν παει καλά και το λένε οι ξενοδοχουπαλληλοι.
Ειρωνικα για νδ το λεει
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.549
Κριτικές
2
Like
19.480
Πόντοι
3.656
Ανασταζια.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom