Νέα

Eurovision 2007

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα neo123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό τραγούδι θα στέλνατε?

  • Του Δάντη

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Της Ταμτα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Του Σαρμπέλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κανένα από όλα!!!

    Ψήφοι: 3 100,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    3

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
οφ τόπικ: ΜΟΛΙΣ ακουσα στα ΝΟΥΜΕΡΑ οτι ειναι βασισμένη στην εθνικη μας του 94 και στον Παναγούλια!!!!ΦΟΒΕΡΟ!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ναι το ακουσα κι εγω...χαχαχααχαχ
 

Επισκέπτης
και που ανοιχτηκε θεμα για τη μαλακια αυτη πολυ ειναι..και στο χωριο μου εχει πανηγυρι το 15αυγουστο αλλα δεν ανοιξα θεμα.Ειδικα αν καποιος νομιζει οτι ειναι διαγωνισμος τραγουδιου ειναι τραγικος.Να ξερατε ποσα κονομισαν οι μπουκ αποψε με το πεταγμα της κυπρου...


χαχαχαχα από ποιό χωριό είσαι;;; χαχαχα 
αρχηγός
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
είδαμε εχτές με τη δικιά μου (τη φιλοξενώ για κανένα 3ήμερο ακόμα) τη Eurovision. Καταρχήν διαφωνώ με τον ορισμό κάποιων για πανηγύρι χωρίς βέβαια να φτάνω σε ακραίες υποστηρίξεις στυλ Eurofuns είναι ένας έθνικ διαγωνισμός (αν και όσο περνάνε τα χρόνια όλοι τραγουδάνε αγγλικά και καλά κάνουν να καταλαβαίνουμε το λένε) ποπ και ροκ μουσικής. Δηλαδή είναι καλύτερη η Beyonce ή κάθε Britney ή μια Βανδή από πολλές ευρωπαϊκές συμμετοχές; Ή μήπως γίναμε όλοι ξαφνικά κουλτουριάρηδες και ακούμε Λ.Καβάκο σε μουσική δωματίου αρ. 8 για πνευστά και έγχορδα;;;;
Τέλος πάντων τώρα που ήρθα δουλειά έχω την ευκαιρία να αναδείξω και εγώ προσωπικά τα καλύτερα αναφέροντας ότι η Κύπρος για μένα ΑΔΙΚΗΘΗΚΕ και αυτό έγινε πρώτον γιατί παίζουνε τα στοιχήματα πολύ αλλά και ο φόβος για καλή θέση στον τελικό (ακόμα και πρωτιά) αλλά και πολιτικά παιχνίδια. Δεύτερον η Ευρυδίκη χτες ήταν φενερά τρακαρισμένη και ελαφρώς λαχανιασμένη από το λόγο αυτό.
Πάμε στα άλλα τραγούδια, πρώτη για μένα εκπληκτική παρουσία, κυρία σε όλα και όμορφη η Πορτογαλίδα. Αμέσως μετά η κοπελιά από την ΠΓΔΜ και τρίτη στη σειρά η καλύτερη ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ τουλάχιστον φέτος κωλάρα από το Ρωσάκι της Πολωνικής συμμετοχής. Στα έκφυλα κατατάσσω τη Βουλγάρα (κλασσικό κοντοπούτανο).
Φωνή καλή είχε η Σλοβένα αλλά πανάσχημη παρουσία για μένα. Καλή φωνή είχε και ο κροάτης τραγουδιστής κάτι μεταξύ Iggy Pop & Joe Cocker ενώ από τα καλύτερα MILF ήταν σίγουρα η Νορβηγίδα...
Δεν μου άρεσε καθόλου η Μολδαβή (αυτή με το ξέκωλο παντελόνι) μιμήθηκε τη Vanessa Mae σε κακή έκδοση. ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ως εντυπωσιακή ήταν η ΒΙΟΛΙΣΤΡΙΑ της Αλβανίας...Μιλάμε για άλογο καθαρόαιμο...!!!
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ τελείως εμφανισιακά και τραγουδιστικά (προσωπικά) οι Σέρβοι, το Μαυροβούνιο, η Τσεχία, η Μάλτα, η Λετονία, η Εσθονία, η Ουγγαρία, το Ισραήλ και οι γύφτοι Τούρκοι.
Καλή η προσπάθεια των Βέλγων θύμισε ντίσκο '70 και της Ολλανδικής συμμετοχής.

Δυστυχώς στο διαγωνισμό αυτό οι συμμετοχές και οι βαθμοί είναι αποτέλεσμα πολιτικών και πολιτισμικών επαφών-παιχνιδιών και συναλλαγών...
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Εμένα πάντως μου άρεσε η Ευριδίκη.
Δεν άξιζε ν απάει άπατη. Πέρασαν τελικό πολύ κατώτερες συμμετοχές.
Μου άρεσε επίσης η Μολδαβή, έχει φωνάρα, και ο ροκάς της Ισλανδίας.
Κάτι αδερφούλες και τα λοιπά, ούτε να τα φτύσω...
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλημέρα παίδες,
το τραγούδι της κύπρου μ'άρεσε αρκετά και το θεωρούσα απο τα φαβορί για τον τελικό, τωρά η λόγοι που δεν πέρασε είναι τα γνωστά μαγειρέματα :jerking: τον χωρών που γίνονται :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Πήρε το αίμα του πίσω το στάκιπου ο σχεδιαστής που τον άδειασε η Xασοδίκη
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
καλημέρα παίδες,
το τραγούδι της κύπρου μ'άρεσε αρκετά και το θεωρούσα απο τα φαβορί για τον τελικό, τωρά η λόγοι που δεν πέρασε είναι τα γνωστά μαγειρέματα :jerking: τον χωρών που γίνονται :sunglasses:
+1111000000
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
βρε παιδια αυτος ο κοργιαλας δεν ηταν σα να του εξεραγη χειροβομβιδα στο κεφαλι?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Φαντάζομαι πως θα χάρηκε ο Κωστέτσος που δεν πέρασε η Κύπρος και ελπίζω τώρα ότι θα ξεαγχωθεί και το σκυλάκι του......α μωρέ, γούτσου γούτσου!!!
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Φαντάζομαι πως θα χάρηκε ο Κωστέτσος που δεν πέρασε η Κύπρος και ελπίζω τώρα ότι θα ξεαγχωθεί και το σκυλάκι του......α μωρέ, γούτσου γούτσου!!!

κριμα παντως για την ευριδικη γιατι και καλη παρουσια εκανε και το κομματι ηταν δυναμη...
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
τι δυναμη ρε παιδια? οποιος ξερει γαλλικα θα γελαγε με την προφορα της ευρυδικης! σα να ακους αγγλικα απο αμερικανο του τεξας η ελληνικα απο ελληνα καποιου ορεινου χωριου της στερεας ελλαδας!
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
τον Παρασκευά(τοι-τοι) :dancing: έπρεπε να στείλουμε βας-βας.... :rockon: :2funny: :2funny:
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
τον Παρασκευά(τοι-τοι) :dancing: έπρεπε να στείλουμε βας-βας.... :rockon: :2funny: :2funny:

επειδη φετος η eurovision ειναι ροκ καλυτερη
επιλογη το "ΝΤΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ!!!!"

:headbang1:  :headbang1:  :headbang1:  :headbang1:  :headbang1:  :headbang1:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
-Ο κωστετσος εκανε πραγματικοτητα το "τι μας λες θα βαλω το σκυλο μου να κλαιει
- το ensbele της Ευριδίκης δεν μου αρεσε καθόλου σαν κολομπινα με παγιετες ήταν
- Η ταινια ειναι γαματη την εχω δει στο video
- υπαρχει μια θεωρία οτι βαζουν αδελφες στις διαφημισεις για να απευθυνθουν στο μεγαλο αλλα κρυφο κοινο των ομοφυλοφιλων (λετε??)
- το ΝΤΟΥ το "ΤΟ ΘΕΛΩ" και ο "Εραστης" ειναι τραγουδαρες το Βασ-βας ειναι το "που γυρναει" του καρβελα με ολιγη απο Λειλα
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
στειλτε τον μεγα και μοναδικο κατμαν να τους το κλεισει το μαγαζι :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :hammer: :hammer: :hammer:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Ο Κατέλης δεν είναι gay friendly
:2funny:
Σχιζοφρενής Δολοφόνος  :rockon: ή Τσίλα :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom