Νέα

Eurobasket 2022

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sub-Zero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 112K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)
OP
OP
Sub-Zero

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456

Στα αγγλικά ρε Ιτούδη;Η μόνη εθνική που δεν έχει επίσημη γλώσσα τη δικιά της,το καταφέραμε κι αυτό

Εγω γουσταρω. Καταρχας πρεπει να υπαρχει μια ομοιογενεια και να συμπεριλαμβανονται ντορσευ καλαθης.
Επισης αγγλικα ειναι η γλωσσα του μπασκετ. Πολλες φορες χανεται και το νοημα εαν μεταφραζεις τα παντα.

Και δινει και ενα κυρος αξια σοβαροτητα παραπανω και το ακους με μεγαλυτερη προσοχη.
Δινει μια αποσταση και εναν επαγγελματισμο.

Αλλιως σκουρτοπουλος και "παμε δυνατα παιδια με μια καλη αμυνα".
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
μουναρα η μανα του αλλα φαινεται μεγαλη καριολιτσα. Βασικα οταν ο γονεας καταληγει στο δικαστηριο με το παιδι του, απο οποια σκοπια κι αν το δεις, εχει αποτυχει. Ελπιζω να δικαιωθει ο μπουλης
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456

Γενικα η μανα εχει το προφιλ τυπισσας που εχει το προνομιο να νιωθει οτι ειναι δημιουργημα της και ν ακανει οτι θελει.

Υπαρχουν πολλα παραδειγματα Αμερικη με γονεις τραγουδιστριων και αθλητων που εχουν το ιδιο στυλακι με αυτη κιολας που διαχειριζονταν οικονομικα και τους ετρωγαν λεφτα κανονικα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Εγω γουσταρω. Καταρχας πρεπει να υπαρχει μια ομοιογενεια και να συμπεριλαμβανονται ντορσευ καλαθης.
Επισης αγγλικα ειναι η γλωσσα του μπασκετ. Πολλες φορες χανεται και το νοημα εαν μεταφραζεις τα παντα.

Και δινει και ενα κυρος αξια σοβαροτητα παραπανω και το ακους με μεγαλυτερη προσοχη.
Δινει μια αποσταση και εναν επαγγελματισμο.

Αλλιως σκουρτοπουλος και "παμε δυνατα παιδια με μια καλη αμυνα".
γαμάτος ιτούδης...
(συγχωράτε όλοι θεό - δάσκαλο ομπράντοβιτς. και τρία ζήτω κι ένα κεράκι για θεό γιαννακόπουλο)
 
OP
OP
Sub-Zero

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Εγω γουσταρω. Καταρχας πρεπει να υπαρχει μια ομοιογενεια και να συμπεριλαμβανονται ντορσευ καλαθης.
Επισης αγγλικα ειναι η γλωσσα του μπασκετ. Πολλες φορες χανεται και το νοημα εαν μεταφραζεις τα παντα.

Και δινει και ενα κυρος αξια σοβαροτητα παραπανω και το ακους με μεγαλυτερη προσοχη.
Δινει μια αποσταση και εναν επαγγελματισμο.

Αλλιως σκουρτοπουλος και "παμε δυνατα παιδια με μια καλη αμυνα".

Εγώ πάλι δε γουστάρω να είμαστε η μόνη ομάδα του κόσμου με ΓΗΓΕΝΗ προπονητή που δεν μιλάει στη γλώσσα της.Αν ήταν ξένος,εντάξει.Και στ'αρχίδια μου όλοι οι ανθέλληνες τουρκοπακολάγνοι εδώ μέσα που βγάζουν σπυριά με τα ελληνικά.

Για τον Καλάθη,είναι ανεπίτρεπτο να μην καταλαβαίνει καν ελληνικά μετά από τόσα χρόνια που έπαιξε στην Ελλάδα.Ο Ντόρσει δεν έπαιζε στην Ελλάδα οπότε δικαιολογείται.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Δεν περιμεναμε τιποτα καλυτερο απο το ψωνισμενο κακομαθημενο βουβαλόπαιδο, παλι χθες δεν εδινε πασα με τιποτα, μονο και μονο επειδη ηθελε να περασει τους 41 ποντους του Αντετοκουνμπο, δυστυχως ο Γαλλος δεν του εριξε την αγκωνια πιο δυνατα να μας απαλλαξει απο την βλακόφατσά του. Θυμαμαι και μια φαση που ηθελε με το ζορι να παρει φαουλ απο τον Γκομπερ, τελικα εκανε βηματα και φωναζε κιολας, τεσσερις παικτες ελευθεροι και πάσα ούτε λόγος, τωρα ομως ο εκφωνητης τον αποθεωνε, μιλαμε για απιστευτα πραγματα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Εγώ πάλι δε γουστάρω να είμαστε η μόνη ομάδα του κόσμου με ΓΗΓΕΝΗ προπονητή που δεν μιλάει στη γλώσσα της.Αν ήταν ξένος,εντάξει.Και στ'αρχίδια μου όλοι οι ανθέλληνες τουρκοπακολάγνοι εδώ μέσα που βγάζουν σπυριά με τα ελληνικά.

Για τον Καλάθη,είναι ανεπίτρεπτο να μην καταλαβαίνει καν ελληνικά μετά από τόσα χρόνια που έπαιξε στην Ελλάδα.Ο Ντόρσει δεν έπαιζε στην Ελλάδα οπότε δικαιολογείται.
in our balls
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
Δεν περιμεναμε τιποτα καλυτερο απο το ψωνισμενο κακομαθημενο βουβαλόπαιδο, παλι χθες δεν εδινε πασα με τιποτα, μονο και μονο επειδη ηθελε να περασει τους 41 ποντους του Αντετοκουνμπο, δυστυχως ο Γαλλος δεν του εριξε την αγκωνια πιο δυνατα να μας απαλλαξει απο την βλακόφατσά του. Θυμαμαι και μια φαση που ηθελε με το ζορι να παρει φαουλ απο τον Γκομπερ, τελικα εκανε βηματα και φωναζε κιολας, τεσσερις παικτες ελευθεροι και πάσα ούτε λόγος, τωρα ομως ο εκφωνητης τον αποθεωνε, μιλαμε για απιστευτα πραγματα.
Αν κ τοπ παικτης ,τον θεωρώ μπασκετικό σιχαμα..:confused:
Ποτέ η Ελλάδα δεν έχασε από αστέρα Ευρωπαίο του nba ματς... Πάντα βρίσκαμε κ κλειδωναμε με καλή άμυνα τον εκάστοτε αστέρα ...
Η Σερβία είναι καλή κ χωρίς μπιελιτσα Μπογκντάνοβιτς Μαριάνοβιτς .
Έχει κανείς τηλ της μάνας του ντονσιτς;:confused:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Αν κ τοπ παικτης ,τον θεωρώ μπασκετικό σιχαμα..:confused:
Ποτέ η Ελλάδα δεν έχασε από αστέρα Ευρωπαίο του nba ματς... Πάντα βρίσκαμε κ κλειδωναμε με καλή άμυνα τον εκάστοτε αστέρα ...
Η Σερβία είναι καλή κ χωρίς μπιελιτσα Μπογκντάνοβιτς Μαριάνοβιτς .
Έχει κανείς τηλ της μάνας του ντονσιτς;:confused:
"φλερτάρεις" με την κατηγορία γκιλφ βολκάνιε...:cheesy:
πάντως θα είναι και ματσό πλέον η τυπισα...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
OP
OP
Sub-Zero

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Δεν περιμεναμε τιποτα καλυτερο απο το ψωνισμενο κακομαθημενο βουβαλόπαιδο, παλι χθες δεν εδινε πασα με τιποτα, μονο και μονο επειδη ηθελε να περασει τους 41 ποντους του Αντετοκουνμπο, δυστυχως ο Γαλλος δεν του εριξε την αγκωνια πιο δυνατα να μας απαλλαξει απο την βλακόφατσά του. Θυμαμαι και μια φαση που ηθελε με το ζορι να παρει φαουλ απο τον Γκομπερ, τελικα εκανε βηματα και φωναζε κιολας, τεσσερις παικτες ελευθεροι και πάσα ούτε λόγος, τωρα ομως ο εκφωνητης τον αποθεωνε, μιλαμε για απιστευτα πραγματα.

Φαντάζομαι τα ίδια θα λες και για κάτι Τζόρνταν,Γκάληδες κλπ.

Άμα δίναν πάσες,τώρα δε θα τους θυμόταν κανένας
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
Εγώ πάλι δε γουστάρω να είμαστε η μόνη ομάδα του κόσμου με ΓΗΓΕΝΗ προπονητή που δεν μιλάει στη γλώσσα της.Αν ήταν ξένος,εντάξει.Και στ'αρχίδια μου όλοι οι ανθέλληνες τουρκοπακολάγνοι εδώ μέσα που βγάζουν σπυριά με τα ελληνικά.

Για τον Καλάθη,είναι ανεπίτρεπτο να μην καταλαβαίνει καν ελληνικά μετά από τόσα χρόνια που έπαιξε στην Ελλάδα.Ο Ντόρσει δεν έπαιζε στην Ελλάδα οπότε δικαιολογείται.
Αν και το ειπαν και αλλοι συναγωνιστες, το λεω και εγω
:hi:
Think About It Ok GIF by Manifest Destiny Down: SPACETIME
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
οι Γερμανοι παιζουν στην εδρα τους.... κρατα το αυτο... θα πεσουν κορμια!!
Θα το κάνουμε έδρα ΕΜΕΙΣ...έστω 500 δικοί μας να είναι θα είναι όλοι πρώην τρόφιμοι σκληρών ψυχιατρικών πτερύγων την μάχη αυτήν θα την κερδίσουμε σίγουρα.Στο παρκέ ελπίζω να μην το ξεφτιλισουνε τα κοράκια...όμως αν τα νικήσουμε και αυτά η νίκη μας θα είναι πιο μεγάλη( 5 εναντίον 7).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom