Νέα

Ερώτημα προς τις γυναίκες που διαβάζουν:Γιατί πειράζετε τα χείλη σας ρε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.555
Πόντοι
3.656
Σχεδόν κάθε γυναίκα θέλει να έχει χείλη γεμάτα αισθησιακά,σαρκωδη και σέξι,έντονα,ζουμερά και ογκώδη. Χείλη τα οποία θα σας σαγηνεύουν οταν είναι μισάνοιχτα. Χείλη, κοιτάζοντας τα οποια εσείς θα σκέφτεστε αποκλειστικά τις αισθησιακές απολαύσεις που θα μπορούσαν να σας προσφέρουν.
Τώρα Θέλω να ρωτήσω εγώ. Εσείς γιατί κάνετε αποτριχωση στο στήθος σας;

γιατι δεν εχουμε λεφτα για να πληρωσουμε το νερο να πλενομαστε τυπε :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.555
Πόντοι
3.656
Ναι ναι έχει γεμίσει ο τόπος αθλητές . Με κοιλιές αλλά χωρίς τρίχα. Περισσότερες τρίχες βλέπεις στις παραλίες τις βλέπεις πάνω στα γυναικεία κορμιά

τυπε μπορει να ειναι σουμο οι τυποι.κι αυτο αθλημα ειναι :confused: :confused: :confused:
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Εχουν την ευκαιρια να χυσουν πανω στο γαμησι...
Αν με προλαβουν πριν χυσω εγω η στο δευτερο μπαλακι...
Καποιες χυνουν καποιες οχι
Προσωπικα δε με νοιαζει γιατι στοχευω στη δικη μου απολαυση...
Αν χυσω εγω ολα καλα
Αν χυσουν κι αυτες κανενα προβλημα

όσκαρ μεγαλοψυχίας 2021 :confused::confused::confused:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.092
Πόντοι
10.411
Ναι ναι έχει γεμίσει ο τόπος αθλητές . Με κοιλιές αλλά χωρίς τρίχα.
200.gif
 
Τελευταία τροποποίηση:

sotos-nl

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
138
Κριτικές
30
Like
1.509
Πόντοι
2.391
Εγώ τη βρίσκω με τα φουσκομένα χείλη. Μπορεί στην αρχη να φαίνονται περίεργα αλλά στην αίσθηση είναι γαμάτα.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.869
Κριτικές
3
Like
4.437
Πόντοι
456
Το θιγω φυσικα οχι για τις ιδιες αλλα για εμας που τις βλεπουμε "χαλασμενες"
Πραγματι ενοχλουν στο φιλημα στο τσιμπουκωμα μειωνεται η ευκινησια των χειλιων κτλ και ολα για ποιο λογο;
Για μια εντυπωση ψευτικη μαλιστα.
Αναφερομαι σε ολες τις κοπελες εκδιδομενες και μη
Ωστοσο στις εκδιδομενες το δικαιολογω λιγο παραπανω να θελουν να μεταμορφωσουν τους εαυτους τους σε προιον.
Στις αλλες τις υποτιθενενες κανονικες το βλεπω ως σφραγιδα ματαιοδοξιας και σιγουρα εχει να πει πολλα για την προσωποκοτητα τους η κινηση τους.

Αφησα τελευταιο το κομματι της υποκειμενικης αντιληψης του σεξ.
Πραγματι ειμαι εγωιστης και πραγματι σπανια μπαινω στη θεση των αλλων ειδικα μαλιστα αν προκειται για το αλλο φυλο.
Δε το κανω απο κακια μου βγαινει φυσικα και αυθορμητα.
Είναι στην φύση και ψυχολογία των γυναικών να θέλουν να είναι θελκτικές.Γιαυτό και βάφονται για να τονίζουν διάφορα χαρακτηριστικά του προσώπου τους μέχρι τώρα.Γιαυτό και το κραγιόν,μάσκαρα,μεικ απ κλπ κλπ.Μέχρι πριν την είχαμε τα στήθη σιλικόνης και τη Γαλλική μύτη.Μέτα πήγαμε στην ενίσχυση στο γλουτό.Λιποαναρροφήσεις.Πλέγματα για κοιλιακούς.Μπότοξ τώρα έχουμε και τα χείλη.Φρίδια,μάτια ζυγωματικά.Έτσι πάει.
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Είσαι λίγο επιθετικός αλλά δεν πειράζει. Έτσι όπως τα λες καταλαβαίνω ότι είχες μπλέξει με λάθος γυναίκα. Δεν είμαστε όλες ίδιες, στην επόμενη λοιπ
Ξυπνησανε τα λάχανα και κάνανε χωριστρα !!!!

Αυτό έχω να πω μόνο, για τις σημερινές γυναίκες και τα δικαιώματα σας, κοπελιά....

Ευτυχώς που είμαι λίγο επιθετικός γιατί αν δεν ήμουν τόσο κάτι θα γινόταν, ε....

Ξέρεις τι λέω ;
Έχετε πάρει πολύ αέρα γενικώς....
Έχετε όλες τις χάρες, όλα τη συγχώρεση που μπορεί να ανεχτεί αυτός ο πλανήτης..... και προκοπή καμιά....
Όλο ιδέα, εγωισμό και όλο άποψη χωρίς συναίσθημα κάν.
Έχετε διαλύσει την Ελληνική οικογένεια μ όλα αυτά που βλέπετε που κάνουν οι δήθεν σύγχρονες γυναίκες απ'άλλες χώρες, και δεν είσαστε ικανές ούτε για ένα πιάτο φαΐ της προκοπής.... αυτό λέω....

Ούτε έναν άντρα δεν ξέρετε να κουμανταρετε σωστά και να δοθειτε ολοκληρωτικά σε μια σχέση ή γάμο, μου θέλετε και χείλη φουσκωτά και κώλους με πιασίματα....

Like, followers και ανεξαρτησία φουλ είσαστε....
Για αυτό υπάρχει και το bou. Διαφορετικά δεν θα είμασταν κάν εδώ μέσα να συζητάμε.....
Αυτό το πράγμα, την καραμέλα τη σύγχρονη πού όλες το ίδιο μάθατε να λέτε ότι " θέλω κείνο.... θέλω τ άλλο.... θέλω, θέλω.... όλο ένα κενό έχω.... όλο κάτι μου λείπει...."
Ποιος διάολος μέσα σας , σας τα μαθε αυτά ε ;
Διότι οι γονείς σας αποκλείεται να ναι τόσο καθηκια και να σας μάθανε έτσι....
Εσείς παιδί μου, Δεν κάνετε για Τίποτα πλέον....

Όλες περίμενετε αυτόν τον άλλον, το διαφορετικό, που θα πει ή θα κάνει η θα φερθεί λίγο διαφορετικά από όλους τους άλλους, μπας και νιώσετε κάτι άλλο....ναι ωραία...
Κ μετά τι......

Για πες μας, που ξέρεις και πόσο επιθετικός είμαι, αλλά και με τι γυναίκα έχω μπλέξει....
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
3.238
Μου φαίνεται παράξενο να ενοχλείται ένας άνθρωπος με την εμφάνιση κάποιου άλλου. Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τι κάνει κανείς εκτός και αν με αφορά κάπως. Και πάλι παίζεται.
Εάν απαντούσα, πάντως, στην ερώτηση του νήματος, θα έλεγα ότι πολλές κοπέλες κάνουν πλαστικές επεμβάσεις, fillers κτλ επειδή πιστεύουν ότι αυτό θα αλλάξει την αυτοπεποίθησή τους ή επειδή δεν αρέσουν σε όλους. Θα αλλάξει κάτι από τα δύο; Με βάσει τα data που υπάρχουν ως τώρα συνδυαστικά με τον πολλαπλασιασμό του εθισμού στα social media, όχι.
Όπως και να έχει για μένα κάθε γυναίκα είναι όμορφη με ένα δικό της μοναδικό τρόπο και κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να προωθούνται πιο υγιή πρότυπα σε εμάς τις γυναίκες. Όπως άσκηση, σωστή διατροφή, αυτοβελτιωση. Όχι macdonalds και φίλτρα και εντάξει μωρέ, το σώζουμε με ενεσούλες.
Anyway, ο καθενας όπως στρώνει κοιμάται.
 

markisiosLOG

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
2.391
Κάποιες επεμβάσεις δεν φαίνονται φυσικές, εκεί κολλάνε μερικοί
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
3.238
Κάποιες επεμβάσεις δεν φαίνονται φυσικές, εκεί κολλάνε μερικοί
Νομίζω πως αν κάνει στροφή το κεφάλι τους 180 μοίρες, δε θα τις βλεπουν ?
Μπορεί, δε ξέρω...
Στην τελική μπορεί κάποια να θέλει να γίνει σαν εναν εξωγήινο. Και;;;;
Επηρεάζει κάπως τη ζωή μας αυτό;
 

markisiosLOG

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
2.391
Νομίζω πως αν κάνει στροφή το κεφάλι τους 180 μοίρες, δε θα τις βλεπουν ?
Μπορεί, δε ξέρω..
Ε.... τις θεωρούν υποψήφιες γκόμενες και μέσα στο μυαλό τους τους ρίχνουνε άκυρο λόγο των χειλιών...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.566
Κριτικές
31
Like
13.151
Πόντοι
5.097
πολλες γυναικες απαντησαν τελικα. :confused: :confused: :confused:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Μου φαίνεται παράξενο να ενοχλείται ένας άνθρωπος με την εμφάνιση κάποιου άλλου. Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τι κάνει κανείς εκτός και αν με αφορά κάπως. Και πάλι παίζεται.
Εάν απαντούσα, πάντως, στην ερώτηση του νήματος, θα έλεγα ότι πολλές κοπέλες κάνουν πλαστικές επεμβάσεις, fillers κτλ επειδή πιστεύουν ότι αυτό θα αλλάξει την αυτοπεποίθησή τους ή επειδή δεν αρέσουν σε όλους. Θα αλλάξει κάτι από τα δύο; Με βάσει τα data που υπάρχουν ως τώρα συνδυαστικά με τον πολλαπλασιασμό του εθισμού στα social media, όχι.
Όπως και να έχει για μένα κάθε γυναίκα είναι όμορφη με ένα δικό της μοναδικό τρόπο και κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να προωθούνται πιο υγιή πρότυπα σε εμάς τις γυναίκες. Όπως άσκηση, σωστή διατροφή, αυτοβελτιωση. Όχι macdonalds και φίλτρα και εντάξει μωρέ, το σώζουμε με ενεσούλες.
Anyway, ο καθενας όπως στρώνει κοιμάται.

Σχιζοφρένεια λέγεται αυτό
Zηνάκι τα λες ωραία και θα προσθέσω κάτι:
Οι ίδιοι που γουστάρουν τις πλαστικές επεμβάσεις σε μια κοπέλα,είναι οι ίδιοι που θα ισχυριστούν την προτίμηση τους στην φυσική ομορφιά.Αν τα φτιάξουν με μια που έχει φυσικά χαρακτηριστικά,θα ξενερώσουν γιατί δεν έκανε κάποια πλαστική.Και vice versa.
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
3.238
Zηνάκι τα λες ωραία και θα προσθέσω κάτι:
Οι ίδιοι που γουστάρουν τις πλαστικές επεμβάσεις σε μια κοπέλα,είναι οι ίδιοι που θα ισχυριστούν την προτίμηση τους στην φυσική ομορφιά.Αν τα φτιάξουν με μια που έχει φυσικά χαρακτηριστικά,θα ξενερώσουν γιατί δεν έκανε κάποια πλαστική.Και vice versa.

Φαντάσου τη μέρα που θα ανακαλύψουν πως ότι κάνει κανείς, στην πραγματικότητα το κάνει για τον εαυτό του. Και πως δεν είναι το πέος τους τόσο ενδιαφέρον. Εξάλλου το σεξ για εμάς κρατάει πάντα λίγο
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.566
Κριτικές
31
Like
13.151
Πόντοι
5.097
Φαντάσου τη μέρα που θα ανακαλύψουν πως ότι κάνει κανείς, στην πραγματικότητα το κάνει για τον εαυτό του. Και πως δεν είναι το πέος τους τόσο ενδιαφέρον. Εξάλλου το σεξ για εμάς κρατάει πάντα λίγο
:think: δλδ το μεγεθος δεν μετραει? :confused:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Φαντάσου τη μέρα που θα ανακαλύψουν πως ότι κάνει κανείς, στην πραγματικότητα το κάνει για τον εαυτό του. Και πως δεν είναι το πέος τους τόσο ενδιαφέρον. Εξάλλου το σεξ για εμάς κρατάει πάντα λίγο
Σωστή.Μερικοί νομίζουν ότι τις εκάστοτε αλλαγές γίνονται για να αρέσεις στους άλλους.Πρώτα το κάνεις για εσένα,και αν θες το κάνεις.Μόνο για εσένα και κανέναν άλλον.

Δυστυχώς το βλέπω σε πολλούς άνδρες,νομίζουν ότι έχουν το χρυσό παπάρι και πως πρέπει να γίνεται το δικό τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom