Νέα

Ερώτημα προς τις γυναίκες που διαβάζουν:Γιατί πειράζετε τα χείλη σας ρε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
438
Like
969
Τυπε μου το να πιανεις μια πλαστικουρα για στηθος ειναι αηδιαστικο!
Μου χει τυχει σε γκομενα αυτο και της ειχα δημιουργησει ψυχολογικο επειδη δεν την αφηνα να βγαλει σουτιεν...ε μα πως...εγω εφταιγα που δεν ηθελα να δω τους προφυλακτηρες της;
Τωρα για τις ελιες οκ ας πουμε οτι παω πασο
Για τη μυτη θα σου πω.Πες οτι εχεις μια κοπελα με μυτη που ειναι καπως περιεργη πχ με ψιλοκαμπουρα
Της προσδιδει ομως το φυσιογνωμικο της αποτυπωμα.
Η αλλαγη πως φαινεται;
Ξενιζει.Αναλογα το προσωπο.

Κι εγω εχω ασχημη μυτη ομως δε θα την αλλαζα με τιποτα.Γουσταω φουλ τη μετριοτητα μου!!
δεν της εκαναν καλη δουλεια. και εμενα μεγαλη ειναι και δεν δουλεύει κιολας AXAXAXAXAXAXA
 

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
Με χαρά που παρατηρώ ότι υπάρχουν άνδρες εδώ μέσα που εκτιμούν τα φυσικά προσόντα. Σαν γυναίκα (μιας και σε εμάς απευθύνεσαι) που δεν έχει κάνει απολύτως καμία επέμβαση πάνω της δεν μπορώ να απαντήσω για αυτές που έχουν φουσκώσει χείλη βυζιά και κώλους αλλά όταν έχει γίνει μόδα στα σόσιαλ να είσαι φουσκωτή πάπια και όταν υπάρχουν τύποι (εδώ μέσα και έξω) που καυλώνουν με πλαστικούρες σαν την Τούνη και Παναγιώταρου (κουτοβούρλια και jizz ακούτε;) είναι λογικό ο φυσικός πληθυσμός της πάπιας να αυξάνεται και να πληθύνεται. Δεν γνωρίζω γιατί το κάνουν αλλά προφανώς κάνας μακάκας τους έχει πει ότι είναι άχειλες, άκωλες ή άβυζες και τους έμεινε ψυχολογικό ή το κάνουν επειδή το κάνουν και άλλες και είναι της μόδας.
Τι σας κανει να πηγαινετε στους πλαστικους και να κανετε τους εαυτους σας να μοιαζουν με κακομουτσουνα παπια με φουσκωμενα σκατοχειλα σα να χετε φαει ξυλο;
Εκτος του οτι χανετε την κλαση σας και μοιαζετε με φεραρι(αν μιλαμε για πολυ ωραια γυναικα πριν την επεμβαση) που εγινε ντατσουν με αυτοκολλητα;
Υπαρχει πιο τρανη αποδειξη της ανοησιας σας περα απο τις κωμικες επιλογες συντροφων που κανετε?
Ας μιλησουν οι γυναικες του σαιτ ομως καθως εχω περιεργεια για πιο λογο καποια να πληρωσει για να μοιαζει με κωλο;
 
Εγγρ.
7 Ιουλ 2021
Μηνύματα
134
Like
426
Πόντοι
21
Από επεμβάσεις σε βυζιά, κώλους, χείλη, μόνο τα βυζιά αποτελούν πραγματική βελτίωση στις ελάχιστες περιπτώσεις που το αποτέλεσμα φαίνεται φυσικό.

Τα πρησμένα χείλη δεν είναι όμορφα. Ποτέ δεν ήταν. Οι μαύροι και οι μαύρες έχουν φυσικά μεγάλα χείλη αλλά ποτέ δε θεωρούνταν ατού. Αντιθέτως αποτελούσε σημείο χλευασμού μαζί με άλλα χαρακτηριστικά.

Οταν βλέπω πρησμένα χείλη στο ίνσταγκραμ είναι σαν να λέει η εκάστοτε τύπισσα ότι είναι βιζιτόνι. Τα βιζιτόνια μεταξύ τους έχουν έναν άτυπο ανταγωνισμό και νομίζουν ότι άμα βάλουν καλύτερες προσθήκες όπου μπορούν τότε θα γίνουν καλύτερες. Σου λέει η άλλη έχει πιο ενισχυμένα χείλη από μένα άρα πρέπει να βάλω και εγώ για να μην υστερώ. Το αποτέλεσμα είναι ένας αγώνας προς τον πάτο από αισθητικής σκοπιάς. Δε νομίζω ότι αντιλαμβάνονται καν ότι ασχημαίνουν και χάνουν πελάτες. Όχι μόνο ασχημαίνουν αλλά χάνουν και τυχόν class που μπορεί να διέθεταν από φυσικού τους. Είναι τραγωδία.
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.278
Πόντοι
10.336
Για τον ιδιο λογο που βαζουν βυζια, που βαζουν κωλο, που πειραζουν μυτη κτλ κτλ κτλ
Η ματαιοδοξια θα ειναι παντα το κουσουρι των ανθρωπων, απλα θα εκφραζεται με διαφορετικο τροπο ανα τους αιωνες.
Και μεις δεν κανουμε κανα τατου παραπανω για τη μοστρα; Τριχες στην καραφλα; καμια "πρωτεινουλα" στο γυμναστηριο για να σπρωξουμε λιγο την κατασταση;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

:alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick:
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
@Ζήνα

Καταλαβαινω τι λες, αλλα δεν ισχυει. Οταν καποιος εκτιθεται δημοσια θα σχολιαστει. Το να πιστευεις το αντιθετο ειναι αφελεια.
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
3.238

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom