Νέα

Ερώτημα προς τις γυναίκες που διαβάζουν:Γιατί πειράζετε τα χείλη σας ρε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Επίσης οι τρίχες σε 5 μέρες ξαναβγαίνουν, με τις πλαστικές δεν ισχύει το ίδιο.

Συγκρίνετε ένα ξυραφάκι με επέμβαση;
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Πετυχαινετε ομως ακριβως το αντιθετο απο τη σαγηνη και τον αισθησιασμο!
Ασε που γινεστε πολυ βητα!
Προσωπικα δεν κανω αποτριχωση στο στηθος,αλλα ας μας πουν οσοι το κανουν!
Την ιδια απορια ειχα κι εγω για το αιδοιο στις γυναικες!Το αποτριχωνουν τελειως αλλα αυτο οκ ειναι υποκειμενικο γουστο!
Σε μενα αρεσει να χει τουφιτσες και σχηματακια να φαινεται πως ειναι γυναικειο και οχι παιδικο!
Οσο για το αυτο που λενε μερικες πως το ξυριζουν για να τις γλυφουν αφενος εγω ποτε δε γλυφω γυναικα γιατι δε θελω να δινω πισω την απολαυση που μου δινουν
Αφετερου τα σχηματακια δεν εμποδιζουν να γλυψει καποιος!
Τονιζω πως οσα εγραψα αποτελουν προσωπικη πεποιθηση!
Το αντικειμενικο ειναι πως μια "παπια" υποβαθμιζεται ως θηλυκο απο καθε αποψη!
Φαίνεται ότι δεν το κάνεις. Εδώ δεν ξέρεις να γράψεις την λέξη "γλείφω " σωστά, θα ξέρεις να γλείψεις ;
Σε πειράζω. Πάντως πολλές γυναίκες είμαστε κλειτοριδικες. Δεν νοιάζεσαι Να ικανοποιήσεις την γυναίκα;
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Πρότυπο Kim Kardashian..

Εκτός του ότι αυτή η εικόνα φαίνεται μόνο καλή (ας πούμε) σε φωτογραφίες στο ιντερνετ, βαμμένη. Από κοντά άσχημο.

Άβαφτες έχουν γίνει τέρατα, έτυχε να βλέπω φωτό από βίζιτες σε ξένα γραφεία που έπρεπε να δείχνουν πώς είναι άβαφτες.
Παραμορφωμένες και τρομακτικές.

Επίσης νομίζουν πως επειδή τραβούν την προσοχή των αντρών είναι ωραίες ενώ απλά οι άντρες το κάνουν επειδή ξέρουν ότι είναι εύκολες/επαγγελματίες.

Παράδειγμα οποιαδήποτε επίσημη σύντροφος πλουσίου είναι φυσικά όμορφη και όχι παραμορφωμένη.
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Σχεδόν κάθε γυναίκα θέλει να έχει χείλη γεμάτα αισθησιακά,σαρκωδη και σέξι,έντονα,ζουμερά και ογκώδη. Χείλη τα οποία θα σας σαγηνεύουν οταν είναι μισάνοιχτα. Χείλη, κοιτάζοντας τα οποια εσείς θα σκέφτεστε αποκλειστικά τις αισθησιακές απολαύσεις που θα μπορούσαν να σας προσφέρουν.
Τώρα Θέλω να ρωτήσω εγώ. Εσείς γιατί κάνετε αποτριχωση στο στήθος σας;
Άκου αποτρίχωση.... ποιός κάνει αυτά τα πράγματα !!!
Μάλλον αυτοί οι λελεδες που πας Κ μπλέκεις εσύ, όχι εμείς.....αν είναι έτσι, εσύ φταις όχι εμείς....
Να μάθεις να διαλέγεις πιο αρρενωπους άνδρες, όχι μπουληδες....κ να μην φοβάσαι την τριχοφυΐα ενός άνδρα..
Ναι, η τρίχα σας πειράζει.... όλα τ άλλα τα βρίσκετε τέλεια στον άνδρα, ναουμε....
Ε βέβαια, μ ένα ντους που κάνετε μόνο την ημέρα, μου θέλετε και άντρα για σεξ η για σχέση....
Κ μετά απορούμε τι βρωμάει στα τρόλεϊ και στα λεωφορεία....
Η βαρβατιλα μας και η απλυσια σας, αυτό βρωμάει...

Μόνο για την τριχα απευθύνομαι προσωπικως σε σένα.
Τα υπόλοιπα είναι απλά παραδείγματα....
Που φοβόμαστε να τα παραδεχτούμε.
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Υπαρχουν αθληματα ( στιβος, κολυμβηση, τριαθλο, bodybuilding) στα οποια ειναι must!

Εχεις δει ποτε 100m sprinter να μοιαζει με αρκουδα;
Ναι ναι έχει γεμίσει ο τόπος αθλητές . Με κοιλιές αλλά χωρίς τρίχα. Περισσότερες τρίχες βλέπεις στις παραλίες τις βλέπεις πάνω στα γυναικεία κορμιά
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Επίσης οι τρίχες σε 5 μέρες ξαναβγαίνουν, με τις πλαστικές δεν ισχύει το ίδιο.

Συγκρίνετε ένα ξυραφάκι με επέμβαση;
Όχι δεν το συγκρίνω. Προσωπικά δεν θα έκανα τα χείλη μου. Κάποιο άλλο σημείο Ναι, το πρόσωπο δε θα πείραζα
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.729
Like
3.112
Πόντοι
506
λαουρα για σπεσιαλ καταστασεις .......

laura_narjes_swma.jpg


hgryey.jpg
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Φαίνεται ότι δεν το κάνεις. Εδώ δεν ξέρεις να γράψεις την λέξη "γλείφω " σωστά, θα ξέρεις να γλείψεις ;
Σε πειράζω. Πάντως πολλές γυναίκες είμαστε κλειτοριδικες. Δεν νοιάζεσαι Να ικανοποιήσεις την γυναίκα;
Ευχαριστω για την υποδειξη κι εχεις δικιο.
Γλειφω ειναι το σωστο νοηματικα ενω το γλυφω παραπεμπει στη ασκηση τη γλυπτικης τεχνης!
Οσο για το αλλο,πραγματι δε μ αρεσει να προσφερω απολαυση στη γυναικα...
Το γιατι το κανω ισως υποσυνειδητα θελω να τους τονιζω οτι δεν ειμαι καποιος για να δεθουν μαζι μου...
Με απαλλασει απο το αγχος και τη στενοχωρια των τσακωμων οταν θα θελησω να απομακρυνθω...
Μου αρεσουν οι ηπιοι τροποι και η ευγενεια...
Καλυτερα να με παραταει η αλλη οταν βρισκει κατι καλυτερο και πιο στα μετρα της παρα εγω...
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Άκου αποτρίχωση.... ποιός κάνει αυτά τα πράγματα !!!
Μάλλον αυτοί οι λελεδες που πας Κ μπλέκεις εσύ, όχι εμείς.....αν είναι έτσι, εσύ φταις όχι εμείς....
Να μάθεις να διαλέγεις πιο αρρενωπους άνδρες, όχι μπουληδες....κ να μην φοβάσαι την τριχοφυΐα ενός άνδρα..
Ναι, η τρίχα σας πειράζει.... όλα τ άλλα τα βρίσκετε τέλεια στον άνδρα, ναουμε....
Ε βέβαια, μ ένα ντους που κάνετε μόνο την ημέρα, μου θέλετε και άντρα για σεξ η για σχέση....
Κ μετά απορούμε τι βρωμάει στα τρόλεϊ και στα λεωφορεία....
Η βαρβατιλα μας και η απλυσια σας, αυτό βρωμάει...

Μόνο για την τριχα απευθύνομαι προσωπικως σε σένα.
Τα υπόλοιπα είναι απλά παραδείγματα....
Που φοβόμαστε να τα παραδεχτούμε.
Είσαι λίγο επιθετικός αλλά δεν πειράζει. Έτσι όπως τα λες καταλαβαίνω ότι είχες μπλέξει με λάθος γυναίκα. Δεν είμαστε όλες ίδιες, στην επόμενη λοιπόν!
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Για οργασμό μιλάμε, κάτι το οποίο είναι αναγκαίο. Αυτός είναι ο σκοπός επαφής. Θα σου άρεσε να σε αφήνουν με το πουλί στο χέρι;
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
για μισό λεπτό
ο νηματοθέτης ήταν ξεκάθαρος στον τίτλο
"ερώτημα προς τις γυναίκες", μην πετάγεστε παρακαλώ ?
Επειδή είμαι ξανθιά, είναι εύκολο να μου εξηγήσεις;
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Για οργασμό μιλάμε, κάτι το οποίο είναι αναγκαίο. Αυτός είναι ο σκοπός επαφής. Θα σου άρεσε να σε αφήνουν με το πουλί στο χέρι;
Εχουν την ευκαιρια να χυσουν πανω στο γαμησι...
Αν με προλαβουν πριν χυσω εγω η στο δευτερο μπαλακι...
Καποιες χυνουν καποιες οχι
Προσωπικα δε με νοιαζει γιατι στοχευω στη δικη μου απολαυση...
Αν χυσω εγω ολα καλα
Αν χυσουν κι αυτες κανενα προβλημα
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ναι ναι έχει γεμίσει ο τόπος αθλητές . Με κοιλιές αλλά χωρίς τρίχα. Περισσότερες τρίχες βλέπεις στις παραλίες τις βλέπεις πάνω στα γυναικεία κορμιά
Προσυπογράφω
Έχει ξεφύγει το πράγμα
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.869
Κριτικές
3
Like
4.437
Πόντοι
456
Εχουν την ευκαιρια να χυσουν πανω στο γαμησι...
Αν με προλαβουν πριν χυσω εγω η στο δευτερο μπαλακι...
Καποιες χυνουν καποιες οχι
Προσωπικα δε με νοιαζει γιατι στοχευω στη δικη μου απολαυση...
Αν χυσω εγω ολα καλα
Αν χυσουν κι αυτες κανενα προβλημα
Ρε toubaman τι εγωιστική λογική είναι αυτή;Έχει ερωτική επαφή με έναν άνθρωπο του αντίθετου φύλου. Φέρσου σε αυτόν όπως θέλεις να φέρονται σε εσένα.Πάρε απόλαυση αλλά δώσε κιόλας.Προσωπικά με ευχαριστεί διπλά όταν βλέπω τον συντροφό μου να έρχεται σε οργασμό και να το απολαμβάνει όσο και εγώ φτιάχνομαι περισσότερο.Και επανέρχομαι αν το βλέπεις τόσο εγωιστικά τι σε νοιάζει αν πειράζουν τα χείλη τους; Σε ενοχλούν στο φίλημα γιαυτό;Δηλαδή πάλι για εσένα είναι το θέμα;για την ευχαρίστησή σου;+
Επιπλέον αναφέρεσαι σε εκδιδόμενες ή σε καθημερινές κοπέλες;
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Ρε toubaman τι εγωιστική λογική είναι αυτή;Έχει ερωτική επαφή με έναν άνθρωπο του αντίθετου φύλου. Φέρσου σε αυτόν όπως θέλεις να φέρονται σε εσένα.Πάρε απόλαυση αλλά δώσε κιόλας.Προσωπικά με ευχαριστεί διπλά όταν βλέπω τον συντροφό μου να έρχεται σε οργασμό και να το απολαμβάνει όσο και εγώ φτιάχνομαι περισσότερο.Και επανέρχομαι αν το βλέπεις τόσο εγωιστικά τι σε νοιάζει αν πειράζουν τα χείλη τους; Σε ενοχλούν στο φίλημα γιαυτό;Δηλαδή πάλι για εσένα είναι το θέμα;για την ευχαρίστησή σου;+
Επιπλέον αναφέρεσαι σε εκδιδόμενες ή σε καθημερινές κοπέλες;
Το θιγω φυσικα οχι για τις ιδιες αλλα για εμας που τις βλεπουμε "χαλασμενες"
Πραγματι ενοχλουν στο φιλημα στο τσιμπουκωμα μειωνεται η ευκινησια των χειλιων κτλ και ολα για ποιο λογο;
Για μια εντυπωση ψευτικη μαλιστα.
Αναφερομαι σε ολες τις κοπελες εκδιδομενες και μη
Ωστοσο στις εκδιδομενες το δικαιολογω λιγο παραπανω να θελουν να μεταμορφωσουν τους εαυτους τους σε προιον.
Στις αλλες τις υποτιθενενες κανονικες το βλεπω ως σφραγιδα ματαιοδοξιας και σιγουρα εχει να πει πολλα για την προσωποκοτητα τους η κινηση τους.

Αφησα τελευταιο το κομματι της υποκειμενικης αντιληψης του σεξ.
Πραγματι ειμαι εγωιστης και πραγματι σπανια μπαινω στη θεση των αλλων ειδικα μαλιστα αν προκειται για το αλλο φυλο.
Δε το κανω απο κακια μου βγαινει φυσικα και αυθορμητα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom