Νέα

Ερωτεύονται οι πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bigshak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.743
Πόντοι
2.356
Ερωτεύονται. Παράφορα. Το χρήμα. Όπως και πολλοί συμπολίτες μας ανεξαρτήτως του αν είναι άνδρες ή γυναίκες.
 

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
59
Like
44
Πόντοι
0
Κοιτά πιστεύω ότι η καψούρα είναι λίγο παρεξηγημένη λέξη διότι και εγώ αλλά προφανώς και παρα πολύ κόσμος έχει συναντήσεις κάποιες τανες περισσότερο από μια φορά ... Αυτό δεν το λες απαραίτητα καψούρα , απλά αυτό σημαίνει πως όταν μένεις ικανοποιημένος από την παροχή υπηρεσιών μιας κοπέλας τότε δεν χαλάς μια πετυχημένη συνταγή (όταν πρόκειται να συναντήσεις μια επαγγελματία )

Φιλε δεν είναι και κανα μυστικό ότι υπάρχουν πελάτες που ερωτεύονται τις πουτανες με ότι αυτό συνεπάγεται ...Όποτε δεν έχει νόημα να λέμε οτιδήποτε για τους πελάτες ... Εγώ ρωτάω αν υπάρχει πιθανότητα (έστω και μια στο εκατομμύριο ) να ερωτεύεται κάποιον η κάποιους από τους πελάτες της . Για αυτό άνοιξα το νήμα για να λύσω αυτήν μου την απορία .
Εννοείται ότι μπορεί να γίνει έρχεται σε επαφή πολύ κοντινή εδώ ερωτεύεσαι με μια συμμαθήτριά στην τάξη του σχολείου πόσο μάλλον όταν έρχεσαι σε ερωτική επαφή όσο και να το βλέπει ο καθένας ξεκάθαρα συνεργασία κ σεξ υπάρχουν όμως επαφές υπάρχει ηδονή εγώ πιστεύω συμβαίνει και από τις 2 πλευρές,το θέμα είναι πόσο δυνατή λογική έχεις σαν άνθρωπος ώστε να βάλεις στοπ σε κάτι τέτοιο που δεν θα οδηγήσει κάπου τις περισσότερες φορές πιστεύω
 

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
59
Like
44
Πόντοι
0
Δυστυχώς όχι. Είναι κατεστραμμένη αυτή η εγκεφαλική λειτουργία και στη μέγιστη πλειοψηφία τους πάσχουν από αλεξιθυμία. Ένας φίλος ψυχίατρος που έχει κουράρει πολλές ιερόδουλες μου έχει πει διαφωνώντας μαζί μου ότι γίνονται πόρνες επειδή δεν μπορούν να ερωτευτούν και όχι δεν μπορούν να ερωτευτούν επειδή είναι πόρνες όπως ήταν η δική μου άποψη.
Πολύ σκληρό ακούγεται,δεν νομίζω να μπορώ να το πιστέψω αυτό, καθώς δεν έχουν όλες τον ίδιο ψυχικό κόσμο και τα ίδια βιώματα
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
59
Like
44
Πόντοι
0
θα απαντήσω και ως γυναίκα και που έστω άτυπα έχω παίξει αυτο το ρολο,η απάντηση ειναι οτι πελάτη πάντως ΟΧΙΙΙΙ,θα είμαι ευγενική,με σεβασμό,και θα το εκτιμήσω αν εχει καλό χαρακτήρα απέναντί μου,μέχρι εκεί,μετά το δρόμο του και το δρόμο μου
Το σωστό θα ήταν "Όχι δεν μου έχει τύχει εμένα" γτ γενικά δεν μπορείς να ξέρεις κ για όλες φαντάζομαι
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.440
Πόντοι
3.715
ερωτεύονται τον νταβατζή τους, τον γόη ή βασανιστή τους που τις εξιτάρει τόσο όσο χρειάζεται για να είναι πλήρως εξαρτημένες κι αυτοϋποχρεωμένες να εκδίδονται για να βγάζει το χρήμα ο τύπος και να τις αγαπάει
κι αυτές πελάτισσες είναι στην πουτανιά του νταβά τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom