Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 115 άτομα (0 μέλη και 115 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν ζω σαν φοιτητής. Δηλαδή σε στούντιο 20τμ, χωρίς κοινωνική ζωή. Για πολλούς, αυτό είναι μονόδρομος στην αρχή έξω. Σέβομαι και θαυμάζω όσους το περνάνε και καταφέρνουν να ανέβουν και να σταθούν στα πόδια τους. Δεν τους φτάνω. Αλλά όταν ο άλλος μου λέει ότι επειδή ζει έξω - και ζει σαν φοιτητής - είναι ανώτερος και εξυπνότερος...

Πώς να το πω αλλιώς: όπως εγώ δίνω την εντύπωση ότι τίθεμαι κατά του «έξω» γιατί επιζητώ μια πιο εύκολη και ήρεμη ζωή ΕΔΩ (αυτό ακριβώς θέλω και το δήλωσα), έτσι και άλλος δίνει την εντύπωση ότι είναι έξω απλά και μόνο για να αποδείξει ότι μπορεί.
Τύπε μου είσαι θεός σε σχέση μ'αυτούς!και μπράβο που λες την αλήθεια γιατί εδώ έχουμε φαντασιόπληκτους  :jerking: :2funny:Εδώ ο άλλος ζει σε 7-8 τετραγωνικά και ότι βγάζει το στέλνει Ελλάδα στις τράπεζες που χρωστάει και γιά την διατροφή στην πρώην του  :headbang:.Ο άλλος ο Βλάκμαν ζει σε μιά αποθήκη στο εισόγιο του νοσοκομείου που δουλεύει και το πιθανότερο είναι να κουβαλάει πτώματα  :headbang: :2funny:Τώρα το τι μας λένε είναι άλλο θέμα  :jerking: :2funny:
    Το πρόβλημα με τους Ελληνες του εξωτερικού είναι ότι δεν έχουν κανένα μέλλον  :headbang:10 χρόνια μετά στα ίδια θα είναι κάποιος,θα νοικιάζει ένα μικρό δωμάτιο αμάξι το πιθανότερο είναι να μην έχει και θα ονειρεύεται να πάει στις διακοπές του στην Ελλάδα τον Αυγουσστο γιά 10-15 μέρες  :headbang:και θα λέει αχ Ελλαδίτσα,τι ωραία που είναι η Ελλάδα!
   
Αμνησια εχεις παθει; μεχρι προχθες μας εβαζες φωτο την τελειωμενη ταριφα  με την φρεσκια κουραδα
σου στο στομα της. Αρα δικαιωματικα εχεις τον τιτλο μαστερ σκατμαν, ο αρχοντας του σκατου δηλαδη    :badair:
Kαι το τραγουδι σου..  :cool2:
Αυτοί οι κακομοίρηδες εκτός από φουκαράδες είναι και ψεύτες θυμάσαι το διαμέρισμα που νοίκιασε μέσω R bnb στην Αθήνα και έλεγε ότι είναι δικό του και ότι έχει άλλα 2 διαμερίσματα στην Αθήνα  :2funny:
    Έχει δίκιο ο Βλάκμαν είναι πιό γελοίος από τον Νυχτοφύλακα  :2funny:ο καημένος ο νυχτοφύλακας έβαλε μιά φωτογραφία που έκλεψε από το ιντερνέτ και είπε ότι είναι γκόμενα του,βάζει γαρίδες και μιά μπύρα που έφαγε και το καυχιέται  :2funny:Πήγε να γράψει  :jerking: γιά ταξήδια αλλά ρεζιλεύτηκε γιατί φώτο δεν μας έβαλε,περιμένει να ξεχαστεί γιά να γράψει σα να μη συνεβει τίποτα :2funny:.Τώρα που μαθαμε το ωράριο του σώπασε λιγάκι γιά να μην τον πάρουμε στην πλάκα  :2funny:Έχει κ'αυτός ο κακομοίρης φαντασία αλλά ο βλάκμαν είναι μεγαλύτερος παραμυθάς  :2funny: :2funny: :2funny:
  Της φωτογραφίες του από το ταξήδι στις Η.Π.Α ακόμα της περιμένουμε  :2funny: :2funny: :2funny:
   
 

Συνημμένα

  • R bnb.jpg
    R bnb.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 35
  • R bnb1.jpg
    R bnb1.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 20
  • R bnb2.jpg
    R bnb2.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 30

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:headbang2: :headbang2: :headbang2:

Μήτσο,όταν πήγες Αμέρικα που έμενες;
Την πρώτη φορά το 1988 στην Ουάσινγκτον στο σπίτι της θείας μου (είχε πάει ο θείος μου για μετεκπαίδευση 2 χρόνια στην Ουάσινγκτον).
   Το 1994 στην Νέα Υόρκη σε κάτι φίλους μου στο Μπρούκλιν στις παράγκες που έχουν γιά διαμερίσματα,μετά στο Σικάγο νοίκιασα διαμέρισμα γιά 4 μέρες,στο Λος Άντζελες νοίκιασα διαμέρισμα γιά 3 μέρες και στη Φλώριντα έμεινα σε κάτι φίλους μου για 3 μέρες.
      Την τελευταία φορά έμεινα στην Αστόρια σε ένα φίλο μου,πήγα εκεί γιά να αγωράσω μπότες από φίδι και κάποια ρούχα.Η αποστολή πέτυχε  :2funny:.
      Η Αμερική είναι ωραία να πας γιά βόλτα και φυσικά να αγωράσεις ρούχα.Θα προτιμούσα από το να έρθω Αθήνα να πάω Νέα Υόρκη το εισητήριο πήγαιν'έλα γιά Αθήνα (πριν τον ιό) έκανε 300-350 ευρώ ενώ γιά Νέα Υόρκη 380-430 δεν είναι τεράστια διαφορά.
     Ο Βλάκμαν έχει πάει Η.Π.Α μόνο στην φαντασία του  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
      Αν θέλεις Ιωσήφ μπορώ να σου στείλω πούτσες στο Skype  :2funny:γιατί έχεις εθιστεί  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
ο Βλάκμαν ζει σε μιά αποθήκη στο εισόγιο του νοσοκομείου που δουλεύει και το πιθανότερο είναι να κουβαλάει πτώματα  :headbang: Τώρα το τι μας λένε είναι άλλο θέμα  :jerking:
Έχεις δίκιο ο Βλάκμαν είναι πιό γελοίος από τον Νυχτοφύλακα  ο καημένος ο νυχτοφύλακας έβαλε μιά φωτογραφία που έκλεψε από το ιντερνέτ και είπε ότι είναι γκόμενα του,βάζει γαρίδες και μιά μπύρα που έφαγε και το καυχιέται. Πήγε να γράψει  :jerking: γιά ταξήδια αλλά ρεζιλεύτηκε γιατί φώτο δεν μας έβαλε, περιμένει να ξεχαστεί γιά να γράψει σα να μη συνεβει τίποτα. Τώρα που μαθαμε το ωράριο του σώπασε λιγάκι γιά να μην τον πάρουμε στην πλάκα
Έχει κ'αυτός ο κακομοίρης φαντασία αλλά ο βλάκμαν είναι μεγαλύτερος παραμυθάς 
θυμάσαι το διαμέρισμα που νοίκιασε μέσω R bnb στην Αθήνα και έλεγε ότι είναι δικό του και ότι έχει άλλα 2 διαμερίσματα στην Αθήνα 
Της φωτογραφίες του από το ταξήδι στις Η.Π.Α ακόμα της περιμένουμε  :2funny:   
Αφου βρηκε διαμερισμα μεσω airbnb και το παρουσιασε σαν δικο του.. κατσε και θα δεις ταξιδακι
του στις ΗΠΑ απο τον φανταστικο κοσμο του Γκιουλιβερ, μην ανησυχεις, εχει πλουσια φαντασια..  :idiot:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Την πρώτη φορά το 1988 στην Ουάσινγκτον στο σπίτι της θείας μου (είχε πάει ο θείος μου για μετεκπαίδευση 2 χρόνια στην Ουάσινγκτον).
   Το 1994 στην Νέα Υόρκη σε κάτι φίλους μου στο Μπρούκλιν στις παράγκες που έχουν γιά διαμερίσματα,μετά στο Σικάγο νοίκιασα διαμέρισμα γιά 4 μέρες,στο Λος Άντζελες νοίκιασα διαμέρισμα γιά 3 μέρες και στη Φλώριντα έμεινα σε κάτι φίλους μου για 3 μέρες.
      Την τελευταία φορά έμεινα στην Αστόρια σε ένα φίλο μου,πήγα εκεί γιά να αγωράσω μπότες από φίδι και κάποια ρούχα.Η αποστολή πέτυχε  :2funny:.
      Η Αμερική είναι ωραία να πας γιά βόλτα και φυσικά να αγωράσεις ρούχα.Θα προτιμούσα από το να έρθω Αθήνα να πάω Νέα Υόρκη το εισητήριο πήγαιν'έλα γιά Αθήνα (πριν τον ιό) έκανε 300-350 ευρώ ενώ γιά Νέα Υόρκη 380-430 δεν είναι τεράστια διαφορά.
     Ο Βλάκμαν έχει πάει Η.Π.Α μόνο στην φαντασία του  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
     Αν θέλεις Ιωσήφ μπορώ να σου στείλω πούτσες στο Skype  :2funny:γιατί έχεις εθιστεί  :2funny: :2funny: :2funny:

Ωραίος ο Μήτσος!
Φθηνά την έβγαλες,με μηδενικό κόστος διαμονής.

Βάζε εδώ τις πούτσες ρε,να σε θαυμάζουμε όλοι. :grin:

Αυτό ισχύει;
Μήτσο,ερώτηση σοβαρή.
Τα σκουπίδια τα πετάνε ακόμα σε κάτι μεγάλα ημι-υπόγεια του κτηρίου και αυτός που μένει στον 1ο τρώει όλη την μπόχα μέχρι να το αδειάσουν;

Το έχω δει σε άλλες χώρες,όχι Ρωσία,πρώην CCCP .
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Την πρώτη φορά το 1988 στην Ουάσινγκτον στο σπίτι της θείας μου (είχε πάει ο θείος μου για μετεκπαίδευση 2 χρόνια στην Ουάσινγκτον).
    Το 1994 στην Νέα Υόρκη σε κάτι φίλους μου στο Μπρούκλιν στις παράγκες που έχουν γιά διαμερίσματα,μετά στο Σικάγο νοίκιασα διαμέρισμα γιά 4 μέρες,στο Λος Άντζελες νοίκιασα διαμέρισμα γιά 3 μέρες και στη Φλώριντα έμεινα σε κάτι φίλους μου για 3 μέρες.
      Την τελευταία φορά έμεινα στην Αστόρια σε ένα φίλο μου,πήγα εκεί γιά να αγωράσω μπότες από φίδι και κάποια ρούχα.Η αποστολή πέτυχε  :2funny:.
      Η Αμερική είναι ωραία να πας γιά βόλτα και φυσικά να αγωράσεις ρούχα.Θα προτιμούσα από το να έρθω Αθήνα να πάω Νέα Υόρκη το εισητήριο πήγαιν'έλα γιά Αθήνα (πριν τον ιό) έκανε 300-350 ευρώ ενώ γιά Νέα Υόρκη 380-430 δεν είναι τεράστια διαφορά.
      Ο Βλάκμαν έχει πάει Η.Π.Α μόνο στην φαντασία του  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
      Αν θέλεις Ιωσήφ μπορώ να σου στείλω πούτσες στο Skype  :2funny:γιατί έχεις εθιστεί  :2funny: :2funny: :2funny:
Mη γελάς πολύ,θα σπάσει η μάσκα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ωραίος ο Μήτσος!
Φθηνά την έβγαλες,με μηδενικό κόστος διαμονής.

Βάζε εδώ τις πούτσες ρε,να σε θαυμάζουμε όλοι. :grin:

Αυτό ισχύει;
Αυτό γινόταν στα πιό παλιά σπίτια που η κουζίνα ήταν δίπλα σ'αυτό και βρώμαγε.Και στα 2 σπίτια μου έχει τέτοιο στο μικρο σπίτι είναι δίπλα στο ασανσέρ αλλά δεν το ανοίξανε,υπάρχει αλλά είναι σφραγγισμένο.Στο άλλο σπίτι είναι στη σκάλα.Βολεύει πάρα πολύ πάντος γιατί δεν πας μακριά γιά να πετάξεις τα σκουπίδια.Αυτό είναι Σουηδική εφεύρεση.Οι περισσότερες πολυκατοικίες στη Σουηδία έχουν τέτοια.Στη Ρωσσία το έβαλαν αυτό το σύστημα επί Μπρέζνιεφ.
  Σου έστειλα την πούτσα μου στο Skype  :2funny:.Ας την απολαύσεις εσύ  :2funny:
  Τη δεύτερη φορά που πήγα χάλασα αρκετά γιατί πήγα σε πάρα πολλά μέρη.Την τελευταία φορά πήρα 4 ζευγάρια μπότες (3ης από φίδι με κεφαλάκια φιδιών και ένα από σαλάχι) και πάρα πολλά ρούχα.Έδωσα γύρω στις 3.000 $ γιά ρούχα (2 βαλίτσες των 23 κιλών πλήρωσα τη δεύτερη βαλίτσα 100$) γιά το φα'ι' μετακινήσεις μου έφυγαν γύρω στα 1.000$  στις 20 μέρες  :headbang: πανάκρυβο το φα'ι' στην Αμερική θέλεις το λιγότερο 30$ τη μέρα.Γύρω στα 40$ μου έφευγαν τη μέρα μόνο γιά φα'ι'  :headbang: ένα σουβλάκι είχε 8-9 $ τώρα ακρίβεινε κ'άλλο  :headbang:

   
Αφου βρηκε διαμερισμα μεσω airbnb και το παρουσιασε σαν δικο του.. κατσε και θα δεις ταξιδακι
του στις ΗΠΑ απο τον φανταστικο κοσμο του Γκιουλιβερ, μην ανησυχεις, εχει πλουσια φαντασια..  :idiot:
Εγώ ξέρω ότι είναι όλοι τους γελοίοι και φουκαράδες  :2funny:και μυθομανείς  :2funny:.Είδες που επέμενε ότι είναι δικό του  :jerking: :2funny:και ότι έχει και άλλα 2 διαμερίσματα στην Αθήνα  :jerking: :2funny:στον ύπνο του  :2funny: :2funny: :2funny:.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Αυτό γινόταν στα πιό παλιά σπίτια που η κουζίνα ήταν δίπλα σ'αυτό και βρώμαγε.Και στα 2 σπίτια μου έχει τέτοιο στο μικρο σπίτι είναι δίπλα στο ασανσέρ αλλά δεν το ανοίξανε,υπάρχει αλλά είναι σφραγγισμένο.Στο άλλο σπίτι είναι στη σκάλα.Βολεύει πάρα πολύ πάντος γιατί δεν πας μακριά γιά να πετάξεις τα σκουπίδια.Αυτό είναι Σουηδική εφεύρεση.Οι περισσότερες πολυκατοικίες στη Σουηδία έχουν τέτοια.Στη Ρωσσία το έβαλαν αυτό το σύστημα επί Μπρέζνιεφ.
  Σου έστειλα την πούτσα μου στο Skype  :2funny:.Ας την απολαύσεις εσύ  :2funny:
  Τη δεύτερη φορά που πήγα χάλασα αρκετά γιατί πήγα σε πάρα πολλά μέρη.Την τελευταία φορά πήρα 4 ζευγάρια μπότες (3ης από φίδι με κεφαλάκια φιδιών και ένα από σαλάχι) και πάρα πολλά ρούχα.Έδωσα γύρω στις 3.000 $ γιά ρούχα (2 βαλίτσες των 23 κιλών πλήρωσα τη δεύτερη βαλίτσα 100$) γιά το φα'ι' μετακινήσεις μου έφυγαν γύρω στα 1.000$  στις 20 μέρες  :headbang: πανάκρυβο το φα'ι' στην Αμερική θέλεις το λιγότερο 30$ τη μέρα.Γύρω στα 40$ μου έφευγαν τη μέρα μόνο γιά φα'ι'  :headbang: ένα σουβλάκι είχε 8-9 $ τώρα ακρίβεινε κ'άλλο  :headbang:

    Εγώ ξέρω ότι είναι όλοι τους γελοίοι και φουκαράδες  :2funny:και μυθομανείς  :2funny:.Είδες που επέμενε ότι είναι δικό του  :jerking: :2funny:και ότι έχει και άλλα 2 διαμερίσματα στην Αθήνα  :jerking: :2funny:στον ύπνο του  :2funny: :2funny: :2funny:.
Πηγες Αμερική και έτρωγες σουβλάκια;Πόσο αποτυχημένος μπορεί να είσαι;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πηγες Αμερική και έτρωγες σουβλάκια;Πόσο αποτυχημένος μπορεί να είσαι;
Εσύ που δεν πήγες ποτέ σου  :2funny:και δεν πρόκειται να πας και ποτέ τι μιλάς βρε κακομοίρη  :jerking: :2funny:Τι έπρεπε να φάω βρε κακομοίρη? :jerking: :2funny:
  Συνήθως Χάμπουργκερ έτρωγα γύρω στα 20$-22$ ένα σχετικά μεγάλο χάμπουργκερ με πατάτες,γιά να χορτάσω ήθελα 2  :2funny:
  Στα Μακντόναλντς εντελώς  :vomit: πολύ μικρότερα τα Χάμπουργκερ από το Μακ ντόναλντς της Ευρώπης και πανάκρυβο  :headbang:τα Wendys καλύτερα αλλά πολύ ακριβότερα!
  Γύρος στο πιάτο θυμάμαι είχε γύρω στα 15-16 $ και δε χόρταινα  με ένα πιάτο :headbang:.Μιλάμε γιά τρελλές τιμές  :headbang:
  Bussines Lunch που δε χορταίνεις σε εστιατόριο :2funny:25-32$  :headbang:.Φα'ι' από το σούπερ Μάρκετ ήθελες τη μέρα τουλάχιστον 30$ γιά να χορτάσεις  :headbang:.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Εσύ που δεν πήγες ποτέ σου  :2funny:και δεν πρόκειται να πας και ποτέ τι μιλάς βρε κακομοίρη  :jerking: :2funny:Τι έπρεπε να φάω βρε κακομοίρη? :jerking: :2funny:
  Συνήθως Χάμπουργκερ έτρωγα γύρω στα 20$-22$ ένα σχετικά μεγάλο χάμπουργκερ με πατάτες,γιά να χορτάσω ήθελα 2  :2funny:
  Στα Μακντόναλντς εντελώς  :vomit: πολύ μικρότερα τα Χάμπουργκερ από το Μακ ντόναλντς της Ευρώπης και πανάκρυβο  :headbang:τα Wendys καλύτερα αλλά πολύ ακριβότερα!
  Γύρος στο πιάτο θυμάμαι είχε γύρεστα 15-16 $ και δε χόρταινα  με ένα πιάτο :headbang:.Μιλάμε γιά τρελλές τιμές  :headbang:
  Bussines Lunch που δε χορταίνεις σε εστιατόριο :2funny:25-32$  :headbang:.Φα'ι' από το σούπερ Μάρκετ ήθελες τη μέρα τουλάχιστον 30$ γιά να χορτάσεις  :headbang:.
Kαι εσύ που πήγες με την βλαχιά παρέα ήσουν.Σουβλάκια και μπέργκερ ετρωγες γιατι δεν σε φτάναν τα λεφτά να φας σαν άνθρωπος.Φτωχομπινέ.Αλλη μια απόδειξη γιατί πήγες Ρωσία ,οπου αλλου δεν θα σε έφταναν τα λεφτά σου.Σαν τους συνταξιούχους που μένουν στα σύνορα της Βουλγαρίας για να τους φτάνει η σύνταξη είσαι.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Άρχισες τα δικά σου πάλι εσύ.
Έχεις μια τάση να γαμας την κουβέντα.

Πες μας που μένεις, βάλε μια φωτογραφία το κρεβάτι σου ...για αρχή.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
τραλαλακη μη χολοσκας αμα ερθει η δραχμουλα θα πας ουγγαρια πορνομεταναστης και θα γαμας τον ζαρωμενο το γιαρμα που μενει και χιλια χιλιομετρα μακρυα πηγαινε ελα στα συνορα  :2funny:

Ρε μαλάκα την ξέρεις τη γυναίκα ;;;
Λες μαλακίες για μένα που δεν με ξέρεις, λες και για γυναίκες ;;
Τι πούστρα είσαι τελικά ρε ;;;

Ρε μαλάκα .... από τα θέματα του φόρουμ , έχεις σχέση με κανένα ;;
Έχεις γαμήσει καμιά γνωστή βίζιτα από το 1990 ;; Πες μας ποια.
Έχεις πάει σε κανά τζάδικο από το πρώτο diamonds & pearls στην παραλική πριν 27 χρόνια ;;;

Μόνο βιβλιοκριτικές γράφεις ρε μαλάκα .......

Και δεν είναι 1000 χλμ μαλάκα από την ουγγαρία στο τυρόλο ... κάπου 550 χλμ είναι.


Εσύ γράψε για την αράχωβα , το σέλι και τα βοσκοχώρια που πήγαινες γιδοβοσκέ τραγομαλάκα ....
και τα τρία πέντε πηγάδια .... γίδι .........
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ρε μαλάκα την ξέρεις τη γυναίκα ;;;
Λες μαλακίες για μένα που δεν με ξέρεις, λες και για γυναίκες ;;
Τι πούστρα είσαι τελικά ρε ;;;

Ρε μαλάκα .... από τα θέματα του φόρουμ , έχεις σχέση με κανένα ;;
Έχεις γαμήσει καμιά γνωστή βίζιτα από το 1990 ;; Πες μας ποια.
Έχεις πάει σε κανά τζάδικο από το πρώτο diamonds & pearls στην παραλική πριν 27 χρόνια ;;;

Μόνο βιβλιοκριτικές γράφεις ρε μαλάκα .......

Και δεν είναι 1000 χλμ μαλάκα από την ουγγαρία στο τυρόλο ... κάπου 550 χλμ είναι.


Εσύ γράψε για την αράχωβα , το σέλι και τα βοσκοχώρια που πήγαινες γιδοβοσκέ τραγομαλάκα ....
και τα τρία πέντε πηγάδια .... γίδι .........



550 χλμ ρε μλκ για να πηδήξεις τη φαρμακομούνα;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ρε μαλάκα την ξέρεις τη γυναίκα ;;;
Λες μαλακίες για μένα που δεν με ξέρεις, λες και για γυναίκες ;;
Τι πούστρα είσαι τελικά ρε ;;;

Ρε μαλάκα .... από τα θέματα του φόρουμ , έχεις σχέση με κανένα ;;
Έχεις γαμήσει καμιά γνωστή βίζιτα από το 1990 ;; Πες μας ποια.
Έχεις πάει σε κανά τζάδικο από το πρώτο diamonds & pearls στην παραλική πριν 27 χρόνια ;;;

Μόνο βιβλιοκριτικές γράφεις ρε μαλάκα .......

Και δεν είναι 1000 χλμ μαλάκα από την ουγγαρία στο τυρόλο ... κάπου 550 χλμ είναι.


Εσύ γράψε για την αράχωβα , το σέλι και τα βοσκοχώρια που πήγαινες γιδοβοσκέ τραγομαλάκα ....
και τα τρία πέντε πηγάδια .... γίδι .........

Γειά σου βλάκα,να σου θυμίσω πως το Μενίδι με την Μεταμόρφωση αν και συνορεύουν χωρίζονται από την εθνική οδό.

ΥΓ.Τα λέμε Κυριακή...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
550 χλμ ρε μλκ για να πηδήξεις τη φαρμακομούνα;


Σκοτώθηκε ρε μαλάκα ο πρώην της ! Δεν πέθανε.
Τον ήξερα τότε που ήμουν εκεί .
Καλό παιδί ήταν.

Στα σούπερ μάρκετ πας εσύ ή στέλνεις τη γυναίκα ;;;
Αύγουστο ... καλύτερα πήγαινε εσύ !
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
ΑΝΤΕ ρε κλωνε ακόμα να βάλεις φώτο από τουαλέτα να ευχαριστηθεί το μάτι τους, χρόνια έχουν που δεν έχουν δική τους τουαλέτα  :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606

Ρε μαλάκα , μη γράφεις ταυτόχρονα με το βασικό κλώνο !
Καρφώνεστε !!!!!

Δεν μας είπες όμως !

Καμιά αλητεία παίζει ;;;;;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Σκοτώθηκε ρε μαλάκα ο πρώην της ! Δεν πέθανε.
Τον ήξερα τότε που ήμουν εκεί .
Καλό παιδί ήταν.

Στα σούπερ μάρκετ πας εσύ ή στέλνεις τη γυναίκα ;;;
Αύγουστο ... καλύτερα πήγαινε εσύ !


Και αυτό δεν την κάνει φαρμακομούνα;;;;

Να προσέχεις γιατί 1100 χλμ για ένα πήδημα είναι κίνδυνος-θάνατος.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Σκοτώθηκε ρε μαλάκα ο πρώην της ! Δεν πέθανε.
Τον ήξερα τότε που ήμουν εκεί .
Καλό παιδί ήταν.

Στα σούπερ μάρκετ πας εσύ ή στέλνεις τη γυναίκα ;;;
Αύγουστο ... καλύτερα πήγαινε εσύ !

Συγκινήθηκα ρε μαλακά,μου φύγε και μια κλανιά.

Ο κωλος σου μετράει;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Και αυτό δεν την κάνει φαρμακομούνα;;;;

Να προσέχεις γιατί 1100 χλμ για ένα πήδημα είναι κίνδυνος-θάνατος.


Δεν θα τα κάνω αυθημερόν !
Θα κάθομαι μερικές μέρες και μετά θα γυρνάω στα ούγγρικα άλογα.

Καμιά αλητεία παίζει ρε στα χανιά ;;;
Χαζεύεις τίποτε από τα σκάφη απέναντι στα χάλκινα ;;;
Στο παλάς, έχει μουνέτα ;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom