Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 999K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 120 άτομα (0 μέλη και 120 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.318
Like
1.833
Πόντοι
216
Οπως νομιζεις

αυτο που λες οτι ολα τα νυχτερινα μαγαζια στο Μανχαταν ειναι VIP δεν το καταλαβα ...
στο συγκεκριμενο ειχα παει κανονικα μετα τις 10 το βραδυ
35$ το ουισκι αν θυμαμαι καλα


Τα αφτερ και καποιες ταρατσες ειναι VIP και πρεπει να κανεις κρατηση η με μπουκαλι που μπορει να αγγιξει και τα 1000 ντολαρ.Δεν παει οποιος και οποιος.Γενικοτερα η νυχτερινη ζωη στην αμερικη οπως και τα εστιατόρια ειναι καραπουτσακλαρα.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Τα αφτερ και καποιες ταρατσες ειναι VIP και πρεπει να κανεις κρατηση η με μπουκαλι που μπορει να αγγιξει και τα 1000 ντολαρ.Δεν παει οποιος και οποιος.Γενικοτερα η νυχτερινη ζωη στην αμερικη οπως και τα εστιατόρια ειναι καραπουτσακλαρα.
Καλα το καποια το καταλαβαινω ,ειχες γραψει "αυτα ολα" ... τελος παντων
για την ακριβεια ετσι ειναι ,πχ στο Omnia του LV το φθηνοτερα τραπεζι ξεκινουσε στα 1500 και το ακριβοτερο 10000
στο μπαρ ειχα καθησει για ποτο φυσικα  :grin:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Τα αφτερ και καποιες ταρατσες ειναι VIP και πρεπει να κανεις κρατηση η με μπουκαλι που μπορει να αγγιξει και τα 1000 ντολαρ.Δεν παει οποιος και οποιος.Γενικοτερα η νυχτερινη ζωη στην αμερικη οπως και τα εστιατόρια ειναι καραπουτσακλαρα.

Μαν, ας κανουμε μια υποθεση εργασιας.
Εστω καποιος Ελληνας Java Developer εχει να επιλεξει μεταξυ του μισθου των 17000 ευρω ετησιως της Ελλαδας και των 83.000 δολλαριων της Νεας Υορκης

Στην πρωτη περιπτωση θα παιρνει 1400 καθαρα το μηνα (τα δωρα τα μοιραζω στους 12 μηνες) και στη δευτερη περιπου 5.000 δολλαρια καθαρα το μηνα

Στην Αθηνα θα νοικιασει με 400 το μηνα ολα μεσα και θα του μενουν 1000 ευρω να περασει το μηνα

Στη Νεα Υορκη θα νοικιαζει με 2000 το μηνα μεσα ολα και θα του μενουν 3000 για να περασει

Αν βαλουμε οτι το σουπερ μαρκετ, ρουχα κλπ ειναι ιδια περιπου σημαινει οτι στην Αθηνα θα του μενουν περιπου 700 ευρω για να βγει σε νυχτομαγαζα και στην Αμερικη περιπου 2500 δολλαρια

Ακομη και αν βγαινει 12 βραδιες το μηνα με φουλ διαθεση, σημαινει οτι θα εχει 200 δολλαρια τη βραδια για να ξοδεψει σε καθε εξοδο, δηλαδη μπορει να πινει 6 ποτα σε ενα μαγαζι σαν και αυτο που ποσταρε ο τασος

Πιστευεις οτι θα τη βγαλει στεναχωρα ενας τετοιος τυπος;

Πινοντας 6 ποτα, 3 φορες τη βδομαδα, στα καλυτερα μαγαζια του πλανητη, ερχομενος σε επαφη με την ελιτ της Αμερικης και του κοσμου;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Καλα το καποια το καταλαβαινω ,ειχες γραψει "αυτα ολα" ... τελος παντων
για την ακριβεια ετσι ειναι ,πχ στο Omnia του LV το φθηνοτερα τραπεζι ξεκινουσε στα 1500 και το ακριβοτερο 10000
στο μπαρ ειχα καθησει για ποτο φυσικα  :grin:

Το Λας Βεγκας ειναι παμφθηνο. 5 ισως και 10 φορες φθηνοτερο απο κατι Σαντορινες, κλπ

Και φυσικα μιλαμε για απιστευτο vibe και ατμοσφαιρα, ενας πλανητης απο μονο του.

Με θεομουνα απο Κολομβια, Βενεζουελα, Μεξικο, κλπ

Ζαλη, ντελιριο, ηδονη, εκσταση...
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Τουλάχιστον ο κλώνος μου γλύφει μουνια, γαμάει, εσείς τι κάνετε ρε, ο άλλος με Web γκόμενά  :jerking:, ο Ιωσήφ έχει αρεσκεία στης πουτσες  :2funny: και όλοι εδω είστε αγαμητοι όλοι  :jerking: ο Δημήτρης πέρα από αυτό, κάνει κάτι που δεν θα κάνετε ποτέ στην ζωή σας, τα χρήματα δουλεύουν για τον Μήτσο και όχι ο μήτσος για τα λεφτά όπως εσείς  :jerking: ζητω ο κλώνος μου
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Το Λας Βεγκας ειναι παμφθηνο. 5 ισως και 10 φορες φθηνοτερο απο κατι Σαντορινες, κλπ

Και φυσικα μιλαμε για απιστευτο vibe και ατμοσφαιρα, ενας πλανητης απο μονο του.

Με θεομουνα απο Κολομβια, Βενεζουελα, Μεξικο, κλπ

Ζαλη, ντελιριο, ηδονη, εκσταση...
Ετσι , ενας διαφορετικος πλανητης ...
το κλαμπ που ανεφερα ειναι απο τα καλυτερα (αν οχι το καλυτερο) παγκοσμιως και για αυτο ειναι και πανακριβο
Εισιτηριο με το ποτο στη μπαρα κοντα στα 70$
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Με 31 δολλαρια τη βραδια, μπορει καποιος να κοιμηθει σε αυτο:


270378_2_master.jpg
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.318
Like
1.833
Πόντοι
216
Μαν, ας κανουμε μια υποθεση εργασιας.
Εστω καποιος Ελληνας Java Developer εχει να επιλεξει μεταξυ του μισθου των 17000 ευρω ετησιως της Ελλαδας και των 83.000 δολλαριων της Νεας Υορκης

Στην πρωτη περιπτωση θα παιρνει 1400 καθαρα το μηνα (τα δωρα τα μοιραζω στους 12 μηνες) και στη δευτερη περιπου 5.000 δολλαρια καθαρα το μηνα

Στην Αθηνα θα νοικιασει με 400 το μηνα ολα μεσα και θα του μενουν 1000 ευρω να περασει το μηνα

Στη Νεα Υορκη θα νοικιαζει με 2000 το μηνα μεσα ολα και θα του μενουν 3000 για να περασει

Αν βαλουμε οτι το σουπερ μαρκετ, ρουχα κλπ ειναι ιδια περιπου σημαινει οτι στην Αθηνα θα του μενουν περιπου 700 ευρω για να βγει σε νυχτομαγαζα και στην Αμερικη περιπου 2500 δολλαρια

Ακομη και αν βγαινει 12 βραδιες το μηνα με φουλ διαθεση, σημαινει οτι θα εχει 200 δολλαρια τη βραδια για να ξοδεψει σε καθε εξοδο, δηλαδη μπορει να πινει 6 ποτα σε ενα μαγαζι σαν και αυτο που ποσταρε ο τασος

Πιστευεις οτι θα τη βγαλει στεναχωρα ενας τετοιος τυπος;

Πινοντας 6 ποτα, 3 φορες τη βδομαδα, στα καλυτερα μαγαζια του πλανητη, ερχομενος σε επαφη με την ελιτ της Αμερικης και του κοσμου;



Και τα 2 καλα ειναι.Αλλο το ενα αλλο το αλλο.Η Αμερικη ειναι οπως και  εγραψα πιο πανω αρκετα working-focused.Εκει ο κοσμος δεν βγαινει καθε μερα και φυσικα δεν βγαινεις οποτε σου καβλωθει.Στην Ελλαδα ξυπνας και πας για καφε.Σου σηκωνεται το παπαρι και πας για ποτο το βραδυ με κανα ξεμπαρκο μαλακα.Στην Αμερικη θελει προγραμμα.Και γενικα για να πας καπου θελει κρατηση και εχει ολοκληρη βαβουρα.Αλλα οπως ξανα ειπαμε αν εισαι millionare ολα αυτα ειναι ενα τιποτα.Προσωπικα Αμερικη θα γουσταρα καπου προς νοτια ειδικα σε Τεξας η Ολκαχομα.Με οικογενεια...γυναικα παιδια και ετσι με σπιτι ωραιο,μια φαρμα και να ζω το american dream ειδικα σε επαρχιακο μερος.Μακρια απο λατινους,μαυρους οπως αυτους στα γκετο του μπροοκλην και του queens.Δεν θα ζουσα με τιποτα ανατολικη και δυτικη ακτη.Ειμαι πιο traditional.Επισης η Νεα Υορκη ειναι θωρυβωδεις πολη.Ακομα και αρκετοι λεφταδες την παρατανε διοτι δεν αντεχουν τους ρυθμους και πανε σε πιο ηρεμα μερη.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Δημητρακη τι θα γινει ρε φιλε.

Φωτος το μπανιο εσυ για να βαλω εγω ενοικιαστηριο συμβολαιο δεν δεχεσαι
Φωτος της κουζινας για να βαλω εγω μισθοδοσια δεν δεχεσαι
Κοντρα λεφτα μετρητα ,εγω εριξα μια φορα 5 χιλιαρικα , εσυ τιποτα ,παλι δεν δεχεσαι
Κοντρα τα διαβατηρια ,σφραγιδες απο τάξιδια δεν δεχεσαι
Τι δεχεσαι ρε φιλε....
Αντε να μου την πεις μια φορα με αποδειξεις να τελειωνουμε .....


Το βρηκα !!!!

Για να σε διευκολυνω....εσυ τσαρος λεφτας εχεις περιουσια, μαγκας χωρις να χρειαστει να δουλεψεις.
Εγω φτωχος μεροκαματιαρης μεταναστης ολο χρεη ,κουπι σε γαλερα, δουλευω 14ωρα, τωρα γραφω με την γλωσσα γιατι στα χερια εχω τα κουπια....

Μια κοντρα στο πιστωτικο οριο της πιστωτικης καρτας ρε φιλε.
Αντε ,ελπιζω να με κατατροπωσεις .

Παει??   Χαχχαχαχχχχα

Γιατι πιστευω πως παλι θα κανεις την κοτα?? Χαχχαχαχαχαχχα

Φοβασαι τον φουκαρα ,τον κακομοιρη? Χαχχαχαχχαχα
βγαλε φώτο γκόμενά, βγάλε φώτο από διαμέρισμα, αμάξι, λεφτά και θα σταματήσουν τα κραξιματα,  :2funny: μπορείς τουλάχιστον να βγάλεις φώτο από το διαμέρισμα στην Αθήνα? Η δεν μπορείς να πλησιάσεις και φοβάσαι την πρώην  :jerking:, είπα, η λύση ο μονσελας, η να ζεις στον καπουτσο στην ουρουγαη  :2funny:
 

Συνημμένα

  • images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    10,2 KB · Εμφανίσεις: 20

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ολες αυτες οι φωτο του Δημητρακη πως εχουν κυκλοφορησει προς τα εξω? Να πω να ειχε και κανα ανακοντα να ηταν περηφανος να το δειχνει να παει στο διαολο........
μα ειναι ανακοντα.
Εσυ δεν το βλεπεις γιατι εισαι κλωνος, κακομοιρης, φτωχος, ψοφιος απο την πεινα και τον ζηλευεις
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
βγαλε φώτο γκόμενά, βγάλε φώτο από διαμέρισμα, αμάξι, λεφτά και θα σταματήσουν τα κραξιματα,  :2funny: μπορείς τουλάχιστον να βγάλεις φώτο από το διαμέρισμα στην Αθήνα? Η δεν μπορείς να πλησιάσεις και φοβάσαι την πρώην  :jerking:, είπα, η λύση ο μονσελας, η να ζεις στον καπουτσο στην ουρουγαη  :2funny:
ποιο διαμερισμα αθηνα? Τα εχασες τελειως? Χαχαχασα
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
ποιο διαμερισμα αθηνα? Τα εχασες τελειως? Χαχαχασα
α δεν έχεις Αθήνα ε? Καρφώθηκες φουκαρά  :2funny: τι ναυάγιο είσαι πήρες δάνειο για να πάρεις που σπίτι ρε  :2funny: στο χωριό? Στο πήρε η πρώην φουκαρά  :2funny:  τι κάνει η Γουέμπ γκόμενά, την γαμησες τελικά  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
βγαλε φώτο γκόμενά, βγάλε φώτο από διαμέρισμα, αμάξι, λεφτά και θα σταματήσουν τα κραξιματα,  :2funny: μπορείς τουλάχιστον να βγάλεις φώτο από το διαμέρισμα στην Αθήνα? Η δεν μπορείς να πλησιάσεις και φοβάσαι την πρώην  :jerking:, είπα, η λύση ο μονσελας, η να ζεις στον καπουτσο στην ουρουγαη  :2funny:
Έκανες λάθος κλώνε μου  :2funny: στα Γιαννιτσά το πήρε το διαμέρισμα  :headbang:πήγε ο αρχιμαλάκας και πήρε διαμέρισμα στα Γιαννιτσά παίρνοντας δάνειο 100.000  :headbang: τώρα χρωστάει κάτι λιγότερο από 80.000 και το διαμέρισμα πουλιέται 55.000  :headbang: :2funny:.Αθήνα αυτός ο βλάχος έχει πάει μόνο ταξήδι  :2funny: :2funny: :2funny:

Τουλάχιστον ο κλώνος μου γλύφει μουνια, γαμάει, εσείς τι κάνετε ρε, ο άλλος με Web γκόμενά  :jerking:, ο Ιωσήφ έχει αρεσκεία στης πουτσες  :2funny: και όλοι εδω είστε αγαμητοι όλοι  :jerking: ο Δημήτρης πέρα από αυτό, κάνει κάτι που δεν θα κάνετε ποτέ στην ζωή σας, τα χρήματα δουλεύουν για τον Μήτσο και όχι ο μήτσος για τα λεφτά όπως εσείς  :jerking: ζητω ο κλώνος μου
Τι να σου πω τους ξέσκισες  :2funny: Που να της βρούνε της γκόμενες  :2funny:μιλάνε γιά μπάνια,τουαλέτες  :jerking:καλοριφέρ  :jerking: γιά γκόμενες κανείς τους  :2funny:καλά όλοι ανίκανοι είναι εδώ μέσα ? :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang:.
  Αποδείχτηκε ότι ούτε αμάξι δεν έχει ο κακομοίρης  :2funny:με το λεοφωρείο πηγαίνει που οδηγεί ο Κωνσταντινος Ψουρούκης  :2funny:
  Κράξτους γιατί θα πρέπει να βγω λιγάκι έξω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Δημητρακη τι θα γινει ρε φιλε.

Φωτος το μπανιο εσυ για να βαλω εγω ενοικιαστηριο συμβολαιο δεν δεχεσαι
Φωτος της κουζινας για να βαλω εγω μισθοδοσια δεν δεχεσαι
Κοντρα λεφτα μετρητα ,εγω εριξα μια φορα 5 χιλιαρικα , εσυ τιποτα ,παλι δεν δεχεσαι
Κοντρα τα διαβατηρια ,σφραγιδες απο τάξιδια δεν δεχεσαι
Τι δεχεσαι ρε φιλε....
Αντε να μου την πεις μια φορα με αποδειξεις να τελειωνουμε .....


Το βρηκα !!!!

Για να σε διευκολυνω....εσυ τσαρος λεφτας εχεις περιουσια, μαγκας χωρις να χρειαστει να δουλεψεις.
Εγω φτωχος μεροκαματιαρης μεταναστης ολο χρεη ,κουπι σε γαλερα, δουλευω 14ωρα, τωρα γραφω με την γλωσσα γιατι στα χερια εχω τα κουπια....

Μια κοντρα στο πιστωτικο οριο της πιστωτικης καρτας ρε φιλε.
Αντε ,ελπιζω να με κατατροπωσεις .

Παει??  Χαχχαχαχχχχα

Γιατι πιστευω πως παλι θα κανεις την κοτα?? Χαχχαχαχαχαχχα

Φοβασαι τον φουκαρα ,τον κακομοιρη? Χαχχαχαχχαχα
Δημητρακηηη

Κουκουυυ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρακηηη

Κουκουυυ
Σφραγγίδες διαβατηρίων μούφα όπως και οι γκόμενες που μας έβαλες? :2funny:πιστωτικές κάρτες έχεις όσο έχεις αυτοκίνητο  :2funny:άντε πήγαινε δίπλα σε κάνα καλό αμάξι και βγάλε καμιά φωτογραφία γιά να μας πεις ότι είναι δικό σου  :2funny:σε αυτό που με περνάς είναι στα χρέη  :2funny:εγώ δεν έχω καθόλου  :2funny:θυμάμαι τα δεκάρικα που μας έβαλες  :2funny:τα λεφτά που μαζεύεις χρόνια στην μαύρη ξενητιά  :2funny:μιά φορά τα έβαλες άλλα δεν έχεις :2funny:.Εγώ έβαλα φώτο 500άρικα που πήρα σε ένα μήνα  :2funny:αυτές της μέρες έχω να πάρω άλλα 500 στην κάρτα και προς το τέλος του μήνα θα πάρω 1.500 θες να τα βάλω φώτο όπως τότε στην τράπεζα? :2funny:
  Εγώ δεν ασχολούμαι με τουαλέτες και μπάνια αλλά σας τα έβαλα να τα δείτε  :2funny:Εσύ καμιά γκόμενα θα μας βάλεις να δούμε? :2funny:μια μας έβαλες και αυτή κλεμένη φωτογραφία από το ιντερνέτ ήτανε  :2funny:
  Επειδή πρέπει να φύγω σε λίγο θα σε κράξει ο κλώνος μου  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ο Μητσάρας είναι παίκτης υψηλού επιπέδου,έχει γαμήσει τα καλύτερα μουνιά στην Ρωσία.  :headbang2: :headbang2: :headbang2: :wowmouth:

Ούτε σαβουρογάμης είναι ούτε κάνα σούργελο!

Μήτσε μας κάνει υπερήφανους ως Έλληνες!
 

Συνημμένα

  • 20200712_161200.jpg
    20200712_161200.jpg
    19,4 KB · Εμφανίσεις: 22
  • to sourgelo tou dimitraki (2).jpg
    to sourgelo tou dimitraki (2).jpg
    31,1 KB · Εμφανίσεις: 40
  • dOezSXOM1h4 (2).jpg
    dOezSXOM1h4 (2).jpg
    26,8 KB · Εμφανίσεις: 18
  • το-μπαζο-του-ΑΜΕΑ (2).jpg
    το-μπαζο-του-ΑΜΕΑ (2).jpg
    44,8 KB · Εμφανίσεις: 42
  • y_dfe84e7a (2).jpg
    y_dfe84e7a (2).jpg
    34,6 KB · Εμφανίσεις: 51
  • kouneli2 (2).jpg
    kouneli2 (2).jpg
    39,8 KB · Εμφανίσεις: 44
  • skylaki2 (2).jpg
    skylaki2 (2).jpg
    46,4 KB · Εμφανίσεις: 51
  • o-gamias-tou-AMEA (2).png
    o-gamias-tou-AMEA (2).png
    73,3 KB · Εμφανίσεις: 51
  • o-travelos-tou-AMEA.jpg
    o-travelos-tou-AMEA.jpg
    133,6 KB · Εμφανίσεις: 24
  • kefalas me skoyfo (2).jpg
    kefalas me skoyfo (2).jpg
    32,3 KB · Εμφανίσεις: 47

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Στη Νεα Υορκη θα νοικιαζει με 2000 το μηνα

Σε ποιά νέα υόρκη θα νοικιάσει με 2000 το μήνα ;;; Τι ;;; Που ;;;; Στο χομπόκεν ; Στο νιούαρκ ;;;;;;

Το 2000 το μήνα εκεί , είναι πολύ χειρότερο από των 200 το μήνα στην ελλάδα στον άγιο παντελεήμονα ή στο βοτανικό ...

Βοτανικός και άγιος παντελεήμονας, είναι ασφαλείς περιοχές, σε σχέση με χαβούζες στα πέριξ της νέας υόρκης.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σε ποιά νέα υόρκη θα νοικιάσει με 2000 το μήνα ;;; Τι ;;; Που ;;;; Στο χομπόκεν ; Στο νιούαρκ ;;;;;;

Το 2000 το μήνα εκεί , είναι πολύ χειρότερο από των 200 το μήνα στην ελλάδα στον άγιο παντελεήμονα ή στο βοτανικό ...

Βοτανικός και άγιος παντελεήμονας, είναι ασφαλείς περιοχές, σε σχέση με χαβούζες στα πέριξ της νέας υόρκης.
Εντάξει με 2.000 βρίσκεις ένα πολύ μικρό στις παράγκες του Μπρούκλιν,στην Αστόρια θέλεις από 2.500$ και πάνω.Υπάρχουν υπογεια στην Αστόρια με 1.500 $ ενοίκιο αλλά είναι πολύ λίγα αφού σε κάθε σπίτι υπάρχει μόνο ένα και δεν είναι εύκολο να βρεις.
  Ασφάλεια στη Νέα Υόρκη είχε τότε που είχα πάει,γιατί είχε μπάτσο σε κάθε γωνία.Γιά τώρα δεν ξέρω τι παίζει.Ηθελα να παω αλλά με τον ιό χάλασαν τα σχέδια μου.
    Αν δεν έχεις τίποτα στην Ελλάδα η Αμερική είναι μια καλή λύση.Αν όμως είσαι στο επίπεδο Πίκερ (έχεις που να μείνεις ένα πιάτο φα'ι' και 300-400 ευρώ χαρτζιλίκι) είναι μεγάλη  :jerking: να φύγεις στο εξωτερικό  :headbang:
  Ο Ιωσήφ έχει πάθει παράκρουση  :2funny:το βραδάκι σκέφτομαι να  του ξαναστείλω πούτσες και πάλι θα γράφει  :jerking::2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom