Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ρε μαλάκα .... ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΣ ;;;

Μόνος σου τα γράφεις !!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ;;;


Τόσο τελειωμένος ;;;;


Τόσο ναυάγιο ;;;;;;

Εντάξει , υπάρχουν και άλλοι εδώ μέσα ....


ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ;;;
Τόσο ρεζίλια ;;;;;;;


Πιστεύετε ρε ξεφτιλισμένοι
ΟΤΙ ΤΗ ΛΕΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ... ΜΠΡΑΧΑΜΙ Η ΣΤΑ ΛΙΟΣΣΙΑ ;;;;;;


ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΤΕ μούρη για τους κλεισμένους ημιυπαίθριους ;;;


Που αν φάει πολύ φασολάδα η από πάνω ΘΑ ΣΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΣΚΑΤΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ
και θα πρέπει να γίνει.... συμβούλιο πολυκατοικίας,
για να σταματήσει η ροή των σκατών στο στόμα σας ;;;;

Απίθανες καταστάσεις !!!!!!!


ΠΛΗΓΩΣΕ ΜΕ ΠΟΛΥ !!!!!!!
ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΕΝΩ ΣΤΑ ΛΙΟΣΣΙΑ !!!!!!!

Ο μπαρμπαπήδουλας μου είχε πει για το ... μπραχάμι !!!!!!!

Κλαίω !

Με σταναχωρήσατε πολύ !!!!!!!1

μπουουουουου .... κλαψ κλαψ .....
αχχχχχχ
Είσαι ένα άτομο με ειδικές ανάγκες?
Σου λέω είμαι άστεγος.
Δεν είμαι γραβατωμενος γυφτουλας των Λιοσίων 1.60 που γαμαει διμετρες με τη χούφτα του και μένει πανω απο το μηχανουργείο του πατέρα του
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Δεν είμαι γραβατωμενος γυφτουλας των Λιοσίων

Συνέχισε να με πληγώνεις !!!!!!
Με κάνεις σκόνη όταν μου λες ότι μένω στα λιόσσια !
Όπως με έκανε σκόνη ο μπαρμπαπήδουλας όταν μου είπε ότι μένω στο ... μπραχαμι !!!!!!

Με έχετε κάνει αλοιφή !
Πληγώνομαι πολύ !!!!!!

Είμαι δυστυχισμένος.
Να μην μένω όπως οι πλούσιοι στο χαλάνδρι , μαρούσι , μελίσσια, βριλήσσια ....
ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΕ .... ΟΙ ΠΛΟΥΤΟΚΡΑΤΕΣ ΕΚΕΙ ΜΕ ΣΝΟΜΠΑΡΟΥΝ ..........
Η αριστοκρατία !!!!!!!

Μόνο ο Σαβίδης με συμπαθούσε, γιατί μένει στο μενίδι !!!!!!!


 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Εν δυο
Εν δυο

Ουφφφφ
Τι κούραση...
Δεν τα λαδωσαν τα κουπιά σήμερα?

Ουπςςς έπεσα γαμωτο. Μα τι βλέπω?
Έπεσα μέσα σε ένα πιάτο γαρίδες...

Πουτανα ζωή, με έριξες στα χαμηλά, εδώ στην πίκρα, στην ξενιτιά, αφραγκο, μόνο δουλειά γαμωτο.

Γιατί να μην είμαι σαν τον Δημητράκη τον πορνομεταναστη, να τρώω σαν άνθρωπος από McDonald's κ KFC,στα παγκάκια, και είμαι αναγκασμενος να τρώω γαρίδες, κ να πίνω γερμανικές μπύρες, γνωστές για την χάλια ποιότητα μπύρες.

Απονη ζωή...

Τι μου θύμισες, γαριδες ετρωγα συνεχεια Αγγλια στο lunch break
Βεβαια στο ορθιο/στο γραφείο, ετοιμο πιατο απο τα M&S, οχι οτι πιο υγιεινο, αλλα ηταν πεντανοστιμες, με μακαρονια, ρυζι και σαλτσα

Ένα τραγούδι αφιέρωση για όλους τους γκασταρμπαιτερ που τραβαν το κουπι στα εργοστασια της μακρινης, κρυας και σκοτεινης Γερμανιας:


 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τι μου θύμισες, γαριδες ετρωγα συνεχεια Αγγλια στο lunch break
Βεβαια στο ορθιο/στο γραφείο, ετοιμο πιατο απο τα M&S, οχι οτι πιο υγιεινο, αλλα ηταν πεντανοστιμες, με μακαρονια, ρυζι και σαλτσα

Ένα τραγούδι αφιέρωση για όλους τους γκασταρμπαιτερ που τραβαν το κουπι στα εργοστασια της μακρινης, κρυας και σκοτεινης Γερμανιας:

Ρε τύπε ... δεν έχει καταντήσει μαλακία να την πέφτουν στο μήτσο ;;;;;
ΔΕΝ ΒΡΩΜΑΕΙ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞ ;;;

Οι μετανάστες είναι ολόκληρη ομάδα πληθυσμού.
Ο ΜΗΤΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.

Να του πούνε τι ;;;

Και χειρότερα να ζει , ΠΟΥ ΔΕΝ ΖΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ,
ο τύπος δεν δουλεύει, δεν είχε ποτέ αφεντικά,
δεν χτύπησε ποτέ κάρτα ... δεν τον σνόμπαρε ποτέ κανείς "ντόπιος" ως ξένο εργαζόμενο ...
Ο ΤΥΠΟΣ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΓΚΟΜΕΝΕΣ .......


Η δουλειά είναι σκοπός ζωής ;;;
ΜΗ ΛΕΜΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.

Όλα τα παιδιά πλουσίων που δεν έχουν ανάγκη το ίδιο δεν κάνουν ;;;


Ο μαρξισμός και η αριστερή υποκουλτούρα, έχουν προκαλέσει καρκίνο στον εγκέφαλο
σε αυτή τη χώρα, γιαυτό ακούμε συνέχεια μαλακίες.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.396
Πόντοι
2.606
πρεπει αν δεν βγεις μαλακας της χρονιας και φετος να πας να απαιτησεις το τροπαιο  να στηθεις εξω απο τον σερβερ να το κλεψεις εν αναγκη  :tooth:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Χτες έγραψε πως
Αυτό καρφώνει ξεκάθαρα τρία πράγματα
-συναναστρέφεται με μη Γερμανούς
-συναναστρέφεται με τελειωμένους μπυρόβιους και άστεγους
-Οι Γερμανοί τον λυπούνται που δεν ξέρει να μιλήσει και με νοήματα και Γερμανικά του επιπέδου του προσπαθούν να του μιλήσουν απο λύπηση...

*Και τέταρτον
-φαντασματάκια και μηχανήματα στα ταμεία μιλάνε χωρίς σωστή γραμματική  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εδώ δες τι έγραψε πριν λίγο  :2funny:πολύ κακομοίρης  :2funny: :2funny: :2funny:

 
Εν δυο
Εν δυο

Ουφφφφ
Τι κούραση...
Δεν τα λαδωσαν τα κουπιά σήμερα?

Ουπςςς έπεσα γαμωτο. Μα τι βλέπω?
Έπεσα μέσα σε ένα πιάτο γαρίδες...

Πουτανα ζωή, με έριξες στα χαμηλά, εδώ στην πίκρα, στην ξενιτιά, αφραγκο, μόνο δουλειά γαμωτο.

Γιατί να μην είμαι σαν τον Δημητράκη τον πορνομεταναστη, να τρώω σαν άνθρωπος από McDonald's κ KFC,στα παγκάκια, και είμαι αναγκασμενος να τρώω γαρίδες, κ να πίνω γερμανικές μπύρες, γνωστές για την χάλια ποιότητα μπύρες.

Απονη ζωή...
Πω πω ρε μεγάλε χλιδή  :2funny:στο ένα ρεπό σου που πήρες προχτές (γ'αυτό και δεν ήσουν στο σά'ι'τ) από τα δύο που παίρνεις κάθε μήνα  :2funny:πήγες στο κοντινότερο Ελληνικό και έφαγες γαρίδες και ήπιες μπύρα  :2funny:τι λες ρε μεγάλε ζωάρα κάνεις  :2funny:.Εκει φαντάζομαι θα πήγες με το λεοφωρείο του που οδηγούσε ο Πσουρούκης  :2funny:.
  Η διαφορά μας είναι ότι εγώ κάθε μέρα ζω όπως την περνάς εσύ στα 1-2 ρεπό που παίρνεις το μήνα  :2funny:
  Έτσι κάνουν και οι Ουζμπέκοι εδώ  :2funny:παίρνουν ένα ρεπό το μήνα και βγαίνουν και πάνε βόλτα  :2funny:βγάζουν φωτογραφίες στην πόλη,πηγαίνουν σε κάνα εστιατόριο και βγάζουν και εκεί φώτο,και μετά όλες της φωτογραφίες της στέλνουν στο Ουζμπεκιστάν και λένε τι ζωάρα κάνουνε  :2funny: :2funny: :2funny:κ'αυτοί εδώ νυχτοφύλακες και σεκιουριτάδες δουλεύουν σαν κ'εσένα  :2funny: :2funny: :2funny:
   Εγώ εδώ γράφω γιά ακίνητα που έχω,κ'εσύ μας βάζεις ένα πιάτο γαρίδες και μια μπύρα που πήγες με το λεοφωρείο και ήπιες  :2funny:αυτή είναι η διαφορά μας.Που να δεις τι περιουσία έχω και στην Ελλάδα  κατακαημένε :2funny:
   Τωρα θα σας αφήσω γιατί πάω να αγωράσω καμιά καινούργια γούνα  :2funny:το καλοκαίρι επειδή δεν είναι σεζόν έχει τρομερές εκπτώσεις 40%-50% ακόμα και 70% αν είναι τελευταία κομμάτια!Απο 1.000 ευρώ που είχε το χειμώνα μπορεί να την βρεις άνετα με 300-400.Αν βρω κάτι καλό θα το πάρω αμέσως  :).
  Θα του γράψω του Μαρκέλου να κράξει αυτός τους φουκαράδες όταν θα λείπω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.705
Like
2.454
Πόντοι
606
:hi: Παιδια αν καποιος εχει τις αντοχες το θαρρος την δυναμη την θεληση την αυταπαρνηση που ειχε ο βασιλιας της Σπαρτης λεωνιδας  που ειναι καλα σε ποια χωρα να παει να δουλεψει ?
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
πρεπει αν δεν βγεις μαλακας της χρονιας και φετος να πας να απαιτησεις το τροπαιο  να στηθεις εξω απο τον σερβερ να το κλεψεις εν αναγκη  :tooth:
Ραντεβού για ξυλο στο Κεφαλάρι σε 20 λεπτα μωρη κοτα!
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200713-134147.jpeg
    Screenshot_20200713-134147.jpeg
    190,3 KB · Εμφανίσεις: 68

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
To κάνουμε λίγο πιο κέντρο να έρθω και γω από Νότια;
Δεν προλαβαίνω σε 20 λεπτά... :tickedoff:
θα έρθει ο Λάκης 1.60 υπερηλιξ με τα χέρια στην ανάταση να σας γαμησει την υγεία.
Καθιστε καλα μουνόπανα
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
:hi: Παιδια αν καποιος εχει τις αντοχες το θαρρος την δυναμη την θεληση την αυταπαρνηση που ειχε ο βασιλιας της Σπαρτης λεωνιδας  που ειναι καλα σε ποια χωρα να παει να δουλεψει ?
Στην Ελλάδα!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
πρεπει αν δεν βγεις μαλακας της χρονιας και φετος να πας να απαιτησεις το τροπαιο  να στηθεις εξω απο τον σερβερ να το κλεψεις εν αναγκη  :tooth:

Μιλάει η Στραπονιασμένη  ....

[size=18pt] Βοηθουσε κι εκεινη με στραπωναρισματα  τελειωσα σχετικα γρηγορα. [/size]


[size=15pt] να μην περιαυτολογησω αλλα εχω λιωσει στη μαλακια  [/size]


  Σήμερα Πισω απο το Μετρο του Αγιου Αντωνίου  κατέβηκε μια γκόμενα γυρς στα 25-30 με σωματαρα ματα γκρι  κολαν ψηλή με γόβες ψηλές τρελλο περπατημα και κώλο ποιήμα.!!!Αφου ρωτησε για μια οδο σε ενα περιπτερο συνεχισε να περπαταει με κατευθυνση το μπουρνάζι.Δεν αντισταθηκα και την ακολουθησα και την ρωτησα τι κανεις κουκλα...Αφου σαστισε στην αρχη σταματαει και ειμασταν τετ α τετ.την ρωταω που παει αν επιτρεπεται και μου λεει ΄΄ολο καπου παω και εγω'' με καλη διάθεση και χαμογελαστή παντως.της λεω αν εχει χρόνο να βρεθουμε.είτε για χοτελ είτε για μια αλλη φορα καποιο τηλ..η φεισμπουκ.και μου λεει οχι,κοιταζομασταν για αρκετη ωρα και δεν εδειχνε να βιάζετε. και της λες καλα να περασεις. και εκανα τελικα αναστροφη και εφυγα με την καυλα..!!αυτη έμεινε να δει τι θα κάνω..θελω να σας ρωτησω εκανα καλα??

σαν πιο εμπειροι..ηταν η πρωτη γκόμενα που την επεσα στο δρόμο..εκανα καλα???Αυτη τη ρολο βαραγε??να ηταβ ερασιτεχνης η επαγγελματιας?ελπιζω να καταλαβε τι ηθελα εγω απο αυτην παντως..!μηπως επρεπε να της πς κατευθειαν για λεφτα??η οχι?για λεφτα δεν αναφερθηκα.ντραπηκα..ηταν η πρωτη μου φορα σας ξαναλεω!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Χτες έγραψε πως
Αυτό καρφώνει ξεκάθαρα τρία πράγματα
-συναναστρέφεται με μη Γερμανούς
-συναναστρέφεται με τελειωμένους μπυρόβιους και άστεγους
-Οι Γερμανοί τον λυπούνται που δεν ξέρει να μιλήσει και με νοήματα και Γερμανικά του επιπέδου του προσπαθούν να του μιλήσουν απο λύπηση...

*Και τέταρτον
-φαντασματάκια και μηχανήματα στα ταμεία μιλάνε χωρίς σωστή γραμματική  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 Τσαμπικε, γράψε σε πμ την διεύθυνση να σου στείλω μια μυγοσκοτωστρα δώρο βρε αδελφέ....
Τι τραβάς κι εσύ...

Χαχαχαχα

Α ναι αυτό που γράφεις με την γραμματική, εξήγησε το κιόλας γιατί οι περισσότεροι δεν το κατάλαβαν, ο δήμης σίγουρα δεν καταλαβε χαχαχαχα
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Toν πουστη το Λακαρο τι μύθος είναι!

Ο μπράμπους πρέπει να είναι αστέρι των ΒΠ.
Για ψαχτείτε !!!!!

Μπορεί να βρεθείτε γείτονες στο χαλάνδρι !
Αλλά αυτός είναι από παλιά !
Μένει σε διαμέρισμα του 1980 , δεν πήγε όπως εσύ το 2000.
Οπότε το δικό του αποπληρώθηκε το 2010 , ενώ το δικό σου το 2050.

Υπομονή !
Περνάνε γρήγορα τα χρόνια !!!!!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Σε ποιά νέα υόρκη θα νοικιάσει με 2000 το μήνα ;;; Τι ;;; Που ;;;; Στο χομπόκεν ; Στο νιούαρκ ;;;;;;

Το 2000 το μήνα εκεί , είναι πολύ χειρότερο από των 200 το μήνα στην ελλάδα στον άγιο παντελεήμονα ή στο βοτανικό ...

Βοτανικός και άγιος παντελεήμονας, είναι ασφαλείς περιοχές, σε σχέση με χαβούζες στα πέριξ της νέας υόρκης.


Δε θα γράφεις μαλακίες όταν ΔΕΝ ξέρεις.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Δε θα γράφεις μαλακίες όταν ΔΕΝ ξέρεις.

Ρε μαλάκα σώγαμπρε, εσύ γράψε για τον ίμπρο , τον αερινό , τη ζούρβα, το έλος , τα νέα ρούματα και το λουτρό ....

Το παίζεις και ταξιδεμένος πανάθεμά σε ....

Στην ανάγκη βάλε καμιά αδήλωτη πισίνα σε κάποιο αυθαίρετο στο ΣΟΔΥ ή τα κουνουπιδιανά ....

Οι μαρουσιώτες και οι χαλανδριώτες θα εντυπωσιαστούν !
Θεό θα σε έχουν !!!!!!

Πες τους ότι έχεις και τουαρέγκ !!!!!!

Στις δικές τους θέσεις στάθμευσης χωράει μέχρι κόρσα !!!
Πρέπει να μαζευτούν 3 να τις ενώσουν για παρκάρει το τουαρέγκ !!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom