Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Δεν υπάρχουν μέρη τύπε, υπάρχουν άνθρωποι που γαμάνε τσάμπα.
Μειοψηφία παντού.

Δεν είσαι για αυτά όμως.

Γράψε μας ποιά είναι τα πιο μουράτα υβριδικά σουβ για ελλεηνίδες
τα καλυτερα σουσάδικα και χοτ σποτς για σέλφις στη σαντορίνη και την αράχωβα ....
με τον 1 ή με τον αλλο τροπο θα πληρωσεις τυπε.γι αυτο σου λεω οτι δεν εχεις μεγαλη σχεση με  το αθλημα.στην ισπανια ζουσα 4 χρονια.μετρητα δεν εδωσα σε γυναικα ποτε,αλλα παντα ειχε κοστος.μονο οπως σου ειπα αν εισαι εφηβος γαμας τσαμπα καμια συμμαθητρια σου.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αλλά αν θες να χτυπήσεις τοπ μουνί για τα ρωσικά δεδομένα χρειάζεται και το αντίστοιχο leverage. Πρέπει να τα χώσεις.
Αν πάρεις όμως τα ρίσκα χωθείς εκεί που πρέπει και τα χώσεις έχεις μια ευκαιρία να χτυπήσεις τοπ μουνί γιατί παίζεις στο διεθνή ανταγωνισμό.
Ναι, και μετα πεφτουν διεθνεις χυλοπιτες και ευρω-δαγκωματα.. απο πορνες απατεωνισσες του διαδικτυου, μαζι με τους νταβαδες τους.. που γλεντανε εις υγεια του κοροιδου -Δον Κουμπαρά! Τα εχουμε δει εδω λάιβ, αυτα τα σκηνικα..  :S
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το SMV του δημητράκη είναι μηδενικό.Εσύ δεν το καταλαβαίνεις γιατί δεν έχεις πάει Ρωσία.
Απλά τον υποστηρίζουν οι ψωλάδες,θέλουν την άνεση κτλ.
Εγώ βάζω τα ίδια κριτήρια,δεν με ενδιαφέρει η μέση κοινωνική άποψη,δεν είμαι ελαστικός με τον έναν και αυστηρός με τον άλλον.Ολοι δικαιούνται τον ίδιο πούτσο,δεν έχει διακρίσεις.
Ρωσία για να γαμάς καλά μουνιά χρειάζονται προυποθέσεις και ο δημητράκης δεν τις έχει.Γαμάει στα κυβικά του,μέτριες έως μπάζα.
Γιατί εσύ έχεις πάει ποτέ Ρωσσία? :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
  Ούτε Η.Π.Α πήγες ποτέ  :2funny: 6 μήνες πριμένουμε της φωτογραφίες από της Η.Π.Α που μάλλον πήγες στον ύπνο σου :2funny: :2funny: :2funny:
 
Μπαρουφες ως συνηθως  :grin: το αναποδο ειναι.
πχ Λονδινο θα δεις αρκετους μαυρους με λευκες μουναρες ενω Νεα Υορκη πολυ σπανια ...
γενικα και σε μεσο ορο ο μαυρος στην Ευρωπη ειναι ενα επιπεδο πανω σπο τον μαυρο στις ΗΠΑ
Ο Βλάκμαν κ'εδώ έπεσε έξω  :2funny:στις Η.Π.Α τους μαύρους του πυροβολεί η αστυνομία,καλή γειτονιά θεωρείται όπου δεν έχει μαύρους!όποιος έχει πάει έστω και μία φορά το βλέπει αυτό!
 

Ειλικρινά,την συγκεκριμενη κοπελα, κρινοντας απο εμφανιση,ντυσιμο και ηλικια

Αν έμενα ελλαδα ,εμπαινα
Γερμανια χμμμμ ναι
Ισπανια ,δεν εμπαινα
Αγγλια δεν εχω αποψη

Ρωσια, με τιποτα ,θα το  θεωρουσα προσβολη
Το ιδιο και ουκρανια, ρουμανια, μολδαβια, πολωνια.

Ασια θα εμπαινα

Βραζιλια,βενεζουελα, κολομπια με τιποτα

Βορειοαφρικανικες μουσουλμανικες χωρες θα εμπαινα
Μαδαγασκαρη, νοτια αφρικη και γενικως οπου εχει σοκολατενιες και οχι μαυρες καρβουνο, δεν εμπαινα

Αραβικες χωρες ,με χιλια, και σχεση ισως
Μας τα πριξες ότι θα μας βάλεις το ενοικιαστήριο  :jerking: :2funny:σαν τον βαλκάνιο φουκαρά και αυτός ενοικιαστήριο μας έβαλε  :2funny:γιά ένα διαμέρισμα που ήταν μεσιτικό  :2funny:αν δεν είναι κλώνος σου αυτός σε ξέσκισε  :2funny:μας έβαζε κουρτίνες και έλεγε ότι είναι η Γερμανίδα γκόμενα του  :2funny: :2funny: :2funny:.Είσαι μπουνταλάς και δεν ξέρεις να κάνεις φωτοσόπ  :2funny:ο Ιωσήφ ξέρει  :2funny:ζητα του να σου φτιάξει ένα ενοικιαστήριο  :2funny:.
  Εγώ είμαι ψεύτης δε σου βάζω το μπάνιο μου ολόκληρο  :2funny:κάτι κρύβω  :2funny:
  Πες μας γιά τα τρία διαμερίσματα που έχεις στην Ελλάδα που έχεις στον ύπνο σου  :jerking: :2funny:
  Μου θυμίζεις της πουτάνες στη Φυλής από την Μολδαβία που έλεγαν ότι είναι από την Μόσχα καθώς και της καθαρίστριες δούλευαν Ελλάδα και έφεραν φουκαράδες σαν κ εσένα εδώ λέγοντας τους ότι έχουν περιουσία  :2funny:
  Κάποιος που σταμάτισε να γράφει στο σά'ι'τ μου είπε ότι μοιάζεις με το Ρουπακιά και πήγα να τρακάρω από τα γέλια  :2funny: :2funny: :2funny:
  Σε ποιό κόμμα είσαι?στο ΚΚΕ?ή στην Χρυσή Αυγή? :2funny:
  Όσο γιά γκόμενες βάλε μας της δικές σου που δεν υπάρχουν να της δούμε?αν και μπορεί να είσαι ανίκανος σα τον Βλάκμαν  γιατί δε βλέπω να ενδιαφέρεσε γιά :knockinb::2funny: :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • prionis5.jpg
    prionis5.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 49
  • prioni6.jpg
    prioni6.jpg
    44,6 KB · Εμφανίσεις: 16
  • mparmparouses-roupakias-660.png
    mparmparouses-roupakias-660.png
    450,9 KB · Εμφανίσεις: 20

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Έχω ποστάρει φωτό από ανθοπωλείο του Γκουμ της Μόσχας την ημέρα της Γυναίκας. Ψάξτο.

Αλλά δεν πόσταρα φωτό από τον ΒιΣιΈι να δεις πόσοι Ρώσοι αγόραζαν διαμαντένια σκουλαρίκια για τις καλές τους.

Οι διαφορά είναι ότι πολλοί αμερικανοί που ξοδεύουν τρελά λεφτά για τις γυναίκες τους, τα λεφτά αυτά,
είναι προϊόν έντιμης, νόμιμης και φορολογημένης εργασίας !ΟΧΙ ΟΛΩΝ , ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΩΝ.
Μην μου πεις ότι και στη ρωσία αυτοί που λες ... έχουν ίδιας προέλευσης λεφτά !!!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Οι διαφορά είναι ότι πολλοί αμερικανοί που ξοδεύουν τρελά λεφτά για τις γυναίκες τους, τα λεφτά αυτά,
είναι προϊόν έντιμης, νόμιμης και φορολογημένης εργασίας !ΟΧΙ ΟΛΩΝ , ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΩΝ.
Μην μου πεις ότι και στη ρωσία αυτοί που λες ... έχουν ίδιας προέλευσης λεφτά !!!!!!
Ποιός ξοδεύει λεφτά γιά τη γυναίκα του στην Ρωσσία? :2funny:μα πιστεύεις αυτον τον τελειωμένο που περιμένει να του φέρει ο Σκρουτζ μιά τυρόπιτα να φάει! :2funny:έχει και άποψη γιά τη Μόσχα
 Θυμάμαι είχα μία φίλη 28 ετών ψιλή Τατάρα ωραία κοπέλα,έμενε στη Μόσχα σε ένα διαμέρισμα που είχε ένας 57χρονος που συνήθως ήταν στις Η.Π.Α πρέπει να είχε λεφτά,τώρα πόσα δεν ξέρω?Έδωσε λεφτά να της φτιάξει τα δόντια αλλά γιά κινητό της πήρε ένα 15.000 ρούβλια και της είπε ότι δεν δίνει λεφτά γιά παιχνήδια γενικά δεν πέταγε λεφτά.Σας είχα βάλει φώτο αυτοκίνητα των 20.000+ ευρώ που τα άφηναν στο δρόμο γιά να μην δώσουν 200 ρούβλια γιά το υπόγειο πάρκινγκ  :headbang:.
 Οι Ρώσσοι δεν πετάνε λεφτά.Εκτός από 5.000-10.000 πάρα πάρα πολύ πλούσιοι.
  Ο Βλάκμαν γράφει αυτά που του λένε αυτές που του τα τρώνε και δεν του κάθονται  :2funny:αφού οι Ρώσσοι είναι τόσο ανοικτοχέριδες γιά δεν πάνε στη Μόσχα? :2funny:να τους πάρουν διαμαντένια κολιέ?και πάνε με το Βλάκμαν? :2funny:
  Δυστηχώς συμβαίνει το αντίθετο οι ξένοι είναι τα θύματα που τους τρώνε τα λεφτά  :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ποιός ξοδεύει λεφτά γιά τη γυναίκα του στην Ρωσσία? :2funny:μα πιστεύεις αυτον τον τελειωμένο που περιμένει να του φέρει ο Σκρουτζ μιά τυρόπιτα να φάει! :2funny:έχει και άποψη γιά τη Μόσχα
  Θυμάμαι είχα μία φίλη 28 ετών ψιλή Τατάρα ωραία κοπέλα,έμενε στη Μόσχα σε ένα διαμέρισμα που είχε ένας 57χρονος που συνήθως ήταν στις Η.Π.Α πρέπει να είχε λεφτά,τώρα πόσα δεν ξέρω?Έδωσε λεφτά να της φτιάξει τα δόντια αλλά γιά κινητό της πήρε ένα 15.000 ρούβλια και της είπε ότι δεν δίνει λεφτά γιά παιχνήδια γενικά δεν πέταγε λεφτά.Σας είχα βάλει φώτο αυτοκίνητα των 20.000+ ευρώ που τα άφηναν στο δρόμο γιά να μην δώσουν 200 ρούβλια γιά το υπόγειο πάρκινγκ  :headbang:.
  Οι Ρώσσοι δεν πετάνε λεφτά.Εκτός από 5.000-10.000 πάρα πάρα πολύ πλούσιοι.
  Ο Βλάκμαν γράφει αυτά που του λένε αυτές που του τα τρώνε και δεν του κάθονται  :2funny:αφού οι Ρώσσοι είναι τόσο ανοικτοχέριδες γιά δεν πάνε στη Μόσχα? :2funny:να τους πάρουν διαμαντένια κολιέ?και πάνε με το Βλάκμαν? :2funny:
  Δυστηχώς συμβαίνει το αντίθετο οι ξένοι είναι τα θύματα που τους τρώνε τα λεφτά  :2funny:

Σωστός ο Μήτσος για άλλη μια φορά. :thumbsup:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.446
Like
7.975
Πόντοι
2.356
Ο Βλάκμαν κ'εδώ έπεσε έξω  :2funny:στις Η.Π.Α τους μαύρους του πυροβολεί η αστυνομία,καλή γειτονιά θεωρείται όπου δεν έχει μαύρους!όποιος έχει πάει έστω και μία φορά το βλέπει αυτό!
Οταν ειχα περασει με το λεωφορειο μεσα απο το Χαρλεμ τρομαξα, εκανε και δυο στασεις αλλα δεν κατεβηκε κανεις :2funny:
μερα μεσημερι ητανε ,βραδυ ουτε να το σκεφτερσαι να περασεις φυσικα ...

Εσενα παντως σε ζηλευε πριν μια δεκαετια περιπου ... για αφθονο χρονο και χρημα εγραφε και για την καλυτερη πολη
Ντάξει ο Δημητράκης είναι εισοδηματίας πορνομετανάστης.Δώς μου κι εμένα εισόδημα να μένω Αγία Πετρούπολη και μάλιστα τις καλές εποχές της δεκαετίας του '90 και τα λέμε.Αυτός βρέθηκε με άφθονο χρόνο και χρήμα στην καλύτερη περίοδο στην καλύτερη πόλη.
μαλλον δεν ειχε παει ακομα για δουλεια στην Γερμανια ... μετα σε μισησε οπως φαινεται :grin:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Γιατί εσύ έχεις πάει ποτέ Ρωσσία? :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
  Ούτε Η.Π.Α πήγες ποτέ  :2funny: 6 μήνες πριμένουμε της φωτογραφίες από της Η.Π.Α που μάλλον πήγες στον ύπνο σου :2funny: :2funny: :2funny:
  Ο Βλάκμαν κ'εδώ έπεσε έξω  :2funny:στις Η.Π.Α τους μαύρους του πυροβολεί η αστυνομία,καλή γειτονιά θεωρείται όπου δεν έχει μαύρους!όποιος έχει πάει έστω και μία φορά το βλέπει αυτό!
 
Μας τα πριξες ότι θα μας βάλεις το ενοικιαστήριο  :jerking: :2funny:σαν τον βαλκάνιο φουκαρά και αυτός ενοικιαστήριο μας έβαλε  :2funny:γιά ένα διαμέρισμα που ήταν μεσιτικό  :2funny:αν δεν είναι κλώνος σου αυτός σε ξέσκισε  :2funny:μας έβαζε κουρτίνες και έλεγε ότι είναι η Γερμανίδα γκόμενα του  :2funny: :2funny: :2funny:.Είσαι μπουνταλάς και δεν ξέρεις να κάνεις φωτοσόπ  :2funny:ο Ιωσήφ ξέρει  :2funny:ζητα του να σου φτιάξει ένα ενοικιαστήριο  :2funny:.
  Εγώ είμαι ψεύτης δε σου βάζω το μπάνιο μου ολόκληρο  :2funny:κάτι κρύβω  :2funny:
  Πες μας γιά τα τρία διαμερίσματα που έχεις στην Ελλάδα που έχεις στον ύπνο σου  :jerking: :2funny:
  Μου θυμίζεις της πουτάνες στη Φυλής από την Μολδαβία που έλεγαν ότι είναι από την Μόσχα καθώς και της καθαρίστριες δούλευαν Ελλάδα και έφεραν φουκαράδες σαν κ εσένα εδώ λέγοντας τους ότι έχουν περιουσία  :2funny:
  Κάποιος που σταμάτισε να γράφει στο σά'ι'τ μου είπε ότι μοιάζεις με το Ρουπακιά και πήγα να τρακάρω από τα γέλια  :2funny: :2funny: :2funny:
  Σε ποιό κόμμα είσαι?στο ΚΚΕ?ή στην Χρυσή Αυγή? :2funny:
  Όσο γιά γκόμενες βάλε μας της δικές σου που δεν υπάρχουν να της δούμε?αν και μπορεί να είσαι ανίκανος σα τον Βλάκμαν  γιατί δε βλέπω να ενδιαφέρεσε γιά :knockinb::2funny: :2funny: :2funny:
κουκλε μου οσο δεν βαζεις να δουμε το ρημαδι σου,μην περιμενεις αλλη φωτο.
Ολα τα υπολοιπα ειναι βλακειες οπως συνηθως. Και εγω μπορω να βαλω μια φωτογραφια του τσεβελεκου και να λεω οτι μοιαζετε.

ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΣΑΙ

Κοματα φωτοσοπ φυλης..... τα εχεις μπερδεψει ψευταρακη.

Εκνευριστηκες παλι? Γιατι κανενας δεν δηλωσε πως θελει να σου μοιαξει. Γιατι αραγε?


Βλεπεις τι ηρεμα σου μιλαω? Ξερεις γιατι ειμαι ηρεμος ενω εσυ δεν είσαι?
Κουιζ...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
κουκλε μου οσο δεν βαζεις να δουμε το ρημαδι σου,μην περιμενεις αλλη φωτο.
Ολα τα υπολοιπα ειναι βλακειες οπως συνηθως. Και εγω μπορω να βαλω μια φωτογραφια του τσεβελεκου και να λεω οτι μοιαζετε.

ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΣΑΙ

Κοματα φωτοσοπ φυλης..... τα εχεις μπερδεψει ψευταρακη.

Εκνευριστηκες παλι? Γιατι κανενας δεν δηλωσε πως θελει να σου μοιαξει. Γιατι αραγε?


Βλεπεις τι ηρεμα σου μιλαω? Ξερεις γιατι ειμαι ηρεμος ενω εσυ δεν είσαι?
Κουιζ...
Γράφεις  :jerking:γράφεις  :jerking:.Είναι σα να έχει κάποιος ένα σκάφος να σου αποδικνίει ότι κάνει πάνω από 200.000 Ευρώ κ'εσύ να του λες βάλε μου φώτο την τουαλέτα του σκάφους να δω πως είναι? :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:.
  Εσύ εδώ ούτε 45χρονη δε βγάζεις  :2funny:όπως είχες γράψει και της γκόμενες και τα αυτοκίνητα μόνο μπορείς να τα κοιτάς  :2funny:.
  Είσε σε χειρότερη μοίρα απ'αυτούς που ζουν Ελλάδα,αυτοί μπορούν να πάνε τσάμπα με το λεοφωρείο στη θάλασσα να φάνε ένα φαλάφελ με 1.2 ευρω και να  :knockinb: με 10 ευρώ στο Μεταξουργείο ενώ εσύ τίποτα μόνο να κάτσεις στο δωματιάκι σου να βλέπεις Ελληνική τηλεόραση  :2funny:




Οταν ειχα περασει με το λεωφορειο μεσα απο το Χαρλεμ τρομαξα, εκανε και δυο στασεις αλλα δεν κατεβηκε κανεις :2funny:
μερα μεσημερι ητανε ,βραδυ ουτε να το σκεφτερσαι να περασεις φυσικα ...

Εσενα παντως σε ζηλευε πριν μια δεκαετια περιπου ... για αφθονο χρονο και χρημα εγραφε και για την καλυτερη πολημαλλον δεν ειχε παει ακομα για δουλεια στην Γερμανια ... μετα σε μισησε οπως φαινεται :grin:
Όπως το είπες κ'εσύ με το φίλο σου που πήγε Γερμανία,σε μερικούς μήνες γέρασε είχες πει!  :headbang:και αυτός σάπισε τελείως! :headbang:
    Δεν έχει καταλάβει αυτός ο Βλάκας και κάποιοι άλλοι εδώ μέσα ότι τώρα είναι πολύ καλύτερα από τότε!
    Τη δεκαετία του '90 ήταν όπως τώρα στην Ελλάδα όλοι φτωχοί κακοντυμένοι,μπορούσαν να σου κλέψουν το σπίτι,δεν είχε που να πας!όλα θλιβερά ανέσεις μηδέν και ούτε ένα εμπορικό κέντρο δεν είχε!
  Τώρα είναι γεμάτο εμπορικά,24ωρα υπερμάρκετ,και έχει τα πάντα!Στις αρχές της δεκαετία του '90 θυμάμαι όλα τα έφερνα από Ελλάδα!Απο Tide μέχρι αρωματικά εσωτερικού χώρου!
  Τότε δεν είχα την οικονομική άνεση που έχω τώρα,τότε ετοιμαζόμουν γιά τη μεγάλη αναμέτριση με τους γονείς μου όταν θα μαθαίναν ότι θα ζήσω στη Ρωσσία και Ελλάδα δεν θα ξαναπάω!Δε περίμενα ότι θα αποδειχτούν τόσο καθάρματα!Πάντος με επιμονή και υπομονή κατάφερα και πέτυχα και όπως βλέπετε 2 χρόνια δεν έχω έρθει Ελλάδα,τα λεφτά που παίρνω από Ελλάδα στέλνονται και έβγαλα απαγόρευση γιά 3 χρόνια μέχρι τον απρήλιο του 2023 Με απειλή πλπκληροτικού πολέμου αν μου κάνουν έστω και υπονοούμενα να έρθω!
  Τότε αγώραζα διαμερίσματα και ήμουν πιεσμένος τα έτη 1995-1997.
    Και τώρα βγάζω συνεχεια γκόμενες,έχω χρόνο,όρεξη,λυμένο το πρόβλημα που είχα και το κυριότερο δεν έχω σπασμένα νεύρα!Είμαι ύσηχος και άνετος.Τότε ήθελε να έχεις Sega Mega Drive 2 τώρα σιδερένιο άλογο ντύσιμο και να μετράς  :2funny:
    Τώρα έχω φοβερό εξοπλισμό γιά της γκόμενες  :2funny:αμάξι που σκίζει (τώρα τι μαλακίες λέει ο κάθε φουκαράς που είναι εκτός τόπου και χρόνου και που να μπορούσε να πάρει τέτοιο αμάξι ούτε βενζίνη δε θα μπορούσε να του βάλει είναι άλλο θέμα),έχω διαμέρισμα δικό μου (αν έχεις νοικιασμένο είσαι αμέσως -1) και φυσικά ντύσιμο πολύ δυνατό.Τα τελευτάια μου όπλα που είναι τα μπουφάν από φίδι σε συνδιασμό με της μπότες με τα κεφαλάκια φιδιών μετράνε πάρα πολύ!Αυτό που έμεινε είναι να χάσω 5-6 κιλά  :2funny:
  Θέλω να κάνω ένα βιντεάκι γιά της γκόμενες τι άλλαξε τα τεέυταία 10 χρόνια,τώρα είναι όλες πιό απλές και στο ντύσιμο και στα κινητά και σε όλα.
  Πάντος γκόμενες έχει,αν βέβαια είσαι σαν τον Ρουπακιά ούτε 45άρα δε βγάζεις  :2funny:εγώ σας έβαλα φώτο το γατάκι μου είμαι 46 και βγάζω άνετα γατάκια 20-25 ετών :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μήτσο, έχεις δώσει και εσύ τον αγώνα σου,κόπιασες αλλά τα κατάφερες.
Όλες οι δυσκολίες για καλό, αυτές σε σφυρηλάτησαν και διαμορφώσαν τον χαρακτήρα σου.
Είσαι μαχητής της ζωής! :hi:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
:.
  Είσε σε χειρότερη μοίρα απ'αυτούς που ζουν Ελλάδα,αυτοί μπορούν να πάνε τσάμπα με το λεοφωρείο στη θάλασσα να φάνε ένα φαλάφελ με 1.2 ευρω και να  :knockinb: με 10 ευρώ στο Μεταξουργείο ενώ εσύ τίποτα μόνο να κάτσεις στο δωματιάκι σου να βλέπεις Ελληνική τηλεόραση  :2funny:
α μη μας τα μπερδευεις παλι.

Ελεγες πως ειμαστε καλυτερα απο ελλαδα. Τι αλλαξε τωρα?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Οταν ειχα περασει με το λεωφορειο μεσα απο το Χαρλεμ τρομαξα, εκανε και δυο στασεις αλλα δεν κατεβηκε κανεις :2funny:
μερα μεσημερι ητανε ,βραδυ ουτε να το σκεφτερσαι να περασεις φυσικα ...

Δεν είναι κακοποιοί όλοι οι μαύροι στις ΗΠΑ. Μη λέτε μαλακίες.
Στο χάρλεμ μέρα, μια χαρά πας, αν έχεις κοινή λογική. Νύχτα, πάντα θέλει πιο πολύ προσοχή.

 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Δημητρακη μετα το στριπτιζ που εριξες στο βιντεο, επεσε και χεσιμο? Ποσα εβγαλες εκεινο το βραδυ?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Συμφωνα με τον μητσο, το ινδαλμα σας ,εσεις που κανετε πλατες, ειστε πιο φουκαραδες και κακομοιρηδες απο μενα, γιατι μενετε στην ελλαδα.
Και συμφωνα με τον μητσο η ιεραρχια ειναι η εξης: χειροτερη ολων η αγγλια, μετα η ελλαδα και τριτη η γερμανια.
Αυτα δεν ειναι λογια δικα μου αλλα του δημητρακη.

Οποτε εμεσως πλυν σαφως παραδεχεστε ,εφοσον του κανετε τον καλο, πως ειστε φουκαραδες και κακομοιρηδες.

Ταδε εφη μητσος.



Επισης οποιος θελει να μοιασει στο ειδωλο μητσος,
Βρισκει καποιον-καποια να τον χεσει
και ξεφτιλιζει τους γονεις του αλλα και χυνει στο πεπονι τους.
Απλο ειναι

Οποιος ζηλευει τον δημητρακη και την ζωη του ,οποιος ειναι i wanna be δημητρακης, οποιος θα ηθελε να ειναι δημητρακης εδω και τωρα να το γραψει απο κατω.

Εδω και τωρα.

Οχι μονο αμαξι και ρωσιδες, οχι μονο μηνυματα συκοφαντιας εναντιον οποιου εχει αντιθετη αποψη, οχι μονο εκδουλευση μπας κ πατε καποια στιγμη εκει, αλλα ολο το πακετο

ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ

Θα θελα να μουν δημητρακης, ολο το πακετο


περιμενω

καμια φωτο θα βαλεις απο τη διαμερισματαρα σου?
το ξερουμε οτι μενει σε σοβιετικη τρωγλη ο αλλος  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
καλα σου λενε, βαλε συμβολαια βαλε φωτογραφιες. Φερε τα παπιερς να κρινουμε.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.446
Like
7.975
Πόντοι
2.356
Δεν είναι κακοποιοί όλοι οι μαύροι στις ΗΠΑ. Μη λέτε μαλακίες.
Στο χάρλεμ μέρα, μια χαρά πας, αν έχεις κοινή λογική. Νύχτα, πάντα θέλει πιο πολύ προσοχή.
Δεν ειπα οτι ολοι ειναι κακοποιοι αλλα οτι τρομαξα που ηταν γεματο αραπαδες βγαλμενους απο ταινια :grin: λιγο πιο περα απο το Apollo πηγαμε και γυρισαμε πισω ,κανεις δεν ειχε κατεβει απο το λεωφωρειο.
Εδω το ξενοδοχειο μου ηταν καρακεντρο πανω στην Broadway με θεα την times square και καθε πρωι που κατεβαινα να πιω καφε και εβγαζα τα τσιγαρα μου την πεφτανε πεντε εξι μαυροι για τρακα :grin: τετοια σκηνικα δεν παιζουν στην Ευρωπη ουτε για πλακα.
Τι μου λες τωρα ...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
καμια φωτο θα βαλεις απο τη διαμερισματαρα σου?
το ξερουμε οτι μενει σε σοβιετικη τρωγλη ο αλλος  :2funny: :2funny: :2funny:
Οπα οπα, εγω δεν μιλησα για διαμερισματαρα, εγω εχω ενα τεπεινο διαμερισμα. Ετσι το βλεπω εγω, σε κάθε περιπτωση σε καλυτερη κατασταση απο του γεμιστανα δημητρακη.

Φωτογραφιες μονο εγω βαζω. Ας βαλει το μπανιο του ολοκληρο οπως του ζηταω εδω και τοσον καιρο και βαζω ,υποσχομαι.
Του λες το μπανιο και βαζει μπουφαν απο δερμα καγκουρω κτλ. Δεν γινεται παιγνιο ετσι....
Αλλα λογια να αγαπιομαστε..
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Blue oyster bar
 

Συνημμένα

  • download.jpeg-9.jpg
    download.jpeg-9.jpg
    8,9 KB · Εμφανίσεις: 21
  • unnamedοικ.jpg
    unnamedοικ.jpg
    63 KB · Εμφανίσεις: 47
  • x_84330437.jpg
    x_84330437.jpg
    57,8 KB · Εμφανίσεις: 27

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom