Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε τροβαδούρε υπάρχεις ;
ή υπάρχεις μόνο μέσω του δημητράκη ;
είσαι παράσιτο και είναι ο ξενιστής σου ;

άλλης μορφής ποστ, έχεις κάνει ποτέ ;;;;;
Ο Ιωσήφ είναι ο τρομπαδούρος  :2funny:που έπαθε Αλτσχάϊμερ και γράφει από το γηροκομείο  :2funny:
  Και ο άλλος είναι εντελώς τελειωμένος  :2funny:κάνει το σκέτο του παξιμάδι στη Γερμανία  :2funny:.Βάζω της κρέμες μου και ετοιμάζομαι να πάω στ αμάξι έχω πεθάνει στα  :2funny:αυτό με τα 3 διαμερίσματα που έγραψε ότι έχει στην Ελλάδα με πέθανε στα  ;)τρία σσκατά έχει  :2funny:
 
To γατάκι κρυώνει,αναψε το καλοριφερ ρε τσίπη,
Ναι στη Ρωσία κανει κρύο,σήμερα το απόγευμα θα χιονίσει  :2funny:
  Τρελαίνομαι να  :knockinb: γκόμενες όταν φοράνε γούνα  :2funny:φοβερή κάβλα  :2funny:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200622-161723_Weather.jpg
    Screenshot_20200622-161723_Weather.jpg
    332,8 KB · Εμφανίσεις: 30
  • Screenshot_20200622-161714_Weather.jpg
    Screenshot_20200622-161714_Weather.jpg
    256 KB · Εμφανίσεις: 26
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • 1471519954giphy.gif
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 34

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Πάρτε έναν με τρία σπίτια στην Ελλάδα  :2funny:και ο Βλάκμαν είπε ότι έχει 3 διαμερίσματα στην Αθήνα και μας έβαλε φώτο μούφα από R bnb που νοίκιαζε  :2funny:Τι βγάζεις?1.500 σα νυχτοφύλακας  :2funny:και ο Βλάκμαν έγραψε ότι βγάζει 5.000 ευρώ το μήνα  :2funny:μήπως κ'εσύ βγάζεις τόσα? :2funny:Μ'άρέσει που όλοι οι φουκαράδες στη Γερμανια πολλαπλασιαζουν τα λεφτά τους  :2funny:
  Πάρτε ένα πλούσιο με περιουσία στην Ελλάδα που δουλεύει νυχτοφύλακας στη Γερμανία :2funny:
  Πάρτε και τα 55 τετραγωνικά  :2funny:όχι 550 είναι το διαμέρισμα που μένεις  :2funny:αυτό το δωμάτιο νοικιάζεις  :2funny:δεν τρώμε κουτόχορτο  :2funny:
   Γιά γκόμενες δε μιλάς καθόλου και δεν μας έβαλες καμία :2funny:γιατί μπορεί να είσαι και ανίκανος σαν τον Βλάκμαν  :2funny:
   Πρέπει να έπαθες κωλούμπρα με τα φίδια που είδες  :2funny:γ'αυτό και κάκεψες τελείως :2funny:εσύ μόνο τη φόρμα της δουλειάς φοράς  :2funny:
  Πάρε και το γατάκι μου γιά να τραβίξεις  :jerking: :2funny:αν σου σηκώνετε  :2funny:
Δεσμευεσαι εδω μπροστα σε ολους για το αυτογιαουρτωμα και σου βαζω αποδειξη πληρωμης κοτουλα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Ετοιμος για το blue oyster εισαι βλεπω
 

Συνημμένα

  • unnamedοικ.jpg
    unnamedοικ.jpg
    63 KB · Εμφανίσεις: 22
  • x_84330437.jpg
    x_84330437.jpg
    57,8 KB · Εμφανίσεις: 22

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
αυτός ο κακομοίρης δεν μπορεί να τα καταλάβει
αυτά  δεν τον ενδιαφέρουν και οι γκόμενες και το γυναικίο φύλο
αφού πάει και γαμάει μιά φορά στους τρεις μήνες
όταν δεν έχεις να φας της γκόμενες θα κοιτάξεις ?
:thumbsup:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Εκεί είναι το σπίτι του μόρτη !
Αυτό έχω, εδώ θα γαμηθείς ξηγιέται στις γκόμενες !!!!!
Αντριλίκι 100%.
Όχι σαν τους υπαλλήλους κινητής που πάνε αράχωβα , σαντορίνη και τρώνε 1 μισθό σε 1 ΣΚ
και φτάνουν και 2-3 κάρτες στο κόκκινο!!!!!!
Αυτοί είναι γτπ.
:thumbsup:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μια βόλτα να κάνει σε ένα μολ ο γίγαντας μήτσος, του γίνεται η ψωλή σίδερο από τα θεόμουνα που βλέπει.

Στην ελλάδα θα ακούσεις συζητήσεις για το που είναι πιο καλό το ... σούσι .......

από καριόλες .... και ποιό είναι το πιο μπάνικο σουβ !!!!!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μια βόλτα να κάνει σε ένα μολ ο γίγαντας μήτσος, του γίνεται η ψωλή σίδερο από τα θεόμουνα που βλέπει.

Στην ελλάδα θα ακούσεις συζητήσεις για το που είναι πιο καλό το ... σούσι .......

από καριόλες .... και ποιό είναι το πιο μπάνικο σουβ !!!!!!

Αρχίδια,το παίζει ψωλίστ,άνετος ενώ δεν έχει μία.Πάνω από πεντάρι δεν έχει γαμήσει ποτέ.
Αυτές που βάζει είναι για τα μπάζα,οι Ρώσοι ούτε για κατούρημα δεν τις έχουν.
Λογικό είναι άμα τις πας για μπέργκερ στα φαστφουντάδικα που το μοιράζεσαι και μετά στο χεζουλέ με τη φουτουριστική χέστρα τι περιμένεις?Υπάρχει σοβαρή Ρωσίδα να μπει σε τέτοια σκατά?
Κανάς μπετατζής μπορεί.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αρχίδια,το παίζει ψωλίστ,άνετος ενώ δεν έχει μία.Πάνω από πεντάρι δεν έχει γαμήσει ποτέ.
Αυτές που βάζει είναι για τα μπάζα,οι Ρώσοι ούτε για κατούρημα δεν τις έχουν.
Λογικό είναι άμα τις πας για μπέργκερ στα φαστφουντάδικα που το μοιράζεσαι και μετά στο χεζουλέ με τη φουτουριστική χέστρα τι περιμένεις?Υπάρχει σοβαρή Ρωσίδα να μπει σε τέτοια σκατά?
Κανάς μπετατζής μπορεί.

Ρε τρόμπα .... άλλοι έχουν ρετιρέ στη γλυφάδα αντικειμενικής 700.000 ευρώ
και καϋμάν ΚΑΙ ΓΑΜΑΝΕ ΚΑΤΙ ΣΚΡΟΦΕΣ , 1.55 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 70 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 46 ΧΡΟΝΩΝ !!!!!

Και οι ίδιοι εχουν καρδιά που έχει στυπήσει βαλβίδες από τη ντόπα και έχει κάψει φλάτζα ...
και είναι και 1.90 και κάνουν και ψολάριουμ και και και ...........


για να ΓΑΜΑΝΕ ΜΙΑ ... ΠΛΑΣ ΣΑΪΖ ΠΟΥ ΠΑΛΙΑ ΤΗ ΛΕΓΑΜΕ ΣΚΡΟΦΑ .......

και ο μήτσος τρώει 20ρες που δεν είναι χοντρές ..... και δεν χαλάει φράγκο !!!!!!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Η κόρη μου δείχνει στους συμφοιτητές και συμφοιτήτριες της μία από της τσόντες που είχα γυρίσει παλιά :2funny: κάποτε μία έπεσε στα χέρια της :2funny: (δεν κατάλαβα που την βρήκε στο ίτερνετ ή την αγώρασε σε CD?),μου έστειλε την προηγούμενη βδομάδα τα 300 ευρώ που μου στέλνει κάθε μήνα,

Λάκη κάνε εικόνα την παραπάνω κατάσταση να συμβαίνει με σένα,αν 1 στο 1.000.000 δεν σε κάνει να ντρέπεσαι τότε υπόσχομαι να μην ασχοληθώ ποτέ ξανά με τον κουραδοπνίχτη!
Αν παρόλα αυτά συνεχίζεις να τον θαυμάζεις τότε σας κάνω δώρο από μια συλλεκτική κουράδα για να μην τσακώνεστε :grin: :grin: :grin:
Dvc7sRaXQAAVfay.jpg

Dvc7sRaXQAAVfay.jpg

στη μοιρασιά.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρε τρόμπα .... άλλοι έχουν ρετιρέ στη γλυφάδα αντικειμενικής 700.000 ευρώ
και καϋμάν ΚΑΙ ΓΑΜΑΝΕ ΚΑΤΙ ΣΚΡΟΦΕΣ , 1.55 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 70 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 46 ΧΡΟΝΩΝ !!!!!

Και οι ίδιοι εχουν καρδιά που έχει στυπήσει βαλβίδες από τη ντόπα και έχει κάψει φλάτζα ...
και είναι και 1.90 και κάνουν και ψολάριουμ και και και ...........


για να ΓΑΜΑΝΕ ΜΙΑ ... ΠΛΑΣ ΣΑΪΖ ΠΟΥ ΠΑΛΙΑ ΤΗ ΛΕΓΑΜΕ ΣΚΡΟΦΑ .......

και ο μήτσος τρώει 20ρες που δεν είναι χοντρές ..... και δεν χαλάει φράγκο !!!!!!

Το SMV του δημητράκη είναι μηδενικό.Εσύ δεν το καταλαβαίνεις γιατί δεν έχεις πάει Ρωσία.
Απλά τον υποστηρίζουν οι ψωλάδες,θέλουν την άνεση κτλ.
Εγώ βάζω τα ίδια κριτήρια,δεν με ενδιαφέρει η μέση κοινωνική άποψη,δεν είμαι ελαστικός με τον έναν και αυστηρός με τον άλλον.Ολοι δικαιούνται τον ίδιο πούτσο,δεν έχει διακρίσεις.
Ρωσία για να γαμάς καλά μουνιά χρειάζονται προυποθέσεις και ο δημητράκης δεν τις έχει.Γαμάει στα κυβικά του,μέτριες έως μπάζα.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Ρε τρόμπα .... άλλοι έχουν ρετιρέ στη γλυφάδα αντικειμενικής 700.000 ευρώ
και καϋμάν ΚΑΙ ΓΑΜΑΝΕ ΚΑΤΙ ΣΚΡΟΦΕΣ , 1.55 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 70 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 46 ΧΡΟΝΩΝ !!!!!

Και οι ίδιοι εχουν καρδιά που έχει στυπήσει βαλβίδες από τη ντόπα και έχει κάψει φλάτζα ...
και είναι και 1.90 και κάνουν και ψολάριουμ και και και ...........


για να ΓΑΜΑΝΕ ΜΙΑ ... ΠΛΑΣ ΣΑΪΖ ΠΟΥ ΠΑΛΙΑ ΤΗ ΛΕΓΑΜΕ ΣΚΡΟΦΑ .......

και ο μήτσος τρώει 20ρες που δεν είναι χοντρές ..... και δεν χαλάει φράγκο !!!!!!
τυπε,αν δεν εισαι στην εφηβεια και πιστευεις οτι πανω σε αυτον τον πλανητη υπαρχει μερος που δε χαλας φραγκο για να γαμησεις,μαλλον δεν εχεις ιδιαιτερη σχεση με το αθλημα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Συμφωνα με τον μητσο, το ινδαλμα σας ,εσεις που κανετε πλατες, ειστε πιο φουκαραδες και κακομοιρηδες απο μενα, γιατι μενετε στην ελλαδα.
Και συμφωνα με τον μητσο η ιεραρχια ειναι η εξης: χειροτερη ολων η αγγλια, μετα η ελλαδα και τριτη η γερμανια.
Αυτα δεν ειναι λογια δικα μου αλλα του δημητρακη.

Οποτε εμεσως πλυν σαφως παραδεχεστε ,εφοσον του κανετε τον καλο, πως ειστε φουκαραδες και κακομοιρηδες.

Ταδε εφη μητσος.



Επισης οποιος θελει να μοιασει στο ειδωλο μητσος,
Βρισκει καποιον-καποια να τον χεσει
και ξεφτιλιζει τους γονεις του αλλα και χυνει στο πεπονι τους.
Απλο ειναι

Οποιος ζηλευει τον δημητρακη και την ζωη του ,οποιος ειναι i wanna be δημητρακης, οποιος θα ηθελε να ειναι δημητρακης εδω και τωρα να το γραψει απο κατω.

Εδω και τωρα.

Οχι μονο αμαξι και ρωσιδες, οχι μονο μηνυματα συκοφαντιας εναντιον οποιου εχει αντιθετη αποψη, οχι μονο εκδουλευση μπας κ πατε καποια στιγμη εκει, αλλα ολο το πακετο

ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ

Θα θελα να μουν δημητρακης, ολο το πακετο


περιμενω
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Το SMV του δημητράκη είναι μηδενικό.Εσύ δεν το καταλαβαίνεις γιατί δεν έχεις πάει Ρωσία.

Εσύ δεν έχεις πάει ΗΠΑ όμως.
Να δεις μαλάκας, που γονιδιακά είναι γκόμενοι (άσχετα αν στο μυαλό είναι στόκοι)
να ανοίγουν πόρτες από sl amg σε κάτι σκρόφες που το μπούτι τους, είναι πιο χοντρό από τη μέση μου !

Και να χαλάνε λεφτά για τις σκρόφες!
Τα ίδια και σε κάτι κηφισιές, γλυφάδες, μυκόνους, σπέτσες ....
ΣΚΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΝΤΙΒΕΣ ....


Τις οποίες ο στάλιν θα είχε να κόβουν συκιές και να στρώνουν τσιμεντόπλακες στα πεζοδρόμια.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
τυπε,αν δεν εισαι στην εφηβεια και πιστευεις οτι πανω σε αυτον τον πλανητη υπαρχει μερος που δε χαλας φραγκο για να γαμησεις,μαλλον δεν εχεις ιδιαιτερη σχεση με το αθλημα.

Δεν υπάρχουν μέρη τύπε, υπάρχουν άνθρωποι που γαμάνε τσάμπα.
Μειοψηφία παντού.

Δεν είσαι για αυτά όμως.

Γράψε μας ποιά είναι τα πιο μουράτα υβριδικά σουβ για ελλεηνίδες
τα καλυτερα σουσάδικα και χοτ σποτς για σέλφις στη σαντορίνη και την αράχωβα ....
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Συμφωνα με τον μητσο, το ινδαλμα σας ,εσεις που κανετε πλατες, ειστε πιο φουκαραδες και κακομοιρηδες απο μενα, γιατι μενετε στην ελλαδα.
Και συμφωνα με τον μητσο η ιεραρχια ειναι η εξης: χειροτερη ολων η αγγλια

Η αγγλία είναι ο πάτος.
Το λένε όλοι.
Τους αποφεύγουν τους έλληνες που ζουν εκεί , γιατί ... ψάχνουν σουβλάκια κέρασμα !!!!
Κανείς δεν τους μιλάει !!!!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εσύ δεν έχεις πάει ΗΠΑ όμως.
Να δεις μαλάκας, που γονιδιακά είναι γκόμενοι (άσχετα αν στο μυαλό είναι στόκοι)
να ανοίγουν πόρτες από sl amg σε κάτι σκρόφες που το μπούτι τους, είναι πιο χοντρό από τη μέση μου !

Και να χαλάνε λεφτά για τις σκρόφες!
Τα ίδια και σε κάτι κηφισιές, γλυφάδες, μυκόνους, σπέτσες ....
ΣΚΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΝΤΙΒΕΣ ....


Τις οποίες ο στάλιν θα είχε να κόβουν συκιές και να στρώνουν τσιμεντόπλακες στα πεζοδρόμια.

Κοίτα τώρα σε έπεισε ο δημητράκης με την παπαριά που λέει συνέχεια οτι δεν έχω πάει ΗΠΑ.
Αυτό είναι το πλεονέκτημα των χαζών.Οτι πείθουν αρκετούς γιατί μαντεύουν κάπως το μέσο επίπεδο.
Αλλά εντάξει αν το λάβεις υπόψιν,μπορείς να κάνεις ακόμα μεγαλύτερη ζημιά.
ΗΠΑ βλέπεις και το αντίθετο ωραίες λευκές να κυκλοφορούν με Αράπηδες και υπολελειμμένους Λατίνους.Αυτά Γερμανία δεν τα βλέπεις ποτέ.
Ο Αράπης με το affirmative action στις ΗΠΑ γίνεται άρχοντας,έχει σπίτι,αμάξι,εισοδήματα προοπτικές ενώ Ευρώπη θα ήταν απλά ένας λίγδας,βλάκας,θα τον είχαν όλες χεσμένο.
Ο Ελληνας τα βλέπει αυτά ΗΠΑ,πόσο μετράει ο Λάτιν,ο Αράπης ο συμπατριώτης κτλ σε σχέση με Δυτική Ευρώπη και βγάζει τα ανάλογα συμπεράσματα.Σου λέει εδώ δεν υπάρχει ρατσισμός,μπορώ και εγώ να ανέβω κτλ.
Αν αντί να κοιτάς τα social και τις ισορροπίες μπουκάρεις σαν αφηνιασμένος Βαλκάνιος,θα σας γαμήσω όλους εδώ πέρα,μπορείς να έχεις αποτέλεσμα και στην Ευρώπη.Δεν περιμένεις να γίνει προσπάθεια εκρατσισμού,ισότητας κτλ αφού εσύ είσαι χειρότερος.
Αμα κάθεσαι και κλαίγεσαι,πώς μου φέρθηκαν έτσι στη δουλειά,πώς μου φέρθηκαν στο φούρνο,τι ρατσιστές είναι αυτοί,μετά φυσικά σκουπιδιάζεσαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom