Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Καλα ρε, υπαρχει γελοιοτητα που να μην εχεις κανει?

Φανταζομαι περηφανια η κορη σου που σε εχει μπαμπα.

Το σκουφακι με UHU το κολας?
 

Συνημμένα

  • κερατακιας.jpg
    κερατακιας.jpg
    36,8 KB · Εμφανίσεις: 38

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Την φωτογραφια την εκανες τεραστια ψαχνοντας λεπτομερειες σαν κυρα κατινα.
Μικρυνε την ομως, δυο ωρες κανει να περασει απο μπροστα.

Το μπανιο εβαλες μια γωνιτσα. Ασε τις κουτοπονηριες.
Θελω να δω τα χαλια του. Εβαλα στοιχημα με μελος του σαιτ πως ειναι χαλια.

Βαλε το μπανιο σου κ σου βαζω οτι φωτο θελεις
Συγγνώμη τη φωτογραφία ο Βολταίρος την έκανε τεραστια  όχι εγώ:2funny:δε βλέπεις ότι έκανα παράθεση? :2funny:και αυτός κράζει το δω,άτιο σου:2funny:Εγώ δεν είπα ότι είναι κακό αλλά παραείνει μικρό  :headbang:.Γιά ένα δεκαοκτάχρονο δεν είναι άσχημο αλλά γιά κάποιον 25 και πάνω δε νομίζω ότι είναι ότι καλύτερο!
  Ακόμα δεν κατάλαβα την τουαλέτα γιατί ήθελες να την βάλω ολόκληρη φώτο? :2funny:Αυτό δίχνει την  :jerking:σου  :2funny:το πρόβλημα μας είναι η τουαλέτα  :2funny:και όχι το διαμέρισμα και πόσο κάνει!? :2funny:
 
ρε μεγάλε, πλάκα μας κάνεις? φραπέ και οθόνη Στην καφετέρια καί λές ότι κανείς ζωαρα καί ότι σε ζηλεύει ο Δημητράκης? Εγώ πάω στο καφέ της γειτονιάς, κάνω καμάκι στην σερβιτόρα,με κερνάνε κιόλας, καί τό θεωρώ σάν ζωή αποτυχία , καί ότι θά ήθελα καλύτερη ζωή, και εσύ έρχεσαι καί λές ότι αυτό είναι άξιο να ζηλεύει κάποιος? Τώρα η τρολαρεις ,η είσαι κουτοπόνηρος νά νομίζεις ότι θα ζηλέψει κάποιος . Είπαμε βάλε φωτό από μπάνιο, σαλόνι, και φυσικά μπαλκόνι που δέν υπάρχει Με τίποτα.Τελικα πιστεύω πώς ο μετανάστης της Κύπρου πού έχει μπαλκόνι καί θέα καί τρώει φέτα με τσίπουρο περνάει καλύτερα από εσάς Στην Γερμανία, εσείς Στην Γερμανία δέν έχετε που νά χεσετε  :2funny: :2funny:.Ο μονσελας χέζει στα δέντρα του Λυκαβηττού, πλένεται από τής πήγες , εσείς που χεζετε ;) :2funny:
  Το καλό είναι ότι στην Ελλάδα έχετε καταλάβει ότι στην Γερμανία όσοι πήγανε ζούνε μάυρη ζωή,πριν από καμιά δεκαριά χρόνια στην Ελλάδα στις καφετέριες μου έλεγαν γιά το πόσο καλή είναι η ζωή στην Γερμανία  :2funny:και επέμεναν κιόλας  :2funny:.
  Γ'αυτούς είναι χλιδή να έχεις τουαλέτα,να έχεις τηλεόραση με Ελληνικά κανάλια και να πας να πιείς καφέ και να δεις Ελληνικό ποδόσφαιρο :2funny:γιά γκόμενες,αμάξια,σπίτια δε μιλάνε καθόλου  :2funny:.
  Πάω μιά βόλτα  με τ'αμάξι με μιά γειτόνισα μου στα άθλια 24ωρα υπερμάρκετ  :2funny:στη Γερμανία θυμάμαι που στις 18.00 νεκρώναν όλα και της κυριακές ήταν όλα κλειστά  :headbang:
     
Καλα ρε, υπαρχει γελοιοτητα που να μην εχεις κανει?

Φανταζομαι περηφανια η κορη σου που σε εχει μπαμπα.

Το σκουφακι με UHU το κολας?
Η κόρη μου δείχνει στους συμφοιτητές και συμφοιτήτριες της μία από της τσόντες που είχα γυρίσει παλιά :2funny: κάποτε μία έπεσε στα χέρια της :2funny: (δεν κατάλαβα που την βρήκε στο ίτερνετ ή την αγώρασε σε CD?),μου έστειλε την προηγούμενη βδομάδα τα 300 ευρώ που μου στέλνει κάθε μήνα,το τηλέφωνο VERTU (που γιά σένα ακούγεται Κινέζικα και δεν ξέρεις καν τι είναι) που έχει η κόρη μου κάνει πάνω από 20.000 ευρώ! :2funny:όσα δηλαδή βγάζεις εσύ δουλεύοντας σκληρά ένα χρόνο στη Γερμανία  :2funny:και ζώντας στο μικρό δωματιάκι σου  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
  Πάω μιά βόλτα  με τ'αμάξι με μιά γειτόνισα μου στα άθλια 24ωρα υπερμάρκετ  :2funny:στη Γερμανία θυμάμαι που στις 18.00 νεκρώναν όλα και της κυριακές ήταν όλα κλειστά  :headbang:
     
να δω τι αλλο θα σκαρφιστεις για να γλυτωσεις
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
[size=10pt][size=10pt]Η κόρη μου δείχνει στους συμφοιτητές και συμφοιτήτριες της μία από της τσόντες που είχα γυρίσει παλιά :2funny: κάποτε μία έπεσε στα χέρια της :2funny: [(δεν κατάλαβα που την βρήκε στο ίτερνετ ή την αγώρασε σε CD?),μου έστειλε την προηγούμενη βδομάδα τα 300 ευρώ που μου στέλνει κάθε μήνα,το τηλέφωνο VERTU (που γιά σένα ακούγεται Κινέζικα και δεν ξέρεις καν τι είναι) που έχει η κόρη μου κάνει πάνω από 20.000 ευρώ! :2funny:όσα δηλαδή βγάζεις εσύ δουλεύοντας σκληρά ένα χρόνο στη Γερμανία  :2funny:και ζώντας στο μικρό δωματιάκι σου  :2funny:
:tooth: :tooth: :tooth: :S :S
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Καμια τσόντα κοπρό θα γυρισε  που τον χεζουν.
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Στο καστινγκ της σιρινας τι εγινε δημητρακη?ποσοι πηγατε? Ποιους διαλεξανε?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.975
Πόντοι
2.356
Πάω μιά βόλτα  με τ'αμάξι με μιά γειτόνισα μου στα άθλια 24ωρα υπερμάρκετ  :2funny:στη Γερμανία θυμάμαι που στις 18.00 νεκρώναν όλα και της κυριακές ήταν όλα κλειστά  :headbang:
Η Γερμανια ειναι μια υπεροχη χωρα ... αν εισαι γερμανος! :grin: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
https://[URL unfurl="true"]www.ddr-museum.de/objectdatabase/daphne/1/19059.full.jpg[/img[/URL]]
[/quote]Επειδή εσείς είσαστε κακομοίρηδες νομίζετε ότι όλοι είναι τέτοιο? :2funny:Ακόμα δεν έχετε συνηδειτοποιήσει τι περιουσία έχω από πισω μου
  Εγώ δεν πήγα να κάνω παιδί με φτωχομπινεδιάρα  :2funny:αλλά με ανηψιά του πρώην γενικού γραμματέα του κομμουνιστικού κομματος της Ουγγαρίας που σπούδαζε εδώ καθηγήτρια Ρωσσικής φιλολογίας.Φυσικά και η κόρη μου μου στέλνει γιατί έχουν πολύ περισσότερα  :2funny:
  Εγώ VERTU δεν έχω αν και μπορούσα να πάρω με 5.000-6.000 δεν είναι καθόλου λειτουργικό και οι γκόμενες δε θα το καταλάβαιναν,με τα μπουφάν από φίδια οι γκόμενες ψαρώνουν πολύ περισσότερο :2funny:το Note 10+ που πηρα πρόσφατα με 910 ευρώ μου φτάνει και σε συνδιασμό με το Galaxy S9 (δεν το αλλάζω ακόμα γιατί έχει σκανάρισμα ματιών στο NFC που το κατήργησαν στα επόμενα μοντέλα και πρέπει να πατήσεις PIN CODE,και είναι και όμορφο τηλέφωνο και ακόμα σχετικα συγχρονο) είναι ένας πολύ δυνατός συνδιασμός κινητών γιά την πρώτη εντύπωση στο καμάκι :2funny:.
  Τώρα τον ιούλιο που θα ανοίξουν τα εμπορικά θα πάρω κρέμες 450 ευρώ  :2funny:και τον αυγουστο άλλα 450  :2funny:θα σας της βάλω φώτο στο σά'ι'τ με την απόδειξη όπως έκανα και πριν 2 μήνες που πήρα κρέμες  :2funny:σκέφτομαι τον  φτωχομπινέ γλαστερμπά'ι'τερ όταν της δει τι θα πάθει  :2funny:θα λέει κ'εγώ μπορώ να παώ να πάρω κρέμες σιγά τα λεφτά  :2funny: :2funny: :2funny:
  Πάρτε τα μπουφάν που πήρα πέρσι  :2funny:γ'αυτούς που δεν παρακολουθούν το σά'ι'τ.Μην μου πειτε ότι κάνουν 400 ευρώ γιατί θα πέσω από τα  :2funny:.Το ένα είναι από πίθωνα και το άλλο από βασιλικό πίθωνα.
 Θα με μισησει ακόμα περισσότερο ο φτωχομπινές γκαστερμπά'ι'τερ  τώρα:2funny: :2funny: :2funny:
  [QUOTE="urlauber, post: 9572717, member: 157578"]
να δω τι αλλο θα σκαρφιστεις για να γλυτωσεις
[/quote]Ναι έφυγα γιά να μη σου βάλω τη φωτογραφία του μπάνιου μου  :jerking:που υπάρχει σε βίντεο στο ιντερνέτ :2funny:είμαι μεγάλος ψεύτης που σου κρύβω τη γωνία του μπάνιου μου  :2funny:ποιός ξέρει τι έχει εκεί? :jerking:μπορεί και φωλιές από φίδια?ή και τσακάλια? :jerking: :2funny:
   Εμένα τα παιδιά μου είναι περίφανα,με δείχνουν στο ιντερνετ και λένε ο πατέρας μου είναι διάσημος  :2funny:εσένα αν τα ρωτάνε τι λένε?ο πατέρας μου είναι νυχτοφύλακας γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία ? :2funny: :2funny:
  Στην Αλβανία αν πει ένα παιδί ότι ο πατέρας του δουλεύει στη Γερμανία θα θεωρηθεί προνομιούχο και όλοι θα το θαυμάζουν  :2funny:τώρα αν η Ελλάδα κατάντισε Αλβανία και μετράει να πει ένα παιδί ότι ο πατέρας του είναι οικονομικός μετανάστης στη Γερμανία εγώ τι να πω? :vomit: :2funny:.
  Οι νέοι που διαβάζουν το σά'ι'τ ας πάρουν παράδειγμα και ας δούνε τι θα πάθουν αν κάνουν παιδιά με μιά ξεβράκωτη αραπίνα (ή οτιδήποτε άλλο η εθνικότητα δεν έχει σημασία ) :2funny:.και μιά ζωή θα δουλεύουν γιά να την τα'ι'ζουν  :2funny: όπως την έπαθες εσύ  :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

Συνημμένα

  • fidi1.jpg
    fidi1.jpg
    529,4 KB · Εμφανίσεις: 16

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Επειδή εσείς είσαστε κακομοίρηδες νομίζετε ότι όλοι είναι τέτοιο? :2funny:Ακόμα δεν έχετε συνηδειτοποιήσει τι περιουσία έχω από πισω μου
  Εγώ δεν πήγα να κάνω παιδί με φτωχομπινεδιάρα  :2funny:αλλά με ανηψιά του πρώην γενικού γραμματέα του κομμουνιστικού κομματος της Ουγγαρίας που σπούδαζε εδώ καθηγήτρια Ρωσσικής φιλολογίας.Φυσικά και η κόρη μου μου στέλνει γιατί έχουν πολύ περισσότερα  :2funny:
  Εγώ VERTU δεν έχω αν και μπορούσα να πάρω με 5.000-6.000 δεν είναι καθόλου λειτουργικό και οι γκόμενες δε θα το καταλάβαιναν,με τα μπουφάν από φίδια οι γκόμενες ψαρώνουν πολύ περισσότερο :2funny:το Note 10+ που πηρα πρόσφατα με 910 ευρώ μου φτάνει και σε συνδιασμό με το Galaxy S9 (δεν το αλλάζω ακόμα γιατί έχει σκανάρισμα ματιών στο NFC που το κατήργησαν στα επόμενα μοντέλα και πρέπει να πατήσεις PIN CODE,και είναι και όμορφο τηλέφωνο και ακόμα σχετικα συγχρονο) είναι ένας πολύ δυνατός συνδιασμός κινητών γιά την πρώτη εντύπωση στο καμάκι :2funny:.
  Τώρα τον ιούλιο που θα ανοίξουν τα εμπορικά θα πάρω κρέμες 450 ευρώ  :2funny:και τον αυγουστο άλλα 450  :2funny:θα σας της βάλω φώτο στο σά'ι'τ με την απόδειξη όπως έκανα και πριν 2 μήνες που πήρα κρέμες  :2funny:σκέφτομαι τον  φτωχομπινέ γλαστερμπά'ι'τερ όταν της δει τι θα πάθει  :2funny:θα λέει κ'εγώ μπορώ να παώ να πάρω κρέμες σιγά τα λεφτά  :2funny: :2funny: :2funny:
  Πάρτε τα μπουφάν που πήρα πέρσι  :2funny:γ'αυτούς που δεν παρακολουθούν το σά'ι'τ.Μην μου πειτε ότι κάνουν 400 ευρώ γιατί θα πέσω από τα  :2funny:.Το ένα είναι από πίθωνα και το άλλο από βασιλικό πίθωνα.
  Θα με μισησει ακόμα περισσότερο ο φτωχομπινές γκαστερμπά'ι'τερ  τώρα:2funny: :2funny: :2funny:
  Ναι έφυγα γιά να μη σου βάλω τη φωτογραφία του μπάνιου μου  :jerking:που υπάρχει σε βίντεο στο ιντερνέτ :2funny:είμαι μεγάλος ψεύτης που σου κρύβω τη γωνία του μπάνιου μου  :2funny:ποιός ξέρει τι έχει εκεί? :jerking:μπορεί και φωλιές από φίδια?ή και τσακάλια? :jerking: :2funny:
    Εμένα τα παιδιά μου είναι περίφανα,με δείχνουν στο ιντερνετ και λένε ο πατέρας μου είναι διάσημος  :2funny:εσένα αν τα ρωτάνε τι λένε?ο πατέρας μου είναι νυχτοφύλακας γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία ? :2funny: :2funny:
  Στην Αλβανία αν πει ένα παιδί ότι ο πατέρας του δουλεύει στη Γερμανία θα θεωρηθεί προνομιούχο και όλοι θα το θαυμάζουν  :2funny:τώρα αν η Ελλάδα κατάντισε Αλβανία και μετράει να πει ένα παιδί ότι ο πατέρας του είναι οικονομικός μετανάστης στη Γερμανία εγώ τι να πω? :vomit: :2funny:.
  Οι νέοι που διαβάζουν το σά'ι'τ ας πάρουν παράδειγμα και ας δούνε τι θα πάθουν αν κάνουν παιδιά με μιά ξεβράκωτη αραπίνα (ή οτιδήποτε άλλο η εθνικότητα δεν έχει σημασία ) :2funny:.και μιά ζωή θα δουλεύουν γιά να την τα'ι'ζουν  :2funny: όπως την έπαθες εσύ  :2funny: :2funny: :2funny:
 
το συνδυαζεις με  τις μποτες απο σαλαχι;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Στο καστινγκ της σιρινας τι εγινε δημητρακη?ποσοι πηγατε? Ποιους διαλεξανε?
Δεν πήγα σε κάστινγκ συναντήθηκα μαζί του σε μιά καφετέρια στον φλίσβο,ήταν με 2 φίλους του.Κάτσαμε τα είπαμε,το πρόβλημα δεν ήταν τα λεφτά αλλά ότι εγώ ήθελα να γίνουν έργα με κάποια υπόθεση όχι μιά απλή τσόντα που θα κρέμομαι στα μανταλάκια.Θα έβγαζα γιά τρεις σκηνές (τρία πηδήματα) 3.000-4.500 ευρώ αλλά δεν είναι το πρόβλημα μου το οικονομικό.Εγώ μπορώ και να πληρώσω αν είναι να γίνει ένα έργο με υπόθεση που θα έχει και τσόντα αλλά θα έχει και πολύ πλάκα  :2funny:
 
Η Γερμανια ειναι μια υπεροχη χωρα ... αν εισαι γερμανος! :grin: :2funny:
Και η Ρωσσία είναι ακόμα πιό υπέροχη χώρα αν έχεις λεφτά  :2funny:αν είσαι φτωχός η Ρωσσία είναι μιά κόλαση  :2funny:
  Έχει εδώ Ελληνες σαν τον γκαστερμπά'ι'τερ που ήρθαν με Ρωσσίδες καθαρίστριες ή πρώην μπαρόβιες που της είχαν στην Ελλάδα και τους έφεραν εδώ.Η ζωή τους είναι μιά φρίκη :headbang:λένε ότι έλεγε στην αρχή και ο γκαστερμπά'ι'τερ:και τι που έχει μερσεντές,και τι που έχει γκόμενες αν μόνο της βλέπεις χωρις να μπορείς να της πλησιάσεις :2funny:και αυτοί με μισούν σαν τον γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny:αλλά εδώ δεν είναι το πληκτρολόγιο του ιντερνέτ  :2funny:και φένεται η τεράστια διαφορά  :2funny:.
  Η Μολδαβία γιά έναν φουκαρά ίσως είναι λίγο καλύτερα από την Ρωσσία αν και οι κακομοίρηδες που είδα στη Μολδαβία :vomit: ζούσανε  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
το συνδυαζεις με  τις μποτες απο σαλαχι;
Πιό πολύ με της μπότες από φίδι με τα κεφαλάκια φιδιών  :2funny:
  Τώρα φοράω μόνο της μπότες γιατί κάνει ζέστη :2funny:με 22 βαθμούς σήμερα δεν μπορώ να βάλω μπουφάν  :2funny:
  Τώρα που θα πάω να πάρω τ'αμάξι θα περάσω από τον φύλακα του πάρκινγκ,όταν βλέπω τους φύλακες του πάρκινγκ θυμάμαι τον γκαστερμπά'ι'τερ του σά'ι'τ  :2funny:
  Άραγε πόσους μήνες πρέπει ο Γκαστερμπά'ι'τερ να δουλεύει και να τρώει τα  :shit: γιά να πάρει ένα μπουφάν από φίδι? :2funny:
 

Συνημμένα

  • fidi4.jpg
    fidi4.jpg
    289,9 KB · Εμφανίσεις: 60
  • fidi5.jpg
    fidi5.jpg
    336,8 KB · Εμφανίσεις: 28
  • fidi6.jpg
    fidi6.jpg
    453,2 KB · Εμφανίσεις: 24
  • fidia mpotes.jpg
    fidia mpotes.jpg
    718,4 KB · Εμφανίσεις: 35
  • fidia mpotes2.jpg
    fidia mpotes2.jpg
    669,9 KB · Εμφανίσεις: 27

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Πιό πολύ με της μπότες από φίδι με τα κεφαλάκια φιδιών  :2funny:
  Τώρα φοράω μόνο της μπότες γιατί κάνει ζέστη :2funny:με 22 βαθμούς σήμερα δεν μπορώ να βάλω μπουφάν  :2funny:
  Τώρα που θα πάω να πάρω τ'αμάξι θα περάσω από τον φύλακα του πάρκινγκ,όταν βλέπω τους φύλακες του πάρκινγκ θυμάμαι τον γκαστερμπά'ι'τερ του σά'ι'τ  :2funny:
  Άραγε πόσους μήνες πρέπει ο Γκαστερμπά'ι'τερ να δουλεύει και να τρώει τα  :shit: γιά να πάρει ένα μπουφάν από φίδι? :2funny:
ενδεχεται να μην του αρεσει και να  μην τον ενδιαφερει ποσο κανει.μπουφαν απο σαλαχι υπαρχει;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Επειδή εσείς είσαστε κακομοίρηδες νομίζετε ότι όλοι είναι τέτοιο? :2funny:Ακόμα δεν έχετε συνηδειτοποιήσει τι περιουσία έχω από πισω μου
  Εγώ δεν πήγα να κάνω παιδί με φτωχομπινεδιάρα  :2funny:αλλά με ανηψιά του πρώην γενικού γραμματέα του κομμουνιστικού κομματος της Ουγγαρίας που σπούδαζε εδώ καθηγήτρια Ρωσσικής φιλολογίας.Φυσικά και η κόρη μου μου στέλνει γιατί έχουν πολύ περισσότερα  :2funny:
  Εγώ VERTU δεν έχω αν και μπορούσα να πάρω με 5.000-6.000 δεν είναι καθόλου λειτουργικό και οι γκόμενες δε θα το καταλάβαιναν,με τα μπουφάν από φίδια οι γκόμενες ψαρώνουν πολύ περισσότερο :2funny:το Note 10+ που πηρα πρόσφατα με 910 ευρώ μου φτάνει και σε συνδιασμό με το Galaxy S9 (δεν το αλλάζω ακόμα γιατί έχει σκανάρισμα ματιών στο NFC που το κατήργησαν στα επόμενα μοντέλα και πρέπει να πατήσεις PIN CODE,και είναι και όμορφο τηλέφωνο και ακόμα σχετικα συγχρονο) είναι ένας πολύ δυνατός συνδιασμός κινητών γιά την πρώτη εντύπωση στο καμάκι :2funny:.
  Τώρα τον ιούλιο που θα ανοίξουν τα εμπορικά θα πάρω κρέμες 450 ευρώ  :2funny:και τον αυγουστο άλλα 450  :2funny:θα σας της βάλω φώτο στο σά'ι'τ με την απόδειξη όπως έκανα και πριν 2 μήνες που πήρα κρέμες  :2funny:σκέφτομαι τον  φτωχομπινέ γλαστερμπά'ι'τερ όταν της δει τι θα πάθει  :2funny:θα λέει κ'εγώ μπορώ να παώ να πάρω κρέμες σιγά τα λεφτά  :2funny: :2funny: :2funny:
  Πάρτε τα μπουφάν που πήρα πέρσι  :2funny:γ'αυτούς που δεν παρακολουθούν το σά'ι'τ.Μην μου πειτε ότι κάνουν 400 ευρώ γιατί θα πέσω από τα  :2funny:.Το ένα είναι από πίθωνα και το άλλο από βασιλικό πίθωνα.
 Θα με μισησει ακόμα περισσότερο ο φτωχομπινές γκαστερμπά'ι'τερ  τώρα:2funny: :2funny: :2funny:
  Ναι έφυγα γιά να μη σου βάλω τη φωτογραφία του μπάνιου μου  :jerking:που υπάρχει σε βίντεο στο ιντερνέτ :2funny:είμαι μεγάλος ψεύτης που σου κρύβω τη γωνία του μπάνιου μου  :2funny:ποιός ξέρει τι έχει εκεί? :jerking:μπορεί και φωλιές από φίδια?ή και τσακάλια? :jerking: :2funny:
   Εμένα τα παιδιά μου είναι περίφανα,με δείχνουν στο ιντερνετ και λένε ο πατέρας μου είναι διάσημος  :2funny:εσένα αν τα ρωτάνε τι λένε?ο πατέρας μου είναι νυχτοφύλακας γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία ? :2funny: :2funny:
  Στην Αλβανία αν πει ένα παιδί ότι ο πατέρας του δουλεύει στη Γερμανία θα θεωρηθεί προνομιούχο και όλοι θα το θαυμάζουν  :2funny:τώρα αν η Ελλάδα κατάντισε Αλβανία και μετράει να πει ένα παιδί ότι ο πατέρας του είναι οικονομικός μετανάστης στη Γερμανία εγώ τι να πω? :vomit: :2funny:.
  Οι νέοι που διαβάζουν το σά'ι'τ ας πάρουν παράδειγμα και ας δούνε τι θα πάθουν αν κάνουν παιδιά με μιά ξεβράκωτη αραπίνα (ή οτιδήποτε άλλο η εθνικότητα δεν έχει σημασία ) :2funny:.και μιά ζωή θα δουλεύουν γιά να την τα'ι'ζουν  :2funny: όπως την έπαθες εσύ  :2funny: :2funny: :2funny:
 
κρεμες, μπουφαν, κινητα τηλεφωνα, εμπορικο κεντρο, ψωνια. Ωρες ωρες νομιζω πως μιλαω με γκομενα.

Το οτι εχω παιδι με αραπινα σε ποιο ονειρο το ειδες? Στο ιδιο ονειρο που βλεπεις οτι γαμας?

Πως πηγε χθες το super market by nignt? Ρομαντικο? Ρομαντικο? Εσφιξες τα κουνουπιδια με παθος και τα πεπονια με λαγνο βλεμα?

Πεπονακη29

Ντροπη για τους γονεις σου ,ντροπη και για τα παιδια σου. Ντροπη και για τον ελληνισμο.

Μην λες πως εισαι ελληνας εκει. Κανε μας την χαρη
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Επειδή εσείς είσαστε κακομοίρηδες νομίζετε ότι όλοι είναι τέτοιο? :2funny:Ακόμα δεν έχετε συνηδειτοποιήσει τι περιουσία έχω από πισω μου
  Εγώ δεν πήγα να κάνω παιδί με φτωχομπινεδιάρα  :2funny:αλλά με ανηψιά του πρώην γενικού γραμματέα του κομμουνιστικού κομματος της Ουγγαρίας που σπούδαζε εδώ καθηγήτρια Ρωσσικής φιλολογίας.Φυσικά και η κόρη μου μου στέλνει γιατί έχουν πολύ περισσότερα  
  Πάρτε τα μπουφάν που πήρα πέρσι  :2funny:γ'αυτούς που δεν παρακολουθούν το σά'ι'τ.Μην μου πειτε ότι κάνουν 400 ευρώ γιατί θα πέσω από τα  :2funny:.Το ένα είναι από πίθωνα και το άλλο από βασιλικό πίθωνα.
  Εμένα τα παιδιά μου είναι περίφανα,με δείχνουν στο ιντερνετ και λένε ο πατέρας μου είναι διάσημος

Μήτσε με την Παπαρήγα έπρεπε να κάνεις παιδί...
hqdefault.jpg


Να πάρεις και μπουφάν από πουτσόδερμα,να μην αισθάνεσαι μοναξιά

Μόνο υπερηφάνεια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ενδεχεται να μην του αρεσει και να  μην τον ενδιαφερει ποσο κανει.μπουφαν απο σαλαχι υπαρχει;
Απλός αυτός ο κακομοίρης δεν μπορεί να τα καταλάβει αυτά  :2funny:δεν μπορεί καν να φανταστεί ότι υπάρχουν τέτοια πράγματα  :2funny:.
  Αυτό που είπες δεν τον ενδιαφέρει,γιατί αν το δούμε βαθύτερα δεν τον ενδιαφέρουν και οι γκόμενες και το γυναικίο φύλο :2funny:αφού πάει και γαμάει μιά φορά στους τρεις μήνες  :2funny:.όταν δεν έχεις να φας της γκόμενες θα κοιτάξεις? :2funny:

  Μπουφάν από σαλάχι δεν έχω δει λογικά θα μπορεί να υπάρχει μπουφάν που να έχει μικρές λωρίδες από σαλάχι ή κομμάτια από σαλάχι στις πάνω τσέπες αλλά ολόκληρο λίγάκι δύσκολο εκτός αν είναι γιά μοτοσυκλετιστές και πάλι δύσκολο γιατί το Σαλάχι είναι πάρα πολύ σκληρό και δεν έχει καθόλου ελαστικότητα.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
  Πάω μιά βόλτα  με τ'αμάξι με μιά γειτόνισα μου στα άθλια 24ωρα υπερμάρκετ  :2funny:στη Γερμανία θυμάμαι που στις 18.00 νεκρώναν όλα και της κυριακές ήταν όλα κλειστά  :headbang:
   

Μήτσε καλή βραδιά και καλή διασκέδαση...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Δεν πήγα σε κάστινγκ συναντήθηκα μαζί του σε μιά καφετέρια στον φλίσβο,ήταν με 2 φίλους του.Κάτσαμε τα είπαμε,το πρόβλημα δεν ήταν τα λεφτά αλλά ότι εγώ ήθελα να γίνουν έργα με κάποια υπόθεση όχι μιά απλή τσόντα που θα κρέμομαι στα μανταλάκια.Θα έβγαζα γιά τρεις σκηνές (τρία πηδήματα) 3.000-4.500 ευρώ αλλά δεν είναι το πρόβλημα μου το οικονομικό.Εγώ μπορώ και να πληρώσω αν είναι να γίνει ένα έργο με υπόθεση που θα έχει και τσόντα αλλά θα έχει και πολύ πλάκα  :2funny:
  Και η Ρωσσία είναι ακόμα πιό υπέροχη χώρα αν έχεις λεφτά  :2funny:αν είσαι φτωχός η Ρωσσία είναι μιά κόλαση  :2funny:
  Έχει εδώ Ελληνες σαν τον γκαστερμπά'ι'τερ που ήρθαν με Ρωσσίδες καθαρίστριες ή πρώην μπαρόβιες που της είχαν στην Ελλάδα και τους έφεραν εδώ.Η ζωή τους είναι μιά φρίκη :headbang:λένε ότι έλεγε στην αρχή και ο γκαστερμπά'ι'τερ:και τι που έχει μερσεντές,και τι που έχει γκόμενες αν μόνο της βλέπεις χωρις να μπορείς να της πλησιάσεις :2funny:και αυτοί με μισούν σαν τον γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny:αλλά εδώ δεν είναι το πληκτρολόγιο του ιντερνέτ  :2funny:και φένεται η τεράστια διαφορά  :2funny:.
  Η Μολδαβία γιά έναν φουκαρά ίσως είναι λίγο καλύτερα από την Ρωσσία αν και οι κακομοίρηδες που είδα στη Μολδαβία :vomit: ζούσανε  :2funny:
Ουτε και να πληρωνεις δεν σε θελουνε. Τους ρεζιλευεις. Εισαι αντιδιαφημιστικος

Η ρωσσια ειναι καλα αν δεν εισαι ο δημητρακης και αν δεν περασες απο αντιεισαγγελεα, και αν δεν σε πατησε τρενο.
Κατα τα αλλα εχει 24ωρα μαρκετ και μεγαλα εμπορικα κεντρα και πιλαφια και σασλικια φτηνα. Σουπερ ζωη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom