Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
ενδεχεται να μην του αρεσει και να  μην τον ενδιαφερει ποσο κανει.μπουφαν απο σαλαχι υπαρχει;
Α μπα, πρεπει ολοι να φοραμε ρουχα για σχιζοφρενεις, ειναι ενδειξη πλουτου.

Και δωρο να μου το φερουν το πεταω στα σκουπιδια. Τι βλακειες ειναι αυτες.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Α μπα, πρεπει ολοι να φοραμε ρουχα για σχιζοφρενεις, ειναι ενδειξη πλουτου.

Και δωρο να μου το φερουν το πεταω στα σκουπιδια. Τι βλακειες ειναι αυτες.
εγω θεωρω τα vw  για σχιζοφρενεις αλλα δεν το λεω.θα πεσουν να με φανε οι λατρες.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μαλέα Μήτσε,να σε στείλω σε γνωστό τσαγκάρη στην Πετρούπολη να σ'αλλάξει σόλες...
index.php
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
κρεμες, μπουφαν, κινητα τηλεφωνα, εμπορικο κεντρο, ψωνια. Ωρες ωρες νομιζω πως μιλαω με γκομενα.

Το οτι εχω παιδι με αραπινα σε ποιο ονειρο το ειδες? Στο ιδιο ονειρο που βλεπεις οτι γαμας?

Πως πηγε χθες το super market by nignt? Ρομαντικο? Ρομαντικο? Εσφιξες τα κουνουπιδια με παθος και τα πεπονια με λαγνο βλεμα?

Πεπονακη29

Ντροπη για τους γονεις σου ,ντροπη και για τα παιδια σου. Ντροπη και για τον ελληνισμο.

Μην λες πως εισαι ελληνας εκει. Κανε μας την χαρη
Έγραψα ότι δεν έχει σημασία τι είναι η γυναίκα που έκανες παιδί Αραπίνα,Κινέζα,Τουρκάλα,Ελεηνίδα ή ότι άλλο θέλεις :2funny:
  Το θέμα είναι ότι ΕΊΝΑΙ ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕΔΙΆΡΑ και ΟΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΓΚΑΣΤΕΡΜΠΆ'Ι'ΤΕΡ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ και δουλεύεις σα το σκυλί και ζεις στο μικρό δωματιάκι που νοικιάζεις γιά να της στέλνεις λεφτά κάθε μήνα  είχες γράψει ότι στέλνεις 500 ευρώ το μήνα  :headbang::2funny:.Αυτό ας το δούνε οι νέοι σαν παράδειγμα προς αποφυγήν  :2funny:
  Οι Γερμανοί με σας τους φουκαράδες που πήγατε Γερμανία γιά δουλειά έχουν συχαθεί τους Ελληνες  :vomit: :2funny:ο Έλληνας γ'αυτούς είναι ο φτωχομπινές κακομοίρης που είναι φύλακας στο πάρκινγκ που έχουν τ'αμάξι τους!
  Ο Ελληνας όπως λέει ο Βλάκμαν πρέπει να είναι άξεστος,να φωνάζει,να είναι ντυμένος χάλια,βρώμικος και να ζέχνει   :2funny: :2funny:
  Καλή η παρέα σας αλλά πρέπει να πάω στο κέντρο να αλλάξω λεφτά και μετά έχω και ραντεβού με μιά καινούργια που γνώρισα από το τίντερ  :)
  Ελπίζω να κατάλαβαν οι νέοι με ποιές πρέπει να κάνουν παιδιά  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Απλός αυτός ο κακομοίρης δεν μπορεί να τα καταλάβει αυτά  :2funny:δεν μπορεί καν να φανταστεί ότι υπάρχουν τέτοια πράγματα  :2funny:.
  Αυτό που είπες δεν τον ενδιαφέρει,γιατί αν το δούμε βαθύτερα δεν τον ενδιαφέρουν και οι γκόμενες και το γυναικίο φύλο :2funny:αφού πάει και γαμάει μιά φορά στους τρεις μήνες  :2funny:.όταν δεν έχεις να φας της γκόμενες θα κοιτάξεις? :2funny:

  Μπουφάν από σαλάχι δεν έχω δει λογικά θα μπορεί να υπάρχει μπουφάν που να έχει μικρές λωρίδες από σαλάχι ή κομμάτια από σαλάχι στις πάνω τσέπες αλλά ολόκληρο λίγάκι δύσκολο εκτός αν είναι γιά μοτοσυκλετιστές και πάλι δύσκολο γιατί το Σαλάχι είναι πάρα πολύ σκληρό και δεν έχει καθόλου ελαστικότητα.
Αφου το ξερεις πως έχω μεγαλυτερο εισοδημα απο σενα.

Δεξου εδω μπροστα σε ολους στο σαιτ πως θα αυτογιαουρτωθεις λεγοντας "αυτο για τον gastarbeiter"  και σου βαζω το σχετικο εγγραφο-αποδειξη.

Οχι παπαραλογογιες-ψεματα-υποθεσεις-ονειρα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Δεξου εδω μπροστα σε ολους στο σαιτ πως θα αυτογιαουρτωθεις λεγοντας "αυτο για τον gastarbeiter"  και σου βαζω το σχετικο εγγραφο-αποδειξη.

Γιαούρτι Ελληνικό,Σέρβικο ή Βουλγάρικο; :think:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αφου το ξερεις πως έχω μεγαλυτερο εισοδημα απο σενα.

Δεξου εδω μπροστα σε ολους στο σαιτ πως θα αυτογιαουρτωθεις λεγοντας "αυτο για τον gastarbeiter"  και σου βαζω το σχετικο εγγραφο-αποδειξη.

Οχι παπαραλογογιες-ψεματα-υποθεσεις-ονειρα
Ναι και περιουσία έχεις πολύ μεγαλύτερη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:εγώ βγάζω πολύ περισσότερα χωρίς να δουλεύω και δεν έχω ούτε ενοίκιο όπως εσύ ούτε στέλνω στην Ελλάδα λεφτά  :headbang: :2funny:.
  Τι λες βρε ξεβράκωτε  :2funny:γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny:που είσαι άφραγκος  :2funny:σε ένα δωμάτιο μένεις που το νοικιάζεις κ'αυτό  :2funny:και Ελλάδα δεν έχεις τίποτα  :2funny:αν είχες έστω ένα διαμέρισμα στην Ελλάδα δε θα πήγαινες Γερμανία  :2funny: :2funny: :2funny:Με πέθανες στα  :2funny:πάλι  :2funny: :2funny: :2funny:
  Πάρτε ένα προνομιούχο,μεγιστάνα  :2funny:νυχτοφύλακας στη Γερμανία  :headbang: :2funny:πάμπλουτος  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • prionis5.jpg
    prionis5.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 20

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Έγραψα ότι δεν έχει σημασία τι είναι η γυναίκα που έκανες παιδί Αραπίνα,Κινέζα,Τουρκάλα,Ελεηνίδα ή ότι άλλο θέλεις :2funny:
  Το θέμα είναι ότι ΕΊΝΑΙ ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕΔΙΆΡΑ και ΟΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΓΚΑΣΤΕΡΜΠΆ'Ι'ΤΕΡ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ και δουλεύεις σα το σκυλί και ζεις στο μικρό δωματιάκι που νοικιάζεις γιά να της στέλνεις λεφτά κάθε μήνα  είχες γράψει ότι στέλνεις 500 ευρώ το μήνα  :headbang::2funny:.Αυτό ας το δούνε οι νέοι σαν παράδειγμα προς αποφυγήν  :2funny:
  Οι Γερμανοί με σας τους φουκαράδες που πήγατε Γερμανία γιά δουλειά έχουν συχαθεί τους Ελληνες  :vomit: :2funny:ο Έλληνας γ'αυτούς είναι ο φτωχομπινές κακομοίρης που είναι φύλακας στο πάρκινγκ που έχουν τ'αμάξι τους!
  Ο Ελληνας όπως λέει ο Βλάκμαν πρέπει να είναι άξεστος,να φωνάζει,να είναι ντυμένος χάλια,βρώμικος και να ζέχνει   :2funny: :2funny:
  Καλή η παρέα σας αλλά πρέπει να πάω στο κέντρο να αλλάξω λεφτά και μετά έχω και ραντεβού με μιά καινούργια που γνώρισα από το τίντερ  :)
  Ελπίζω να κατάλαβαν οι νέοι με ποιές πρέπει να κάνουν παιδιά  :2funny:
Ναι ναι κι εγω εχω ραντεβου με 4 γκομενες τωρα. Καλα να περασουμε ψευτ εεεε δημητρακη
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ναι και περιουσία έχεις πολύ μεγαλύτερη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:εγώ βγάζω πολύ περισσότερα χωρίς να δουλεύω και δεν έχω ούτε ενοίκιο όπως εσύ ούτε στέλνω στην Ελλάδα λεφτά  :headbang: :2funny:.
 

Μήτσε δεν είχες πει πως τρως σκατά για 200ευρώ=789521000000,023ρούβλια το μήνα;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ναι ναι κι εγω εχω ραντεβου με 4 γκομενες τωρα. Καλα να περασουμε ψευτ εεεε δημητρακη
Με 5 έχεις  :jerking:με τη χούφτα σου  :2funny:κακομοίρη  :2funny:και το γατάκι που έβαλα ψεύτικο είναι?εσύ έλεγες ότι δεν έχω καθόλου γκόμενες  :jerking: :2funny:
 Γ'αυτό όταν έρχονται εδώ φουκαράδες σαν εσένα με μισούνε  :2funny:βλέπουν πως ζω,πως ντύνομαι,πως μετράω.Ενώ αυτοί είναι κακομοίρηδες σαν κ'εσένα  :2funny:Είσαι τελειωμένος  :2funny:δουλεύεις γιά να μην πεθάνεις  :2funny:και να τα'ι'σεις της άφραγκη που πήγε και έκανες παιδί στην Ελλάδα  :2funny:Σα το Νίκο Ξανθόπουλο είσαι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Ναι και περιουσία έχεις πολύ μεγαλύτερη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:εγώ βγάζω πολύ περισσότερα χωρίς να δουλεύω και δεν έχω ούτε ενοίκιο όπως εσύ ούτε στέλνω στην Ελλάδα λεφτά  :headbang: :2funny:.
  Τι λες βρε ξεβράκωτε  :2funny:γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny:που είσαι άφραγκος  :2funny:σε ένα δωμάτιο μένεις που το νοικιάζεις κ'αυτό  :2funny:και Ελλάδα δεν έχεις τίποτα  :2funny:αν είχες έστω ένα διαμέρισμα στην Ελλάδα δε θα πήγαινες Γερμανία  :2funny: :2funny: :2funny:Με πέθανες στα  :2funny:πάλι  :2funny: :2funny: :2funny:
  Πάρτε ένα προνομιούχο,μεγιστάνα  :2funny:νυχτοφύλακας στη Γερμανία  :headbang: :2funny:πάμπλουτος  :2funny: :2funny: :2funny:

Πρωτον βγαζεις λιγοτερα ,γιατι φοβασαι την προκληση τοτε οεο??
Δευτερον λεφτα δεν στελνω ,ας ειναι καλα η familienkasse που στελνει. Θα ηθελες χαχαχα
Τριτον εχω 3 σπιτια στην ελλαδα κακομοιρη.

Τεταρτον μενω σε 55τμ ψευταρακη

3 σειρες γραφεις ,4 ψεματα λες ψευταρακη.

Παρτε εναν τσαρο της ρωσσιας ,γκομενιαρη, που δεν ειναι ντροπη των παιδιων του ,ουτε του ελληνισμου
 

Συνημμένα

  • to-divani.jpg
    to-divani.jpg
    75,3 KB · Εμφανίσεις: 25
  • 20200611_180405.jpg
    20200611_180405.jpg
    39,1 KB · Εμφανίσεις: 22
  • hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    11,4 KB · Εμφανίσεις: 15

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Με 5 έχεις  :jerking:με τη χούφτα σου  :2funny:κακομοίρη  :2funny:και το γατάκι που έβαλα ψεύτικο είναι?εσύ έλεγες ότι δεν έχω καθόλου γκόμενες  :jerking: :2funny:
 Γ'αυτό όταν έρχονται εδώ φουκαράδες σαν εσένα με μισούνε  :2funny:βλέπουν πως ζω,πως ντύνομαι,πως μετράω.Ενώ αυτοί είναι κακομοίρηδες σαν κ'εσένα  :2funny:Είσαι τελειωμένος  :2funny:δουλεύεις γιά να μην πεθάνεις  :2funny:και να τα'ι'σεις της άφραγκη που πήγε και έκανες παιδί στην Ελλάδα  :2funny:Σα το Νίκο Ξανθόπουλο είσαι  :2funny: :2funny: :2funny:
Σου ελεγα βαλε ενα 7αρι . Στην ρωσια εισαι οχι στην βοσνια.
Εβαλες μετα απο ενα μηνα τον νταλικερη και ενα πενταρι. Αφου γαμας τετοιες παει να πει πως απετυχες στην ρωσσια.
Για το ρημαδι που μενεις αστο καλυτερα.
Αμαξι των 3.000€ συν ενα λαντα απο εποχη γκορμπατσωφ.

Για ρομαντικες βολτες με το καροτσακι του σουπερμαρκετ καλος εισαι χαχαχα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πρωτον βγαζεις λιγοτερα ,γιατι φοβασαιμτην προκλησηβτοτε οεο??
Δευτερον λεφτα δεν σρελνω ,ας ειναι καλα η familienkasse που στελνει. Θα ηθελες χαχαχα
Τριτον εχω 3 σπιτια στην ελλαδα κακομοιρη.

Τεταρτον μενω σε 55τμ ψευταρακη

3 σειρες , 4 ψεματα ψευταρακη.

Οαρτε εναν τσαρο της ρωσσιας ,γκομενιαρη, που δεν ειναι ντροπη των παιδιων του ,ουτε του ελληνισμου
Πάρτε έναν με τρία σπίτια στην Ελλάδα  :2funny:και ο Βλάκμαν είπε ότι έχει 3 διαμερίσματα στην Αθήνα και μας έβαλε φώτο μούφα από R bnb που νοίκιαζε  :2funny:Τι βγάζεις?1.500 σα νυχτοφύλακας  :2funny:και ο Βλάκμαν έγραψε ότι βγάζει 5.000 ευρώ το μήνα  :2funny:μήπως κ'εσύ βγάζεις τόσα? :2funny:Μ'άρέσει που όλοι οι φουκαράδες στη Γερμανια πολλαπλασιαζουν τα λεφτά τους  :2funny:
  Πάρτε ένα πλούσιο με περιουσία στην Ελλάδα που δουλεύει νυχτοφύλακας στη Γερμανία :2funny:
  Πάρτε και τα 55 τετραγωνικά  :2funny:όχι 550 είναι το διαμέρισμα που μένεις  :2funny:αυτό το δωμάτιο νοικιάζεις  :2funny:δεν τρώμε κουτόχορτο  :2funny:
   Γιά γκόμενες δε μιλάς καθόλου και δεν μας έβαλες καμία :2funny:γιατί μπορεί να είσαι και ανίκανος σαν τον Βλάκμαν  :2funny:
   Πρέπει να έπαθες κωλούμπρα με τα φίδια που είδες  :2funny:γ'αυτό και κάκεψες τελείως :2funny:εσύ μόνο τη φόρμα της δουλειάς φοράς  :2funny:
  Πάρε και το γατάκι μου γιά να τραβίξεις  :jerking: :2funny:αν σου σηκώνετε  :2funny:
 

Συνημμένα

  • prionis5.jpg
    prionis5.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 21
  • Γατακι2.jpg
    Γατακι2.jpg
    452,6 KB · Εμφανίσεις: 33
  • germania oikotorfeio.jpg
    germania oikotorfeio.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 32
  • oikotrofeio germanias.jpg
    oikotrofeio germanias.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 38

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Σου ελεγα βαλε ενα 7αρι . Στην ρωσια εισαι οχι στην βοσνια.
Εβαλες μετα απο ενα μηνα τον νταλικερη και ενα πενταρι. Αφου γαμας τετοιες παει να πει πως απετυχες στην ρωσσια.

Ρε μόρτη είναι 46 ετών ο μήτσος.
Και γαμάει γκομενίτσα που δεν είναι ούτε 25 !
ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΡΩΕΙ ΛΕΦΤΑ !!!!! ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΧΕΙΜΑΔΙΟ ΣΤΗΝ ΑΡΑΧΩΒΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΣΟΥΪΤΑ ΣΤΟ ΜΟΝ ΜΠΛΑΝΚ.
Ούτε σε σπηλιά στη σαντορίνη , που την πληρώνει μπελάτζιο !

Και δεν είναι και κανένας 2μετρος ο μήτσος !!!!!

Οι κεφτέδες δηλαδή στην ελλάδα που είναι1.85 και έχουν σάπιες μεγαλύτερες από αυτούς τι να κάνουν ;;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • η παραγκα του καραγκιοζη.jpg
    η παραγκα του καραγκιοζη.jpg
    156,9 KB · Εμφανίσεις: 70
  • divani apo kado anakiklosis.jpg
    divani apo kado anakiklosis.jpg
    68,2 KB · Εμφανίσεις: 36
  • tripa-gia-xesimo.jpg
    tripa-gia-xesimo.jpg
    140,5 KB · Εμφανίσεις: 18

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606

Εκεί είναι το σπίτι του μόρτη !
Αυτό έχω, εδώ θα γαμηθείς ξηγιέται στις γκόμενες !!!!!

Αντριλίκι 100%.

Όχι σαν τους υπαλλήλους κινητής που πάνε αράχωβα , σαντορίνη και τρώνε 1 μισθό σε 1 ΣΚ
και φτάνουν και 2-3 κάρτες στο κόκκινο!!!!!!

Αυτοί είναι γτπ.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εκεί είναι το σπίτι του μόρτη !
Αυτό έχω, εδώ θα γαμηθείς ξηγιέται στις γκόμενες !!!!!

Αντριλίκι 100%.

Όχι σαν τους υπαλλήλους κινητής που πάνε αράχωβα , σαντορίνη και τρώνε 1 μισθό σε 1 ΣΚ
και φτάνουν και 2-3 κάρτες στο κόκκινο!!!!!!

Αυτοί είναι γτπ.
 

Συνημμένα

  • x_84330437.jpg
    x_84330437.jpg
    61,9 KB · Εμφανίσεις: 15
  • unnamedοικ.jpg
    unnamedοικ.jpg
    64,5 KB · Εμφανίσεις: 40

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ρε τροβαδούρε υπάρχεις ;
ή υπάρχεις μόνο μέσω του δημητράκη ;
είσαι παράσιτο και είναι ο ξενιστής σου ;

άλλης μορφής ποστ, έχεις κάνει ποτέ ;;;;;
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Πάρτε έναν με τρία σπίτια στην Ελλάδα  :2funny:και ο Βλάκμαν είπε ότι έχει 3 διαμερίσματα στην Αθήνα και μας έβαλε φώτο μούφα από R bnb που νοίκιαζε  :2funny:Τι βγάζεις?1.500 σα νυχτοφύλακας  :2funny:και ο Βλάκμαν έγραψε ότι βγάζει 5.000 ευρώ το μήνα  :2funny:μήπως κ'εσύ βγάζεις τόσα? :2funny:Μ'άρέσει που όλοι οι φουκαράδες στη Γερμανια πολλαπλασιαζουν τα λεφτά τους  :2funny:
  Πάρτε ένα πλούσιο με περιουσία στην Ελλάδα που δουλεύει νυχτοφύλακας στη Γερμανία :2funny:
  Πάρτε και τα 55 τετραγωνικά  :2funny:όχι 550 είναι το διαμέρισμα που μένεις  :2funny:αυτό το δωμάτιο νοικιάζεις  :2funny:δεν τρώμε κουτόχορτο  :2funny:
   Γιά γκόμενες δε μιλάς καθόλου και δεν μας έβαλες καμία :2funny:γιατί μπορεί να είσαι και ανίκανος σαν τον Βλάκμαν  :2funny:
   Πρέπει να έπαθες κωλούμπρα με τα φίδια που είδες  :2funny:γ'αυτό και κάκεψες τελείως :2funny:εσύ μόνο τη φόρμα της δουλειάς φοράς  :2funny:
  Πάρε και το γατάκι μου γιά να τραβίξεις  :jerking: :2funny:αν σου σηκώνετε  :2funny:
To γατάκι κρυώνει,αναψε το καλοριφερ ρε τσίπη,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom