Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
φωτογραφια μπανιου οεο? Χαχαχα

Τουλαχιστον χεζω καθιστος κ οχι ορθιος σαν εσενα
Με την τουαλέτα νόμιζα ότι κάνετε πλάκα αλλά εσείς είσαστε εντελώς γκάου και φτωχομπινέδες που το να έχεις μπάνιο και τουαλέτα θεωρείται γιά σας πολυτέλεια :2funny:.
  Την κυριακή που δε δουλεύεις,βλέπεις Ελληνικό ποδόσφαιρο και αναπωλείς την Ελλάδα,είναι πικρό το ψωμί στην ξενητιά αλλά ξέρω είσαστε από ανάγκη εκεί γιατί η πατρίδα δεν μπορεί να σας δώσει έναν αξιοπρεπή μισθό.Ζεις όπως βλέπω με το όνειρο ότι μιά μέρα θα επιστρέψεις στην Ελλάδα,την καλύτερη χώρα του κόσμου,και θα φύγεις από την μουντή Γερμανία έχοντας μιά σύνταξη (800-900 ευρώ) που θα μπορέσεις να ζήσεις στην Ελλαδίτσα.
  Ναι την κυριακή σου αξίζει ξεκούραση,όλη τη βδομάδα δούλεψες σκληρά και ανταμίφθηκες όμως  :jerking: :2funny:.Γιά να στείλεις λεφτά Ελλάδα μένεις στο μικρό δωματιάκι αλλά είσαι περίφανος!Ζήτω η περίφανη εργατιά! :2funny:Ζήτω οι άνθρωποι του μόχθου.
  Στη Ρωσσία στα σπίτια δεν έχουμε ούτε μπάνια ούτε τουαλέτες,όλα είναι κοινόχρηστα έξω στο δρόμο,γ'αυτο και δεν μπορώ να σου βάλω φώτο τουαλέτα και μπάνιο γιατί δεν έχω  :2funny:.Έτσι ζούμε στη φτωχή Ρωσσία στις εργατικές πολυκατοικίες.Ούτε νερό δεν έχουμε,με τους κουβάδες στο πήγάδι πηγαίνουμε και παίρνουμε  :2funny:.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • omorfi-petroupoli1.jpg
    omorfi-petroupoli1.jpg
    133,7 KB · Εμφανίσεις: 19
  • omorfi-petroupoli3.jpg
    omorfi-petroupoli3.jpg
    138,4 KB · Εμφανίσεις: 18
  • tripa-gia-xesimo.jpg
    tripa-gia-xesimo.jpg
    140,5 KB · Εμφανίσεις: 17

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Με την τουαλέτα νόμιζα ότι κάνετε πλάκα αλλά εσείς είσαστε εντελώς γκάου και φτωχομπινέδες που το να έχεις μπάνιο και τουαλέτα θεωρείται γιά σας πολυτέλεια :2funny:.
  Την κυριακή που δε δουλεύεις,βλέπεις Ελληνικό ποδόσφαιρο και αναπωλείς την Ελλάδα,είναι πικρό το ψωμί στην ξενητιά αλλά ξέρω είσαστε από ανάγκη εκεί γιατί η πατρίδα δεν μπορεί να σας δώσει έναν αξιοπρεπή μισθό.Ζεις όπως βλέπω με το όνειρο ότι μιά μέρα θα επιστρέψεις στην Ελλάδα,την καλύτερη χώρα του κόσμου,και θα φύγεις από την μουντή Γερμανία έχοντας μιά σύνταξη (800-900 ευρώ) που θα μπορέσεις να ζήσεις στην Ελλαδίτσα.
 Ναι την κυριακή σου αξίζει ξεκούραση,όλη τη βδομάδα δούλεψες σκληρά και ανταμίφθηκες όμως  :jerking: :2funny:.Γιά να στείλεις λεφτά Ελλάδα μένεις στο μικρό δωματιάκι αλλά είσαι περίφανος!Ζήτω η περίφανη εργατιά! :2funny:Ζήτω οι άνθρωποι του μόχθου.
  Στη Ρωσσία στα σπίτια δεν έχουμε ούτε μπάνια ούτε τουαλέτες,όλα είναι κοινόχρηστα έξω στο δρόμο,γ'αυτο και δεν μπορώ να σου βάλω φώτο τουαλέτα και μπάνιο γιατί δεν έχω  :2funny:.Έτσι ζούμε στη φτωχή Ρωσσία στις εργατικές πολυκατοικίες.Ούτε νερό δεν έχουμε,με τους κουβάδες στο πήγάδι πηγαίνουμε και παίρνουμε  :2funny:.
Δεν βαρεθηκες να σε ξεκατινιαζω και να σε κανω ρομπα??

Βαλε την ρημαδα την φωτογραφια και τελειωσες. Τι φοβασαι τσαρε απο τα lidl? Το γιουχαρισμα που θα πεσει??
Εσυ ο πλουσιος φοβασαι τον φτωχο μεροκαματιαρη??
ΡΟΜΠΑ ψευταρακη

Χαχαχα
 

Συνημμένα

  • to-divani.jpg
    to-divani.jpg
    75,3 KB · Εμφανίσεις: 26
  • 4-52-036.jpg
    4-52-036.jpg
    5,9 KB · Εμφανίσεις: 15
  • Screenshot_20200612-030629_Gallery.jpg
    Screenshot_20200612-030629_Gallery.jpg
    587,2 KB · Εμφανίσεις: 23
  • 20200611_180405.jpg
    20200611_180405.jpg
    39,1 KB · Εμφανίσεις: 31
  • download.jpeg-4.jpg
    download.jpeg-4.jpg
    10,8 KB · Εμφανίσεις: 20
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
 Ούτε νερό δεν έχουμε,με τους κουβάδες στο πήγάδι πηγαίνουμε και παίρνουμε  :2funny:.

Εσύ το είπες :2funny: :2funny: :2funny:

Έχω βάλει φώτο το σπίτι,είναι 16όροφο,έχει 2 ασανσέρ δίπλα δίπλα.Έχω δύο καροτσάκια στο μπαλκόνι,πως και δεν είπες και γιά την κούτα του θερμοσύφωνα? :jerking: :2funny:Για να μην γράψετε  :jerking:έχω ενα θερμοσύφωνο 30 λίτρων γιά όταν μας κόβουν το ζεστό νερό συνήθως γιά 20 μέρες τον Ιούνιο ή τον ιούλιο.
  Γκόμενες τι να της κάνεις?τα σκυλιά δε σου φτάνουν? :2funny:Σου έβαλα ένα υπέροχο σκυλάκι γιά να παίξεις  :jerking:  :2funny:.
  Δε μας είπες πόσα δίνει διατροφή κάθε μήνα στην αραπίνα που έκανες παιδί?και την πληρώνεις :headbang: :2funny:

Μήτσε,ρε μπας και σας ξυπνάνε και στις 6 το πρωί για γυμναστική; :S
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μήτσε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • η παραγκα του καραγκιοζη.jpg
    η παραγκα του καραγκιοζη.jpg
    156,9 KB · Εμφανίσεις: 28

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν βαρεθηκες να σε ξεκατινιαζω και να σε κανω ρομπα??

Βαλε την ρημαδα την φωτογραφια και τελειωσες. Τι φοβασαι τσαρε απο τα lidl? Το γιουχαρισμα που θα πεσει??
Εσυ ο πλουσιος φοβασαι τον φτωχο μεροκαματιαρη??
ΡΟΜΠΑ ψευταρακη

Χαχαχα
Εγώ έβαλα 2 διαμερίσματα αξίας 80.000 και 200.000+ Ευρώ που είναι δικά μου με αποδείξεις,εσύ τι μας έβαλες? :2funny:
  Ένα δωμάτιο που νοικιάζεις? :2funny:Στο δωμάτιο ίσα ίσα χωράς να περάσεις γιά να μπεις μέσα πλάτος 2.00 μέτρα έχει :2funny:μήκος άντε 3.5  :headbang:
   Ελλάδα θα ήσουν σαν τον πριόνι γ'αυτό και έφυγες  :2funny:γιατί δεν είχες να φας  :2funny:και τώρα κάτι σου φένεται που έχεις αυτό το δωμάτιο και το κυριότερο τηλεόραση με Ελληνικά κανάλια  :2funny:
 

Συνημμένα

  • germania oikotorfeio.jpg
    germania oikotorfeio.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 38
  • oikotrofeio germanias.jpg
    oikotrofeio germanias.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 37
  • prionis1.jpg
    prionis1.jpg
    211,1 KB · Εμφανίσεις: 26
  • prionis3.jpg
    prionis3.jpg
    328 KB · Εμφανίσεις: 23
  • prionis5.jpg
    prionis5.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 26

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Εχεις λεφτά να αγοράσεις τωρα πάλι ένα τέτοιο διαμέρισμα;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τύπε, λες ο θερμοσίφωνας να είναι στο μπαλκόνι και αυτές οι πολυουρεθάνες να είναι για την μόνωση των σωλήνων;
Ίσως.
Πάλι καλά ο Μήτσος έχει θερμοσίφωνο,είναι προνομιούχος :2funny:
Οι άλλοι στην πολυκατοικία κατεβαίνουν στον ακάλυπτο και τους κάνει μπάνιο η πυροσβεστική με μάνικα!
Μια φορά την εβδομάδα... :S :S :S
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Εγώ έβαλα 2 διαμερίσματα αξίας 80.000 και 200.000+ Ευρώ που είναι δικά μου με αποδείξεις,εσύ τι μας έβαλες? :2funny:
  Ένα δωμάτιο που νοικιάζεις? :2funny:Στο δωμάτιο ίσα ίσα χωράς να περάσεις γιά να μπεις μέσα πλάτος 2.00 μέτρα έχει :2funny:μήκος άντε 3.5  :headbang:
   Ελλάδα θα ήσουν σαν τον πριόνι γ'αυτό και έφυγες  :2funny:γιατί δεν είχες να φας  :2funny:και τώρα κάτι σου φένεται που έχεις αυτό το δωμάτιο και το κυριότερο τηλεόραση με Ελληνικά κανάλια  :2funny:
Ποιες αποδειξεις εβαλες ντοματακη 29? Αφου δεν ειναι στο δικο σου ονομα τιποτα. Εισαι αποκληρωμενος αφου.

Φωτογραφια τον πριονι το βαζεις αλλα απο το ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ?? Χαχαχα

Στυλιστικα σαν τον ταμτακο, εισαι δημητρακη. Στην προσπαθεια σου να τραβηξεις το ενδιαφέρον εχεις γινει ταμτακος χαχαχσ.

Το στρογγυλο ντιβανι σκυλι ομως βλεπω. Το εχεις καμμια εικοσαετια χαχαχα. Μιζερια δημητρακη.
 

Συνημμένα

  • download.jpeg-8.jpg
    download.jpeg-8.jpg
    9,9 KB · Εμφανίσεις: 19
  • to-divani.jpg
    to-divani.jpg
    75,3 KB · Εμφανίσεις: 30

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ποιες αποδειξεις εβαλες ντοματακη 29? Αφου δεν ειναι στο δικο σου ονομα τιποτα. Εισαι αποκληρωμενος αφου.

Φωτογραφια τον πριονι το βαζεις αλλα απο το ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ?? Χαχαχα

Στυλιστικα σαν τον ταμτακο, εισαι δημητρακη. Στην προσπαθεια σου να τραβηξεις το ενδιαφέρον εχεις γινει ταμτακος χαχαχσ.

Το στρογγυλο ντιβανι σκυλι ομως βλεπω. Το εχεις καμμια εικοσαετια χαχαχα. Μιζερια δημητρακη.
Οι γονείς μου ατην Ρωσσία λιγάκι δύσκολο να αγωράζαν διαμερίσματα  :2funny:Το αντίθετο ήθελαν να μην έχω τίποτα εδώ.Οπότε μη γράφεις πάλι  :jerking: δικά μου είναι.
  Εσύ δεν απέδειξες τίποτα υπερισιακό διαμέρισμα είναι αυτό και εσύ νοικιάζεις ένα δωμάτιο,σε πρόδωσε το χαλάκι στην πόρτα.
  Αν δεν είναι έτσι απόδειξε το :2funny:την τουαλέτα μου την είδες  :2funny:είμαι προνομιούχος έχω τουαλέτα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Οι γονείς μου ατην Ρωσσία λιγάκι δύσκολο να αγωράζαν διαμερίσματα  :2funny:Το αντίθετο ήθελαν να μην έχω τίποτα εδώ.Οπότε μη γράφεις πάλι  :jerking: δικά μου είναι.
 Εσύ δεν απέδειξες τίποτα υπερισιακό διαμέρισμα είναι αυτό και εσύ νοικιάζεις ένα δωμάτιο,σε πρόδωσε το χαλάκι στην πόρτα.
 Αν δεν είναι έτσι απόδειξε το :2funny:την τουαλέτα μου την είδες  :2funny:είμαι προνομιούχος έχω τουαλέτα  :2funny: :2funny: :2funny:

Μην κανεις πως δεν καταλαβαινεις. Οχι πλεον την τουαλετα του ενος τμ.
Το μπανιο ρεεεεε. Σε ποια γλωσσα να στο πω πια.... το μπανιοοοοοοοοο ολοκληρο ομως. Στα ρωσικα ванная комната, κατάλαβες τωρα?

Ευχαριστως να βαλω ενοικαστηριο συμβολαιο που αποδεικνυει πως μενω μονος σε 55τμ. Και οχι αχουρι σαν το δικο σου.
Αλλα μονος σου το ειπες πως θα το βγαλεις πλαστο. Τι να κανω εγω τωρα.

Εγω φωτο σου εβαλα πως δεν ειμαι 1,50. Βαλε εσυ απο το μπανιο τωρα.
Αντε γλυκε μου ξεμπροστιασε με.....ή συνεχισε να κανεις τον κινεζο τουριστα στην ακροπολη.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Πάρε κ μια φώτο live από το ματς Ολυμπιακός-παναθηναϊκός να δεις ποιος δουλεύει όλο το 24ωρο χαχαχα


Ζηλιαρακη

Δεν κάνω τίποτα σπουδαίο τώρα, εννοείτε αυτό απλά γελάω πολύ όταν σε διαψεύδω, δηλαδή συνεχεια. Την κάρτα την έβαλα για να ψάχνεις στο ίντερνετ κ ρωτάς που είμαι. Χαχαχα

Χαχαχα το ρημάδι σου κομπλαρεις να το βάλεις φωτογραφία ολόκληρο χαχαχα
Ξέρουμε γιατί χαχαχα
Μιζερακη
ρε μεγάλε, πλάκα μας κάνεις? φραπέ και οθόνη Στην καφετέρια καί λές ότι κανείς ζωαρα καί ότι σε ζηλεύει ο Δημητράκης? Εγώ πάω στο καφέ της γειτονιάς, κάνω καμάκι στην σερβιτόρα,με κερνάνε κιόλας, καί τό θεωρώ σάν ζωή αποτυχία , καί ότι θά ήθελα καλύτερη ζωή, και εσύ έρχεσαι καί λές ότι αυτό είναι άξιο να ζηλεύει κάποιος? Τώρα η τρολαρεις ,η είσαι κουτοπόνηρος νά νομίζεις ότι θα ζηλέψει κάποιος . Είπαμε βάλε φωτό από μπάνιο, σαλόνι, και φυσικά μπαλκόνι που δέν υπάρχει Με τίποτα.Τελικα πιστεύω πώς ο μετανάστης της Κύπρου πού έχει μπαλκόνι καί θέα καί τρώει φέτα με τσίπουρο περνάει καλύτερα από εσάς Στην Γερμανία, εσείς Στην Γερμανία δέν έχετε που νά χεσετε  :2funny: :2funny:.Ο μονσελας χέζει στα δέντρα του Λυκαβηττού, πλένεται από τής πήγες , εσείς που χεζετε ;) :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Το πριν και το μετά :2funny:
Μήτσε έχεις πάθει εγκεφαλικό; :grin:
 

Συνημμένα

  • 0000.jpg
    0000.jpg
    51,8 KB · Εμφανίσεις: 31
  • xazemeno.jpg
    xazemeno.jpg
    32,9 KB · Εμφανίσεις: 30

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μην κανεις πως δεν καταλαβαινεις. Οχι πλεον την τουαλετα του ενος τμ.
Το μπανιο ρεεεεε. Σε ποια γλωσσα να στο πω πια.... το μπανιοοοοοοοοο ολοκληρο ομως. Στα ρωσικα ванная комната, κατάλαβες τωρα?

Ευχαριστως να βαλω ενοικαστηριο συμβολαιο που αποδεικνυει πως μενω μονος σε 55τμ. Και οχι αχουρι σαν το δικο σου.
Αλλα μονος σου το ειπες πως θα το βγαλεις πλαστο. Τι να κανω εγω τωρα.

Εγω φωτο σου εβαλα πως δεν ειμαι 1,50. Βαλε εσυ απο το μπανιο τωρα.
Αντε γλυκε μου ξεμπροστιασε με.....ή συνεχισε να κανεις τον κινεζο τουριστα στην ακροπολη.
Συγγνώμη το μπάνιο τι το θέλεις? :jerking: :2funny:να δεις τι? :jerking:με ζάλισες και με την τουαλέτα  :jerking: :2funny:σου έβαλα το μπανιο ακόμα και βίντεο,που πλένομαι με της γάτες  :2funny:.
  Παίζει ο Βαλκάνιος φουκαράς να ήταν κλώνος σου γιατί και αυτός έγραφε τέτοιες μαλακίες  :2funny:.
  Αφού είναι 55 τετραγωνικά το διαμέρισμα γιατί είσαι στο μικρό δωματιάκι των 7-8 τετραγωνικών? :2funny:σε πρόδωσε το χαλάκι της πόρτας :2funny:
  Δηλαδή αν δε σου βάλω άλλες φωτογραφίες το μπάνιο τι θα γίνει? :2funny:τι θες να δεις δηλαδή?το μέγεθος του? :jerking: :2funny:.
  Εγώ απέδειξα πόσο κάνουν τα διαμερίσματα μου,εσύ μας έχεις βάλει μόνο ένα μικρό δωμάτιο που νοικιάζεις και λες ψέματα ότι νοικιάζεις ολόκλητο το διαμέρισμα :2funny:Και ο Βαλκάνιος φουκαράς μας έβαζε συμβόλαια από το διαμέρισμα που νοικιαζε  :jerking: :2funny:.
  Γιά γκόμενες άστο καλύτερα  :2funny:γαμάς κάθε τρεις μήνες που πηγαίνεις FKK  :2funny: :2funny: :2funny:

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=192757.0;attach=1247361[/img[/URL]]

Ηλιόλουστο, μεσημβρινό το διαμέρισμα το Δημητράκαρου.

Και με φοβερή θέα, ε;

Θαυμάζουμε επίσης τα ρολλά και τα αλουμίνια. Καταπληκτικής ποιότητας.
[/quote]Εδώ έπεσε το πολύ γέλιο που ο κακομοίρης που συχνάζει στο  EL BASSA έκραξε το δωμάτιο σου νομίζοντας ότι είναι το δικό μου σπίτι  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Και έτρωγε σκατά για να πνίξει τον πόνο του. :tooth:
Αν δεν προσπαθουσε να μειωσει τους παντες για να νοιωσει ανωτερος (τρομαρα του) και βεβαιως αν δεν καθοταν οικιοθελλως να τον κανουνε κακά ,ισως και να τον συμπαθουσα.

Στα βιντεακια του επειδη δεν προσβαλει κανεναν τον συμπαθω.

Βεβαια εκει ειναι μια απο τις 7-8 διαφορετικες προσωπικοτητες που εχει.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Συγγνώμη το μπάνιο τι το θέλεις? :jerking: :2funny:να δεις τι? :jerking:με ζάλισες και με την τουαλέτα  :jerking: :2funny:σου έβαλα το μπανιο ακόμα και βίντεο,που πλένομαι με της γάτες  :2funny:.
  Παίζει ο Βαλκάνιος φουκαράς να ήταν κλώνος σου γιατί και αυτός έγραφε τέτοιες μαλακίες  :2funny:.
  Αφού είναι 55 τετραγωνικά το διαμέρισμα γιατί είσαι στο μικρό δωματιάκι των 7-8 τετραγωνικών? :2funny:σε πρόδωσε το χαλάκι της πόρτας :2funny:
  Δηλαδή αν δε σου βάλω άλλες φωτογραφίες το μπάνιο τι θα γίνει? :2funny:τι θες να δεις δηλαδή?το μέγεθος του? :jerking: :2funny:.
  Εγώ απέδειξα πόσο κάνουν τα διαμερίσματα μου,εσύ μας έχεις βάλει μόνο ένα μικρό δωμάτιο που νοικιάζεις και λες ψέματα ότι νοικιάζεις ολόκλητο το διαμέρισμα :2funny:Και ο Βαλκάνιος φουκαράς μας έβαζε συμβόλαια από το διαμέρισμα που νοικιαζε  :jerking: :2funny:.
  Γιά γκόμενες άστο καλύτερα  :2funny:γαμάς κάθε τρεις μήνες που πηγαίνεις FKK  :2funny: :2funny: :2funny:
Εδώ έπεσε το πολύ γέλιο που ο κακομοίρης που συχνάζει στο  EL BASSA έκραξε το δωμάτιο σου νομίζοντας ότι είναι το δικό μου σπίτι  :2funny:
Την φωτογραφια την εκανες τεραστια ψαχνοντας λεπτομερειες σαν κυρα κατινα.
Μικρυνε την ομως, δυο ωρες κανει να περασει απο μπροστα.

Το μπανιο εβαλες μια γωνιτσα. Ασε τις κουτοπονηριες.
Θελω να δω τα χαλια του. Εβαλα στοιχημα με μελος του σαιτ πως ειναι χαλια.

Βαλε το μπανιο σου κ σου βαζω οτι φωτο θελεις
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Αν δεν προσπαθουσε να μειωσει τους παντες για να νοιωσει ανωτερος (τρομαρα του) και βεβαιως αν δεν καθοταν οικιοθελλως να τον κανουνε κακά ,ισως και να τον συμπαθουσα.

Στα βιντεακια του επειδη δεν προσβαλει κανεναν τον συμπαθω.

Βεβαια εκει ειναι μια απο τις 7-8 διαφορετικες προσωπικοτητες που εχει.

O Μήτσος είναι ψυχούλα...
 

Συνημμένα

  • κερατακιας.jpg
    κερατακιας.jpg
    36,8 KB · Εμφανίσεις: 44

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom