Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
από την εποχή του Κρούτσεφ είναι ρε τι περιμένεις ?

Διαμερίσματα της εποχής κρουτσώφ για ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ , είναι ολοκαίνουργια ρε γέρο !!!!
Στην αγγλία μεγάλο ποσοστό σπιτιών ήταν ήδη παλιά όταν ξέσπασε ο πόλεμος των μπόερς .
Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΜΠΟΕΡΣ, ΤΟ 1881 !!!!!!!

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Διαμερίσματα της εποχής κρουτσώφ για ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ , είναι ολοκαίνουργια ρε γέρο !!!!
Στην αγγλία μεγάλο ποσοστό σπιτιών ήταν ήδη παλιά όταν ξέσπασε ο πόλεμος των μπόερς .
Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΜΠΟΕΡΣ, ΤΟ 1881 !!!!!!!
Η πλάκα είναι ότι το ένα μου διαμέρισμα είναι του 1998 και το άλλο του 2004 θυμάμαι είχα πει ψέματα ότι είναι του 2005 αλλά ο Dude αποκάλυψε το μεγάλο ψέμα μου  :2funny:.
  Τι τον νοιάζει του πότε είναι το διαμέρισμα του αφού το νοικιάζει  :2funny:Μιά άλλη απόδειξη ότι μας κορο'ι'δεύει είναι ότι τόσα χρόνια στην Αγγλία με 20.000 λίρες το μήνα (στον ύπνο του) δεν μπορεσε να αγωράσει ούτε ένα διαμέρισμα :2funny:και μένει στο νοίκι :2funny:εγώ ο φτωχός τόσα διαμερίσματα πήρα χωρίς να παίρνω 20.000 λίρες το μήνα  :2funny: :2funny: :2funny:.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Φαντάσου μέσα στους ατέλειωτους σκοτεινούς ρώσικους χειμώνες .... το λάκη να περιφέρεται στους κοινόχρηστους χώρους
γεμάτους από ρώσικα άσπρα ροδαλά μουνάκια (έστω και αξύριστα λόγω κομμουνισμού).

Σκληρό γκανγκμπανγκ .

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Σε φαντάζομαι επίσης να έχεις σφηνώσει μέσα στην ντουλάπα με την χέστρα. :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Η πλάκα είναι ότι το ένα μου διαμέρισμα είναι του 1998 και το άλλο του 2004 θυμάμαι είχα πει ψέματα ότι είναι του 2005 αλλά ο Dude αποκάλυψε το μεγάλο ψέμα μου  :2funny:.
  Τι τον νοιάζει του πότε είναι το διαμέρισμα του αφού το νοικιάζει  :2funny:Μιά άλλη απόδειξη ότι μας κορο'ι'δεύει είναι ότι τόσα χρόνια στην Αγγλία με 20.000 λίρες το μήνα (στον ύπνο του) δεν μπορεσε να αγωράσει ούτε ένα διαμέρισμα :2funny:και μένει στο νοίκι :2funny:εγώ ο φτωχός τόσα διαμερίσματα πήρα χωρίς να παίρνω 20.000 λίρες το μήνα  :2funny: :2funny: :2funny:.

Αλήθεια λέει για τις 20.000 λίρες το μήνα. Απλά παίρνει 20.000 ΤΟΥΡΚΙΚΕΣ ΛΙΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ = 2700 ΕΥΡΩ !!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αλήθεια λέει για τις 20.000 λίρες το μήνα. Απλά παίρνει 20.000 ΤΟΥΡΚΙΚΕΣ ΛΙΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ = 2700 ΕΥΡΩ !!!!
Πολλά λες  :2funny:εμένα μου είπαν ότι οι υπάλληλοι σε εταιρίες κινητής τηλεφωνίας παίρνουν 1800-1900 Αγγλικές λίρες.2.700 είναι πολύ πάνω από το μέσο όρο!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πολλά λες  :2funny:εμένα μου είπαν ότι οι υπάλληλοι σε εταιρίες κινητής τηλεφωνίας παίρνουν 1800-1900 Αγγλικές λίρες.2.700 είναι πολύ πάνω από το μέσο όρο!

Είναι υψηλόβαθμο υπαλληλάκι ο γερό τραμού !
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Άστο και ο Βαλκάνιος φουκαράς μας πόσταρε φωτογραφίες από ενοικιαστήρια  :jerking: :2funny:ότι μένει μόνος του σε τριάρι  :2funny:και ο Βλάκμαν μας έβαλε μισθοδοσία  :jerking: :2funny:και η τραμοπουστάρα έβαλε χαρτιά ότι βγάζει 20.000 το μήνα  :2funny:τέτοια όσα θέλεις  :jerking: :2funny:
   Μόνο εγώ έβαλα πραγματικές φώτο,μία τα 3.000 με το κουκλάκι και μετά στην τράπεζα,που λεγατε ότι δεν δίνει πεντακοσάρικα  :jerking: :2funny:
  Ναι και το γατάκι,έλεγες ότι πηδάω μόνο πουτάνες και σου έβαλα ένα γατάκι 21 ετών.
  Γιατί τώρα δεν μπορείς να βάλεις μιά φωτογραφία αφού δεν είσαι 1.50-1.60 :jerking: :2funny:τι σε εμποδίζει? :2funny:
  Ποιές φωτογραφίες πόσταρες? :jerking: :2funny:ένα δωμάτιο 7 το πολύ 8 τετραγωνικά? :2funny:με ένα χαλάκι που βάζουν στην εξώπορτα στην πόρτα:2funny:.
:
τα ιδια παντελακη μου ,τα ιδια παντελη μου

Φωτογραφια μπανιου κοκοκο
Επειδη ξερεις πως μπορω ΠΑΛΙ να αποδειξω τι λεω ,βγαζεις απο τωρα τα χαρτια μου πλαστα χαχαχα
Γκομενα σου ειπα 7αρι κ πανω ,οχι 5αρι. Στην ρωσια εισαι, ξυπνα. Δεν εισαι στο κοσοβο.
3.000 δεν ειδα ποτέ ,αλλα κι ετσι παλι σε ταπωνει ο gastarbeiter.

Πανε τωρα να αρχισεις την συνδεσμολογια να κανεις μπανιο γιατι θελει να κανει και ο γειτονας.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Τύπε τώρα την κάτσαμε την βάρκα.

Άντε άλλες 200 σελίδες που θα του ζητάνε να ποστάρει και την κουζίνα (που φυσικά θα είναι μέσα σε κανένα χωλ).


Αυτή είναι η κουζίνα του Μήτσου, επειδή του αρέσει το χεσιμο στρίμωξε και εκεί μια χέστρα.....

:rockon: :rockon:

1565966608_02.jpg

 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Με τα 300 που του στειλε η κόρη θα πάρει και πλυντήριο για να πλύνει τα σεντόνια με τη νεκροκεφαλη και τα 5 σώβρακα που μας ποσταρε...

Θα το στριμώξει πάνω από τη χέστρα


a1yd94yogte01.jpg


:2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
τα ιδια παντελακη μου ,τα ιδια παντελη μου

Φωτογραφια μπανιου κοκοκο
Επειδη ξερεις πως μπορω ΠΑΛΙ να αποδειξω τι λεω ,βγαζεις απο τωρα τα χαρτια μου πλαστα χαχαχα
Γκομενα σου ειπα 7αρι κ πανω ,οχι 5αρι. Στην ρωσια εισαι, ξυπνα. Δεν εισαι στο κοσοβο.
3.000 δεν ειδα ποτέ ,αλλα κι ετσι παλι σε ταπωνει ο gastarbeiter.

Πανε τωρα να αρχισεις την συνδεσμολογια να κανεις μπανιο γιατι θελει να κανει και ο γειτονας.
Αυτά τι είναι? :2funny:γιά μέτρα τα  :2funny:καλά τα ξέχασες? :2funny:πάθατε τότε μεγάλη ζημιά με αυτή τη φωτογραφία  :2funny:
  Ποιά 5άρια και 7άρια  :jerking:άντε βάλε μας εσύ της γκόμενες σου να της δούμε :2funny:και άσε τα μπάνια και της τουαλέτες  :2funny:γιά σένα ένδειξη πλούτου είναι η τουαλέτα :2funny:Αντί να κοιτάτε πόσο κάνουν τα διαμερίσματα κοιτάτε τι τουαλέτα έχει?  :jerking:
  Βάλε και φώτο σου που να αποδικνύει ότι δεν είσαι νάνος  :2funny:γιατί σε αυτή τη φώτο που έβαλες στην Τα'ι'λάνδη ένας νάνος είναι  :2funny:
  Δεν ξέρω ποιός είναι πιό ηλίθιος εδώ μέσα? :2funny:με ρώταγε ο Ιωσήφ αν έχω αρκουδίσιον? :jerking:Το αρκουδίσιον κάνει 9.999 ρούβλια  :2funny:δεν τον είχα γιά τόσο  :jerking:
  Τι γέλιο θα είχα ρίξει αν ήσουν στη Ρωσσία  :2funny:κακομοίρης,νάνος και άφραγκος  :2funny:.
  Μ'αρέσει που μπήκε και ο άλλος κλώνος να γράψει  :jerking: :2funny:
 

Συνημμένα

  • ha ha ha.jpg
    ha ha ha.jpg
    561,6 KB · Εμφανίσεις: 31
  • Снимок экрана 2020-06-20 в 2.10.47.png
    Снимок экрана 2020-06-20 в 2.10.47.png
    416 KB · Εμφανίσεις: 69
  • Снимок экрана 2020-06-20 в 2.10.42.png
    Снимок экрана 2020-06-20 в 2.10.42.png
    195,1 KB · Εμφανίσεις: 38

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Αυτά τι είναι? :2funny:γιά μέτρα τα  :2funny:καλά τα ξέχασες? :2funny:πάθατε τότε μεγάλη ζημιά με αυτή τη φωτογραφία  :2funny:
  Ποιά 5άρια και 7άρια  :jerking:άντε βάλε μας εσύ της γκόμενες σου να της δούμε :2funny:και άσε τα μπάνια και της τουαλέτες  :2funny:γιά σένα ένδειξη πλούτου είναι η τουαλέτα :2funny:Αντί να κοιτάτε πόσο κάνουν τα διαμερίσματα κοιτάτε τι τουαλέτα έχει?  :jerking:
  Βάλε και φώτο σου που να αποδικνύει ότι δεν είσαι νάνος  :2funny:γιατί σε αυτή τη φώτο που έβαλες στην Τα'ι'λάνδη ένας νάνος είναι  :2funny:
 Δεν ξέρω ποιός είναι πιό ηλίθιος εδώ μέσα? :2funny:με ρώταγε ο Ιωσήφ αν έχω αρκουδίσιον? :jerking:Το αρκουδίσιον κάνει 9.999 ρούβλια  :2funny:δεν τον είχα γιά τόσο  :jerking:
  Τι γέλιο θα είχα ρίξει αν ήσουν στη Ρωσσία  :2funny:κακομοίρης,νάνος και άφραγκος  :2funny:.
  Μ'αρέσει που μπήκε και ο άλλος κλώνος να γράψει  :jerking: :2funny:
Με ξεσκεπαζεις σιγα σιγα ντοματακη χαχαχαχα
Εισαι ενα σαινι εσυ...

Αντε παλι με τουμπαρες κ σου εβαλα φωτογραφια. Εγω ειμαι 1,50 και το υψος της πορτας 1,70 χαχαχαχχαχα. Οι γερμανοι επειδη ειναι ταπες φτιαχνουν τις πορτες στο 1,70 μαξ

Τα λεφτα σου ειναι 3.600. Εγω ποσταρα 5.000 .Σημερα εχεις 1000 το πολυ

Φωτο απο την τρωγλη το μπανιο σου θα δουμε τωρα?


Τον κουβα τον εβαλα για να ρωτας.
Γιατι παντα ασχολεισαι με αλλα και οχι με το θεμα

Χαχαχχαχα φουκαρακη
 

Συνημμένα

  • 20200620_022244.jpg
    20200620_022244.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 70

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Δημητράκη εσένα σε βλέπουν στην τράπεζα οι γυναίκες και τους τρέχουν τα σάλια από τα φράγκα που κάνεις ανάληψη, τους φουκαράδες όμως τους βλέπουν με λύπηση, βασικά ούτε καν τους κοιτάνε  ;) :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Δημητράκη εσένα σε βλέπουν στην τράπεζα οι γυναίκες και τους τρέχουν τα σάλια από τα φράγκα που κάνεις ανάληψη, τους φουκαράδες όμως τους βλέπουν με λύπηση, βασικά ούτε καν τους κοιτάνε  ;) :2funny:
Εσυ φιλε που μενεις αν επιτρεπετε?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Αντε που εισαι.
Περιμενω να πεις πως δεν ειμαι εγω στην φωτογραφια ή οτι εκανα μονταζ ή οτι η φωτο ειναι παλια που ημουν ψηλοτερος ενω τωρα κοντυνα ή οτι το διαμερισμα σου ειναι ακριβο ή οτι γαμας το γατακι

Χαχαχαχχχα :2funny: ;) :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Με ξεσκεπαζεις σιγα σιγα ντοματακη χαχαχαχα
Εισαι ενα σαινι εσυ...

Αντε παλι με τουμπαρες κ σου εβαλα φωτογραφια. Εγω ειμαι 1,50 και το υψος της πορτας 1,70 χαχαχαχχαχα. Οι γερμανοι επειδη ειναι ταπες φτιαχνουν τις πορτες στο 1,70 μαξ

Τα λεφτα σου ειναι 3.600. Εγω ποσταρα 5.000 .Σημερα εχεις 1000 το πολυ

Φωτο απο την τρωγλη το μπανιο σου θα δουμε τωρα?


Τον κουβα τον εβαλα για να ρωτας.
Γιατι παντα ασχολεισαι με αλλα και οχι με το θεμα

Χαχαχχαχα φουκαρακη
εσύ έβαλες φώτο με 5000 με φωτοσοπ, είμαι αρχάριος στο φωτοσοπ και αυτό που έκανες είναι για τα πρώτα βήματα κάποιου που κάνει φωτοσοπ. Καλοκαίρι ήρθε, κάνε λίγο αερόβια, αλλά θα μου πεις δουλεύεις πόσες ώρες και χρόνο δεν έχεις. Ο πορνομεταναστης είναι από τα ποιο ευκαταστατα μέλη εδώ μέσα. Είσαι νέος βλέπω, κοίτα μην κατάντησεις σαν τον κμαν και γεράσεις 10 χρόνια σε 2 χρόνια δουλειάς. Αφού τα μαζέψες τα λεφτά τραβά ρε μέγαλε να μείνεις σε μια γκαρσονιέρα. Πραγματικά τα στοιχεία που έχετε ανεβάσει ώρες ώρες εδώ οι οικονομικοί μετανάστες είναι να τα δείχνεις σε όσους θέλουν να φύγουν από την Ελλάδα, αλλά όπως λέει και ο Δημητράκης, όσοι φύγατε παίζει να μην είχατε μια
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
εσύ έβαλες φώτο με 5000 με φωτοσοπ, είμαι αρχάριος στο φωτοσοπ και αυτό που έκανες είναι για τα πρώτα βήματα κάποιου που κάνει φωτοσοπ. Καλοκαίρι ήρθε, κάνε λίγο αερόβια, αλλά θα μου πεις δουλεύεις πόσες ώρες και χρόνο δεν έχεις. Ο πορνομεταναστης είναι από τα ποιο ευκαταστατα μέλη εδώ μέσα. Είσαι νέος βλέπω, κοίτα μην κατάντησεις σαν τον κμαν και γεράσεις 10 χρόνια σε 2 χρόνια δουλειάς. Αφού τα μαζέψες τα λεφτά τραβά ρε μέγαλε να μείνεις σε μια γκαρσονιέρα. Πραγματικά τα στοιχεία που έχετε ανεβάσει ώρες ώρες εδώ οι οικονομικοί μετανάστες είναι να τα δείχνεις σε όσους θέλουν να φύγουν από την Ελλάδα, αλλά όπως λέει και ο Δημητράκης, όσοι φύγατε παίζει να μην είχατε μια
Φιλε σε ρωτησα ευγενικα που μενεις. Θελεις να απαντησεις?όχι οδο και αριθμο.
Μονο χωρα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Με ξεσκεπαζεις σιγα σιγα ντοματακη χαχαχαχα
Εισαι ενα σαινι εσυ...

Αντε παλι με τουμπαρες κ σου εβαλα φωτογραφια. Εγω ειμαι 1,50 και το υψος της πορτας 1,70 χαχαχαχχαχα. Οι γερμανοι επειδη ειναι ταπες φτιαχνουν τις πορτες στο 1,70 μαξ

Τα λεφτα σου ειναι 3.600. Εγω ποσταρα 5.000 .Σημερα εχεις 1000 το πολυ

Φωτο απο την τρωγλη το μπανιο σου θα δουμε τωρα?


Τον κουβα τον εβαλα για να ρωτας.
Γιατι παντα ασχολεισαι με αλλα και οχι με το θεμα

Χαχαχχαχα φουκαρακη
Έτσι βάζε φώτο να βλέπουμε τα χάλια σου  :2funny:πολύ χωριάτης είσαι  :2funny:από τίποτα Γιαννιτσά σε κώβω  :2funny:πρέπει να χάσεις και καμιά τριανταριά κιλά  :2funny:.Βλέποντας εσένα δε νιώθω χοντρός  :2funny:.Λέω υπάρχουν και χειρότερα  :2funny:.
  Τα λεφτά που έβαλα είναι 3.000 και όχι 3.600 εγώ αυτά τα λεφτά τη πήρα τον προηγούμενο μήνα.Αυτό το μήνα έχω πάρει 300 την προηγούμενη βδομάδα που μου έστειλε η κόρη μου και χτες 1.500 που έβαλα τα 2 πεντακοσάρικα που πήρα από την τράπεζα και περιμένω άλλα 500 στο τέλος του μήνα,αυτό το μήνα όπως συνήθως 2.300.Εγώ τα λεφτά τα έχω στην τράπεζα όχι όπως εσείς οι χωριάτες που τα φυλάτε στο σπίτι,σπίτι άντε να έχω 2.000-3.000.
  Εσείς οι χωριάτες είσαστε ηλίθιοι γ'αυτό και είσαστε μιά ζωή στην πείνα  :2funny: γκόμενες δεν έχεις αν είχες θα μας της έβαζες.Για Γερμανίδες λιγάκι δύσκολο δε νομίζω να πηγαίνουν με μετανάστες  :2funny:.
   Έχεις το στυλ του μπατήρη πάντος,φένεσαι από μακριά ότι είσαι άφραγκος  :2funny:.
  Το μπάνιο μου το είδες και σε φώτο και σε βίντεο :2funny:και την τουαλέτα μου την είδες  :jerking: :2funny:.Το θλυβερό μαζί σου είναι ότι γιά σένα ένδειξη πλούτου είναι η τουαλέτα,το μπάνιο και η τηλεόραση με τα Ελληνικά κανάλια  :jerking: :2funny: αντί να είναι σπίτια,αμάξια,θαλαμηγοί  :2funny:.Αυτά γιά σένα είναι κάτι το εξωπραγματικό  :2funny:
   
εσύ έβαλες φώτο με 5000 με φωτοσοπ, είμαι αρχάριος στο φωτοσοπ και αυτό που έκανες είναι για τα πρώτα βήματα κάποιου που κάνει φωτοσοπ. Καλοκαίρι ήρθε, κάνε λίγο αερόβια, αλλά θα μου πεις δουλεύεις πόσες ώρες και χρόνο δεν έχεις. Ο πορνομεταναστης είναι από τα ποιο ευκαταστατα μέλη εδώ μέσα. Είσαι νέος βλέπω, κοίτα μην κατάντησεις σαν τον κμαν και γεράσεις 10 χρόνια σε 2 χρόνια δουλειάς. Αφού τα μαζέψες τα λεφτά τραβά ρε μέγαλε να μείνεις σε μια γκαρσονιέρα. Πραγματικά τα στοιχεία που έχετε ανεβάσει ώρες ώρες εδώ οι οικονομικοί μετανάστες είναι να τα δείχνεις σε όσους θέλουν να φύγουν από την Ελλάδα, αλλά όπως λέει και ο Δημητράκης, όσοι φύγατε παίζει να μην είχατε μια
Δε ξέρω αν τα λεφτά που έβαλε είχαν φωτοσόπ.Μπορεί και να ήταν οι οικονομίες που μάζευε 2-3 χρόνια,δουλεύοντας στη Γερμανία.
    Το τηλέφωνο από το μέγεθος φένεται γιά ένα μοντέλο των 200-250 ευρώ.Της κυλότες τώρα δεν ξέρω τι της κάνει? :2funny:ή της φοράει? :2funny:ή της μυρίζει όταν τραβάει μαλακία :2funny: :2funny: :2funny:
    Φυσικά και δεν είχαν φράγκο και γ'αυτό έφυγαν  :2funny:είναι δυνατόν κάποιος που έχει έστω και λίγα λεφτά να πάει Γερμανία γκαστερμπά'ι'τερ? :headbang:
   Το μέλλον του θα είναι σαν όλων στη Γερμανία,δε ξέρω γιατί αλλά σε 2 χρόνια όπως είπες γερνάνε γιά 10 χρόνια.Κάπως έτσι έγινε και με τον Βλάκμαν  :2funny:
   Γιατί να πάει στη Γερμανία να δουλέψει σεκιουριτάς? :2funny:γιά να παίρνει με της υπερωρίες 1.800 ευρώ και να δίνει 500 γιά το ενοίκιο συν ότι όλα είναι ακριβότερα από Ελλάδα  :headbang:και ότι έκει δεν έχει καμία διασκέδαση :vomit:,όταν στην Ελλάδα θα μπορούσε να δουλέψει σεκιουριτάς και να παίρνει με υπερωρίες 800 ευρώ και να είναι και σπίτι του,με τους φίλους του,τον ήλιο και τη θάλασσα.Δεν ακούγεται πολύ  :jerking: :headbang:.
  Η απάντηση είναι ότι στην Ελλάδα δεν έχει τίποτα και μένει στο νοίκι! :headbang:οπότε με 800 ευρώ δεν ζεις και γ'αυτό πήγε Γερμανία και βασανίζεται και μισεί εμένα που έχω τα πάντα χωρίς να δουλεύω  :2funny:και δεν είμαι στο νοίκι  :2funny:και ζω και στην Ρωσσία και όχι στο κάτεργο τη Γερμανία  :2funny:
 

Συνημμένα

  • lefta gkasterbaiter.jpg
    lefta gkasterbaiter.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 26
  • Снимок экрана 2020-06-20 в 2.37.01.png
    Снимок экрана 2020-06-20 в 2.37.01.png
    1,7 MB · Εμφανίσεις: 118

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom