Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Αυτό υπάρχει σε όλες τις αραβικές χώρες και είναι όντως πολύ πρακτικό για μετά το χεσιμο.

Ιαπωνία και Σιγκαπούρη το έχουν παντού.

Και σε πολλά άλλα σημεία στην Ασία.

Πολύ πρακτικό !!
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Τύποι μου είστε απόλαυση.

Ένα βράδυ σε μια cult μπάρα, με φθηνό αλκοόλ να ρέει αβέρτα θα ήταν εμπειρία ζωής.

Φαντάζομαι στην ίδια μπάρα Πορνομητσο, Kman2, Τραμουντανα, Τάσος3, Φυλοβιος, Τροβαδούρο, Μπαρόκ και λοιπές μορφές του   παρόντος thread και ξεροχυνω   :rockon:

Θα κανονιστεί μια πόρνο-σύναξη να τεθούν όλα τα θέματα στη μπάρα?

Τετραγωνικά, μισθοί, πισίνες, τουαλέτες, Tuareg, 24ωρα σούπερ μάρκετ, Λαμπραντόρ, χεσιματα, ταριφες σπόνσορετς, Κίεβο, κλπ?

Κερνάω ευχαρίστως ότι πιούμε  :rockon:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Eίμαι σαν Έλληνας.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

portrait-of-a-young-middle-eastern-male-by-the-sea-beirut-lebanon-B9CBT7.jpg
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Πρέπει να πας εγγυητική από τράπεζα στο μαγαζί , ότι διαθέτεις από 10 μεγάλα και πάνω.

Μη μου αγχώνεσαι τυπε, από ποτά σας καλυπτω  :)

Για τα γούστα μετά είδες, δεν ανοίχτηκα. Έχετε και ακριβά βίτσια μερικοί, εκεί ο καθένας για πάρτη του.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Θα κανονιστεί μια πόρνο-σύναξη να τεθούν όλα τα θέματα στη μπάρα?

Τετραγωνικά, μισθοί, πισίνες, τουαλέτες, Tuareg, 24ωρα σούπερ μάρκετ, Λαμπραντόρ, χεσιματα, ταριφες σπόνσορετς, Κίεβο, κλπ?

Κερνάω ευχαρίστως ότι πιούμε  :rockon:

Ο Μήτσος δεν έρχεται Ελλάδα, φοβάται μη και τον πάρουν φαντάρο...
Ρε μαλακά τι φοβάσαι; Αφού θα σε βγάλουν Ι5  :2funny:
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Το Μήτσο τον κόβω αμαθο στο αλκοόλ.

Κωλοτρυπιδα θα φύγει αν έρθει, ερπειν θα φτάσει στην τουαλέτα να ρίξει καμία ρουκέτα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αυτό υπάρχει σε όλες τις αραβικές χώρες και είναι όντως πολύ πρακτικό για μετά το χεσιμο.
και γινεται ολη η τουαλετα κωλος, απο νερα και ακαθαρσιες γυρω απο την λεκανη  :cheesy:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.876
Πόντοι
3.846
τυπε μη γραφετε πραματα χωρις να ξερετε.

ΦΡΑΠΕΣ-ΦΡΑΠΕΔΑΡΑ-ΦΡΑΠΕΔΟΥΜΠΑ.

Ελα στο wuppertal που μενω να σε κερασω φραπεδακι σε ενα απο τα 24ωρα ελληνικα μαγαζια που και τον καφε ακομη απο την ελλαδα τον φερνουν.

Μη με βαζετε να κανω τον δικηγορο γραφοντας πραματα που δεν ισχυουν και να φαινομαι σαν τον δημητρακη που παινευει το μερος του ως το καλυτερο του κοσμου
Τυπε να διαβάζεις καλά τα ελληνικά.

Γράφω ξεκάθαρα ότι ελληνικό φραπέ βρίσκεις μόνο σε ελληνικά στέκια.

Τα υπόλοιπα φτιάχνουν κάτι χάλια απομιμήσεις.
Ξέρουμε και άλλοι τι υπάρχει στο εξωτερικό ξέρεις.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.515
Πόντοι
1.706
Τυπε να διαβάζεις καλά τα ελληνικά.

Γράφω ξεκάθαρα ότι ελληνικό φραπέ βρίσκεις μόνο σε ελληνικά στέκια.

Τα υπόλοιπα φτιάχνουν κάτι χάλια απομιμήσεις.
Ξέρουμε και άλλοι τι υπάρχει στο εξωτερικό ξέρεις.
Αν εγραψες ετσι οκ.
Συμφωνω

 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Κατεβα απο το συννεφακι
Εσυ ρε τυπακο σε ποιο συννεφακι ζεις; στο μεροδουλι-μεροφαι της ξενιτιας εισαι,
π.ε. δεν εισαι, απο γκομενες δεν.. και μενεις σε ενα κοινοβιο οικημα.
Παρολααυτα λανσαρεσαι ως κατι ουαου.  Κουλαρε λιγο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
κακομοιρακη29 χαχαχαχα

Που ξερεις για τα ρουχα μου και το κινητο μου βρε φαντασιοπληκτε.
Κατεβα απο το συννεφακι

Η τουαλετα δεν ειναι ενδειξη πλουτου ,αλλα η τουαλετα 1 τμ ειναι ενδειξη κακομοιριας.
Εσυ τετοια εχεις, χεζεις ορθιος μηπως??? Εγω παντως δεν χωραω εκει μεσα.
Η δικια μου που την ειδες, χεζω με τα ποδια τεντωμενα κ βαζω κ το ταμπλετ απεναντι να διαβαζω δημητρακη αμα λαχει ναουμ

Τα λεφτα που εβαλες τα χιλια ευρω ,μισο μηνα μετα που σε προκαλεσα, γιατι πιο πριν δεν ειχες μια, ειναι σε καθε περιπτωση 5 φορες λιγοτερα απο αυτα που σου πεταξα στα μουτρα.
Τι θα γινει, καθε μερα τις ιδιες φωτογραφιες πρεπει να σου βαζω? Επειδη δεν καταλαβαινεις τα αυτονοητα?

Φωτογραφια απο το μπανιο θα βαλεις η ντρεπεσαι?? Χαχαχαχ . Ολοκληρη ομως οχι μια γωνιτσα.
Ξερω οτι ντρεπεσαι οποτε αστο. Χαχαχχαχα

Αν σου βαλω αποδειξη οτι βγαζω περισσοτερα απο 1.500€ θα κανεις βιντεακι με αυτογιαουρτωμα και να λες "αυτο για τον urlauber"?
Ή θα χασω παλι τον χρονο μου μαζι σου? Χαχαχαχ

Ακου κεντρικη αποχετευση ....χαχαχαχα
Αυτά του προηγούμενου μήνα τα ξέχασες  :2funny:την προηγούμενη εβδομαδα πήρα 300 χτες πήρα 1.500 και προς το τέλος του μήνα θα πάρω άλλα 500  :2funny: Εσύ τα περισσότερα από 1.500 που παίρνεις είναι 1.800 με της υπερωρίες  :2funny:
  Εσύ που έχεις κοινόχρηστη τουαλέτα τι μιλάς  :2funny:εδώ στην Ρωσσία όλες οι τουαλέτες στα διαμερίσματα είναι στάνταρ.Την είδες και υσήχασες  :2funny:
  Εγώ έχω δικά μου διαμερίσματα ενώ εσύ νοικιάζεις ένα δωμάτιο  :2funny:
  Ελεγς ότι δεν έχω γκόμενες και έβαλα φώτο το γατάκι μου  :2funny:που του ριχνω 25 χρόνια.Εσύ τι γκόμενες έχεις? :jerking: :2funny:
  Άντε βάλε μας καμιά φωτογραφία σαν αυτή που έβαλες να δούμε που είσαι 1.50-155 ύψος  :2funny:
 
Εσυ ρε τυπακο σε ποιο συννεφακι ζεις; στο μεροδουλι-μεροφαι της ξενιτιας εισαι,
π.ε. δεν εισαι, απο γκομενες δεν.. και μενεις σε ενα κοινοβιο οικημα.
Παρολααυτα λανσαρεσαι ως κατι ουαου.  Κουλαρε λιγο
Θυμάμαι με κάτι τέτοιους φουκαράδες που είχαν έρθει εδώ  :2funny:και έλεγα κάνουν παξημάδι τα σκατά τους και τα τρώνε,ο ένας έμαθα μετά πήγε Γερμανία γιά δουλειά  :2funny:
  Ο συγκεκριμένος είναι προνομιούχος,έχει τηλεόραση και βλέπει και Ελληνικά κανάλια  :2funny: :2funny:είναι πικρό το ψωμί στην ξενητιά  :2funny:αλλά είναι περίφανη η εργατιά  :2funny:
  Εντάξει πέρσι πήγε 4 φορές FKK και γάμησε  :2funny:γκόμενες λιγάκι δύσκολο  :2funny:αλλά τι να κάνουμε έχει την τηλεόραση με τα Ελληνικα κανάλια  :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.515
Πόντοι
1.706
Εσυ ρε τυπακο σε ποιο συννεφακι ζεις; στο μεροδουλι-μεροφαι της ξενιτιας εισαι,
π.ε. δεν εισαι, απο γκομενες δεν.. και μενεις σε ενα κοινοβιο οικημα.
Παρολααυτα λανσαρεσαι ως κατι ουαου.  Κουλαρε λιγο
Αργησες αλλα ξαναφανηκες

Απανταω σε προκλησεις μονο, τιποτα αλλο.

Που ξερεις πως μενω σε κοινοβιο? Α ναι ξερω ,το λεει ο δημητρακης ο αξιοπιστος
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.515
Πόντοι
1.706
Αυτά του προηγούμενου μήνα τα ξέχασες  :2funny:την προηγούμενη εβδομαδα πήρα 300 χτες πήρα 1.500 και προς το τέλος του μήνα θα πάρω άλλα 500  :2funny: Εσύ τα περισσότερα από 1.500 που παίρνεις είναι 1.800 με της υπερωρίες  :2funny:
  Εσύ που έχεις κοινόχρηστη τουαλέτα τι μιλάς  :2funny:εδώ στην Ρωσσία όλες οι τουαλέτες στα διαμερίσματα είναι στάνταρ.Την είδες και υσήχασες  :2funny:
  Εγώ έχω δικά μου διαμερίσματα ενώ εσύ νοικιάζεις ένα δωμάτιο  :2funny:
  Ελεγς ότι δεν έχω γκόμενες και έβαλα φώτο το γατάκι μου  :2funny:που του ριχνω 25 χρόνια.Εσύ τι γκόμενες έχεις? :jerking: :2funny:
  Άντε βάλε μας καμιά φωτογραφία σαν αυτή που έβαλες να δούμε που είσαι 1.50-155 ύψος  :2funny:
  Θυμάμαι με κάτι τέτοιους φουκαράδες που είχαν έρθει εδώ  :2funny:και έλεγα κάνουν παξημάδι τα σκατά τους και τα τρώνε,ο ένας έμαθα μετά πήγε Γερμανία γιά δουλειά  :2funny:
  Ο συγκεκριμένος είναι προνομιούχος,έχει τηλεόραση και βλέπει και Ελληνικά κανάλια  :2funny: :2funny:είναι πικρό το ψωμί στην ξενητιά  :2funny:αλλά είναι περίφανη η εργατιά  :2funny:
  Εντάξει πέρσι πήγε 4 φορές FKK και γάμησε  :2funny:γκόμενες λιγάκι δύσκολο  :2funny:αλλά τι να κάνουμε έχει την τηλεόραση με τα Ελληνικα κανάλια  :2funny: :2funny:
Ψευταρακη,
Αποφευγεις φωτογραφία του μπανιου  παλι?
Αν βαλω το ενοικιαστηριο συμβολαιο πως μενω μονος μου θα φτιαξεις το βιντεακι με το αυτογιαουρτωμα ή θα το βγαλεις πλαστό, κοκκινισμενος απο τα νευρα που ο εργατακος σε χτυπαει στα αυτια?

Στις γκομενες βαζεις μεσα και τον νταλικερη? Και την κορεανα?

Τον αυγουστο που θα συναντηθω με μελη απο το σαιτ θα σου πουν πως δεν ειμαι 1,60 σαν εσενα. Περιμενε λιγο.

Ως τοτε ξανακοιταζε τις φωτογραφιες που ποσταρα και ξαναβγαλτες πλαστες
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.977
Πόντοι
2.356
Εγώ πέρσι που πήγα για 3 μέρες έβγαλα μια Ουγγαρέζα απο τίντερ! Και στα μαγαζιά που πήγαινα είχε παιχνίδι ( morrison 5, plus Barcelona που μου είχε προτείνει ο φιντέλ,yellow)
Και στο ταξίδι μου Ασία πάλι Ουγγαρέζα μουνάρα έβγαλα!   :rockon:
Σιγα , δεν σε πιστευουμε οτι και να πεις.
ο αερογαμης δεν την εγκρινει σαν σεξοπροορισμο ... τεσπα  :grin:
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.049
Πόντοι
216
Τυπε να διαβάζεις καλά τα ελληνικά.

Γράφω ξεκάθαρα ότι ελληνικό φραπέ βρίσκεις μόνο σε ελληνικά στέκια.

Τα υπόλοιπα φτιάχνουν κάτι χάλια απομιμήσεις.
Ξέρουμε και άλλοι τι υπάρχει στο εξωτερικό ξέρεις.

Eχει τυχει να βρω σε μαγαζι οχι ελληνικο. Εκει που ειχε τα συνηθισμενα, ξαφνικα ειδα greek frape. Και ηταν οντως. Αργοτερα διαπιστωσα οτι ο μαγαζατορας ειχε μεινει στην Ελλαδα :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom