Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εμφανισιακά σα σαρανταπεντάρης και πάνω έτσι κι αλλιώς δε μετράς Ουγγαρία για γκόμενες κάτω των 35.

Μα σας λέω ότι κάτι μοϊκάνες, απάτσι , ζουλού και άλλοι ινδιάνοι που κυκλοφορούν στη χώρα μας,
δεν μετράνε ούτε στα 19 τους σε λευκές γυναίκες.


Γι'αυτό στρέφονται στις ... ποκαχόντας !!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εισαι αδικος εδω. Ο ΚΜΑΝ μπορει να μη γαμαει, αλλα γαμαει ο σκυλος του.
Προς το παρόν ο Βλάκμαν έχει τον μεγαλύτερο σκύλο  :2funny:εμένα το σκυλάκι που σας έβαλα στη φωτογραφία δε συγκρίνετε με το Λαμπραντόρ του Βλάκμαν  :2funny:.
  Χτες μου ζητάγαν να βάλω φωτογραφία την τουαλέτα σημερα θα βάλουμε τους σκύλους μας  :2funny:
:2funny:
Σε δεύτερη φάση πιστεύω οτι πρέπει να επεκταθούμε στους μπιντέδες.

Προσωπικά αρνούμαι να εργαστώ σε χώρες που δεν χρησιμοποιούν παντού μπιντέδες ακόμα και έναντι τριπλάσιου μισθού.

Είναι συνήθεια που μου έμεινε από το Στρατό. Οπως και στους περισσότερους εδώ μέσα άλλωστε. :grin: :grin:
Όχι σήμερα θα βάλουμε τους σκύλους μας  :2funny:εγώ δυατηχώς έχω το μικρότερο σκύλο που δεν γαμάει καλά  :2funny:Ο Τάσος έχει αυτό το σκυλάκι,είναι πιό μεγάλος από το δικό μου σκυλάκι και γαμάει καλύτερα  :2funny:Προς το παρόν το Λαμπραντόρ του Βλάκμαν γαμάει καλύτερα από όλα τα σκυλιά που έχουμε βάλει  :2funny:
  Εσύ τι σκύλο έχεις?γαμάει καλά ο δικός σου σκύλος? :2funny:
  Το είδες αυτό που έγραψε ο Βλάκμαν? :2funny: :2funny: :2funny:
  Αν έρθω Ελλάδα και πάμε Φυλής θα έρθουμε όλοι με τα σκυλιά μας  :2funny:θα βάλουμε τα σκυλιά να γαμάνε και εμείς θα βλέπουμε  :2funny:

Οχι δεν παιζει κανεναν ρολο. Ο καθενας οτι μπορει.
Μηπως δεν εχεις καταλαβει πως οτι γινετε ειναι επειδη τοοοοοσα χρονια ο δημητρακης προσβαλει κοσμο πιστευοντας πως ειναι κατι το ιδιαιτερο (τρομαρα του) κι επειδη μας επριξε τα αρχιδια ,τωρα που ζηταμε αποδειξεις μας δειχνει τα ρημαδια του κ τα πενταρια του.
Γιατι δεν ξεκατινιαζω κανεναν αλλον?

Γιατι σεβομαι...

Παραξενο που εσυ ενω τον εκραζες χειροτερα τωρα τον υπερασπιζεσαι...
Φανταζομαι γιατι, αλλα το κραταω για τον εαυτο μου...
Γιατί είσαι κακομοίρης γ'αυτό  :2funny:έπρεπε να ήσουν εδώ  :2funny:θα ρχόμουν να σε δω να γελάσω  :2funny:με την κακομοιριά σου,τα άθλια ρούχα σου  :2funny:το κινητό γιά μουσείο  :2funny: όταν ερχόνταν φουκαράδες σαν εσένα γιά να δουλέψουν πήγαινα να ρίξω γέλιο  :2funny:.Κάτι τέτοιο σαν εσένα άφραγκοι  :2funny:.
  Εγώ έχω Ρωσσική νοοτροπία και εδώ με τους κακομοίρηδες γελάνε στην Ελλάδα τον κακομοίρη τον συμπονανε.Γ'αυτό και η Ρωσσία είναι κόλαση γιά τον φτωχό  :headbang:.όχι βέβαια ότι η Γερμανία είναι παράδεισος αλλά η Ρωσσία είναι ότι χειρότερο  :2funny:.
  Μου θυμίζεις τον φύλακα στο πάρκινγκ,κάπως έτσι είσαι κ'εσύ :2funny:.Εγω όμως ειμαι αυτος που εχω το μεγαλο τζιπ στο παρκινγκ  :2funny:
  Εγώ σου έβαλα 2 από τα διαμερίσματα μου με απόδειξεις πόσο κάνουν και πόσα παίρνω χωρίς να κάνω τίποτα :2funny:Χτες σου έβαλα λεφτά που πήρα,θες την άλλη βδομάδα που θα πάρω κ'άλλα να στα βάλω κ'αυτά? :2funny: σας απέδειξα ότι 500άρικα η τράπεζα δίνει,όταν λέγατε ότι την άλλη φορά τα πεντακοσάρικα τα είχα βγάλει από το σεντούκι μου  :jerking: και εσύ  χτες ζήταγες να σου βάλω την τουαλέτα μου  :jerking: :2funny:η τουαλέτα γιά σένα είναι ένδειξη πλούτου  :2funny: :2funny: :2funny:
  Άντε βάλε μας αποδείξες όπως έβαλα εγώ?που είναι η περιουσία σου  :jerking: :2funny:τίποτα δεν έχεις,μόνο λόγια λες :2funny:.Ενας φτωχομπινές είσαι :2funny:
  Κάτι βιντεάκια στα Ελληνικά και στα Ρωσσικά λένε ότι ο μισθός σας στη Γερμανία είναι 1.150-1.200 ευρώ και 1.500 είναι ένας  καλός μισθός.Όλοι αυτοί λένε ψέματα? :2funny:
 
 

Συνημμένα

  • skylaki.jpg
    skylaki.jpg
    313,2 KB · Εμφανίσεις: 71
  • Skylaki tasou.jpg
    Skylaki tasou.jpg
    53,7 KB · Εμφανίσεις: 20
  • Skylaki tasou2.jpg
    Skylaki tasou2.jpg
    65,6 KB · Εμφανίσεις: 19
  • skylos vlakman.jpg
    skylos vlakman.jpg
    198,1 KB · Εμφανίσεις: 37

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.421
Like
23.067
Πόντοι
5.506
Είναι ότι δεν είμαι κοντός τύπε και είμαι λευκός, οπότε από μακριά δεν με βλέπουν για ερυθρόδερμο,
όπως τους περισσότερους ελληνάρες.

Οι περισσότεροι ελληνάρες είστε κάπως έτσι
native-american-man-picture-id91531074


και γιαυτό γουστάρετε και κάτι τέτοιες ...
https://[URL unfurl="true"]www.mediastorehouse.com/p/632/native-american-woman-12065981.jpg[/img[/URL]]
[/quote]



Παιδια, ΠΑΙΔΙΑ, ο Αδωgnις!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μα σας λέω ότι κάτι μοϊκάνες, απάτσι , ζουλού και άλλοι ινδιάνοι που κυκλοφορούν στη χώρα μας,
δεν μετράνε ούτε στα 19 τους σε λευκές γυναίκες.


Γι'αυτό στρέφονται στις ... ποκαχόντας !!!!

Το κάνουν γιατί απελπίζονται με τη δυσκολία των γυναικών και ρίχνουν τα στάνταρτς.Σου λέει ο άλλος δε με παίρνει να γαμήσει 180 μοντελοειδή εικοσάχρονη,βυζαρού,λεπτή ξανθιά οπότε ας κάνω εκπτώσεις.Ας μην είναι ψηλή,ας μην είναι λεπτή,ας μην είναι πολύ όμορφη,ας μην έχει βυζάρες,στην τελική ας μην είναι καν λευκή.
Ετσι γαμάνε και αυτοί.Δεν έχει να κάνει με εμφάνιση αντρών αλλά με SMV(sexual market value) που περιλαμβάνει τα πάντα περιουσία,εμφάνιση,εισόδημα,χαρακτήρας,προοπτικές.Αμα το SMV του άλλου είναι χαμηλό πρέπει να ρίξει τα στάνταρτς του για να γαμήσει αλλιώς γίνεται Mgtow.
Αν βάλεις υψηλά στάνταρτς και προυποθέσεις πρέπει και να τα σκας αντιστοίχως.Είναι όπως με όλα τα πράγματα,το καλό κοστίζει.
Ειδικά οι γκόμενες δεν κάνουν εκπτώσεις,αυτό είναι αστικός μύθος.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά η Ουγγαρία δε λέει καθόλου σα σεξοπροορισμός.Βρείτε ένα πλεονέκτημα της Ουγγαρίας σε σχέση με Τσεχία,Ουκρανία,Ρωσία.Δεν υπάρχει κανένα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ναι,αυτή είναι μια Πολωνέζα.Τώρα της πήρα σκύλο που διάλεξε για σκυλογαμήσια.
Δε χρειάζεται καν να κουράζεσαι σε αυτή την περίπτωση κάνει όλη τη δουλειά ο σκύλος.
Είναι ενα Λαμπραντορ.Φαινεται να έχει καλη πουτσα.
Θα έχει φαση. Γενικα αυτό μου αρέσει στις Πολωνεζες. Δεν έχουν όρια στο σεξ
Το είδες αυτό που έγραψε ο Βλάκμαν? :2funny:
Προς το παρόν το Λαμπραντόρ του Βλάκμαν γαμάει καλύτερα από όλα τα σκυλιά που έχουμε βάλει 
Εσύ τι σκύλο έχεις? γαμάει καλά ο δικός σου σκύλος?  Αν έρθω Ελλάδα και πάμε Φυλής θα έρθουμε
όλοι με τα σκυλιά μας θα βάλουμε τα σκυλιά να γαμάνε και εμείς θα βλέπουμε  :2funny:
:grin:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Γενικά η Ουγγαρία δε λέει καθόλου σα σεξοπροορισμός.Βρείτε ένα πλεονέκτημα της Ουγγαρίας σε σχέση με Τσεχία,Ουκρανία,Ρωσία.Δεν υπάρχει κανένα.
Εγώ πέρσι που πήγα για 3 μέρες έβγαλα μια Ουγγαρέζα απο τίντερ! Και στα μαγαζιά που πήγαινα είχε παιχνίδι ( morrison 5, plus Barcelona που μου είχε προτείνει ο φιντέλ,yellow)
Και στο ταξίδι μου Ασία πάλι Ουγγαρέζα μουνάρα έβγαλα!   :rockon:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.421
Like
23.067
Πόντοι
5.506
Εγώ πέρσι που πήγα για 3 μέρες έβγαλα μια Ουγγαρέζα απο τίντερ! Και στα μαγαζιά που πήγαινα είχε παιχνίδι ( morrison 5, plus Barcelona που μου είχε προτείνει ο φιντέλ,yellow)
Και στο ταξίδι μου Ασία πάλι Ουγγαρέζα μουνάρα έβγαλα!   :rockon:


Φαντάσου να είχες και την εμορφάδα του Λάκη, θραύση θα έκανες, θα κρεμόταν τα μουνιά πάνω σου σα τσαμπιά.  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.515
Πόντοι
1.706
Μπορακάϋ ακούγεται ως ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ εξωτικό νησί. ΟΧΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. Το καλύτερο ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ.
Όπως και το Μπαλί .

Γιατί είναι ασία.


Δεν συγκρίνεις με μπόρα μπόρα , ταϊτή , φίτζι ....

ούτε βερμούδα .
Οχι δεν συγκρινω,

Συγκρινω ομως με βολβογκραντ
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Τύποι μου είστε απόλαυση.

Ένα βράδυ σε μια cult μπάρα, με φθηνό αλκοόλ να ρέει αβέρτα θα ήταν εμπειρία ζωής.

Φαντάζομαι στην ίδια μπάρα Πορνομητσο, Kman2, Τραμουντανα, Τάσος3, Φυλοβιος, Τροβαδούρο, Μπαρόκ και λοιπές μορφές του   παρόντος thread και ξεροχυνω   :rockon:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.515
Πόντοι
1.706
Προς το παρόν ο Βλάκμαν έχει τον μεγαλύτερο σκύλο  :2funny:εμένα το σκυλάκι που σας έβαλα στη φωτογραφία δε συγκρίνετε με το Λαμπραντόρ του Βλάκμαν  :2funny:.
  Χτες μου ζητάγαν να βάλω φωτογραφία την τουαλέτα σημερα θα βάλουμε τους σκύλους μας  :2funny:Όχι σήμερα θα βάλουμε τους σκύλους μας  :2funny:εγώ δυατηχώς έχω το μικρότερο σκύλο που δεν γαμάει καλά  :2funny:Ο Τάσος έχει αυτό το σκυλάκι,είναι πιό μεγάλος από το δικό μου σκυλάκι και γαμάει καλύτερα  :2funny:Προς το παρόν το Λαμπραντόρ του Βλάκμαν γαμάει καλύτερα από όλα τα σκυλιά που έχουμε βάλει  :2funny:
  Εσύ τι σκύλο έχεις?γαμάει καλά ο δικός σου σκύλος? :2funny:
  Το είδες αυτό που έγραψε ο Βλάκμαν? :2funny: :2funny: :2funny:
  Αν έρθω Ελλάδα και πάμε Φυλής θα έρθουμε όλοι με τα σκυλιά μας  :2funny:θα βάλουμε τα σκυλιά να γαμάνε και εμείς θα βλέπουμε  :2funny:
Γιατί είσαι κακομοίρης γ'αυτό  :2funny:έπρεπε να ήσουν εδώ  :2funny:θα ρχόμουν να σε δω να γελάσω  :2funny:με την κακομοιριά σου,τα άθλια ρούχα σου  :2funny:το κινητό γιά μουσείο  :2funny: όταν ερχόνταν φουκαράδες σαν εσένα γιά να δουλέψουν πήγαινα να ρίξω γέλιο  :2funny:.Κάτι τέτοιο σαν εσένα άφραγκοι  :2funny:.
  Εγώ έχω Ρωσσική νοοτροπία και εδώ με τους κακομοίρηδες γελάνε στην Ελλάδα τον κακομοίρη τον συμπονανε.Γ'αυτό και η Ρωσσία είναι κόλαση γιά τον φτωχό  :headbang:.όχι βέβαια ότι η Γερμανία είναι παράδεισος αλλά η Ρωσσία είναι ότι χειρότερο  :2funny:.
  Μου θυμίζεις τον φύλακα στο πάρκινγκ,κάπως έτσι είσαι κ'εσύ :2funny:.Εγω όμως ειμαι αυτος που εχω το μεγαλο τζιπ στο παρκινγκ  :2funny:
  Εγώ σου έβαλα 2 από τα διαμερίσματα μου με απόδειξεις πόσο κάνουν και πόσα παίρνω χωρίς να κάνω τίποτα :2funny:Χτες σου έβαλα λεφτά που πήρα,θες την άλλη βδομάδα που θα πάρω κ'άλλα να στα βάλω κ'αυτά? :2funny: σας απέδειξα ότι 500άρικα η τράπεζα δίνει,όταν λέγατε ότι την άλλη φορά τα πεντακοσάρικα τα είχα βγάλει από το σεντούκι μου  :jerking: και εσύ  χτες ζήταγες να σου βάλω την τουαλέτα μου  :jerking: :2funny:η τουαλέτα γιά σένα είναι ένδειξη πλούτου  :2funny: :2funny: :2funny:
  Άντε βάλε μας αποδείξες όπως έβαλα εγώ?που είναι η περιουσία σου  :jerking: :2funny:τίποτα δεν έχεις,μόνο λόγια λες :2funny:.Ενας φτωχομπινές είσαι :2funny:
  Κάτι βιντεάκια στα Ελληνικά και στα Ρωσσικά λένε ότι ο μισθός σας στη Γερμανία είναι 1.150-1.200 ευρώ και 1.500 είναι ένας  καλός μισθός.Όλοι αυτοί λένε ψέματα? :2funny:
 
κακομοιρακη29 χαχαχαχα

Που ξερεις για τα ρουχα μου και το κινητο μου βρε φαντασιοπληκτε.
Κατεβα απο το συννεφακι

Η τουαλετα δεν ειναι ενδειξη πλουτου ,αλλα η τουαλετα 1 τμ ειναι ενδειξη κακομοιριας.
Εσυ τετοια εχεις, χεζεις ορθιος μηπως??? Εγω παντως δεν χωραω εκει μεσα.
Η δικια μου που την ειδες, χεζω με τα ποδια τεντωμενα κ βαζω κ το ταμπλετ απεναντι να διαβαζω δημητρακη αμα λαχει ναουμ

Τα λεφτα που εβαλες τα χιλια ευρω ,μισο μηνα μετα που σε προκαλεσα, γιατι πιο πριν δεν ειχες μια, ειναι σε καθε περιπτωση 5 φορες λιγοτερα απο αυτα που σου πεταξα στα μουτρα.
Τι θα γινει, καθε μερα τις ιδιες φωτογραφιες πρεπει να σου βαζω? Επειδη δεν καταλαβαινεις τα αυτονοητα?

Φωτογραφια απο το μπανιο θα βαλεις η ντρεπεσαι?? Χαχαχαχ . Ολοκληρη ομως οχι μια γωνιτσα.
Ξερω οτι ντρεπεσαι οποτε αστο. Χαχαχχαχα

Αν σου βαλω αποδειξη οτι βγαζω περισσοτερα απο 1.500€ θα κανεις βιντεακι με αυτογιαουρτωμα και να λες "αυτο για τον urlauber"?
Ή θα χασω παλι τον χρονο μου μαζι σου? Χαχαχαχ

Ακου κεντρικη αποχετευση ....χαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom