Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Έτσι βάζε φώτο να βλέπουμε τα χάλια σου  :2funny:πολύ χωριάτης είσαι  :2funny:από τίποτα Γιαννιτσά σε κώβω  :2funny:πρέπει να χάσεις και καμιά τριανταριά κιλά  :2funny:.Βλέποντας εσένα δε νιώθω χοντρός  :2funny:.Λέω υπάρχουν και χειρότερα  :2funny:.
  Τα λεφτά που έβαλα είναι 3.000 και όχι 3.600 εγώ αυτά τα λεφτά τη πήρα τον προηγούμενο μήνα.Αυτό το μήνα έχω πάρει 300 την προηγούμενη βδομάδα που μου έστειλε η κόρη μου και χτες 1.500 που έβαλα τα 2 πεντακοσάρικα που πήρα από την τράπεζα και περιμένω άλλα 500 στο τέλος του μήνα,αυτό το μήνα όπως συνήθως 2.300.Εγώ τα λεφτά τα έχω στην τράπεζα όχι όπως εσείς οι χωριάτες που τα φυλάτε στο σπίτι,σπίτι άντε να έχω 2.000-3.000.
  Εσείς οι χωριάτες είσαστε ηλίθιοι γ'αυτό και είσαστε μιά ζωή στην πείνα  :2funny: γκόμενες δεν έχεις αν είχες θα μας της έβαζες.Για Γερμανίδες λιγάκι δύσκολο δε νομίζω να πηγαίνουν με μετανάστες  :2funny:.
    Έχεις το στυλ του μπατήρη πάντος,φένεσαι από μακριά ότι είσαι άφραγκος  :2funny:.
  Το μπάνιο μου το είδες και σε φώτο και σε βίντεο :2funny:και την τουαλέτα μου την είδες  :jerking: :2funny:.Το θλυβερό μαζί σου είναι ότι γιά σένα ένδειξη πλούτου είναι η τουαλέτα,το μπάνιο και η τηλεόραση με τα Ελληνικά κανάλια  :jerking: :2funny: αντί να είναι σπίτια,αμάξια,θαλαμηγοί  :2funny:.Αυτά γιά σένα είναι κάτι το εξωπραγματικό  :2funny:
    Δε ξέρω αν τα λεφτά που έβαλε είχαν φωτοσόπ.Μπορεί και να ήταν οι οικονομίες που μάζευε 2-3 χρόνια,δουλεύοντας στη Γερμανία.
    Το τηλέφωνο από το μέγεθος φένεται γιά ένα μοντέλο των 200-250 ευρώ.Της κυλότες τώρα δεν ξέρω τι της κάνει? :2funny:ή της φοράει? :2funny:ή της μυρίζει όταν τραβάει μαλακία :2funny: :2funny: :2funny:
    Φυσικά και δεν είχαν φράγκο και γ'αυτό έφυγαν  :2funny:είναι δυνατόν κάποιος που έχει έστω και λίγα λεφτά να πάει Γερμανία γκαστερμπά'ι'τερ? :headbang:
    Το μέλλον του θα είναι σαν όλων στη Γερμανία,δε ξέρω γιατί αλλά σε 2 χρόνια όπως είπες γερνάνε γιά 10 χρόνια.Κάπως έτσι έγινε και με τον Βλάκμαν  :2funny:
    Γιατί να πάει στη Γερμανία να δουλέψει σεκιουριτάς? :2funny:γιά να παίρνει με της υπερωρίες 1.800 ευρώ και να δίνει 500 γιά το ενοίκιο συν ότι όλα είναι ακριβότερα από Ελλάδα  :headbang:και ότι έκει δεν έχει καμία διασκέδαση :vomit:,όταν στην Ελλάδα θα μπορούσε να δουλέψει σεκιουριτάς και να παίρνει με υπερωρίες 800 ευρώ και να είναι και σπίτι του,με τους φίλους του,τον ήλιο και τη θάλασσα.Δεν ακούγεται πολύ  :jerking: :headbang:.
  Η απάντηση είναι ότι στην Ελλάδα δεν έχει τίποτα και μένει στο νοίκι! :headbang:οπότε με 800 ευρώ δεν ζεις και γ'αυτό πήγε Γερμανία και βασανίζεται και μισεί εμένα που έχω τα πάντα χωρίς να δουλεύω  :2funny:και δεν είμαι στο νοίκι  :2funny:και ζω και στην Ρωσσία και όχι στο κάτεργο τη Γερμανία  :2funny:
ξεχασες να πεις πως η φωτογραφια ειναι μονταζ.

Χαχαχχαχ ψευταρακη

Εχεις γινει κοκκινος γιατι οτι λες σε ξεκατινιαζω

Φουκαρακηηηη
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
και ζω και στην Ρωσσία και όχι στο κάτεργο τη Γερμανία
Μόνο αυτό φτάνει!
Κάποιος  μερικές σελίδες πιο πρίν είχε γράψει πως μένει στο wedding στο Βερολίνο...
Για όσους ξέρουν από τη πόλη η συγκεκριμένη περιοχή είναι τουρκική συνοικία!
Ένας γερμανός όταν πηγαίναμε σε ένα εσωτερικό γηπεδάκι μου είχε πει πως εδώ είμαστε ...εκτός έδρας αν συμβεί κάτι στο δρόμο! Και όλοι οι δρόμοι είχαν  αγριεμένους μουσουλμάνους που ψάχνονται για καβγά!
Αυτά το 2004! Τώρα που η Γερμανία έχει δεχτεί ορδές Σύριων και όχι μόνο ... δεν μπορώ να φανταστώ τι θα γίνεται!
Και οι μουσουλμάνοι κάνουν χοντρό μπούλινγκ σε όλους τους γείτονες με μουσικές , ψαλμωδίες , μυρωδιές και τσαμπουκά!
Κόλαση επί της γης να μένεις στις τούρκικες γειτονιές του Βερολίνου!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μόνο ο Μπαράκ μπορεί να βάλει τάξη....
index.php
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
 

Συνημμένα

  • prionis1.jpg
    prionis1.jpg
    211,1 KB · Εμφανίσεις: 71
  • prionis2.jpg
    prionis2.jpg
    250,5 KB · Εμφανίσεις: 25

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Θα πέσει πολύ πλάκα έστειλα στην παρέα με τα σκάφη τη φωτογραφία σου και του είπα ότι ο Πριόνης έγινε σεκιουριτάς  :2funny: :2funny: :2funny:
    Κ'έλεγα ποιόν μου θυμίζεις? :2funny:πάντος πιό έξυπνος από τον πριόνι δεν είσαι,και αυτός άφραγκος και αποτυχημένος :2funny:τουλάχιστον όμως αυτός με την Πάνια έγινε λιγάκι διάσημος :2funny:
  Πολύ άξεστος είσαι πάντος  :2funny:βλαχαδερός  :2funny:Αν είναι να πω να σε πάρουμε σε κάνα σκάφος  :2funny:.Του πριόνι ήθελα να του βάλω λουράκι και να τον πάω βόλτα του δίναμε 50 Ευρώ το σκεφτόταν αλλά τελικά δεν κάθησε :2funny:εσύ θα κάτσεις? :2funny:έλα θα βγάλεις και λεφτά  :2funny:
  Πάντος είσαι και πολύ αποτυχημένος γιά να θαυμάζεις τον Βλάκμαν  :2funny:και να του λες να σε πάρει μαζί του  :jerking::2funny:
  Πάλι με έπιασε νευρικό γέλιο  :2funny:και σήμερα δρόσισε έχει 17 βαθμους και θα φτάσει μέχρι 19 με ήλιο και ένα ολόδροσο αεράκι και θα πάω σαλονάκι να  :knockinb: αν και δε το βλέπω να πηδάω από τα γέλια  :2funny:
  Άντε βάλε μας κ'άλλες φωτογραφίες σου να σε θαυμάσουμε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • prionis1.jpg
    prionis1.jpg
    211,1 KB · Εμφανίσεις: 28
  • prionis2.jpg
    prionis2.jpg
    250,5 KB · Εμφανίσεις: 23
  • prionis3.jpg
    prionis3.jpg
    328 KB · Εμφανίσεις: 61
  • prionis4.jpg
    prionis4.jpg
    307,7 KB · Εμφανίσεις: 28
  • prionis5.jpg
    prionis5.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 43
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Θα πέσει πολύ πλάκα έστειλα στην παρέα με τα σκάφη
:2funny: :2funny: :2funny:
Σε αυτούς που σε είχαν για να γελάνε,σαν τη μαϊμού στα πανηγύρια,που σε έφτυναν και εσύ νόμιζες πως έβρεχε. :grin:
https://[URL unfurl="true"]www.lifo.gr/uploads/image/1525901/arkoudiaris-maimoutzis.jpg[/img[/URL]]

Και που'σαι κουραδοπνίχτη,τα 6ποντα είναι ξενέρωμα,και για τακούνια σε γυναίκα αλλά και για τσουτσού σε "άντρα" :S :S :S
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Το πεπονι μην ξεχασεις να παρεις μαζι σου.

Η ρωσια μια χαρα ειναι. Ο δημητρακης ειναι το προβλημα
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Το χετε γαμήσει το θρεντ. Ναυάγια και τα δύο είστε.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Το χετε γαμήσει το θρεντ. Ναυάγια και τα δύο είστε.
Και καλα ο ενας ειναι γονος απο ευκαταστατη οικογενεια και τον παιρνει να ειναι ψωλιστας και να τρολαρει.. Οι αλλοι που ειναι μια ζωη στο μεροκαματο, χωρις σπιτι και διπλωμα αυτοκινητου που κουνιουνται..;  :sunglasses:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.876
Πόντοι
3.846
Και καλα ο ενας ειναι γονος απο ευκαταστατη οικογενεια και τον παιρνει να ειναι ψωλιστας και να τρολαρει.. Οι αλλοι που ειναι μια ζωη στο μεροκαματο, χωρις σπιτι και διπλωμα αυτοκινητου που κουνιουνται..;  :sunglasses:
Ποιος είναι ο γόνος που τρολαρει;
Κάτι είχες καταλάβει λάθος

Επίσης το θέμα είναι για Εργασία. Οπότε όποιος δεν δουλεύει και γράφει στο θέμα είναι εντελώς off topic. Κατανοητό;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ποιος είναι ο γόνος που τρολαρει;
Κάτι είχες καταλάβει λάθος

Επίσης το θέμα είναι για Εργασία. Οπότε όποιος δεν δουλεύει και γράφει στο θέμα είναι εντελώς off topic. Κατανοητό;

Δεν είναι δουλειά να τρως σκατά επί χρήμασι; :tickedoff:
Στα βαρέα και ανθυγιεινά ανήκει! :2on1:
Ο πιο σκληρά εργαζόμενος από όλους είναι ο κουραδοπνίχτης. :woldman:
 

Συνημμένα

  • dimitrakis-troei-skata.jpg
    dimitrakis-troei-skata.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 37

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Και καλα ο ενας ειναι γονος απο ευκαταστατη οικογενεια και τον παιρνει να ειναι ψωλιστας και να τρολαρει.. Οι αλλοι που ειναι μια ζωη στο μεροκαματο, χωρις σπιτι και διπλωμα αυτοκινητου που κουνιουνται..;  :sunglasses:
Δλδ οποιος ειναι γονος μπορει να τρολαρει μονο?
Οσοι δεν ειναι γονοι δεν εχουν το δικαιωμα?

Τι ηττοπαθης νοοτροπια....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Από εποχές Πάνου μπετατζή  με τις ουζμπέκες μουνάρες και τα Airbnb των  10Ε και Doktor έρωτα με το Όπελ Άστρα, έχω να γελάσω τόσο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο Πάνος που ήταν σαν γύφτος μαυριδερός  :2funny:ήταν χτίστης και έλεγε ότι θα γίνει προγραμματιστής  :2funny:και ήθελε να πάει στη Συρία γιά διακοπές  :2funny:.Αυτός εδώ είναι ακόμα πιό φουκαράς  :2funny:δεν έχει τίποτα  :2funny:δε βλέπεις που μένει? :2funny:Ο Σινοχάρας αν έρθει επίσκεψη δε χωράει να μπει στο δωματιό του  :2funny:ο Σαββίδης μου είπε το πιό ωραίο  :2funny:ότι αυτός τη στολή τη φοράει 24ώρες το 24ωρο  :2funny:είναι συνέχεια στη δουλειά  :2funny:.
    Αυτοί οι γκαστερμπά'ι'τερ είναι πολύ πιό φουκαράδες από τον Πάνο  :2funny:είδες το δωμάτιο που μένει? :2funny:είδες που λέει ότι είναι 15 τετραγωνικά  :2funny:ούτε 8 δεν είναι  :2funny:και αυτό παίζει να είναι υπερησιακό διαμέρισμα που μένουν 3-4 υπάλληλοι,ο καθένας σε ένα δωμάτιο,το να έχεις δική σου τουαλέτα θεωρείται χλιδή  :2funny:Θυμάσαι πως ήθελαν να βάλω φώτο την τουαλέτα μου? :jerking: : :2funny:εσύ έχεις δικιά σου τουαλέτα στη Ρόδο? :2funny:αν ναι είσαι προνομιούχος  :2funny:
      Γιά γκόμενες δεν γράφουν καθόλου  :2funny:γιατί δεν είχαν ποτέ και ούτε πρόκειται να έχουν  :2funny:
      Της είδες της κυλότες που μαζεύει? :2funny:μάλλον της μυρίζει όταν  :jerking: :2funny:ή ακόμα χειρότερα μπορεί και να της φοράει? :2funny:
  Θα έχει τρομερό γέλιο αν βάλει και άλλες φωτογραφίες του  :2funny:αλλά δεν νομίζω να τολμίσει ξανά  :2funny:
  Τον Ιωσήφ τον έχω τρελάνει στις πούτσες  :2funny:αυτός ο καινουργιος ο Θάνος πρέπει να είναι κλώνος του Ιωσήφ  :2funny:
 

Συνημμένα

  • Iosif.jpg
    Iosif.jpg
    79,3 KB · Εμφανίσεις: 37
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μητσε τα διάβασες που αυτός ο μπηνες ο Ασκητής πήγε να σε βγάλει ψυχοπαθή;
Τι σόι καριολα είναι πάλι αυτή;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Ο Πάνος που ήταν σαν γύφτος μαυριδερός  :2funny:ήταν χτίστης και έλεγε ότι θα γίνει προγραμματιστής  :2funny:και ήθελε να πάει στη Συρία γιά διακοπές  :2funny:.Αυτός εδώ είναι ακόμα πιό φουκαράς  :2funny:δεν έχει τίποτα  :2funny:δε βλέπεις που μένει? :2funny:Ο Σινοχάρας αν έρθει επίσκεψη δε χωράει να μπει στο δωματιό του  :2funny:ο Σαββίδης μου είπε το πιό ωραίο  :2funny:ότι αυτός τη στολή τη φοράει 24ώρες το 24ωρο  :2funny:είναι συνέχεια στη δουλειά  :2funny:.
    Αυτοί οι γκαστερμπά'ι'τερ είναι πολύ πιό φουκαράδες από τον Πάνο  :2funny:είδες το δωμάτιο που μένει? :2funny:είδες που λέει ότι είναι 15 τετραγωνικά  :2funny:ούτε 8 δεν είναι  :2funny:και αυτό παίζει να είναι υπερησιακό διαμέρισμα που μένουν 3-4 υπάλληλοι,ο καθένας σε ένα δωμάτιο,το να έχεις δική σου τουαλέτα θεωρείται χλιδή  :2funny:Θυμάσαι πως ήθελαν να βάλω φώτο την τουαλέτα μου? :jerking: : :2funny:εσύ έχεις δικιά σου τουαλέτα στη Ρόδο? :2funny:αν ναι είσαι προνομιούχος  :2funny:
      Γιά γκόμενες δεν γράφουν καθόλου  :2funny:γιατί δεν είχαν ποτέ και ούτε πρόκειται να έχουν  :2funny:
      Της είδες της κυλότες που μαζεύει? :2funny:μάλλον της μυρίζει όταν  :jerking: :2funny:ή ακόμα χειρότερα μπορεί και να της φοράει? :2funny:
  Θα έχει τρομερό γέλιο αν βάλει και άλλες φωτογραφίες του  :2funny:αλλά δεν νομίζω να τολμίσει ξανά  :2funny:
  Τον Ιωσήφ τον έχω τρελάνει στις πούτσες  :2funny:αυτός ο καινουργιος ο Θάνος πρέπει να είναι κλώνος του Ιωσήφ  :2funny:
I Δημητράκη την άλλη φορά γράψε πως στο κρεβάτι κοιμομαστε μια εγώ κ μια κάποιος άλλος, με βάρδιες χαχαχαχα

Ψυχακια
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Πάρε κ μια φώτο live από το ματς Ολυμπιακός-παναθηναϊκός να δεις ποιος δουλεύει όλο το 24ωρο χαχαχα


Ζηλιαρακη

Δεν κάνω τίποτα σπουδαίο τώρα, εννοείτε αυτό απλά γελάω πολύ όταν σε διαψεύδω, δηλαδή συνεχεια. Την κάρτα την έβαλα για να ψάχνεις στο ίντερνετ κ ρωτάς που είμαι. Χαχαχα

Χαχαχα το ρημάδι σου κομπλαρεις να το βάλεις φωτογραφία ολόκληρο χαχαχα
Ξέρουμε γιατί χαχαχα
Μιζερακη
 

Συνημμένα

  • IMG_20200621_220323.jpg
    IMG_20200621_220323.jpg
    3,3 MB · Εμφανίσεις: 20

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πάρε κ μια φώτο live από το ματς Ολυμπιακός-παναθηναϊκός να δεις ποιος δουλεύει όλο το 24ωρο χαχαχα


Ζηλιαρακη

Δεν κάνω τίποτα σπουδαίο τώρα, εννοείτε αυτό απλά γελάω πολύ όταν σε διαψεύδω, δηλαδή συνεχεια. Την κάρτα την έβαλα για να ψάχνεις στο ίντερνετ κ ρωτάς που είμαι. Χαχαχα

Χαχαχα το ρημάδι σου κομπλαρεις να το βάλεις φωτογραφία ολόκληρο χαχαχα
Ξέρουμε γιατί χαχαχα
Μιζερακη
Πω πω είσαι θεός  :2funny:βλέπεις το ματς Ολυμπιακός Παναθηνα'ι'κός στη Γερμανία!Τι λες βρε μεγάλε! :jerking: :2funny:Με ξέσκισες είσαι προνομιούχος  :2funny:έχεις ρεπό την κυριακή και μπορείς να βλέπεις και Ελληνικό ποδόσφαιρο  :2funny:
   Εδώ όλοι σε ζηλεύουν τώρα που το είδαν  :2funny:γιά μιά φορά ακόμα μας απέδειξες ότι είσαι προνομιούχος  :2funny:
   Της κυριακές έχεις ρεπό,έχεις που να μείνεις το κυριότερο έχεις και τηλεόραση που πιάνει Ελληνικά κανάλια  :2funny:και τώρα μπορείς να πας να δεις Ελληνικό ποδόσφαιρό!Πήγες πέρσι και 4 φορές FKK και γάμησες!Μεγάλε είσαι θεός  :2funny:Ποιός είσαι ο Λάτσης!? :2funny:
 
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Πω πω είσαι θεός  :2funny:βλέπεις το ματς Ολυμπιακός Παναθηνα'ι'κός στη Γερμανία!Τι λες βρε μεγάλε! :jerking: :2funny:Με ξέσκισες είσαι προνομιούχος  :2funny:έχεις ρεπό την κυριακή και μπορείς να βλέπεις και Ελληνικό ποδόσφαιρο  :2funny:
    Εδώ όλοι σε ζηλεύουν τώρα που το είδαν  :2funny:γιά μιά φορά ακόμα μας απέδειξες ότι είσαι προνομιούχος  :2funny:
    Της κυριακές έχεις ρεπό,έχεις που να μείνεις το κυριότερο έχεις και τηλεόραση που πιάνει Ελληνικά κανάλια  :2funny:και τώρα μπορείς να πας να δεις Ελληνικό ποδόσφαιρό!Πήγες πέρσι και 4 φορές FKK και γάμησες!Μεγάλε είσαι θεός  :2funny:Ποιός είσαι ο Λάτσης!? :2funny:
 
φωτογραφια μπανιου οεο? Χαχαχα

Τουλαχιστον χεζω καθιστος κ οχι ορθιος σαν εσενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom