Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Κοίτα τώρα σε έπεισε ο δημητράκης με την παπαριά που λέει συνέχεια οτι δεν έχω πάει ΗΠΑ.


ΗΠΑ βλέπεις και το αντίθετο ωραίες λευκές να κυκλοφορούν με Αράπηδες και υπολελειμμένους Λατίνους.Αυτά Γερμανία δεν τα βλέπεις ποτέ.

Εγώ γερμανία, έχω δει αράπηδες να έχουν ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΞΑΝΘΙΕΣ ΤΟΥΜΠΑΝΑ.
Προδιαγραφών κλώντια σίφφερ !
Επειδή όμως ο αράπης είχε ... sl amg ή r8 ... μάλλον δεν ήταν τυχαίος !

ΗΠΑ, έχει λιγότερα μεικτά ζευγάρια από ευρώπη !

ΗΠΑ όμως γενικά, χαλάνε τρελά λεφτά . Οπότε πολλοί μπορεί να βγάζουν μύρια και να είναι στην ψάθα.

Ο δημητράκης δεν νομίζω ότι τα χωνει χοντρά.

Και τρώει γκόμενες 20 χρόνια νεότερες.

ΕΔΩ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΑΝΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ !!!!!!

ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ .... ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΜΕ ΖΩΝΤΟΧΗΡΕΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑ ΠΑΙΔΙΑ !!!!!!!!


απόπατος
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ γερμανία, έχω δει αράπηδες να έχουν ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΞΑΝΘΙΕΣ ΤΟΥΜΠΑΝΑ.
Προδιαγραφών κλώντια σίφφερ !
Επειδή όμως ο αράπης είχε ... sl amg ή r8 ... μάλλον δεν ήταν τυχαίος !

ΗΠΑ, έχει λιγότερα μεικτά ζευγάρια από ευρώπη !

ΗΠΑ όμως γενικά, χαλάνε τρελά λεφτά . Οπότε πολλοί μπορεί να βγάζουν μύρια και να είναι στην ψάθα.

Ο δημητράκης δεν νομίζω ότι τα χωνει χοντρά.

Και τρώει γκόμενες 20 χρόνια νεότερες.

ΕΔΩ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΑΝΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ !!!!!!

ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ .... ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΜΕ ΖΩΝΤΟΧΗΡΕΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑ ΠΑΙΔΙΑ !!!!!!!!


απόπατος

Το αντίθετο.ΗΠΑ έχει πάρα πολλά interracial ζευγάρια σε σχέση με Ευρώπη.Βλέπεις Αράπηδες,Λατίνους και Ασιάτες με λευκές σε πολύ μεγάλη κλίμακα.
Γερμανία το αντίθετο.Οι Τούρκοι γαμάνε ελάχιστες Γερμανίδες σε σχέση με το ποσσοστό τους στον πληθυσμό.Οι Αράπηδες είναι τελείως ασήμαντοι άντε να πηδάνε καμιά χοντρή.
Γερμανία δεν μπορεί να παίξει κίνημα για τα δικαιώματα του Τούρκου,του Αράπη κτλ,θα τους πλακώσουνε στις γκλομπιές.
ΗΠΑ κάνουν συνεχώς κινήματα οι μειονότητες,κερδίζουν έδαφος.Γερμανία δεν παίζει affirmative action πουθενά,επιλέγουν βάσει αξίας.Εντάξει κάνουν κάποιες εξαιρέσεις για γκόμενες,έχει φεμινισμό και πάλι όχι τόσο προωθημένο όπως ΗΠΑ,Αγγλία,Σκανδιναυία.
Σε τέτοιο περιβάλλον άμα είσαι Ελληναράς Βαλκάνιος φυσικά τους έχεις όλους.Αμα ο άλλος δεν έχει ειδικά δικαιώματα έναντί σου,τι να κλάσει?Εντάξει κάνουν κάποιες παραχωρήσεις για Ρουμάνους,Βούλγαρους,Ούγγρους επειδή τους βοήθησαν στον πόλεμο και έχουν κάπως αίσθημα ενοχής.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.447
Like
7.975
Πόντοι
2.356
ΗΠΑ βλέπεις και το αντίθετο ωραίες λευκές να κυκλοφορούν με Αράπηδες και υπολελειμμένους Λατίνους.Αυτά Γερμανία δεν τα βλέπεις ποτέ.
Ο Αράπης με το affirmative action στις ΗΠΑ γίνεται άρχοντας,έχει σπίτι,αμάξι,εισοδήματα προοπτικές ενώ Ευρώπη θα ήταν απλά ένας λίγδας,βλάκας,θα τον είχαν όλες χεσμένο.
Μπαρουφες ως συνηθως  :grin: το αναποδο ειναι.
πχ Λονδινο θα δεις αρκετους μαυρους με λευκες μουναρες ενω Νεα Υορκη πολυ σπανια ...
γενικα και σε μεσο ορο ο μαυρος στην Ευρωπη ειναι ενα επιπεδο πανω σπο τον μαυρο στις ΗΠΑ
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Κοίτα τώρα σε έπεισε ο δημητράκης με την παπαριά που λέει συνέχεια οτι δεν έχω πάει ΗΠΑ.
Αυτό είναι το πλεονέκτημα των χαζών.Οτι πείθουν αρκετούς γιατί μαντεύουν κάπως το μέσο επίπεδο.
Αλλά εντάξει αν το λάβεις υπόψιν,μπορείς να κάνεις ακόμα μεγαλύτερη ζημιά.
ΗΠΑ βλέπεις και το αντίθετο ωραίες λευκές να κυκλοφορούν με Αράπηδες και υπολελειμμένους Λατίνους.Αυτά Γερμανία δεν τα βλέπεις ποτέ.
Ο Αράπης με το affirmative action στις ΗΠΑ γίνεται άρχοντας,έχει σπίτι,αμάξι,εισοδήματα προοπτικές ενώ Ευρώπη θα ήταν απλά ένας λίγδας,βλάκας,θα τον είχαν όλες χεσμένο.
Ο Ελληνας τα βλέπει αυτά ΗΠΑ,πόσο μετράει ο Λάτιν,ο Αράπης ο συμπατριώτης κτλ σε σχέση με Δυτική Ευρώπη και βγάζει τα ανάλογα συμπεράσματα.Σου λέει εδώ δεν υπάρχει ρατσισμός,μπορώ και εγώ να ανέβω κτλ.
Αν αντί να κοιτάς τα social και τις ισορροπίες μπουκάρεις σαν αφηνιασμένος Βαλκάνιος,θα σας γαμήσω όλους εδώ πέρα,μπορείς να έχεις αποτέλεσμα και στην Ευρώπη.Δεν περιμένεις να γίνει προσπάθεια εκρατσισμού,ισότητας κτλ αφού εσύ είσαι χειρότερος.
Αμα κάθεσαι και κλαίγεσαι,πώς μου φέρθηκαν έτσι στη δουλειά,πώς μου φέρθηκαν στο φούρνο,τι ρατσιστές είναι αυτοί,μετά φυσικά σκουπιδιάζεσαι.

Μετά την κατάκτηση της Γερμανίας ήρθε η ώρα για την κατάκτηση των ΗΠΑ. :2funny: :2funny: :2funny:

Οι αμερικανοί ψωλίστ ήδη τρέμουν !!  :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • west-won-39-cover-ct.jpg
    west-won-39-cover-ct.jpg
    72,6 KB · Εμφανίσεις: 29

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και Αγγλία κάνουν διακρίσεις,π.χ. βλέπεις στο αεροδρόμιο ένα σωρό πάκια και Ινδούς να δουλεύουν.Γερμανία σιγά μη διορίσουν Αράπηδες και πάκια.Σε όλες τις βυσματικές θέσεις Γερμανούς βάζουν.
Γενικά ηπειρωτική Ευρώπη δεν έχουν καμιά δύναμη οι μειονότητες.Αγγλοσαξωνικό κόσμο,ΗΠΑ τους δίνουν παραπάνω δικαιώματα για να έχουν δικαίωμα στο όνειρο,να εμπνέονται κτλ.
Βασικά στο γερμανικό κόσμο δεν υπάρχουν WASPS και Εβραίοι και όλα τα καθορίζουν οι γερμανοειδείς.Είναι παντού ο γερμανοειδής τρόπος σκέψης.Οι Βαλκάνιοι,Σλάβοι κτλ τους δίνουμε ένα boost,έχουν μαγκέψει.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Το αντίθετο.ΗΠΑ έχει πάρα πολλά interracial ζευγάρια σε σχέση με Ευρώπη.Βλέπεις Αράπηδες,Λατίνους και Ασιάτες με λευκές σε πολύ μεγάλη κλίμακα.

Μάγκα ... ξεκώλα.
Πόσα ταξίδια έχεις κάνει στις ΗΠΑ ;;;
1 ;;;
Στο νιού τζέρσυ ;;;;;;

ξεκώλα είπαμε !
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μπαρουφες ως συνηθως  :grin: το αναποδο ειναι.
πχ Λονδινο θα δεις αρκετους μαυρους με λευκες μουναρες ενω Νεα Υορκη πολυ σπανια ...
γενικα και σε μεσο ορο ο μαυρος στην Ευρωπη ειναι ενα επιπεδο πανω σπο τον μαυρο στις ΗΠΑ

Μα σις ΗΠΑ, είναι μεγάλος ο πληθυσμός των μαύρων και παίζουν μεταξύ τους, που είναι πιο λογικό και φυσιολογικό.
Και αυτοί προτιμάνε δικές τους , όταν μάλιστα έχουν πολλές !
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μάγκα ... ξεκώλα.
Πόσα ταξίδια έχεις κάνει στις ΗΠΑ ;;;
1 ;;;
Στο νιού τζέρσυ ;;;;;;

ξεκώλα είπαμε !

Εχω πάει Σικάγο και Χιούστον.Ωραία λευκή με Κινεζοειδή ή μιγά δεν έχω δει ποτέ Γερμανία.Σικάγο είδα ένα σωρό.
Οι Αμερικανίδες είναι και περίεργες εμφανισιακά,είναι μίξεις από Αγγλίδες,Γερμανίδες,Ιταλίδες,γενικά παράξενοι συνδυασμοί που δεν βλέπεις ποτέ Ευρώπη.
Στις παλιές αμερικάνικες ταινίες βλέπεις Αμερικανίδες με τυπικά ευρωπαικά,γερμανικά ή αγγλικά ή ιρλανδικά ή ιταλικά χαρακτηριστικά.Πλέον βλέπεις μόνο μίξεις.
Γενικά οι Αμερικανίδες είναι πολύ κατώτερες εμφανισιακά από τις Ευρωπαίες και πολύ πιο πουριτανές.Μια αυθεντική Σουηδέζα ή Βορειογερμανίδα ή Ρωσίδα θα έκανε θραύση ΗΠΑ.Δεν έχουν καλό αποτέλεσμα οι γονιδιακοί συνδυασμοί.
ΗΠΑ μια καλή Ιρλανδέζα ή μια απλή ξανθιά,λεπτή Τσέχα ή μια κλασσική Σουηδέζα ξανθιά ψηλή με βυζράες φαίνεται μουνάρα.Αλλά είναι γενικά περίεργα δεν μπορώ να περιγράψω ακριβώς τι παίζει γιατί έχουν αλλόκοτους συνδυασμούς.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ τους λέω τι παίζει.Αμα ο άλλος δεν τα πιστεύει,οτι δεν είναι έτσι εμφανισιακά οι Αμερικανίδες,οτι δεν υπάρχει φεμινισμός,οτι δεν ισχύουν τα δικαιώματα των Αράπηδων κτλ,μπορεί να πάει και μόνος του να διαπιστώσει την πραγματική κατάσταση.
Αν αμφισβητεί αυτά που λέμε Γερμανία ας έρθει Γερμανία να χτυπήσει τα κλαμπ και να... ξεσκιστεί στον πούτσο.
Αμα πιστεύει οτι Ρωσία μπορείς να γαμάς κερνώντας μπέργκερ και μένοντας σε διαμέρισμα της πούτσας οτι οι γκόμενες είναι τζάμπα,ας δοκιμάσει να το κάνει.Οτι θα γαμάει σαν ψωλίστ με παθητικό εισόδημα 1500 ευρώ μηνιαίως και δε θα έχει απώλειες,ας το δοκιμάσει.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Εσύ δεν έχεις πάει ΗΠΑ όμως.
Να δεις μαλάκας, που γονιδιακά είναι γκόμενοι (άσχετα αν στο μυαλό είναι στόκοι)
να ανοίγουν πόρτες από sl amg σε κάτι σκρόφες που το μπούτι τους, είναι πιο χοντρό από τη μέση μου !

Και να χαλάνε λεφτά για τις σκρόφες!
Τα ίδια και σε κάτι κηφισιές, γλυφάδες, μυκόνους, σπέτσες ....
ΣΚΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΝΤΙΒΕΣ ....


Τις οποίες ο στάλιν θα είχε να κόβουν συκιές και να στρώνουν τσιμεντόπλακες στα πεζοδρόμια.

Καλά, τύπε, δεν έχεις πάει Μόσχα να δεις θεογκόμενα να βγαίνει από το Γκουμ και να μπαίνει μέσα σε Μπέντλεϋ και να φεύγει μόνη της.

Τώρα, μην μας πεις ότι αυτές κάναν τα λεφτά τους μόνες τους.

Έχω ποστάρει φωτό από ανθοπωλείο του Γκουμ της Μόσχας την ημέρα της Γυναίκας. Ψάξτο.

Αλλά δεν πόσταρα φωτό από τον ΒιΣιΈι να δεις πόσοι Ρώσοι αγόραζαν διαμαντένια σκουλαρίκια για τις καλές τους.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • πατσαβούρα-ΑΜΕΑ.jpg
    πατσαβούρα-ΑΜΕΑ.jpg
    349,1 KB · Εμφανίσεις: 35

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Καλά, τύπε, δεν έχεις πάει Μόσχα να δεις θεογκόμενα να βγαίνει από το Γκουμ και να μπαίνει μέσα σε Μπέντλεϋ και να φεύγει μόνη της.

Τώρα, μην μας πεις ότι αυτές κάναν τα λεφτά τους μόνες τους.

Έχω ποστάρει φωτό από ανθοπωλείο του Γκουμ της Μόσχας την ημέρα της Γυναίκας. Ψάξτο.

Αλλά δεν πόσταρα φωτό από τον ΒιΣιΈι να δεις πόσοι Ρώσοι αγόραζαν διαμαντένια σκουλαρίκια για τις καλές τους.

Οντως οι Ρώσοι είναι πολύ γενναιόδωροι.Οπότε οι Ρωσίδες υποθέτουν τα ίδια για τους ξένους.
Επαρχία μπορείς να γαμάς και με 100 ευρώ σε δώρα,παροχές κτλ ημερησίως αλλά Μόσχα που παίζουν οι μουνάρες αλλάζουν τελείως τα ποσά.
Τώρα αν είσαι σαν το δημητράκη γίνεις μπαζοφονιάς γαμάς μπετατζήδες,Ασιάτισσες κτλ,φυσικά δε χρειάζονται αυτά.
Αλλά αν θες να χτυπήσεις τοπ μουνί για τα ρωσικά δεδομένα χρειάζεται και το αντίστοιχο leverage.Πρέπει να τα χώσεις.
Γενικά οι χαλαροί,ψωλοβρώντες,ψωλίστ κτλ δε γουστάρουν την αδρεναλίνη,το ρίσκο,τα επικίνδυνα πράγματα.Θέλουν τα εύκολα τα προβλεπέ κτλ για αυτό και καταλήγουν στο αναμενόμενο.
Αν πάρεις όμως τα ρίσκα χωθείς εκεί που πρέπει και τα χώσεις έχεις μια ευκαιρία να χτυπήσεις τοπ μουνί γιατί παίζεις στο διεθνή ανταγωνισμό.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Συμφωνα με τον μητσο, το ινδαλμα σας ,εσεις που κανετε πλατες, ειστε πιο φουκαραδες και κακομοιρηδες απο μενα, γιατι μενετε στην ελλαδα.
Και συμφωνα με τον μητσο η ιεραρχια ειναι η εξης: χειροτερη ολων η αγγλια, μετα η ελλαδα και τριτη η γερμανια.
Αυτα δεν ειναι λογια δικα μου αλλα του δημητρακη.

Οποτε εμεσως πλυν σαφως παραδεχεστε ,εφοσον του κανετε τον καλο, πως ειστε φουκαραδες και κακομοιρηδες.

Ταδε εφη μητσος.



Επισης οποιος θελει να μοιασει στο ειδωλο μητσος,
Βρισκει καποιον-καποια να τον χεσει
και ξεφτιλιζει τους γονεις του αλλα και χυνει στο πεπονι τους.
Απλο ειναι

Οποιος ζηλευει τον δημητρακη και την ζωη του ,οποιος ειναι i wanna be δημητρακης, οποιος θα ηθελε να ειναι δημητρακης εδω και τωρα να το γραψει απο κατω.

Εδω και τωρα.

Οχι μονο αμαξι και ρωσιδες, οχι μονο μηνυματα συκοφαντιας εναντιον οποιου εχει αντιθετη αποψη, οχι μονο εκδουλευση μπας κ πατε καποια στιγμη εκει, αλλα ολο το πακετο

ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ

Θα θελα να μουν δημητρακης, ολο το πακετο


περιμενω

Τι εγινε τσιφτες?

Θα περιμένω πολυ ακομη?

Φουκαραδες (συμφωνα με τον δημητρακη)
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.513
Πόντοι
1.706
Ειλικρινά,την συγκεκριμενη κοπελα, κρινοντας απο εμφανιση,ντυσιμο και ηλικια

Αν έμενα ελλαδα ,εμπαινα
Γερμανια χμμμμ ναι
Ισπανια ,δεν εμπαινα
Αγγλια δεν εχω αποψη

Ρωσια, με τιποτα ,θα το  θεωρουσα προσβολη
Το ιδιο και ουκρανια, ρουμανια, μολδαβια, πολωνια.

Ασια θα εμπαινα

Βραζιλια,βενεζουελα, κολομπια με τιποτα

Βορειοαφρικανικες μουσουλμανικες χωρες θα εμπαινα
Μαδαγασκαρη, νοτια αφρικη και γενικως οπου εχει σοκολατενιες και οχι μαυρες καρβουνο, δεν εμπαινα

Αραβικες χωρες ,με χιλια, και σχεση ισως
 

Συνημμένα

  • πατσαβούρα-ΑΜΕΑ.jpg_thumb.png
    πατσαβούρα-ΑΜΕΑ.jpg_thumb.png
    968,2 KB · Εμφανίσεις: 18
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ειλικρινά,την συγκεκριμενη κοπελα, κρινοντας απο εμφανιση,ντυσιμο και ηλικια

Αν έμενα ελλαδα ,εμπαινα
Γερμανια χμμμμ ναι
Ισπανια ,δεν εμπαινα
Αγγλια δεν εχω αποψη

Ρωσια, με τιποτα ,θα το  θεωρουσα προσβολη
Το ιδιο και ουκρανια, ρουμανια, μολδαβια, πολωνια.

Ασια θα εμπαινα

Βραζιλια,βενεζουελα, κολομπια με τιποτα

Βορειοαφρικανικες μουσουλμανικες χωρες θα εμπαινα
Μαδαγασκαρη, νοτια αφρικη οαι γενικως οπου εχει σοκολατενιες και οχι μαυρες καρβουνο, δεν εμπαινα

Αραβικες χωρες ,με χιλια, και σχεση ισως

Έχουμε ξεχάσει το πιο βασικό,η συγκεκριμένη δεν είναι καν γκόμενα του δημητρακι ούτε την έχει γαμήσει πότε!
Δεν υπάρχουν ντοκουμέντα για αυτό,μια φωτογραφία να τον χέζει ή να τον κατουράει  :grin:
Της έδωσε 7$=12468596,0652ρούβλια για να την βγάλει 2-3 φωτογραφίες επειδή τον είχαμε κράξει για τον τράβελο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom