Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 999K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
132
Like
163
Πόντοι
1
Xαιρετιζω απαντες.Μιας και πετυχα αυτο το νημα,ας αραδιασω κι εγω τις δικες μου σκεψεις-προβληματισμους.Αλλωστε χρονος υπαρχει αφθονος αυτη την εποχη για τους περισσοτερους.Σκεφτομαι σοβαρα το εξωτερικο και συγκεκριμενα τη Γαλλια που εχω τις ακρες για να το επιχειρησω.Προσφατα μπηκα στα 28,σπουδες ιδιαιτερες δεν εχω,ημουν σε ενα τει που δεν τελειωσα και εκανα και καποια σεμιναρια σε αλλο τομεα που κι εκει δεν ασχοληθηκα πρακτικα.Κι εχω κανει διαφορες μαλακιες αξιες κραξιματος αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας τωρα.Εχω πιστοποιησεις σε αγγλικα και γαλλικα βεβαια.Σε 3 δουλειες εχω απασχοληθει μεχρι τωρα επισημως,ασχετες μεταξυ τους και οχι κατι το ιδιαιτερο.Εδω και μερικους μηνες μενω μονος λογω απωλειας γονεα μετα απο χρονιο προβλημα υγειας και πλεον ειναι αλλα τα βαρη και οι υποχρεωσεις.Ε και πρεπει να κανω και κατι για τον εαυτο μου καποια στιγμη.Ευτυχως δουλευω αλλα ειμαι σε περιεργη φαση με το κεφαλι μου να ειναι λιγο καζανι γενικα.Θα ηθελα να ακουσω τις αποψεις σας
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Xαιρετιζω απαντες.Μιας και πετυχα αυτο το νημα,ας αραδιασω κι εγω τις δικες μου σκεψεις-προβληματισμους.Αλλωστε χρονος υπαρχει αφθονος αυτη την εποχη για τους περισσοτερους.Σκεφτομαι σοβαρα το εξωτερικο και συγκεκριμενα τη Γαλλια που εχω τις ακρες για να το επιχειρησω.Προσφατα μπηκα στα 28,σπουδες ιδιαιτερες δεν εχω,ημουν σε ενα τει που δεν τελειωσα και εκανα και καποια σεμιναρια σε αλλο τομεα που κι εκει δεν ασχοληθηκα πρακτικα.Κι εχω κανει διαφορες μαλακιες αξιες κραξιματος αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας τωρα.Εχω πιστοποιησεις σε αγγλικα και γαλλικα βεβαια.Σε 3 δουλειες εχω απασχοληθει μεχρι τωρα επισημως,ασχετες μεταξυ τους και οχι κατι το ιδιαιτερο.Εδω και μερικους μηνες μενω μονος λογω απωλειας γονεα μετα απο χρονιο προβλημα υγειας και πλεον ειναι αλλα τα βαρη και οι υποχρεωσεις.Ε και πρεπει να κανω και κατι για τον εαυτο μου καποια στιγμη.Ευτυχως δουλευω αλλα ειμαι σε περιεργη φαση με το κεφαλι μου να ειναι λιγο καζανι γενικα.Θα ηθελα να ακουσω τις αποψεις σας

δεν φαίνεσαι πολύ ακριβής στο τι θες να μάθεις...πάντως για πορνομετανάστευση  :2funny: δε λέει γιατι
οι γαλλίδες ή θα είναι φουλ συντηριτικές ή θα γουστάρουν αραπάδες, λατίνους, και αλγερομαροκινους
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
132
Like
163
Πόντοι
1
δεν φαίνεσαι πολύ ακριβής στο τι θες να μάθεις...πάντως για πορνομετανάστευση  :2funny: δε λέει γιατι
οι γαλλίδες ή θα είναι φουλ συντηριτικές ή θα γουστάρουν αραπάδες, λατίνους, και αλγερομαροκινους
Ναι απο τα λιγα που ξερω ισχύει αυτο :p
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
132
Like
163
Πόντοι
1
γι αυτό δεν θα σταματήσω ποτέ το μπου...
ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ, ΚΑΘΕ LOG IN ΚΑΙ (ΤΖΑΜΠΑ) ΣΥΝΕΔΡΙΑ
Να σου πω τωρα οτι εχεις αδικο..αλλα καπως ετσι λειτουργει.Ο καθένας με τον πονο του..Απο τη μια σχημα οξυμωρο αυτο αλλα με ενα προχειρο ψαξιμο διαβασα και ''σοβαρες'' αποψεις απο καποιους εδω σε παλαιοτερα ποστ.Που εχουν εμπειρια απο εξωτερικο.Τωρα αν λενε κι αυτοι παπατζες οκ,παω πασο
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
εγώ θα αποσυρθώ σε χωριό στην ουγγαρία ....
Η Ουγγαρία είναι η καλύτερη επιλογή στην Ευρώπη αυτή τη στιγμή!
Μετά λόγου γνώσεως , σοβαρότατα και υπεύθυνα δηλώνω πως είναι η πιο Δημοκρατική χώρα στην Ευρώπη!
Αυτό όμως που θα πρέπει να αρχίσεις να σκέφτεσαι στα κριτήρια μετανάστευσης σου, είναι και η .... doomsday!  
Η Ουγγαρία είναι πολύ μικρή για να σε σώσει!
Ή πρέπει να είσαι πολύ μακριά (Νέα Ζηλανδία, Αργεντινή) ή Ρωσία! Πιθανότητες επιβίωσης θα έχει μόνο ο Δημητράκης στο σάιτ μας διότι η Ρωσία έχει μαζικά καταφύγια για τους υπηκόους της που καλύπτουν μεγάλο μέρος του πληθυσμού σε αντίθεση με ΗΠ που θα διαφυλαχθούν οι Ελίτ!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και άλλος γνωστός γιατρός ερευνητής στην ανοσολογία στην Ουάσινγκτον.Και αυτός τελείωσε ΕΚΠΑ.


https://ccr.cancer.gov/Vaccine-Branch/george-n-pavlakis][/url]
Κορυφαίος καθηγητής παθολογίας στο πανεπιστήμιο της Νανσύ στη Γαλλία.Τελείωσε ΕΚΠΑ.


 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.139
Κριτικές
10
Like
1.584
Πόντοι
506
Η Ουγγαρία είναι η καλύτερη επιλογή στην Ευρώπη αυτή τη στιγμή!
Μετά λόγου γνώσεως , σοβαρότατα και υπεύθυνα δηλώνω πως είναι η πιο Δημοκρατική χώρα στην Ευρώπη!
Αυτό όμως που θα πρέπει να αρχίσεις να σκέφτεσαι στα κριτήρια μετανάστευσης σου, είναι και η .... doomsday! 
Η Ουγγαρία είναι πολύ μικρή για να σε σώσει!
Ή πρέπει να είσαι πολύ μακριά (Νέα Ζηλανδία, Αργεντινή) ή Ρωσία! Πιθανότητες επιβίωσης θα έχει μόνο ο Δημητράκης στο σάιτ μας διότι η Ρωσία έχει μαζικά καταφύγια για τους υπηκόους της που καλύπτουν μεγάλο μέρος του πληθυσμού σε αντίθεση με ΗΠ που θα διαφυλαχθούν οι Ελίτ!
Δηλ μετα απο πυρινικη καταστροφη το μοναδικο δειγμα ελληνος εστι Δημητρακης;
Και τα μερικα μελη τον κακομετχειριζονται;
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Δηλ μετα απο πυρινικη καταστροφη το μοναδικο δειγμα ελληνος εστι Δημητρακης;
Και τα μερικα μελη τον κακομετχειριζονται;
Το γελάτε αλλά αν το βάλεις κάτω μόνο αυτός θα έχει πιθανότητες επιβίωσης! Έχει κάνει και ασκήσεις η χώρα του! Όλες οι υπόλοιπες κοιμούνται εκτός του Ισραήλ για άλλους λόγους!
Τώρα για αυτά τα ανεκδιήγητα μέλη που τον κακομεταχειρίζονται ... δεν υπάρχει σωτηρία ...
Κανονικά έπρεπε να του κάνουν χρυσή πλάκα και να την στείλουν στο διάστημα
 

Συνημμένα

  • Pioneer10-plaque.jpg
    Pioneer10-plaque.jpg
    388 KB · Εμφανίσεις: 21

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Δηλ μετα απο πυρινικη καταστροφη το μοναδικο δειγμα ελληνος εστι Δημητρακης;
Και τα μερικα μελη τον κακομετχειριζονται;

ως γνωστόν της πυρηνικής καταστροφής επιβιώνουν οι κατσαρίδες...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Xαιρετιζω απαντες.Μιας και πετυχα αυτο το νημα,ας αραδιασω κι εγω τις δικες μου σκεψεις-προβληματισμους.Αλλωστε χρονος υπαρχει αφθονος αυτη την εποχη για τους περισσοτερους.Σκεφτομαι σοβαρα το εξωτερικο και συγκεκριμενα τη Γαλλια που εχω τις ακρες για να το επιχειρησω.Προσφατα μπηκα στα 28,σπουδες ιδιαιτερες δεν εχω,ημουν σε ενα τει που δεν τελειωσα και εκανα και καποια σεμιναρια σε αλλο τομεα που κι εκει δεν ασχοληθηκα πρακτικα.Κι εχω κανει διαφορες μαλακιες αξιες κραξιματος αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας τωρα.Εχω πιστοποιησεις σε αγγλικα και γαλλικα βεβαια.Σε 3 δουλειες εχω απασχοληθει μεχρι τωρα επισημως,ασχετες μεταξυ τους και οχι κατι το ιδιαιτερο.Εδω και μερικους μηνες μενω μονος λογω απωλειας γονεα μετα απο χρονιο προβλημα υγειας και πλεον ειναι αλλα τα βαρη και οι υποχρεωσεις.Ε και πρεπει να κανω και κατι για τον εαυτο μου καποια στιγμη.Ευτυχως δουλευω αλλα ειμαι σε περιεργη φαση με το κεφαλι μου να ειναι λιγο καζανι γενικα.Θα ηθελα να ακουσω τις αποψεις σας
Μην το σκέφτεσαι,φύγε!!ΦΥΓΕ να σωθείς!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πως τα κονομησες δημητρακη.
Αφου ετοιμο ζεστο ελληνικο χρημα βρηκες απο τους γονεις σου κ επελεξες να ζησεις αλλου.
Δεν τα δουλεψες. Δεν εκανες επενδυση, ουτε μπιζνα.
Στο σαιτ εχω γνωρισει ατομα με πολυ μεγαλυτερη ακινητη περιουσια αλλα ουτε το αναφερουν. Απο προσωπικη γνωριμια το εμαθα.
Εσυ κοκορευεσαι ως επιτυχια για κατι που βρηκες ετοιμο ή σχεδον ετοιμο.

Παντως ειναι γεγονος πως οι κρισεις φερνουν και ευκαιρειες. Λιγες μεν, ευκαιρειες δε.
Για οποιον εχει ανοιχτα ματια, αυτια, το κοκαλακι της νυχτεριδας και διαθεση.
Πολύ απλά,πήρα το διαμέρισμα που είμαι τώρα 11.300 $(τα άλλα 2 τα είχα πάρει πριν,το τριάρι το είχα πάρει 32.369 $  το 1996και τώρα κάνει κάτι λιγότερο από 200.000 ευρώ και το τρίτο διαμέρισμα 25.000 $ το 1994) καθώς και ενα 24 τετραγωνικά στο ίδιο σπίτι γιά 8.000 $ που το πούλησα αρχές του 2008 γιά 80.000 Ευρώ! :headbang:πήρα και κάμποσα γκαράζ στο Νόβγκοροντ γιά 300-400$ που τα πούλησα το 2007-2008 γιά 1800-3000 Ευρώ.
  Τώρα δυστηχώς τέτοιες ευκαιρίες δεν υπάρχουν γιατί έχουν χτιστεί πάρα πολλά και οι τιμές στα ακίνητα θα πέσουν αλλά δεν πρόκειται να ανέβουν πολύ μετά.Απλός είναι ευκαιρία γιά κάποιον που δεν έχει να πάρει ένα διαμέρισμα στούντιο 24 τετραγωνικά με 10.000 ευρώ όταν θα πέσουν πάρα πολύ οι τιμές μετά το οικονομικό κραχ που θα γίνει και να πορνομεταναστεύσει!Εγώ απευθείνομαι σε ανθρώπους που έχουν ένα εισόδημα αν δεν έχεις να φας στην Ελλάδα πας στην Αγγλία ή στην Κύπρο και πηγαίνεις με το λεοφωρείο στη δουλειά  :2funny:
  Ποιοί είναι αυτοί οι μεγιστάνες? :2funny:Ο φίλος σου ο Σκιλοχάρας?που μένει στο νοίκι στην καλλιθέα με τη μάνα του και τον αδερφό του? :2funny:ο Βλάκμαν που λέει ότι έχει τρία διαμερίσματα στην Αθήνα? :jerking: :2funny:ο Τραμουντάνα που πάει με το λεοφωρείο στη δουλειά και δεν έχει λεφτά  ούτε Ford Fista να πάρει  :2funny:.

Για αυτό απορώ τι δουλειά έχει ένας τέτοιος κοπριτης στο θέμα εδώ.
Ούτε δούλεψε ποτέ σοβαρά, ούτε βγήκε στην αγορά να δει πώς βγαίνει το χρήμα.

Και παίζει να είναι τόσο καθυστερημένος που είναι ο μόνος που χαίρεται για την κρίση. Όλος ο κόσμος καίγεται και σκέφτεται τι θα γίνει με την αγορά σε μερικούς μήνες και αυτός σκέφτεται μόνο να βρει κανένα πιο φτηνό γκομενάκι. Τόσο κακομοίρης που να ψάχνει την φτήνια δεν μου κάνει για άτομο με 3-4 διαμερίσματα πάντως. Μου κάνει χειρότερο ξεφτίλα από άλλους που ούτε να νοικιάσουν δεν έχουν.

Άσε που τον είδα στο video και πρόσεξα ότι έχει και τικ. Όλα τα στραβά πάνω του.
Εσείς οι φουκαράδες δεν μπορείτε να τα καταλάβετε αυτά,εσάς η κρίση το αντίθετο σας καταστρέφει!Χανετε της δουλειές σας,φευγετε μετανάστες στο εξωτερικό και ζείτε  :shit:και λέτε αχ να μπορούσα να γυρίσω Ελλάδα  :jerking: :2funny:
   Τώρα που θα χάσεις κ'εσύ τη δουλειά σου και θα γυρίσεις Ελλάδα όπως ετοιμάζεται να γυρίσει και ο Βλάκμαν θα πέσει το  :2funny: :happy:
  Το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν μπορώ να πάρω κάποια πράγματα που θέλω γιατί έχουν κλείσει τα καταστήματα και δεν μπορώ να πάω της βόλτες που πήγαινα στα εμπορικά με τα γατάκια μου.Αλλά τα λεφτά τώρα μου μαζεύονται,όπως είχα βάλει και φώτο από τα πράγματα που αγώραζα :2funny:κάθε μήνα ξόδεύω 800-1.000 ευρώ γιά ψώνια.Οι κρέμμες μου μόνο κάνουν όσα χαλάς εσύ γιά το φα'ι' σου σε 2 μήνες  :2funny:.
 
Εγώ με την κρίση εκτός ότι πάντα γίνομαι πολύ πολουσιότερος :) και το καμάκι που είναι η δουλειά μου γίνεται πάρα πολύ πιό εύκολο.Δε χρειάζεται να πηγαίνω στο κέντρο να καμακώνω της γκόμενες τουρίστριες από άλλες πόλεις (που είναι πανεύκολες,με το που ακούσουν ότι είμαι μόνιμος στην πόλη) βρίσκω συνέχεια παντού καινούργιες.Βέβαια αυτά γιά σένα το φουκαρά που αν δε δουλέψεις ένα μήνα θα  :priest: από την πείναι είναι ακαταλαβίστηκα  :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Πολύ απλά,πήρα το διαμέρισμα που είμαι τώρα 11.300 $(τα άλλα 2 τα είχα πάρει πριν,το τριάρι το είχα πάρει 32.369 $  το 1996και τώρα κάνει κάτι λιγότερο από 200.000 ευρώ και το τρίτο διαμέρισμα 25.000 $ το 1994) καθώς και ενα 24 τετραγωνικά στο ίδιο σπίτι γιά 8.000 $ που το πούλησα αρχές του 2008 γιά 80.000 Ευρώ! :headbang:πήρα και κάμποσα γκαράζ στο Νόβγκοροντ γιά 300-400$ που τα πούλησα το 2007-2008 γιά 1800-3000 Ευρώ.
  Τώρα δυστηχώς τέτοιες ευκαιρίες δεν υπάρχουν γιατί έχουν χτιστεί πάρα πολλά και οι τιμές στα ακίνητα θα πέσουν αλλά δεν πρόκειται να ανέβουν πολύ μετά.Απλός είναι ευκαιρία γιά κάποιον που δεν έχει να πάρει ένα διαμέρισμα στούντιο 24 τετραγωνικά με 10.000 ευρώ όταν θα πέσουν πάρα πολύ οι τιμές μετά το οικονομικό κραχ που θα γίνει και να πορνομεταναστεύσει!Εγώ απευθείνομαι σε ανθρώπους που έχουν ένα εισόδημα αν δεν έχεις να φας στην Ελλάδα πας στην Αγγλία ή στην Κύπρο και πηγαίνεις με το λεοφωρείο στη δουλειά  :2funny:
  Ποιοί είναι αυτοί οι μεγιστάνες? :2funny:Ο φίλος σου ο Σκιλοχάρας?που μένει στο νοίκι στην καλλιθέα με τη μάνα του και τον αδερφό του? :2funny:ο Βλάκμαν που λέει ότι έχει τρία διαμερίσματα στην Αθήνα? :jerking: :2funny:ο Τραμουντάνα που πάει με το λεοφωρείο στη δουλειά και δεν έχει λεφτά  ούτε Ford Fista να πάρει  :2funny:.
Εσείς οι φουκαράδες δεν μπορείτε να τα καταλάβετε αυτά,εσάς η κρίση το αντίθετο σας καταστρέφει!Χανετε της δουλειές σας,φευγετε μετανάστες στο εξωτερικό και ζείτε  :shit:και λέτε αχ να μπορούσα να γυρίσω Ελλάδα  :jerking: :2funny:
   Τώρα που θα χάσεις κ'εσύ τη δουλειά σου και θα γυρίσεις Ελλάδα όπως ετοιμάζεται να γυρίσει και ο Βλάκμαν θα πέσει το  :2funny: :happy:
   Το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν μπορώ να πάρω κάποια πράγματα που θέλω γιατί έχουν κλείσει τα καταστήματα και δεν μπορώ να πάω της βόλτες που πήγαινα στα εμπορικά με τα γατάκια μου.Αλλά τα λεφτά τώρα μου μαζεύονται,όπως είχα βάλει και φώτο από τα πράγματα που αγώραζα :2funny:κάθε μήνα ξόδεύω 800-1.000 ευρώ γιά ψώνια.Οι κρέμμες μου μόνο κάνουν όσα χαλάς εσύ γιά το φα'ι' σου σε 2 μήνες  :2funny:.
 
Εγώ με την κρίση εκτός ότι πάντα γίνομαι πολύ πολουσιότερος :) και το καμάκι που είναι η δουλειά μου γίνεται πάρα πολύ πιό εύκολο.Δε χρειάζεται να πηγαίνω στο κέντρο να καμακώνω της γκόμενες τουρίστριες από άλλες πόλεις (που είναι πανεύκολες,με το που ακούσουν ότι είμαι μόνιμος στην πόλη) βρίσκω συνέχεια παντού καινούργιες.Βέβαια αυτά γιά σένα το φουκαρά που αν δε δουλέψεις ένα μήνα θα  :priest: από την πείναι είναι ακαταλαβίστηκα  :2funny:

έχει ακριβύνει τόσο πολύ η βαζελίνη ρε μητσο ?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
έχει ακριβύνει τόσο πολύ η βαζελίνη ρε μητσο ?
Θα αρχίσω να βάζω πουδρα στο πρόσωπο σαν τον Βλάκμαν γιά οικονομία  :2funny:εσύ εκτός από τον κώλο όταν σε πηδάνε οι Πακιστανοί βάζεις βαζελίνη και στο πρόσωπο? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • La prairie s.jpg
    La prairie s.jpg
    497,4 KB · Εμφανίσεις: 41

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Θα αρχίσω να βάζω πουδρα στο πρόσωπο σαν τον Βλάκμαν γιά οικονομία  :2funny:εσύ εκτός από τον κώλο όταν σε πηδάνε οι Πακιστανοί βάζεις βαζελίνη και στο πρόσωπο? :2funny: :2funny: :2funny:

αχου ... ευωδιαστό και μοσχομυριστό πάει το δημητράκη στους γαμιάδες του...
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.706
Like
2.458
Πόντοι
606
dhmhtrakh χρειαζομαι το κονε σου να με βαλεις στον δημο για μονιμοτητα  του τελ αβιβ στον τομεα του πρασινου ο λογος είναι ότι οι ισραιληνες είναι γυναικάρες και μαρεσει πολύ το χούμους με λεμονι :hi:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτόςο σκατόβλακας ο δημητράκης χωρίς να έχει δουλέψει ποτέ εκφέρει γνώμη σε κάθε θέμα.
Ετσι είναι αυτοί οι γόνοι και οι βληματικοί πατεράδες τους που τους έδωσαν αυτό το θράσος.
Το θέμα είναι να τους λαμπαδιάζεις αδιαφορώντας για τις παράπλευρες απώλειες.Πούτσα και πάλι πούτσα και ξανά πούτσα.Πνιγμό διά της πούτσας να μην παίρνουν ανάσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom