Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτόςο σκατόβλακας ο δημητράκης χωρίς να έχει δουλέψει ποτέ εκφέρει γνώμη σε κάθε θέμα.
Ετσι είναι αυτοί οι γόνοι και οι βληματικοί πατεράδες τους που τους έδωσαν αυτό το θράσος.
Το θέμα είναι να τους λαμπαδιάζεις αδιαφορώντας για τις παράπλευρες απώλειες.Πούτσα και πάλι πούτσα και ξανά πούτσα.Πνιγμό διά της πούτσας να μην παίρνουν ανάσα.
Εχουμε πολύ άγριες διαθέσεις για τους πουσταράδες,το πάρτυ τώρα αρχίζει μουνόπανα.
Αυά που είδατε ήταν το κουβέρ.
Καλά βάλε πρώτα της φωτογραφίες από της Η.Π.Α που μας λες ότι πήγες 2 φορές και μάλλον πήγες στον ύπνο σου  :jerking: :2funny: βάλε φωτογραφίες από ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΔΙΚΌ ΣΟΥ ΔΙΑΜΈΡΙΣΜΑ και όχι νοικιασμένο από R bnb και μετά μίλα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Μέχρι τώρα οι μόνες αποδείξεις που μας έβαλες είναι από μιά αποθήκη που μετέτρεψες σε διαμέρισμα και την νοικιάζεις γιά να μένεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Βρε μαλάκα πού το βρήκες το διαμέρισμα στο rbnb?Τα δικά μου τα πράγματα έχει μέσα.
Γενικά συνέχεια συκοφαντίες,ψέμματα,μαλακίες.
Ακου εδώ βλακάκο,ο στόχος είναι να ψοφήσετε όλοι οι παπάρες σαν εσένα.
Ποιος σας γαμάει ρε γύφτο?Ουστ από κει βληματικό υποκείμενο.
Σας γαμάμε όλους τους γόνους,τέτοιο χουνέρι που φάγατε το περιμένατε?Ελα πούστρα,πες το οτι δεν το περίμενες.Ωραίο δεν ήτανε το φυστίκι?Κόπηκε το επίδομα από το μπαμπα και κλάσαμε?Πώς γκενέν αυτό ρε βλήμα,σκατοφάγε?
Τι θα πεις τώρα όταν όσα έχεις χάσουν τη μισή τους αξία?Ωραίο δε θα είναι?Θα αρχίσεις να τρως πάλι σκατά ή θα βρεις άλλη λύση?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Βρε μαλάκα πού το βρήκες το διαμέρισμα στο rbnb?Τα δικά μου τα πράγματα έχει μέσα.
Γενικά συνέχεια συκοφαντίες,ψέμματα,μαλακίες.
Ακου εδώ βλακάκο,ο στόχος είναι να ψοφήσετε όλοι οι παπάρες σαν εσένα.
Ποιος σας γαμάει ρε γύφτο?Ουστ από κει βληματικό υποκείμενο.
Σας γαμάμε όλους τους γόνους,τέτοιο χουνέρι που φάγατε το περιμένατε?Ελα πούστρα,πες το οτι δεν το περίμενες.Ωραίο δεν ήτανε το φυστίκι?Κόπηκε το επίδομα από το μπαμπα και κλάσαμε?Πώς γκενέν αυτό ρε βλήμα,σκατοφάγε?
Τι θα πεις τώρα όταν όσα έχεις χάσουν τη μισή τους αξία?Ωραίο δε θα είναι?Θα αρχίσεις να τρως πάλι σκατά ή θα βρεις άλλη λύση?
Μόνο η χειραποσκευή  ήταν δικιά σου εκεί  :2funny:φαντάζομαι πέταξες με Easy Jet με 19.90 Ευρώ χωρίς βαλίτσα  :2funny:μας λες ότι πας και ταξήδια  :2funny:.Στον υπνό σου είναι δικό σου το διαμέρισμα που μας έβαλες φωτογραφία  :2funny:όπως στον υπνο σου πήγες και  στις Η.Π.Α  :2funny: :2funny: :2funny:
  Μάλλον πήρες τον πούλο από Γερμανία  :2funny:και αν δεν σε ξαναπάρουν στη δουλειά τεπιστρέφεις στην Ελλάδα  :2funny:γιά ένα καλύτεο μέλλον  :2funny:
    Εγώ δεν χρεωκόπισα όπως εσύ  τώρα  :2funny:έχω τα λεφτά απλός είναι κλειστά τα μαγαζιά και δεν μπορώ να πάρω κάποια πράγματα που ήθελα,όταν ανοίξουν τα μαγαζιά θα πάω και θα τα πάρω.
    Τι με νοιάζει πόσο θα κάνουν τα διαμερίσματα μου? :2funny:αν οι τιμές καταποντιστούνε ίσως πάρω ακόμα ένα διαμέρισμα με τζακούζι,χαμένος δεν βγαίνω  :2funny:
  Δε νομίζω ότι θα δούμε ποτέ της φωτογραφίες του από της Η.Π.Α γιατί δεν πήγε ποτέ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Πολύ απλά,πήρα το διαμέρισμα που είμαι τώρα 11.300 $(τα άλλα 2 τα είχα πάρει πριν,το τριάρι το είχα πάρει 32.369 $  το 1996και τώρα κάνει κάτι λιγότερο από 200.000 ευρώ και το τρίτο διαμέρισμα 25.000 $ το 1994) καθώς και ενα 24 τετραγωνικά στο ίδιο σπίτι γιά 8.000 $ που το πούλησα αρχές του 2008 γιά 80.000 Ευρώ! :headbang:πήρα και κάμποσα γκαράζ στο Νόβγκοροντ γιά 300-400$ που τα πούλησα το 2007-2008 γιά 1800-3000 Ευρώ.
 
Αυτο ακριβως σου λεω δημητρακη. Δεν εσκασες μυτη με 500€ στην τσεπη  να χρειαστει να πληρωνεις ενοικιο κ φαγητο κ σιγα σιγα με το επιχειρηματικο σου πνευμα να εκανες επενδύσεις.
Αλλα εσυ εσκασες μυτη κ μετα εσκασαν κ τα εμβασματα απο ελλαδα με τα οποια πηρες ακινητα. Αρα ετοιμαψτα βρηκες. Δεν τα δουλεψες. Δεν εισαι αυτοδημιουργητος.

Τα ακινητα πηραν υπεραξιες. Ετσι γινεται σε ασταθεις οικονομιες. Ξερω κοσμο που πηρε πολλα ακινητα στην ρουμανια.
Πηρες το ρισκο να κανεις επενδυση σε ασταθη οικονομια. Θα μπορουσες να φυγεις κ νυχτα ομως. Το 96,97,98 κτλ ολα ηταν ανοιχτα κ επαιζε μαφια κτλ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτο ακριβως σου λεω δημητρακη. Δεν εσκασες μυτη με 500€ στην τσεπη  να χρειαστει να πληρωνεις ενοικιο κ φαγητο κ σιγα σιγα με το επιχειρηματικο σου πνευμα να εκανες επενδύσεις.
Αλλα εσυ εσκασες μυτη κ μετα εσκασαν κ τα εμβασματα απο ελλαδα με τα οποια πηρες ακινητα. Αρα ετοιμαψτα βρηκες. Δεν τα δουλεψες. Δεν εισαι αυτοδημιουργητος.

Τα ακινητα πηραν υπεραξιες. Ετσι γινεται σε ασταθεις οικονομιες. Ξερω κοσμο που πηρε πολλα ακινητα στην ρουμανια.
Πηρες το ρισκο να κανεις επενδυση σε ασταθη οικονομια. Θα μπορουσες να φυγεις κ νυχτα ομως. Το 96,97,98 κτλ ολα ηταν ανοιχτα κ επαιζε μαφια κτλ
Η Ρωσσία είναι γιά τους δυνατούς και ικανούς αυτοί επιβιώνουν και την περνάνε ζωή και κότα.Οι αδύναμοι αν έχουν που να μείνουν και αν έχουν να φάνε είναι στην Ελλάδα και παίρνουν ματάκι και κλειδωνίζουν το πουλάκι  :jerking: :2funny:αν είναι εντελώς φτωχομπινέδες πάνε στα εργοστάσια της Γερμανίας και δουλεύουν γιά να μην πεθάνουν  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μήτσο τα διαμερίσματα που έχεις τα νοικιάζεις?
Αν ναι πόσο?
Πιστεύεις ότι αν πέσουν οι τιμές αγοράς δε θα συμπαρασύρουν και τις τιμές ενοικίων?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τι επενδύσεις και μαλακίες?Αυτοί είναι απλά κόπροι που έφαγαν τα λεφτά των γονιών τους.Που και εκείνοι κονόμησαν επί Παπανδρέα με τα πέτσινα δάνεια.
Για αυτό μιλάμε για ολοκληρωτική καταστροφή.Μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά,δεν υπάρχουν εκπτώσεις.
Αντε τέλος τώρα.Τον πούλοβιτς που λένε,νέα γούστα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μήτσο τα διαμερίσματα που έχεις τα νοικιάζεις?
Αν ναι πόσο?
Πιστεύεις ότι αν πέσουν οι τιμές αγοράς δε θα συμπαρασύρουν και τις τιμές ενοικίων?
Στην Ρωσσία δεν νοικιάζω τίποτα τώρα.Τώρα πιά δεν έχω πρόβλημα με τους γονείς μου γιατί πέθαναν οι παπούδες μου και οι γιαγιάδες μου και μου έχουν αφήσει ένα κομμάτι περιουσίας και δεν μπορούν πιά να με εκβιάσουν  :).
  Στη Ρωσσία έρχεται η χρυσή εποχή!Εγώ θέλω το εύκολο καμάκι να με κυνηγάνε,να τους κάνω καψόνια,πολλές να μην της πηδάω επίτηδες και να τσαντίζονται  :2funny:Γκόμενες και τώρα έχω αλλά τόσο χοντρές φάρσες τώρα δεν μπορώ να κάνω συχνά  όσο θα ήθελα  :2funny:
 
Τι επενδύσεις και μαλακίες?Αυτοί είναι απλά κόπροι που έφαγαν τα λεφτά των γονιών τους.Που και εκείνοι κονόμησαν επί Παπανδρέα με τα πέτσινα δάνεια.
Για αυτό μιλάμε για ολοκληρωτική καταστροφή.Μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά,δεν υπάρχουν εκπτώσεις.
Αντε τέλος τώρα.Τον πούλοβιτς που λένε,νέα γούστα.
Εμένα τα είχαν πολύ πιό πριν και από τον πατέρα του Παπανδρέα  :2funny:.
  Εσύ τώρα τελείωσες  :2funny:γιά να βγάζεις κακία σημαίνει ότι καταστράφηκες και έμεινες χωρίς δουλειά  :2funny:.Όχι ότι μέτραγες για  :shit: σε είχαν αλλά τώρα δεν θα έχεις φράγκο  να πας πουθενά:2funny:καλύτερα γιατί μας ξεφτίλιζες  με την κακομοιριά σου  :vomit: :2funny:
 
Μήτσο,πόσα σετ έχεις από αυτά τα σεντόνια? :think:
Δεν είδες στο βίντεο? :2funny:παρήγγειλα 5-6 σεντόνια από την κόλαση  :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.876
Πόντοι
3.846
Άμα είσαι 45-50 χρονών σαν τον Dimitraki και γράφεις ακόμα ότι περιμένεις βοήθεια από γονείς, καταλαβαίνεις για τι τελειωμένο άτομο μιλάμε που δεν έχει καμία ελπίδα επιβίωσης παρά μόνο επειδή τον στηρίζουν οι παππούδες.

Πώς να μην γελάει ο κόσμος μαζί σου που έχουν βγει για δουλειά από τα 20 και ξέρουν τι σημαίνει να φέρνεις φαγητό στο σπίτι;
Εσύ είσαι παράσιτο, ζεις χάρη σε άλλους. Και να ψοφησεις αύριο δεν θα επηρεαστεί κανείς. Δεν θα αφήσεις κάποιο έργο πίσω σου. Με λίγα λόγια φυτοζωείς, σαν τα μυγακια που ζουν μόνιμα πάνω στο σώμα κάποιον ζώων και τρέφονται από το αίμα τους.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τα μόνα εισοδήματα του δημητράκη ήταν το επίδομα από τους γονείς και τα 200 ευρώ το μήνα από την εισαγγελέα που τον έχεζε.
Τώρα του έχουν κόψει το επίδομα,δεν έχει μία να κυκλοφορήσει γκόμενα και μας πρήζει τα παπάρια πώς γαμάει στα μπορδέλα.Πώς τρώει μπέργκερ στα φαστφουντάδικα και πώς αγοράζει ντομάτες στα σούπερ μάρκετ.Μένοντας σε διαμέρισμα της πούτσας 30 τμ και οδηγώντας αμάξι εικοσαετίας.
Σιγά το lifestyle δηλαδή.
Ολο αλλάζει το θέμα,αντί να μιλάει για εισοδήματα και γκόμενες,μας πρήζει τα αρχίδια με φαστφουντάδικα,γκαράζ,κινητά,παπούτσια και δεν ξέρω εγώ τι άλλο.
Κατά τα άλλα συνέχεια ψέμματα και συκοφαντίες.Νομίζει οτι είναι κακός ο γελοίος και μας ενοχλεί.Οτι είναι μέγας ψυχολόγος κι έτσι.
Εγώ τον χρησιμοποιώ σαν όχημα για να βρίζω τους ψωλάδες.Ωστε να αποκαλυφθούν και να υποστηρίξουν δημητράκη.
Είναι ψιλοελεεινό να σπρώχνεις τον άλλον έτσι στη μαλακία,καταλαβαίνετε τι χτύπημα φέραμε στους γόνους.Εχασαν τη μπάλλα οι τύποι.
Μηδενικό feedback,παθητική επιθετική προσέγγιση,έχασαν το έδαφος κάτω από τα πόδια τους.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Άμα είσαι 45-50 χρονών σαν τον Dimitraki και γράφεις ακόμα ότι περιμένεις βοήθεια από γονείς, καταλαβαίνεις για τι τελειωμένο άτομο μιλάμε που δεν έχει καμία ελπίδα επιβίωσης παρά μόνο επειδή τον στηρίζουν οι παππούδες.

Πώς να μην γελάει ο κόσμος μαζί σου που έχουν βγει για δουλειά από τα 20 και ξέρουν τι σημαίνει να φέρνεις φαγητό στο σπίτι;
Εσύ είσαι παράσιτο, ζεις χάρη σε άλλους. Και να ψοφησεις αύριο δεν θα επηρεαστεί κανείς. Δεν θα αφήσεις κάποιο έργο πίσω σου. Με λίγα λόγια φυτοζωείς, σαν τα μυγακια που ζουν μόνιμα πάνω στο σώμα κάποιον ζώων και τρέφονται από το αίμα τους.
Με λίγα λόγια ούτε Τ.Ε.Ι δεν πηγες,λύκειο,στρατό (σα μαλάκας) και μετά στη δουλειά  :2funny:.
  Εσύ έχεις βγει στη δουλειά από τα 20 αλλά είσαι στα ίδια  :shit:όπως τότε που βγήκες στη δουλειά :2funny:αν δεν έβγαινες στη δουλειά από τα 20 θα πέαθνες από την πείνα :headbang: στο νοίκι ήσουν και στο νοίκι θα είσαι  :2funny:μ'αρέσει που περιφανεύεσαι ότι νοικιάζεις καινούργιο διαμέρισμα  :headbang: :2funny:μπράβο φοβερή επητυχία  :2funny: :2funny:.
   Μ'αρέσει που είπες έχω αμάξι  :2funny:εννοώντας το αμάξι του πατέρα σου  :2funny:.
    Εγώ φυτοζωό και  :knockinb:και ότι θέλω το παίρνω δεν κάθομαι σε ένα νοικιασμένο διαμέρισμα  :headbang: :2funny:δουλεύοντας γιά να μην πεθάνω από την πείνα  :2funny:
 
Τα μόνα εισοδήματα του δημητράκη ήταν το επίδομα από τους γονείς και τα 200 ευρώ το μήνα από την εισαγγελέα που τον έχεζε.
Τώρα του έχουν κόψει το επίδομα,δεν έχει μία να κυκλοφορήσει γκόμενα και μας πρήζει τα παπάρια πώς γαμάει στα μπορδέλα.Πώς τρώει μπέργκερ στα φαστφουντάδικα και πώς αγοράζει ντομάτες στα σούπερ μάρκετ.Μένοντας σε διαμέρισμα της πούτσας 30 τμ και οδηγώντας αμάξι εικοσαετίας.
Σιγά το lifestyle δηλαδή.
Ολο αλλάζει το θέμα,αντί να μιλάει για εισοδήματα και γκόμενες,μας πρήζει τα αρχίδια με φαστφουντάδικα,γκαράζ,κινητά,παπούτσια και δεν ξέρω εγώ τι άλλο.
Κατά τα άλλα συνέχεια ψέμματα και συκοφαντίες.Νομίζει οτι είναι κακός ο γελοίος και μας ενοχλεί.Οτι είναι μέγας ψυχολόγος κι έτσι.
Εγώ τον χρησιμοποιώ σαν όχημα για να βρίζω τους ψωλάδες.Ωστε να αποκαλυφθούν και να υποστηρίξουν δημητράκη.
Είναι ψιλοελεεινό να σπρώχνεις τον άλλον έτσι στη μαλακία,καταλαβαίνετε τι χτύπημα φέραμε στους γόνους.Εχασαν τη μπάλλα οι τύποι.
Μηδενικό feedback,παθητική επιθετική προσέγγιση,έχασαν το έδαφος κάτω από τα πόδια τους.
Ελλάδα έχω περιουσία,πέθαναν γιαγιάδες,παπούδες θείοι και πήρα κάποια ακίνητα και παίρνω και από κει λεφτά.Το επίδομα που λες το παίρνω,γιατί να μου κοπεί?Μάλιστα τώρα πέτυχα με τελεσίγραφο να μην ξαναπάω Ελλάδα γιά 3 χρόνια που αυτό γιά μένα είναι πολύ σημαντικό.Παίρνω και 300 ευρώ το μήνα από Ουγγαρία.Καλά δεν είδες ότι κάθε μήνα κάνω αγορές κοντά στα 1.000 ευρώ ότι μου καβλώσει,ότι βγαίνω με γκόμενες που προσπαθώ να γνωρίζω συνέχεια,ότι συνέχεια είμαι έξω.Καλά τυφλός είσαι? :2funny:έχω βάλει τόσες αποδείξεις τι πήραΜόνο κρέμμες παίρνω 450 ευρώ όχι πούδρα 3 ευρώ όπως εσύ  :2funny:
   Το διαμέρισμα της πούτσας που λες κάνει κοντά 80.000 ευρώ! :2funny:το άλλο διαμέρισμα της πούτσας κοντά 200.000 και έχω και ένα τρίτο.το αμάξι ακόμα μετράει είχα βάλει φώτο τα γατάκια που έκαναν φωτογράφιση με τ΄αμάξι μου  :2funny: γ'αυτό και δεν το αλλάζω.Το παίρνουν αμέσως γιά 8.000 (ίσως και παραπάνω αν τους παζαρέψω) και με άλλες 12.000 μπορώ να πάρω αυτό εδώ,αν εβλεπα ότι το αμάξι δεν μετράει στη δουλεια μου θα το άλλαζα.Αν κάποτε αλλάξω αυτοκίνητο ένα τέτοιο θα πάρω ή Escallade.Μιλάς εσύ που μένεις σε μιά αποθήκη και δουλευεις γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία  :2funny:και όχι μόνο δεν έχεις να πάρεις Ford Fiesta με 500 ευρώ  :2funny:αλλά ούτε παπούτσια  :2funny:με της γαλότσες που δουλεύεις στο εργοστάσιο κυκλοφωρείς  :2funny:.
   Εγώ τίποτα δεν χάνω  :2funny:αντίθετα τώρα με την κρίση έρχεται Ο ΧΡΥΣΟΣ ΑΙΩΝΑΣ ΤΟΥ ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗ  :2funny: εσύ τι θα κάνεις που θα χάσεις τη δουλεια σου? :2funny:και θα γυρίσεις Ελλάδα γιά ένα καλύτερο μέλλον? :2funny: :2funny: :2funny:
  Εσύ κάτσε να νομίζεις ότι οι Μοσχοβίτες πάνε στην Ουκρανία γιά να βρούνε γκόμενες :2funny:όταν οι Ουκρανές εδώ σε παρακαλάνε και οι ντόπιοι της  :shit:.Στα μπουρδέλα πάω γιάτι μου σηκώνετε και θέλω να  :knockinb: συνέχεια,γ'αυτό και είμαι εδώ  :2funny:εσύ που τώρα πιά δε σου σηκώνετε φυσικό είναι να μην πηγαίνεις :2funny: :2funny: :2funny:
   
 

Συνημμένα

  • tahoe3.jpg
    tahoe3.jpg
    179,3 KB · Εμφανίσεις: 23
  • tahoe4.jpg
    tahoe4.jpg
    278,9 KB · Εμφανίσεις: 30
  • tahoe1.jpg
    tahoe1.jpg
    166,7 KB · Εμφανίσεις: 23

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Mε αυτό πας στην δουλειά εσύ Μητσε;
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
10
Like
1.584
Πόντοι
506
Το παίρνουν αμέσως γιά 8.000 (ίσως και παραπάνω αν τους παζαρέψω) και με άλλες 12.000 μπορώ να πάρω αυτό εδώ,αν εβλεπα ότι το αμάξι δεν μετράει στη δουλεια μου θα το άλλαζα.
   
Μητσαρα δεν ηξερα οτι δουλευεις. Νομιζα οτι προετοιμαζεσαι για πρωθυπουργος, τα σποτακια με πολιτικες δηλωσεις που εκανες. Παντως νσ ξερεις εαν ο κοσμος μαθει οτι εγαζεσαι θα ειναι κακο για πολιτικο σου μελλον. Ο σαρλαμας, ο τσιπιριπο, το βλακογιωργο δεν δουλεψαν ποτε. Εσυ εισαι κατα πολυ ανωτερος, τουλαχιστο τιμιος και με τπτ κουτος.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Μητσαρα δεν ηξερα οτι δουλευεις. Νομιζα οτι προετοιμαζεσαι για πρωθυπουργος, τα σποτακια με πολιτικες δηλωσεις που εκανες. Παντως νσ ξερεις εαν ο κοσμος μαθει οτι εγαζεσαι θα ειναι κακο για πολιτικο σου μελλον. Ο σαρλαμας, ο τσιπιριπο, το βλακογιωργο δεν δουλεψαν ποτε. Εσυ εισαι κατα πολυ ανωτερος, τουλαχιστο τιμιος και με τπτ κουτος.
Τι δουλειά κάνει ρε τύπε;Εχεις καταλάβει;Εγω νόμιζα ότι είναι σαν τις Καρντάσιανς ,τίποτα με μπόλικο καθόλου και αντιθετα απο τις Αρμένισες χωρίς κωλο
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Το παίρνουν αμέσως γιά 8.000 (ίσως και παραπάνω αν τους παζαρέψω) και με άλλες 12.000 μπορώ να πάρω αυτό εδώ,αν εβλεπα ότι το αμάξι δεν μετράει στη δουλεια μου θα το άλλαζα.Αν κάποτε αλλάξω αυτοκίνητο ένα τέτοιο θα πάρω ή Escallade.
   

Μήτσο μεγάλη μαλακία το Chevrolet,βάλε αλλά τόσα μιας και είσαι άνετος οικονομικά και πάρε αυτό...

https://[URL unfurl="true"]www.autotriti.gr/jpg/AUTOTRITI/1600/NEWS/26-9-17_scoop_esoteriko-e-classv.jpg[/img[/URL]]
[img]https://i.ebayimg.com/00/s/NDI2WDY0MA==/z/u9wAAOSwU~VehpQF/$_3.JPG?set_id=880000500F

την 4MATIC
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μήτσο μεγάλη μαλακία το Chevrolet,βάλε αλλά τόσα μιας και είσαι άνετος οικονομικά και πάρε αυτό...

https://[URL unfurl="true"]www.autotriti.gr/jpg/AUTOTRITI/1600/NEWS/26-9-17_scoop_esoteriko-e-classv.jpg[/img[/URL]]
[img]https://i.ebayimg.com/00/s/NDI2WDY0MA==/z/u9wAAOSwU~VehpQF/$_3.JPG?set_id=880000500F

την 4MATIC
Συγγνώμη αυτό είναι το GLB ? Οποιος έχει την παραμικρή σχέση με τη Ρωσσία ξέρει ότι εδώ οι γκόμενες ψαρώνουν με μεγάλα αυτοκίνητα!Οσο μεγαλύτερο τόσο καλύτερα!Να πάρω ένα τέτοιο θα είναι σα να κάνω ένα βήμα προς τα πίσω! :headbang:Να πέσω κατηγορία! :headbang:το δικο μου ενώ είναι μόνο 30-35 πόντους πιό μακρί ειναι πολύ πιο ογκόδες.
  Αυτό που μπορεί να έπερνα είναι το GL  άλλα βγάζει τρομερά προβλήματα γ΄αυτό και  ένα αμάξι 7+ ετών τα δίνουν τσάμπα!Ειδικά το GL 500 το βρίσκεις και με 6.000 ευρώ  :headbang:.Το G class είναι πολύ σκληρό σαν τα UAZ του στρατού  :2funny:.Γενικά οι Mersedes από το 2003-2004 και μετά έχουν ρίξει πάρα πολύ την ποιότητα τους!
  Αν θέλω κάτι καλύτερο γιά την δουλειά μου είναι Cadilac Escalade ή Chevrolet Tahoe.Μέσα το δικό μου μπορεί να είναι πολύ πιό άνετο αλλά εξωτερικά η Escalade είναι πολύ πιό ογκόδες!Εκτός αυτού είναι σκυλιά!Μπορούν να κάνουν ακόμα και 1.000.000 χλμ!χωρις πολλά προβλήματα όταν οι Μερσεντές μετά της 100.000 βγάζουν πολλέ προβλήματα.Από τα μικρά με της τουρμπίνες μέχρι της 500 !Μιλάμε γιά ζημιές 8.000-15.000 Ευρώ  :headbang:
 

Συνημμένα

  • gl.jpg
    gl.jpg
    160,1 KB · Εμφανίσεις: 22
  • g class.jpg
    g class.jpg
    64,2 KB · Εμφανίσεις: 23
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Έχεις δίκιο Μήτσο,εγώ νόμιζα πως το αυτοκίνητο το θες για να πηγαίνεις και κάνα ταξίδι.
Αν είναι για να κάνεις δουλειά σου,να πετάγεσαι super market κλπ μια χαρά είναι το Chevrolet.

Για οικονομικά και αξιοπιστία μη με μπερδεύεις,τα τελευταία 10 χρόνια με leasing ψωνίζω και αλλάζω όχημα κάθε 4 χρόνια,οπότε στ'αρχίδια μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom