Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Μαλακες υποψιαζομαι οτι αυτος ο χωρος που ανεβασε ο κμαν δεν εχει ουτε καν τουαλετα,κοινοχρηστη πρεπει να εχει,ουτε χωλ για επισκεπτες βλεπω,ουτε κουζινα,ουτε τιποτα,αρχηζω και πιστευω οτι ο δημητρακης εχει δικιο λεγοντας οτι ο κουφοντινας στης αγροτικες φυλακες περναει καλυτερα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τι βλάκας είσαι ρε συ?Δε βλέπεις οτι το κρεβάτι έχει άλλο στρώμα χωριστό.Είναι Boxpring Bed,έχουν δικό τους στρώμα.
Και αυτό το στρώμα είναι καλό 400 ευρώ κοστίζει,το πήρα πέρυσι.Απλά πήρα καινούργιο με 800 ευρώ για το άλλο κρεβάτι πιο γαμάτο και το έχω κρατήσει εκεί.
Αμα δω οτι δεν το χρειάζομαι θα το πετάξω το παλιό.

Εδώ είναι φωτό από τον άλλο διακόπτη για τη θέρμανση στο άλλο υπνοδωμάτιο.


UD3UsR.jpg


Μα πόσο μαλάκας μπορεί να είσαι?
Αντε να βάλω και φωτό από τη χέστρα με λίγο σκατό για να πειστείς.

Εδώ η ντουζιέρα για να μη μας πρήζεις τα αρχίδια.

1IUfJJ.jpg


Αντε αρκετά για σήμερα.
Έτσι συνέχισε  :2funny:Μάλλον για θέρμανση εννοούσες το μαύρο καλοριφεράκι  :2funny:
Αυτό εδώ τι είναι πάλι? :jerking:καλά στο κλιμακοστάσιο μένεις? :2funny:
 Αυτό μοιάζει με ένα δωμάτιο στο υπόγειο που μένουν οι υπηρέτες,δε μοιάζει με δωμάτιο σπιτιού.
Το ότι δεν έχεις μπάνιο να ξαπλώνεις ειναι λεπτομέρεια.Οπως και το ότι η ντουσιέρα δεν έχει ούτε ένα ράφι.
 Αλλά τα τόσα ιδια σαμπουάν στη ντουσιέρα είναι λιγάκι περίεργο,πολύ πιθανόν να ειναι κοινόχρηστη.
 Μάλλον μένετε εκεί πέρα 4 άτομα  :2funny:και αυτο παίζει να είναι το κρεβάτι καποιου αλλου  :2funny:άντε πήγαινε να βγάλεις φωτο και τα άλλα δωμάτια για να μπορέσει αναγνώστης να βγάλει τα συμπεράσματά του
 
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20191104-214727_Chrome.jpg
    Screenshot_20191104-214727_Chrome.jpg
    442,1 KB · Εμφανίσεις: 56
  • Screenshot_20191104-214820_Chrome.jpg
    Screenshot_20191104-214820_Chrome.jpg
    752 KB · Εμφανίσεις: 52
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Με μονη εξαιρεση οτι ειναι ισογειο και δεν εχει κουρτινες, το δωματιο του kman τα σπαει. Τεραστιο απλα, για προτυπα μεταναστη
Αν βαλει μια κουρτινα των 100 ευρω και πεταξει το κρεβατι και να στρωσει το στρωμα στο πατωμα (τα καλυτερα γαμησια γινονται ετσι) και βαλει μια καλη φλοκατη εκει που ειναι το γραφειο, θα γινει σουπερ δωματιαρα
Απλα μπαζει απο θεα, η οψη απ τη τζαμαρια ειναι ενα τιποτα και μισο

Απλα πιστευω ο kman βαριεται απιστευτα να κανει οτιδηποτε εχει σχεση εκτος απο δουλεια και σεξοτουριστικο ταξιδι

Ειναι ηδη στα ορια του burn out και αυτα που του λετε για στολισμα δωματιου, αγορα αυτοκινητου, κλπ του φαινονται αστεια
Η βδομαδα του ειναι δουλεια, ψωνια, υπολογιστη, υπνος και σεξοταξιδια
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.999
Κριτικές
1
Like
2.791
Πόντοι
606
Με μονη εξαιρεση οτι ειναι ισογειο και δεν εχει κουρτινες, το δωματιο του kman τα σπαει. Τεραστιο απλα, για προτυπα μεταναστη
Αν βαλει μια κουρτινα των 100 ευρω και πεταξει το κρεβατι και να στρωσει το στρωμα στο πατωμα (τα καλυτερα γαμησια γινονται ετσι) και βαλει μια καλη φλοκατη εκει που ειναι το γραφειο, θα γινει σουπερ δωματιαρα
Απλα μπαζει απο θεα, η οψη απ τη τζαμαρια ειναι ενα τιποτα και μισο

Απλα πιστευω ο kman βαριεται απιστευτα να κανει οτιδηποτε εχει σχεση εκτος απο δουλεια και σεξοτουριστικο ταξιδι

Ειναι ηδη στα ορια του burn out και αυτα που του λετε για στολισμα δωματιου, αγορα αυτοκινητου, κλπ του φαινονται αστεια
Η βδομαδα του ειναι δουλεια, ψωνια, υπολογιστη, υπνος και σεξοταξιδια
χιλιες φορες πρεζακιας  :S
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Παίζει το κλασσικό & αχαστο σύστημα "σκύψε να πιάσεις το σαπούνι" ο Αρχηγός  :fuck1:?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Με μονη εξαιρεση οτι ειναι ισογειο και δεν εχει κουρτινες, το δωματιο του kman τα σπαει. Τεραστιο απλα, για προτυπα μεταναστη
Αν βαλει μια κουρτινα των 100 ευρω και πεταξει το κρεβατι και να στρωσει το στρωμα στο πατωμα (τα καλυτερα γαμησια γινονται ετσι) και βαλει μια καλη φλοκατη εκει που ειναι το γραφειο, θα γινει σουπερ δωματιαρα
Απλα μπαζει απο θεα, η οψη απ τη τζαμαρια ειναι ενα τιποτα και μισο

Απλα πιστευω ο kman βαριεται απιστευτα να κανει οτιδηποτε εχει σχεση εκτος απο δουλεια και σεξοτουριστικο ταξιδι

Ειναι ηδη στα ορια του burn out και αυτα που του λετε για στολισμα δωματιου, αγορα αυτοκινητου, κλπ του φαινονται αστεια
Η βδομαδα του ειναι δουλεια, ψωνια, υπολογιστη, υπνος και σεξοταξιδια

Οντως άμα ενδιαφερόμουνα,μπορούσα να κάνω κάτι κυριλέ επιπλώσεις που έχει εδώ με 10000 ευρώ και να κάνω το σπίτι κουκλί.Απλά δε βλέπω το νόημα.Αλλος θα προτιμούσε εννοείται αντί να πάει 3 σεξοταξίδια και να σπονσοράρει μια γκόμενα,να τα χώσει για μια έξοχη διακόσμηση εσωτερικού χώρου.Εχει για όλα τα γούστα εδώ.
Θα μπορούσα να πάω σε πολύ καλύτερο καινούργιο διαμέρισμα εντελώς κεντρικό με φοβερή θέα.Αλλά θα έπρεπε να διαθέσω άλλα 400 ευρώ παραπάνω μηναίως.

Το ίδιο και με το όχημα.Οι συνάδελφοι αγοράζουν Μερσεντές SLK,Αουντι των 30000 ευρώ αλλά αυτό σημαίνει οτι κάθε μήνα σκας 500 ευρώ για τη δόση συν τα έξοδα ασφάλειας,πάρκινγκ κτλ.Τουτέστιν καμιά 800άρα το μήνα,συχνά και 1000 ευρώ μηνιαίως για καλό αμάξι.
Αν το κάνεις αυτό,σπόνσορινγκ και ταξίδια τέρμα.Απευθύνεσαι μόνο στην εγχώρια αγορά από γκόμενες.
Δηλαδή 1000 ευρώ μηνιαίως για σπίτι(όλα τα έξοδα ενοίκιο,κοινόχρηστα,έπιπλα,καθαριότητα κτλ) και 1000 ευρώ για καλό αμάξι σημαίνει οτι από ταξίδια,σεξοτουρισμό,σπονσοριλίκια,ακριβές διακοπές έχεις παραιτηθεί.
Ωστόσο πολλοί προτιμούν με τα χίλια το κόμπο καλό διαμέρισμα,καλό αμάξι,μόνιμη γκόμενα κτλ παρά αυτό που κάνω εγώ.Θα έλεγα οτι 95% προτιμούνε το πρώτο.
Είναι και άλλοι που τσιγκουνεύονται σε όλα ούτε γκόμενες,ούτε ακριβά διαμερίσματα ούτε αμάξια και αποταμιεύουν ακόμα και 3000 ευρώ μηναίως σε εξτρίμ περιπτώσεις.
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Μια χαρά τα έχει ιεραρχησει ο Αρχηγός, έχει στρατιωτική πειθαρχία και προσήλωση στο στόχο.

Μιλάει τώρα ο Δημητράκης για χλιδα, που έχει μια βρύση κοινή για νιπτήρα, μπάνιο, μπιντέ, κουζίνα, μπαλκόνι, τα πάντα όλα..

Τι να λέμε, ξεφτυλιστηκε πάλι ο ασβός Δημητράκης. :s&m_1:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οντως αύριο άμα θέλω πάω στην αντιπροσωπεία και την τράπεζα και αγοράζω μια SLK και ένα διαμέρισμα μισού εκατομμυρίου.Το θέμα είναι οτι τα επόμενα 20 χρόνια θα δουλεύω για να ξεχρεώσω,έχω μετατραπεί σε δούλο της τράπεζας αντί για γαμέα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μαλακες υποψιαζομαι οτι αυτος ο χωρος που ανεβασε ο κμαν δεν εχει ουτε καν τουαλετα,κοινοχρηστη πρεπει να εχει,ουτε χωλ για επισκεπτες βλεπω,ουτε κουζινα,ουτε τιποτα,αρχηζω και πιστευω οτι ο δημητρακης εχει δικιο λεγοντας οτι ο κουφοντινας στης αγροτικες φυλακες περναει καλυτερα
Αυτό είναι το Playroom από ένα σπίτι,και του Βλάκμαν του νοικιάζουν το ένα δωμάτιο.Στα αλλά δωμάτια πιθανόν να μένουν άλλοι.
 
το ενα ειναι χρωμοσαμπουαν :- :S :S :S
Ό Βλάκμαν δε χρησιμοποιεί χρωμοσαμπουάν και δε βάφει το μαλλί του,ποιανού να είναι το χρωμοσαμπουάν? :2funny:κοινή ντουσιέρα ειναι αυτη δεν ξερω για πόσα ατομα αλλα πολλα σαμπουαν βλεπω μαζι,και χρωμοσαμπουάν οπως ειπες  :2funny:
  Μπράβο παρατηρητικότητα  :2funny:δεν σας ξεφευγει τιποτα Πάντος  :2funny:.
  Εγώ πέθανα στα γέλια με τα Γερμανικά στάνταρ θέρμανσης  :2funny:και δίπλα το ηλεκτρικό καλοριφέρ στην πρίζα  :2funny:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Παιδες μου μπηκε μια υποψια τωρα. Λετε να κοιμαται εναλλαξ στο δωματιο ο kman με καποιον αλλον συναδελφο και να εχει ο καθενας το δικο του στρωμα;  :think:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Παιδες μου μπηκε μια υποψια τωρα. Λετε να κοιμαται εναλλαξ στο δωματιο ο kman με καποιον αλλον συναδελφο και να εχει ο καθενας το δικο του στρωμα;  :think:

Οχι,απλά έχω δύο κρεβάτια.Ενα κανονικό με γερμανικά Laminaten και υπεργαμάτο ανατομικό στρώμα σύνθετο Schaum των 700 ευρώ και ένα Boxsprinbett αμερικάνικου τύπου των 2000 ευρώ με στρώμα Feder.
Αν με πιάσει η μέση μου στο ένα,κοιμάμαι στο άλλο.
Γενικά οι μαλάκες όπως ο δημητράκης κοιτάνε να διαβάλλουν και να δημιουργούν αμφιβολίες για όλα.Την έχουν δει δικηγόροι και καλά ενώ νοητικώς είναι για τον πούτσο.
Εγώ δεν κάθομαι να υπερασπιστώ τον εαυτό μου γιατί βαριέμαι,αν κάποιος πιστεύει δημητράκη είναι άξιος της τύχης του.Το ίδιο πιστεύω και για όποιον πίστεψε Τσίπρα.
Δηλαδή αν κάποιος απευθύνεται στο μέσο όρο,πάει να δημιουργήσει αμφιβολιες με ηλιθιότητες και λέει συνέχεια τα ίδια,γιατί να γίνεται πιστευτός.
Αμα τον πιστεύεις έχεις ευθύνη,είσαι για τον πούτσο και πρέπει να τιμωρηθείς,πρέπει να πληρώσεις για αυτό.Δεν μπορείς να λες ο όφις με εξαπάτησε.
Είναι το νοητικό πλαίσιο,το σχήμα της άγριας τιμωρίας.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Οχι,απλά έχω δύο κρεβάτια.Ενα κανονικό με γερμανικά Laminaten και υπεργαμάτο ανατομικό στρώμα σύνθετο Schaum των 700 ευρώ και ένα Boxsprinbett αμερικάνικου τύπου των 2000 ευρώ με στρώμα Feder.
Αν με πιάσει η μέση μου στο ένα,κοιμάμαι στο άλλο.
Γενικά οι μαλάκες όπως ο δημητράκης κοιτάνε να διαβάλλουν και να δημιουργούν αμφιβολίες για όλα.Την έχουν δει δικηγόροι και καλά ενώ νοητικώς είναι για τον πούτσο.
Εγώ δεν κάθομαι να υπερασπιστώ τον εαυτό μου γιατί βαριέμαι,αν κάποιος πιστεύει δημητράκη είναι άξιος της τύχης του.Το ίδιο πιστεύω και για όποιον πίστεψε Τσίπρα.
Δηλαδή αν κάποιος απευθύνεται στο μέσο όρο,πάει να δημιουργήσει αμφιβολιες με ηλιθιότητες και λέει συνέχεια τα ίδια,γιατί να γίνεται πιστευτός.
Αμα τον πιστεύεις έχεις ευθύνη,είσαι για τον πούτσο και πρέπει να τιμωρηθείς,πρέπει να πληρώσεις για αυτό.Δεν μπορείς να λες ο όφις με εξαπάτησε.
Είναι το νοητικό πλαίσιο,το σχήμα της άγριας τιμωρίας.
Λεφτά για στρώματα λες οτι έχεις αλλά για κουρτίνες όχι  :2funny:
  Γερμανικό στάνταρ θέρμανσης αλλά το ηλεκτρικό καλοριφεράκι δούλευε  :2funny:
  Για πες μας από που ζεσταίνει η κεντρική θέρμανση? :2funny:γιατινθα δεν είδα τίποτα εκτός από το κουμπί  :2funny:
  Το χρωμοσαμπουάν ποιανού ήταν αφού δε να δεις τα μαλλιά σου? :2funny:
  Πολύ πιθανόν το (άλλο) δωμάτιο που έβγαλες φωτογραφία ειναι καποιου αλλου.
Παιδες μου μπηκε μια υποψια τωρα. Λετε να κοιμαται εναλλαξ στο δωματιο ο kman με καποιον αλλον συναδελφο και να εχει ο καθενας το δικο του στρωμα;  :think:
Να σου πω με τα χάλια που είχα ότι έχει δε το θεωρώ απίθανο.
  Ένα άλλο που θα προσεξατε ειναι ότι δεν έχει ούτε μια ντουλάπα  :2funny: :headbang:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Λεφτά για στρώματα λες οτι έχεις αλλά για κουρτίνες όχι  :2funny:
 Γερμανικό στάνταρ θέρμανσης αλλά το ηλεκτρικό καλοριφεράκι δούλευε   :2funny:
 Για πες μας από που ζεσταίνει η κεντρική θέρμανση? :2funny:γιατινθα δεν είδα τίποτα εκτός από το κουμπί  :2funny:
 Το χρωμοσαμπουάν ποιανού ήταν αφού δε να δεις τα μαλλιά σου? :2funny:
 Πολύ πιθανόν το (άλλο) δωμάτιο που έβγαλες φωτογραφία ειναι καποιου αλλου.
Να σου πω με τα χάλια που είχα ότι έχει δε το θεωρώ απίθανο.
 Ένα άλλο που θα προσεξατε ειναι ότι δεν έχει ούτε μια ντουλάπα  :2funny: :headbang:

Είσαι χαζός,δε βλέπεις τη ντουλάπα?Αφού λέμε οτι έχει υποδαπέδια θέρμανση.
Ποιο χρωμοσαμπουάν και μαλακίες?
Τι βλακείες είναι αυτές?

K1HhMB.jpg


Πω πω σπάτε τα αρχίδια του άλλου.Τα ίδια και τα ίδια.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Τι βλάκας είσαι ρε συ?Δε βλέπεις οτι το κρεβάτι έχει άλλο στρώμα χωριστό.Είναι Boxpring Bed,έχουν δικό τους στρώμα.
Και αυτό το στρώμα είναι καλό 400 ευρώ κοστίζει,το πήρα πέρυσι.Απλά πήρα καινούργιο με 800 ευρώ για το άλλο κρεβάτι πιο γαμάτο και το έχω κρατήσει εκεί.
Αμα δω οτι δεν το χρειάζομαι θα το πετάξω το παλιό.

Εδώ είναι φωτό από τον άλλο διακόπτη για τη θέρμανση στο άλλο υπνοδωμάτιο.


UD3UsR.jpg


Μα πόσο μαλάκας μπορεί να είσαι?
Αντε να βάλω και φωτό από τη χέστρα με λίγο σκατό για να πειστείς.

Εδώ η ντουζιέρα για να μη μας πρήζεις τα αρχίδια.

1IUfJJ.jpg


Αντε αρκετά για σήμερα.

Eκτιθεσαι καϋμανε... Τωρα ή μας δουλευεις ολους χονδρικη ή εισαι θεοχαζος.
Βαζεις στην αρχη ενα δωματιο με σκετες μπαλκονοπορτες και λεε οτι δεν σε ενοχλει αν σε βλεπουν απο το δρομο να κοιμασαι.. Ασε που στο δωματιο δεν υπήρχε ουτε μια καρεκλα... Τουλαχιστον να ελεγες οτι εχει μπατζουρια και δεν φαινονται στην φωτογραφια... Εχω την υποψια οτι ουτε αλλη πορτα υπηρχε πλην της μπαλκονοπορτας. Μετα πετας μια ασχετη φωτο απο ενα αλλο υπνοδωμάτιο που εχει πλακακι και οχι ξυλο οπως το αλλο στο οποιο υπαρχει σκαλοπατι στην μεση του δωματιου... Ξαναδε ποτε καποιος απο εσας υπνοδωματιο με σκαλοπάτι στην μεση; Συγνώμη αλλα απο τα μεχρι στιγμης στοιχεία καλα σου την λεει ο Δημητρακης οτι στεγαζεσαι σε καμια πυλωτη ή σε καμια αποθηκη κανενος εργοστασιου...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Καλά δεν είδες οτι υπάρχει καρέκλα?Τι θες,να φωτογραφισω την εξώπορτα?
Πριν έλεγες,βάλε το διακόπτη για τη θέρμανση.Τον έβαλα,τι έχεις να πεις?
Μα γιατί τα γυριζετε συνέχεια?
Είστε για τον πουτσο.
Εγώ απαντάω σε αυτα που λέει ο άλλος και δεν αλλάζω το θέμα.
Ένας βλακας,τρώγλη κοκοβιος το θεωρεί αυτό αδυναμία οτι απαντάω σε αυτό που λέει.
Εγώ όμως θεωρώ τον άλλον για τον πουτσο οποτε δε με ενδιαφέρει.
Θα ψάξει να βρει λεπτομέρειες κτλ,στα αρχιδια μας.Θα δημιουργήσει αμφιβολίες στον πουτσο μας.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ φαίνονται τα παντζούρια.

9Qol2s.jpg
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Φαινεται κιολας στο πρωτο δωματιο με το ξυλινο πατωμα, ενα σκαλοπατακι και διπλα τα παπουτσια αφημενα. Πραγμα που σημαινει οτι εκει ειναι η κυρια εισοδος για το σπιτι(;)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Eκτιθεσαι καϋμανε... Τωρα ή μας δουλευεις ολους χονδρικη ή εισαι θεοχαζος.
Βαζεις στην αρχη ενα δωματιο με σκετες μπαλκονοπορτες και λεε οτι δεν σε ενοχλει αν σε βλεπουν απο το δρομο να κοιμασαι.. Ασε που στο δωματιο δεν υπήρχε ουτε μια καρεκλα... Τουλαχιστον να ελεγες οτι εχει μπατζουρια και δεν φαινονται στην φωτογραφια... Εχω την υποψια οτι ουτε αλλη πορτα υπηρχε πλην της μπαλκονοπορτας. Μετα πετας μια ασχετη φωτο απο ενα αλλο υπνοδωμάτιο που εχει πλακακι και οχι ξυλο οπως το αλλο στο οποιο υπαρχει σκαλοπατι στην μεση του δωματιου... Ξαναδε ποτε καποιος απο εσας υπνοδωματιο με σκαλοπάτι στην μεση; Συγνώμη αλλα απο τα μεχρι στιγμης στοιχεία καλα σου την λεει ο Δημητρακης οτι στεγαζεσαι σε καμια πυλωτη ή σε καμια αποθηκη κανενος εργοστασιου...
Κ' εγώ το ίδιο υποψιάζομαι ότι το δεύτερο δωμάτιο δεν έχει καμία σχέση  :2funny:δε δένει με το αλλο δωματιο.
  Για τη ντουσιέρα τι γνώμη έχεις?είναι κοινόχρηστη?ή ουτε αυτή έχει σχέση.
  Αν θυμάσαι χτες του λέγαμε να μας βάλει φώτο και μας της έβαλε σήμερα  :2funny:.Χτες έκανε ότι δεν άκουγε.
  Εγώ σας έβαλα καμία δεκαριά φωτογραφίες από κάθε γωνιά για να μην υπάρχει καμία αμφιβολία.
 
Φαινεται κιολας στο πρωτο δωματιο με το ξυλινο πατωμα, ενα σκαλοπατακι και διπλα τα παπουτσια αφημενα. Πραγμα που σημαινει οτι εκει ειναι η κυρια εισοδος για το σπιτι(;)
Έχεις δίκιο.Οποτε πιθανόν νοικιάζει αυτό το δωμάτιο και όλα τα άλλα είναι μούφα.
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom