Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
 :hi: παιδια βαλτε κανα βιντεακι με νορβηγιδες γκομενες στην εξω στην βολτα στα μπαρ στο ψηστηρι .. να δουμε για τι μιλατε :grin:

Θυμάμαι κάτι Νορβηγίδες εικοσάχρονες,180 που είχα γνωρίσει στο Lava Bora Σύνταγμα το 2003.Βασικά δεν επρόκειτο για καμάκι,απλά τις χαλβάδιαζα που χορεύανε και έρχεται σε κάποια φάση η μία με τραβάει στην πίστα με αγκαλιάζει και μου ρίχνει γλωσσόφιλο.Μετά με πασάρει στη φίλη της.
Ρωτάω από πού είστε?Norway λέει η άλλη.
Γενικώς είναι χύμα στο κύμα τρελαμένες και εύκολες τη νύχτα αλλά
1.Στις χώρες τους είναι πολύ ακριβά
2.Παίζει χοντρός φεμινισμός,σε χρησιμοποιούν σα σκεύος για τις καύλες τους,την επόμενη μέρα δε σε είδα δε σε ξέρω
3.Εχεις τρελό ανταγωνισμό για τις μουνάρες από Βίκινγκς πολύ καλής,εξαιρετικής εμφάνισης αφού όλοι οι Δυτικοί ακόμα και οι Αγγλοι και οι Γερμανοί Σκανδιναυές θέλουν.
Ηταν και οι πορνοταινίες του 70 που γυρίζονταν αβέρτα Σουηδία και έχουν δημιουργήσει τη φήμη της εύκολης,ψηλής,χαμογελαστής,γλυκιάς ξανθιάς με τις βυζάρες που τους βολεύει όλους στο μουνί της,επί γης παράδεισος φάση.
Ενώ με τις Γερμανίδες φοβάται μην τον κατουρήσουν,τον μαστιγώσουν,τον γαμήσουν SS φάση,είναι τελείως άλλη κουλτούρα πιο αυταρχική και σαδομαζό.
Οι Γερμανίδες είναι αρκετά παρεξημένες γκόμενες γενικά.Ουσιαστικά είναι πιο θηλυκές,υποτακτικές και λιγότερο φεμινίστριες από Αγγλίδες,Σκανιδναυές,Αμερικανίδες αλλά αυτό δε φαίνεται προς τα έξω και δεν το αναγνωρίζει κανένας.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Τύπε εκτός απο βουλγαρία για να να φτιάξεις κανα δόντι σε ποιές χώρες έχεις ταξιδέψει που έχεις και άποψη για τις γυναίκες του κόσμου;


Σιγά μην έχει πάει Βουλγαρία τύπε, ακόμα και για οποιοδήποτε ταξίδι όλο και κάποιο ΠΡΟΒΛΗΜΑ θα βρίσκει.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
1)Με εθνικισμό , σε καμία από τις χώρες του μπλοκ , δεν προκαλώ ρατσιστικά αισθήματα.
Μπορώ να περάσω για ντόπιος εμφανισιακά (αν δεν μιλήσω εννοείται) .
Δεν είμαι σαν κύπριος, οπότε δεν έχω πρόβλημα !!!!!!!

2)Έζησα σχεδόν ένα χρόνο στην αυστρία νέος, με γκόμενα ντόπια . Η ουγγαρία μου φέρνει στο νου καλύτερα εκείνη την εποχή. Δεν ξέρω γιατί .

3)Στην τσεχία , στην πράγα ειδικά , μου τη σπάνε οι πιτσιρικάδες γερμανοί πότες.
Φαίνεται σαν να φεύγουν οι πιο μαλάκες γερμανόφωνοι και πάνε και κάνουν σαματά εκεί !
Γερμανούς μαλάκες τέτοιους, βλέπεις μόνο στην πράγα! Στη γερμανία και στην αυστρία, δεν υπάρχουν τέτοιοι ηλίθιοι . Εξαγωγή τους κάνουν ;;;;
Γενικότερα μαζεύει πολλά μαλακιστήρια η πράγα, χιπστεράδες , φρικιά , όλα τα σκατά της δύσης. Δεν θέλω να τους βλέπω.  Στη βουδαπέστη έχει και πολύ λιγότερους και είναι πιο άπλα, δεν φαίνονται.΄

Η τουριστική ατμόσφαιρα γενικά μου σπάει τα αρχίδια.

4)Μου φαίνονται πιο ανοιχτοί σε ξένους οι ούννοι στην ουγγαρία, από τους τσέχους.
Δεν έχω εξήγηση. Γουστάρω καλύτερα την ατμόσφαιρα.

Για τις γκόμενες!
Ουγγαρέζες έχει και πολλες μελαχροινές που ειναι τσοντάρες !
Γουστάρω ποικιλία.

Μόνο ξανθή τζίβα, είναι βαρετή !!!!!!!

1.Ο ουγγρικός εθνικισμός είναι ενοχλητικός.Βλέπεις παντού ουγγρικές σημαίες.Τσεχία δε βλέπεις σχεδόν ποτέ σημαίες,μόνο στα δημόσια κτίρια καμιά φορά και πάλι ντρέπονται να τις βάλουν.Πολλοί θα προτιμούσαν τη σημαία της Τσεχοσλοβακίας ή το θυρεό του König.
Δεν καταλαβαίνω ποιο το μεγαλείο των Ούγγρων και δε δέχομαι λεωφόρο Αττίλα και αγάλματα Αττίλα όταν ο τύπος έσφαξε τα δύο τρίτα του πληθυσμού στην περιοχή μου
Η τα άλλα αγάλματα με τους βασιλείς που έχουν στην κεντρική πλατεία που μερικοί συνεργάστηκαν με τους Τούρκους.
Τσεχία δε βλέπεις ποτέ τέτοια πράγματα άντε να δεις προτομές φιλοσόφων ή λογοτεχνών αλλά βασιλείς κτλ δε βλέπεις πουθενά εκτός του Καρόλου που δεν ήταν Τσέχος αλλά μέγας ευεργέτης της πόλης.Και του στρατηγού Waclaw που ήταν επίσης σπουδαίος στρατηγός όπως και του πρωθυπουργού Μαζαρύκ γατόνι πανσλαβιστή επί του οποίου η χώρα γνώρισε τη μεγαλύτερη οικονομική ακμή και δόξα.
Αλλά βασιλείς με σπάθες,άλογα,γιαταγάνια κτλ όπως Βουδαπέστη δε βλέπεις.




2.Η Τσεχία ειδικά η Βοημία ήταν η πιο ανεπτυγμένη οικονομικά περιοχή της Αυστροουγγαρίας,πιο πλούσια και από την ίδια την Αυστρία τι να λέμε τώρα.
3.Οι τουρίστες Πράγα είναι χάλιες αλλά Βουδαπέστη δε διαφέρουν τόσο πολύ.Τα ίδια άτομα πάνε,Αγγλοι staggers για πάρτυ,ενόχλες Κινέζοι,θρυβώδεις Ιταλοί,Ισπανοί,άσχετοι Αμερικάνοι κτλ.
4.Οντως οι Τσέχοι είναι ειρωνικοί απέναντι στους ξένους.Χλευάζουν και κοροιδεύουν συνέχεια.Ομως το σέρβις ποιότητα φαγητού ποτού κτλ είναι γενικά ανώτερο από Ουγγαρία.Είναι σβέλτοι και έξυπνοι και το έχουν με την εξυπηρέτηση,καταλαβαίνουν τις θες.

Αλλά είναι όντως είρωνες και προσβάλλουν ισχύει αυτό,αν και συνήθως οι ξένοι δεν καταλαβαίνουν τίποτα.
Αυτό ισχύει μόνο για Πράγα στην τσεχική επαρχία είναι ταπεινοί,μόνο Πράγα είναι υπερόπτες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητράκη άρχοντα για εσένα το ΕΠΙΚΟ post
Ναι μπράβο η Γερμανίδα γκόμενα του  :2funny:.Τι γέλιο είχε πέσει τότε  :2funny: :2funny: :2funny:
  Λογικά σε 2-3 βδομάδες θα αρχίσει να γράφει  :jerking: :2funny:.Η πλάκα είναι ότι δε μένει Γερμανία,από Ελλάδα πρέπει να γράφει  :2funny:έγραφε όλη τη μέρα 28η Οκτωβρίου.Δε νομίζω ότι η 28η Οκτωβρίου είναι αργία στη Γερμανία? :2funny:
 

Συνημμένα

  • Germanida.jpg
    Germanida.jpg
    715,8 KB · Εμφανίσεις: 19

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Αφού δε γαμαει τίποτα, το κλείσε και το site.. Δε γαμιεται  :2funny:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Eπειδή δε βλέπω κινητικότητα για το παραπάνω ερώτημα ούτε από τον Αρχηγό, postάρω χτεσινοβραδινή φωτογραφία από την κρεβατοκάμαρα της Γερμανίδας,
με καρέ που αποτελεί την απάντηση στο ερώτημά μου

KAajAbo.jpg


Μαντεύει κανείς τι παίζει;

Μίδα, αυτό εννοώ ότι το Β2 δε φτάνει.

Όταν η άλλη σου στέλνει τέτοια κείμενα

kBf8Fnx.png


είναι γιατί τις έχεις γαμήσει με αντίστοιχα κείμενα και λεγόμενα το μυαλό, που με Β2 δε γράφονται/λέγονται,ούτε μπορείς να μιλήσεις στην ψυχή μιας Γερμανίδας με Αγγλικά.
Όλο το μήνυμά της είναι μεγάλο,θέλω 5-6 Screenshots και πολύ περίτεχνο.
Όπως φαίνεται και λιγάκι στη φωτό,μιλάμε για τοπ μουνί σε όλα της και όχι για μαλακογκόμενα που στην Ελλάδα θα άκουγε παντελίδη και θα έμπαινε στο Power of love...
μεσα στα 2-3 τοπ καμμενα ποστ ολων των εποχων του φορουμ αυτου

μνημειο γελοιοτητας
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Ηταν και οι πορνοταινίες του 70 που γυρίζονταν αβέρτα Σουηδία και έχουν δημιουργήσει τη φήμη της εύκολης,ψηλής,χαμογελαστής,γλυκιάς ξανθιάς με τις βυζάρες που τους βολεύει όλους στο μουνί της,επί γης παράδεισος φάση.
Ενώ με τις Γερμανίδες φοβάται μην τον κατουρήσουν,τον μαστιγώσουν,τον γαμήσουν SS φάση,είναι τελείως άλλη κουλτούρα πιο αυταρχική και σαδομαζό.
Οι Γερμανίδες είναι αρκετά παρεξημένες γκόμενες γενικά.Ουσιαστικά είναι πιο θηλυκές,υποτακτικές και λιγότερο φεμινίστριες από Αγγλίδες,Σκανιδναυές,Αμερικανίδες αλλά αυτό δε φαίνεται προς τα έξω και δεν το αναγνωρίζει κανένας.

Εμεις που μεγαλωσαμε με τσοντες στο RTL (αληθεια τις θυμαται κανεις;) εχουμε σχηματισει αλλο προτυπο στο μυαλο μας για τις Γερμανιδες
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εμεις που μεγαλωσαμε με τσοντες στο RTL (αληθεια τις θυμαται κανεις;) εχουμε σχηματισει αλλο προτυπο στο μυαλο μας για τις Γερμανιδες

Τελειο ηταν το rtl αν θυμαμαι καλα μετα τις 23:00 γινοταν το παιχνιδι με τα φρουτα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Καλά μπορεί να μη γυρίσω εγώ .... ceholky-z-uli

Εγώ απλά θέλω να γαμάω κώλους. Όχι τους ίδιους συνέχεια . Ποικιλία καλύτερα.
Και ... δεν με χαλάνε οι μαγυάρες.

Γενικά εκτός ελλάδος, έχω πέραση ! Σε γκόμενες που πίνουν , ακόμη μεγαλύτερη !

Με τα 3-4 χιλιαρικάκια και αργόσχολος, πιστεύω όλο και κάτι θα σπρώχνω.

Θες να πας στη Βουδαπεστη ως αργοσχολος εισοδηματιας, μονιμος κατοικος?
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
8
Like
1.785
Πόντοι
216
Τύπε εκτός απο βουλγαρία για να να φτιάξεις κανα δόντι σε ποιές χώρες έχεις ταξιδέψει που έχεις και άποψη για τις γυναίκες του κόσμου;

Λιγα για τον sad man,τον εχει παιξει  :jerking: με ολες τις εθνικοτητες γυναικων στον κοσμο  :grin: Ξερει τα παντα για το γυναικειο φυλο ασχετα αν δεν εχει γαμησει ποτε. Εχει αποστηθισει ολο το αρθρο για το αιδοιο απο την wikipedia και μπορει να το ζωγραφισει απο μνημη με μεγαλη λεπτομερεια.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τύπε εκτός απο βουλγαρία για να να φτιάξεις κανα δόντι σε ποιές χώρες έχεις ταξιδέψει που έχεις και άποψη για τις γυναίκες του κόσμου;

Πάλι τον ξεφτιλίζεις ρε εσύ?
Μου φαίνεται κι ο ίδιος το γουσταρει
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Λιγα για τον sad man,τον εχει παιξει  :jerking: με ολες τις εθνικοτητες γυναικων στον κοσμο  :grin: Ξερει τα παντα για το γυναικειο φυλο ασχετα αν δεν εχει γαμησει ποτε. Εχει αποστηθισει ολο το αρθρο για το αιδοιο απο την wikipedia και μπορει να το ζωγραφισει απο μνημη με μεγαλη λεπτομερεια.

Σιγά μην έχει πάει Βουλγαρία τύπε, ακόμα και για οποιοδήποτε ταξίδι όλο και κάποιο ΠΡΟΒΛΗΜΑ θα βρίσκει.

Σαν δεν ντρέπεστε που κρίνετε τον Σαδ Μαν. :grin:
Ο άνθρωπος ετοιμαζει κίνημα ανάλογο του πικερισμού.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Ο sad-man σας τρολαρει αγρια και εσεις μασατε
Αμα ξερατε τι κανει τις ωρες που δεν ειναι στο μπου θα τρωγατε το καπελο σας απ τη ζηλεια
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
8
Like
1.785
Πόντοι
216
Ο sad-man σας τρολαρει αγρια και εσεις μασατε
Αμα ξερατε τι κανει τις ωρες που δεν ειναι στο μπου θα τρωγατε το καπελο σας απ τη ζηλεια

Τυπε κατι μου λεει οτι εχετε το ιδιο χομπι  :jerking:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ο sad-man σας τρολαρει αγρια και εσεις μασατε
Αμα ξερατε τι κανει τις ωρες που δεν ειναι στο μπου θα τρωγατε το καπελο σας απ τη ζηλεια


Διαβάζει πληροφορίες αν το μουνί το έχει η γυναίκα κάθετα ή οριζόντια;  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom