Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ θα πάω με 3-4 χιλιάρικα στην ουγγαρία.
Θα γίνω ο νέος Κριστώφ Κλάρκ !!!!

Σιγά δεν είναι τόσο εύκολα Ουγγαρία.Τα σκηνικά holky z ulice με γκόμενες που τους προσφέρεις ρευστό στο χέρι και τις γαμάς στα πιο απίθανα σημεία μόνο Τσεχία γίνονται.Μεταφορικά μιλώντας βέβαια.
Holky z ulice δε θα μπορούσε ποτέ να γυριστεί Ουγγαρία.Μόνο Τσεχία,Ρωσία μπορούν να παίξουν τέτοια σκηνικά.



Οπως και Czech harem,big sister,hardcore party κτλ.






Γενικά η πορνοχώρα η Τσεχία είναι.Πάντα κρατάνε τα σκήπτρα οι καυλιάρες Τσέχες που ρίχνουν στα αυτιά εννοείται στις κοντύτερες και πιο άσχημες Ουγγαρέζες.
Απλά Βουδαπέστη έχει καλύτερη νυχτερινή ζωή και πολλοί κολλήσανε.


 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Σιγά δεν είναι τόσο εύκολα Ουγγαρία.Τα σκηνικά holky z ulice με γκόμενες που τους προσφέρεις ρευστό στο χέρι και τις γαμάς στα πιο απίθανα σημεία μόνο Τσεχία γίνονται.Μεταφορικά μιλώντας βέβαια.
Holky z ulice δε θα μπορούσε ποτέ να γυριστεί Ουγγαρία.Μόνο Τσεχία,Ρωσία μπορούν να παίξουν τέτοια σκηνικά.


Γενικά η πορνοχώρα η Τσεχία είναι.Πάντα κρατάνε τα σκήπτρα οι καυλιάρες Τσέχες που ρίχνουν στα αυτιά εννοείται στις κοντύτερες και πιο άσχημες Ουγγαρέζες.

Καλά μπορεί να μη γυρίσω εγώ .... ceholky-z-uli

Εγώ απλά θέλω να γαμάω κώλους. Όχι τους ίδιους συνέχεια . Ποικιλία καλύτερα.
Και ... δεν με χαλάνε οι μαγυάρες.

Γενικά εκτός ελλάδος, έχω πέραση ! Σε γκόμενες που πίνουν , ακόμη μεγαλύτερη !

Με τα 3-4 χιλιαρικάκια και αργόσχολος, πιστεύω όλο και κάτι θα σπρώχνω.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Καλά μπορεί να μη γυρίσω εγώ .... ceholky-z-uli

Εγώ απλά θέλω να γαμάω κώλους. Όχι τους ίδιους συνέχεια . Ποικιλία καλύτερα.
Και ... δεν με χαλάνε οι μαγυάρες.

Γενικά εκτός ελλάδος, έχω πέραση ! Σε γκόμενες που πίνουν , ακόμη μεγαλύτερη !

Με τα 3-4 χιλιαρικάκια και αργόσχολος, πιστεύω όλο και κάτι θα σπρώχνω.

Με 3-4000 το μηνα, πας για Μεγαλη Περιηγηση, αμα λαχει και με βοηθο

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Καλά μπορεί να μη γυρίσω εγώ .... ceholky-z-uli

Εγώ απλά θέλω να γαμάω κώλους. Όχι τους ίδιους συνέχεια . Ποικιλία καλύτερα.
Και ... δεν με χαλάνε οι μαγυάρες.

Γενικά εκτός ελλάδος, έχω πέραση ! Σε γκόμενες που πίνουν , ακόμη μεγαλύτερη !

Με τα 3-4 χιλιαρικάκια και αργόσχολος, πιστεύω όλο και κάτι θα σπρώχνω.

Σου λέω Τσεχία είναι όλα τα λεφτά.Ρωτούσα τις Τσέχες γιατί όλοι οι ξένοι άντρες θέλουν να έρθουν εδώ,τι κάνει τις Τσέχες ελκυστικές και απαντούσαν γιατί οι Τσέχες κάνουμε καλύτερο έρωτα.Cesky milujou se lepsi.
Οχι οτι είμαστε πιο μουνάρες,πιο εμφανίσιμες,πιο κλασάτες κτλ όπως λένε συνήθως Ρωσίδες,Ουκρανέζες,οι Τσέχες το πάνε αμέσως στο σεξ και την επίδοση.
Βέβαια δεν ξέρουν πόσο υστερούν σε σχέση με το πολωνικό μπούκι,είναι το modesty των σιγανοπαπαδιών Πολωνέζων που δε διαφημίζουν τόσο τα όπλα τους σε σχέση με τις γειτόνισσες Σλάβες.
Ουγγαρία δεν είναι καλά τα σκηνικά,πρέπει να κάνεις θυσίες.Βασικά δεν έχει ανταγωνιστικό πλεονέκτημα η χώρα.Η Τσεχία έχει τα ύψη,τα πράσινα μυστηριώδη μάτια,τα σμιλεμένα μακριά πόδια,η Πολωνία διαθέτει τις βυζάρες,κωλάρες,το φοβερό βιομηχανικό μπούκι,η Ουκρανία τις απόλυτα όμορφες καρμπόν Οκσάνα στάιλ με τα μεγάλα μάτια και τα λεπτά,ελκυστικά σώματα,η Ρωσία τις υπερκλασάτες,απόλυτο όνειρο άντρα,τέλειες σε όλα,η Ουγγαρία τι διαθέτει σαν ανταγωνιστικό πλεονέκτημα?
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Σου λέω Τσεχία είναι όλα τα λεφτά.Ρωτούσα τις Τσέχες γιατί όλοι οι ξένοι άντρες θέλουν να έρθουν εδώ,τι κάνει τις Τσέχες ελκυστικές και απαντούσαν γιατί οι Τσέχες κάνουμε καλύτερο έρωτα.Cesky milujou se lepsi.
Οχι οτι είμαστε πιο μουνάρες,πιο εμφανίσιμες,πιο κλασάτες κτλ όπως λένε συνήθως Ρωσίδες,Ουκρανέζες,οι Τσέχες το πάνε αμέσως στο σεξ και την επίδοση.
Βέβαια δεν ξέρουν πόσο υστερούν σε σχέση με το πολωνικό μπούκι,είναι το modesty των σιγανοπαπαδιών Πολωνέζων που δε διαφημίζουν τόσο τα όπλα τους σε σχέση με τις γειτόνισσες Σλάβες.

Η Τσεχια ειναι η Ταϋλανδη της Ευρωπης... Ετσι εχω ακουσει... δεν εχω παει...
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σου λέω Τσεχία είναι όλα τα λεφτά.Ρωτούσα τις Τσέχες γιατί όλοι οι ξένοι άντρες θέλουν να έρθουν εδώ,τι κάνει τις Τσέχες ελκυστικές και απαντούσαν γιατί οι Τσέχες κάνουμε καλύτερο έρωτα.Cesky milujou se lepsi.
Οχι οτι είμαστε πιο μουνάρες,πιο εμφανίσιμες,πιο κλασάτες κτλ όπως λένε συνήθως Ρωσίδες,Ουκρανέζες,οι Τσέχες το πάνε αμέσως στο σεξ και την επίδοση.
Βέβαια δεν ξέρουν πόσο υστερούν σε σχέση με το πολωνικό μπούκι,είναι το modesty των σιγανοπαπαδιών Πολωνέζων που δε διαφημίζουν τόσο τα όπλα τους σε σχέση με τις γειτόνισσες Σλάβες.

Τις Ουκρανες δεν τις φτανει καμια γυναικα απο οποιοδηποτε αλλο κρατος σε κανενα τομεα.

Ειναι οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη πανω στο πλανητη.

Αν παιξει ενας αντρας σωστα, θα περασει καλα. Αν παιξει λαθος, θα του αλλαξουν τα φωτα και θα τον παρατησουν οικονομικα και ψυχικα μαδημενο στην ακρη.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η Τσεχια ειναι η Ταϋλανδη της Ευρωπης... Ετσι εχω ακουσει... δεν εχω παει...

Εχει πολλά πλεονεκτήματα.
Σε σχέση με πρώην ΕΣΣΔ:
1.Ψηλότερες γκόμενες
2.Δυτικές ανέσεις
3.Λιγότερες απατεωνιές
4.Ολοκληρωμένα πακέτα,vfm
Σε σχέση με Δύση
1.Πιο θηλυκές γκόμενες
2.Πιο καυλιάρες
3.Πολύ μεγαλύτερες πιθανότητες να γαμήσεις μουνάρα απλά για στατιστικούς λόγους.
Δηλαδή ο λόγος που παίζει να γαμήσεις μουνάρα Τσεχία δεν είναι επειδή μετράς αλλά επειδή έχει πολύ μεγάλη αναλογία από μουνάρες η χώρα.Αμα το 15% είναι μοντελοειδείς,δε χρειάζεται μεγάλη προσπάθεια να τα καταφέρεις.Προσθέτουμε οτι είναι ανοιχτές,άνετες,πηδιούνται εύκολα,γουστάρουν ξένους κτλ.
Παλιά ήταν παράδεισος εντελώς.Τα καλύτερα λευκά κρέατα σε τιμή ευκαιρίας.Καμία σχέση με τις υποσιτισμένες,κοντές Ουκρανές με τα χαλασμένα δόντια.
Τώρα βέβαια έχουν αναβαθμιστεί πολύ οικονομικά οπότε πολλοί ψαρώνουνε με τη φάση,παίζουν στο διεθνή και ντόπιο ανταγωνισμό.
Τώρα ο άλλος π.χ. προτιμά την Πολωνέζα εξάρι με το τέλειο μπούκι και τα στάνταρτς επιλογής αντρών στο πάτωμα οπότε γαμάει 100% παρά να ταλαιπωρείται με Τσέχα οχτάρι που έχει κάποια στάνταρτς στους άντρες λόγω ανταγωνισμού.
Πολλοί ρίχνουν τα στάνταρτς τους επίτηδες για να γαμήσουν εύκολα,φτηνά,πολλές και να έχουν πολλές σεξουαλικές παροχές ως αντιρρόπηση από τις γκόμενες.Υπάρχουν δηλαδή πολλοί συνειδητοί μπαζογαμιάδες που κεντράρουν στο μπάζο και τη μέτρια για το ευκολάκι.
Για αυτούς δεν κάνει η Τσεχία.
Εκεί γαμάει η Πολωνία(γάμησα ένα Πολωνάκι λέει ο άλλος του στυλ είχα ένα μηχανάκι,ποτέ δε θα πει γάμησα ένα Τσεχάκι) και πολλές άλλες χώρες.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
Σιγά δεν είναι τόσο εύκολα Ουγγαρία.Τα σκηνικά holky z ulice με γκόμενες που τους προσφέρεις ρευστό στο χέρι και τις γαμάς στα πιο απίθανα σημεία μόνο Τσεχία γίνονται.Μεταφορικά μιλώντας βέβαια.
Holky z ulice δε θα μπορούσε ποτέ να γυριστεί Ουγγαρία.Μόνο Τσεχία,Ρωσία μπορούν να παίξουν τέτοια σκηνικά.
Μην μιλας για πραγματα που δεν γνωριζεις ... τα σκηνικα που εχουν γινει στην Βουδαπεστη σε κεντρικους δρομους και πλατειες δεν υπαρχουν αλλου
 

Συνημμένα

  • public6.JPG
    public6.JPG
    52,9 KB · Εμφανίσεις: 13
  • public3.JPG
    public3.JPG
    152,3 KB · Εμφανίσεις: 15

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
νησι της μαργαριτας και andrassy street
 

Συνημμένα

  • public2.JPG
    public2.JPG
    77,9 KB · Εμφανίσεις: 12
  • public4.JPG
    public4.JPG
    68,5 KB · Εμφανίσεις: 15

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τις Ουκρανες δεν τις φτανει καμια γυναικα απο οποιοδηποτε αλλο κρατος σε κανενα τομεα.

Ειναι οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη πανω στο πλανητη.

Αν παιξει ενας αντρας σωστα, θα περασει καλα. Αν παιξει λαθος, θα του αλλαξουν τα φωτα και θα τον παρατησουν οικονομικα και ψυχικα μαδημενο στην ακρη.

Οι Ουκρανέζες είναι πολύ του φαίνεσθαι.
Οντως γκόμενα 30 χρόνια μικρότερη,είκοσι πόντους ψηλότερη να γυρνάει κεφάλια δε βρίσκεις πουθενά αλλού εκτός Ουκρανίας.
Ακόμα και οι Ρωσίδες σέβονται τις ηλικιακές διαφορές άντε να δεχτούν 15 χρόνια διαφορά από το γκόμενο μάξιμουμ.Τα σκηνικά με εξηντάχρονους μπαρμπάδες να κυκλοφορούν εικοσάχρονα πιπίνια δε βλέπεις πουθενά αλλού Ευρώπη πλην Ουκρανίας.
Αλλά το ουκρανικό μπούκι δεν πιάνει χαρτωσιά μπροστά στο πολωνικό.
Αμα βρεις μουνάρα Ουκρανέζα θα κοστίζιε περισσότερο από την ίδιας εμφάνισης Ρωσίδα.
Είναι οι μεγαλύτερες απατεώνισσες μακράν.Πάντα πάνε να κλέψουν.
Αλλά οι Ουκρανέζες δημιουργούν την ψευδαίσθηση είναι μαστόρισσες σε αυτό οπότε τα χώνεις.Είναι το παραμύθι του άντρα.Οι Λευκορρωσίδες ουσιαστικά το ίδιο πάνε να προσφέρουν αλλά κάπως οι Ουκρανές τις τρώνε λάχανο αφού είναι μεγαλύτερες γαμιόλες και ξέρουν καλύτερα τους άντρες.Ξέρουν δηλαδή τα κουμπιά των αντρών λόγω μακράς εμπειρίας αλλά δεν μπορούν να φτάσουν τα χαιλίκια των Ρωσίδων στην περιποίηση.
Συνολικά όμως συμφέρουν για όλους οπότε οι πιο πολλοί αρχάριοι και μη καταλήγουν Ουκρανία.Είναι η ασφαλής επιλογή.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
η Ουγγαρία τι διαθέτει σαν ανταγωνιστικό πλεονέκτημα?

Για να μη λέμε μαλακίες !
Οι γκόμενες μου αρέσουν και στις δύο.
Πρωτεύουσες όμως, μου αρέσει πολύ καλύτερα η βουδαπέστη.
Στην πράγμα έχει περισσότερους δυτικούς μαλάκες.Είναι πόολη η πόλη σαν το μοναστηράκι .
Έχει πλάκα, αλλά για λίγο .
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Συνολικά όμως συμφέρουν για όλους οπότε οι πιο πολλοί αρχάριοι και μη καταλήγουν Ουκρανία.Είναι η ασφαλής επιλογή.

Τύπε, εμένα μου αρκεί να είμαι εκτός ελλάδος.
Απογειώνονται οι γκομενικές μου ικανότητες.
Και στην ελλάδα κάνω παιχνίδι ... αλλά η λάσπη γύρω γύρω με χαλάει .

Με το που έφυγα εκτός , είμαι άλλος άνθρωπος.
Οπότε δεν χρειάζεται να πάω εκεί που γαμάνε όλοι όσοι έχουν ψωλή και τυφλοί να είναι.
Τα βγάζω πέρα.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Οι Ουκρανέζες είναι πολύ του φαίνεσθαι.
Οντως γκόμενα 30 χρόνια μικρότερη,είκοσι πόντους ψηλότερη να γυρνάει κεφάλια δε βρίσκεις πουθενά αλλού εκτός Ουκρανίας.
Ακόμα και οι Ρωσίδες σέβονται τις ηλικιακές διαφορές άντε να δεχτούν 15 χρόνια διαφορά από το γκόμενο μάξιμουμ.Τα σκηνικά με εξηντάχρονους μπαρμπάδες να κυκλοφορούν εικοσάχρονα πιπίνια δε βλέπεις πουθενά αλλού Ευρώπη πλην Ουκρανίας.
Αλλά το ουκρανικό μπούκι δεν πιάνει χαρτωσιά μπροστά στο πολωνικό.
Αμα βρεις μουνάρα Ουκρανέζα θα κοστίζιε περισσότερο από την ίδιας εμφάνισης Ρωσίδα.
Είναι οι μεγαλύτερες απατεώνισσες μακράν.Πάντα πάνε να κλέψουν.
Αλλά οι Ουκρανέζες δημιουργούν την ψευδαίσθηση είναι μαστόρισσες σε αυτό οπότε τα χώνεις.Είναι το παραμύθι του άντρα.Οι Λευκορρωσίδες ουσιαστικά το ίδιο πάνε να προσφέρουν αλλά κάπως οι Ουκρανές τις τρώνε λάχανο αφού είναι μεγαλύτερες γαμιόλες και ξέρουν καλύτερα τους άντρες.Ξέρουν δηλαδή τα κουμπιά των αντρών λόγω μακράς εμπειρίας αλλά δεν μπορούν να φτάσουν τα χαιλίκια των Ρωσίδων στην περιποίηση.
Συνολικά όμως συμφέρουν για όλους οπότε οι πιο πολλοί αρχάριοι και μη καταλήγουν Ουκρανία.Είναι η ασφαλής επιλογή.

Κμαν, δεν σου εχουν κανει ολες οι Ουκρανες πιπα ρε φιλε για να ξερεις να κρινεις αν ειναι καλυτερες οι Πολωνες. Εχεις μια χ δειγματοληψια με επι πληρωμη κοπελες και μονο. Δεν εχεις δοκιμασει ολες τις Ουκρανες μουναρες.

Καθε γυναικα εχει τη τεχνη της φιλε πανω στο θεμα πιπα-σεξ.

Στο overall ομως ως γυναικες, δεν εχουν ανταγωνισμο οι Ουκρανες. Τον εχουν πεταξει στο χαντακι και παιζουν μονες τους μπαλα στα κορυφαιου επιπεδου μουνοπαιχνιδα. Δεν εχουν ανταγωνισμο κμαν, ειναι μακραν οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη.

Αν εχει καποιος τη δυνατοτητα να παει εκει, στην επαρχια και να φτιαξει ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ και οικογενεια αν γουσταρει, ας παει. Ειναι το μονο μερος στο πλανητη που εχει καποιες ελπιδες να του βγει σε καλο και να ευχαριστηθει την οικογενειακη ζωη.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ετσι ακριβως ,θυμαμαι επισης που ειχες γραψει περυσι νομιζω οτι ειχες περασει καλα οταν επισκεφθηκες την Βουδαπεστη.

:hi:

εμενα παντως αυτη η πολη θα μεινει παντα βαθια χαραγμενη μεσα μου ,πρωτη επισκεψη 1988 στην τρυφερη ηλικια των 22
Ναι Τάσο ήσουν σαν τον Νίκο Γκάλη που κάποτε έβαλε της βάσεις γιά της μεγάλες επητυχίες του Ελληνικού μπάσκετ που έγιναν μετά.Έδωσες τώρα τη σκυτάλη στη νέα γεννιά  :2funny:που γράφει ιστορία στη Γερμανία  :jerking: :2funny:.Εσύ ήσουν ο δημιουργός αυτής της μεγάλης επητυχίας των Ελλήνων!
   Τώρα τα νέα παιδιά όμως έφτασαν την παλιές γενιές και τιμησαν ακομα περισσότερο την Ελλάδα στο εξωτερικό  :2funny:.Δες της τρομερές επητυχίες του Βλάκμαν και του Βλακάνιου φουκαρά  :2funny:!
   Πες του Βαλκάνιου φουκαρά να σου την γνωρίσει τη γκόμενα του που είναι στη φωτογραφία  :2funny: :2funny: :2funny:
   Παιδιά ας βάλει κάποιος αν μπορεί της κουρτίνες που έβαλε και μας είπε ότι είναι η  Γερμανίδα γκόμενα του γιατί δεν βρίσκω της φώτο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • IB7FMJ.jpg
    IB7FMJ.jpg
    1.011,6 KB · Εμφανίσεις: 17
  • pseftaras.jpg
    pseftaras.jpg
    11,2 KB · Εμφανίσεις: 13
  • pseftaras2.jpg
    pseftaras2.jpg
    112,7 KB · Εμφανίσεις: 47

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αν εχει καποιος τη δυνατοτητα να παει εκει, στην επαρχια και να φτιαξει ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ και οικογενεια αν γουσταρει, ας παει. Ειναι το μονο μερος στο πλανητη που εχει καποιες ελπιδες να του βγει σε καλο και να ευχαριστηθει την οικογενειακη ζωη.

Νορβηγία έχεις πάει τύπε ;
Η καλύτερη ουκρανέζα , παίζει να είναι β' εθνική, μπροστά σε υπάλληλο τυχαίου βενζινάδικου σε χωριό στη νορβηγία.

Αν η ουκρανία είναι άλλος κόσμος, η νορβηγία είναι άλλος πλανήτης.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Ναι Τάσο ήσουν σαν τον Νίκο Γκάλη που κάποτε έβαλε της βάσεις γιά της μεγάλες επητυχίες του Ελληνικού μπάσκετ που έγιναν μετά.Έδωσες τώρα τη σκυτάλη στη νέα γεννιά  :2funny:που γράφει ιστορία στη Γερμανία  :jerking: :2funny:.Εσύ ήσουν ο δημιουργός αυτής της μεγάλης επητυχίας των Ελλήνων!
    Τώρα τα νέα παιδιά όμως έφτασαν την παλιές γενιές και τιμησαν ακομα περισσότερο την Ελλάδα στο εξωτερικό  :2funny:.Δες της τρομερές επητυχίες του Βλάκμαν και του Βλακάνιου φουκαρά  :2funny:!
    Πες του Βαλκάνιου φουκαρά να σου την γνωρίσει τη γκόμενα του που είναι στη φωτογραφία  :2funny: :2funny: :2funny:
    Παιδιά ας βάλει κάποιος αν μπορεί της κουρτίνες που έβαλε και μας είπε ότι είναι η  Γερμανίδα γκόμενα του γιατί δεν βρίσκω της φώτο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

kman σ αυτην την φωτο εχει σκοριπα λεφτα μπροστα στον καθρεφτη;
Πως κι ετσι; Εσυ λες οτι εχεις ως βασικη αρχη να τα κρυβεις οταν συνευρισκεσαι με τις κορασιδες

Η εχει κεριδσει την εμπιστοσυνη σου η συγκεκριμενη;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Για να μη λέμε μαλακίες !
Οι γκόμενες μου αρέσουν και στις δύο.
Πρωτεύουσες όμως, μου αρέσει πολύ καλύτερα η βουδαπέστη.
Στην πράγμα έχει περισσότερους δυτικούς μαλάκες.Είναι πόολη η πόλη σαν το μοναστηράκι .
Έχει πλάκα, αλλά για λίγο .

Η Βουδαπέστη έχει τρία πλεονεκτήματα σε σχέση με Πράγα.
1.Καλύτερη νυχτερινή ζωή.Περισσότερα κλαμπς κτλ
2.Μεγαλύτερη φτώχεια.Η Πράγα είναι πλουσιότερη από το μέσο όρο της ΕΕ και ρίχνει την Αθήνα στα αυτιά σε εισοδήματα.Οπότε ο μέσος Ελληνας δε στέκεται καθόλου καλά Τσεχία.Η Βουδαπέστη είναι πιο φτωχική,φτηνότερη κτλ.
3.Πιο ανοιχτές λεωφόρους και άνεση,η πόλη αναπνέει.Είναι πόλη που χτίστηκε για αυτοκίνητα ενώ η Πράγα χτίστηκε για άλογα.

Μειονεκτήματα Βουδαπέστης
1.Πολλή απατεωνιά,κλεψιά.Γενικά τούρκικη νοοτροπία σε πολλά.
2.Μεγάλος εθνικισμός,συχνά γελοίος
3.Γκόμενες όχι τόσο ψηλές και ανοιχτές.Πορνικές βέβαια αλλά όχι όπως οι Σλάβες σε εμφάνιση,συμπεριφορά

Και οι δύο πόλεις έχουν πάμπολλες Ρωσίδες,Ουκρανέζες που είτε μένουν εκεί είτε έρχονται για τουρισμό και αυτό είναι σοβαρό πλεονέκτημα.Επίσης έχουν και οι δύο πολλές καυλιάρες δυτικές τουρίστριες.
Συνολικά θα έλεγα η Πράγα υπερτερεί σε όλα.Εχει και τρελλό μουνί,απίστευτες γκόμενες που μόνο σε σλαβικά κέντρα βλέπεις.
Εχει και καλύτερο πληρωμένο αν θες.Υστερεί στη νύχτα αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα.Και υπάρχει και η τσεχική επαρχία με τις ψώλες.Και δίπλα η Πολωνία να ξεχαρμανιάσεις.Πώς συναγωνίζεται η Βουδαπέστη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom