Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Κμαν, δεν σου εχουν κανει ολες οι Ουκρανες πιπα ρε φιλε για να ξερεις να κρινεις αν ειναι καλυτερες οι Πολωνες. Εχεις μια χ δειγματοληψια με επι πληρωμη κοπελες και μονο. Δεν εχεις δοκιμασει ολες τις Ουκρανες μουναρες.

Καθε γυναικα εχει τη τεχνη της φιλε πανω στο θεμα πιπα-σεξ.

Στο overall ομως ως γυναικες, δεν εχουν ανταγωνισμο οι Ουκρανες. Τον εχουν πεταξει στο χαντακι και παιζουν μονες τους μπαλα στα κορυφαιου επιπεδου μουνοπαιχνιδα. Δεν εχουν ανταγωνισμο κμαν, ειναι μακραν οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη.

Αν εχει καποιος τη δυνατοτητα να παει εκει, στην επαρχια και να φτιαξει ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ και οικογενεια αν γουσταρει, ας παει. Ειναι το μονο μερος στο πλανητη που εχει καποιες ελπιδες να του βγει σε καλο και να ευχαριστηθει την οικογενειακη ζωη.

Στην πίπα δεν τραβάνε οι Ουκρανέζες.Ισως γιατί είναι τεμπέλες ίσως γιατί τις έχει χαλάσει το ωμό ουκρανικό ψάρι.
Δεν μπορούμε να συγκρίνουμε τώρα το πολωνικό βιομηχανικό μπούκι που η άλλη γλύφει για μια ώρα περιπαθώς τα πάντα όλα με το συμβατικό τσιμπουκάκι που κάνει η Ουκρανή που προσέχει μην χαλάσει το μακιγιάζ ή μη λερωθεί ή τον παίρνει άγαρμπα στο στόμα και ο πότσος αρχίζει να αιμορραγεί.
Μόνο οι επαγγελματίες Ουκρανές κάτι κάνουν στο θέμα μπούκι οι άλλες είναι για τον πούτσο καβάλα.Αθλια επίδοση.
Οι Ρωσίδες αποδίδουν αξιοπρεπές μπούκι,όχι τίποτα φοβερό αλλά στέκεται.Και οι Τσέχες το ίδιο.
Δε φτάνουν πολωνικό,ρουμανικό επίπεδο στα στάνταρτς αλλά καταβάλουν φιλότιμη προσπάθεια.Οι Ουκρανές είναι τεμπέλες ούτε καν προσπαθούν.
Δε λέω οτι είναι λόγος να απορρίψει κανείς Ουκρανή,είναι απλά το αιώνιο ερώτημα καλύτερα πολωνικό μπαζάκι να μου τα κάνει όλα ή Ουκρανή μοντελοειδής που κάνει ελάχιστα και κοιτάζει μόνο τη μόστρα?
Αλλοι άντρες φτιάχνονται με το ένα άλλοι με το άλλο.Εξαρτάται από τα κριτήρια που βάζεις.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Νορβηγία έχεις πάει τύπε ;
Η καλύτερη ουκρανέζα , παίζει να είναι β' εθνική, μπροστά σε υπάλληλο τυχαίου βενζινάδικου σε χωριό στη νορβηγία.

Αν η ουκρανία είναι άλλος κόσμος, η νορβηγία είναι άλλος πλανήτης.

Λακη, μη λες αυτα που λες ρε συ...

Στη Νορβηγια θα βρεις απο τις πιο ακραιες φεμινιστριες...ουτε καν.

Σκεψου πρωτα τι γραφεις ρε φιλε πριν το γραψεις. Απο τα πιο υψηλα ποσοστα αυτοκτονιων επισης. Θεσμος οικογενεια ειναι ενα γραφικο αστειο. Συμπεριφορα των γυναικων εκει...γαματα.

Πηγαινε Λακη μου εκει και φτιαξε οικογενεια...πηγαινε παλικαρι μου εκει και γραφε μας απο εκει να μας λες καθημερινα πως περνας με τις Νορβηγες.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Στην πίπα δεν τραβάνε οι Ουκρανέζες.Ισως γιατί είναι τεμπέλες ίσως γιατί τις έχει χαλάσει το ωμό ουκρανικό ψάρι.
Δεν μπορούμε να συγκρίνουμε τω΄ρα το πολωνικό βιομηχανικό μπούκι που η άλλη γλύφει για μια ώρα περιπαθώς τα πάντα όλα με το συμβατικό τσιμπουκάκι που κάνει η Ουκρανή που προσέχει μην χαλάσει το μακιγιάζ ή μη λερωθεί ή τον παίρνει άγαρμπα στο στόμα και ο πότσος αρχίζει να αιμορραγεί.
Μόνο οι επαγγελματές Ουκρανές κάτι κάνουν στο θέμα μπούκι οι άλλες είναι για τον πούτσο καβάλα.Αθλια επίδοση.
Οι Ρωσίδες αποδίδουν αξιοπρεπές μπούκι όχι τίποτα φοβερό αλλά στέκεται.Και οι Τσέχες το ίδιο.
Δε φτάνουν πολωνικό,τρουμανικό επίπεδο στα στάνταρτς αλλά καταβάλουν φιλότιμη προσπάθεις.Οι Ουκρανές είναι τεμπέλες ούτε καν προσπαθούν.

Κμαν, ερωτηση:

Με ποσες Ουκρανες 7+ 8+  ΟΧΙ ΕΠΙ ΠΛΗΡΩΜΗ κοπελες εχεις κανει φιλε μου σεξ;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Κμαν, ερωτηση:

Με ποσες Ουκρανες 7+ 8+  ΟΧΙ ΕΠΙ ΠΛΗΡΩΜΗ κοπελες εχεις κανει φιλε μου σεξ;

Πολλές.30 ίσως,ξέρω κι εγώ.Ολες οι Ουκρανές ζητάνε λεφτά.Αμα δε ζητάνε λεφτά θέλουν γάμο,οπότε το μπούκι είναι άκυρο έτσι κι αλλιώς.Είναι εντελώς χάλια.
Οι Ουκρανές δηλαδή που δε θέλουν λεφτά είναι συνήθως εντελώς σκατά στο σεξ γιατί το φυλάνε για γάμο οπότε έχουν μηδενική εμπειρία με άντρες.
Μόνο οι επαγγελματίες Ουκρανές που έχουν πάει με χιλιάδες άντρες κάνουν αξιοπρεπή πίπα.Δεν το έχουνε γενικώς με το blowjob γιατί είναι job,δουλειά δηλαδή και οι Ουκρανές σιχαίνονται να δουλεύουν.
Αμα πας βέβαια σε Πολωνές της βαριάς βιομηχανίας και της αγροτικής παραγωγής αλλάζει τελείως το σκηνικό.Εκεί μιλάμε για το αντίστροφο,πραγματικά επιδόσεις,βαριά δουλειά και οι τύπισσες δεν καταλαβαίνουν τίποτα.
Αυτό που είναι αυτονόητο Πολωνία ψάχνεις να το βρεις με το κυάλι πιο ανατολικά.Αν και η Πολωνία είναι περίπτωση.
Συνήθως τις Ουκρανές τις συγκρίνουν με Ρωσίδες ή Λευκορρωσίδες,έχουμε γράψει τις διαφορές άπειρες φορές.
Ακόμα και οι Πολωνέζες που δε ζητάνε λεφτά κάνουν φοβερή πίπα ή τουλάχιστον προσπαθούνε.
Αυτό είναι και ψιλοπαράλογο βέβαια οπότε πρέπει να υπάρχει και γενετικό στοιχείο,δεν εξηγείται αλλιώς.Πώς μια εικοσάχρονη Πολωνή να αποδίδει τέτοιο πιπώνι όταν οι συγγενείς της Σλάβες ξαδέρφες νοτίως,ανατολικώς,δυτικώς δε χαμπαριάζουν Χριστό.Οπότε μπορεί και να παίζει γενετικό στοιχείο πέραν περιβάλλοντος,είναι άλυτο αίνιγμα.
Κάπως δηλαδή με τις Πολωνέζες ξέρεις οτι θα γαμήσεις καλά ενώ δεν είναι καθόλου δεδομένο με Ουκρανές,Λευκορρωσίδες,Ρωσίδες.

Με τις Πολωνέζες όμως ξέρεις ταυτόχρονα οτι θα κάνουν πολλές μαλακίες στο ραντεβού οτι είναι τρελλές,χύμα,δεν μπορείς να τις κυκολοφορήσεις δημοσίως γιατί θα σε κάνουν ρεζίλι κτλ.Αυτά όλα πάνε πακέτο.
Τις Πολωνές τις πας κατευεθείαν σπίτι για γαμήσι να μη σε βλέπει κανείς.Τις Ουκρανές το αντίθετο θες να τις μοστράρεις δημοσίως αφού στο κρεββάτι είναι μπάμιες,για το φαίνεσθαι είναι καλές,σου ανεβάζουν το πρεστίζ.
Οι Τσέχες είναι κάπως πιο ισορροπημένες το μέσα και στο έξω.
Τέλος πάντων αυτά τα μαθαίνεις σταδιακά,η εμπειρία δε μεταφέρεται.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Πολλές.30 ίσως ξέρω κι εγώ.Ολες οι Ουκρανές ζητάνε λεφτά.Αμα δε ζητάνε λεφτά θέλουν γάμο,οπότε το μπούκι είναι άκυρο έτσι κι αλλιώς.Είναι εντελώς χάλια.
Οι Ουκρανέςδηλαδή που δε θέλουν λεφτά είναι συνήθως εντελώς σκατά στο σεξ γιατί το φυλάνε για γάμο.
Μόνο οι επαγγελματίες Ουκρανές που έχουν πάει με χιλιάδες άντρες κάνουν αξιοπρεπή πίπα.

Χωρις να πληρωσεις ρε κμαν εχεις κανει σεξ με Ουκρανη ναι ή οχι; Αυτο ρωταω. Απαντα ξεκαθαρα, ασε ολες ζητανε κτλπ.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Η Βουδαπέστη έχει τρία πλεονεκτήματα σε σχέση με Πράγα.
1.Καλύτερη νυχτερινή ζωή.Περισσότερα κλαμπς κτλ
2.Μεγαλύτερη φτώχεια.Η Πράγα είναι πλουσιότερη από το μέσο όρο της ΕΕ και ρίχνει την Αθήνα στα αυτιά σε εισοδήματα.Οπότε ο μέσος Ελληνας δε στέκεται καθόλου καλά Τσεχία.Η Βουδαπέστη είναι πιο φτωχική,φτηνότερη κτλ.
3.Πιο ανοιχτές λεωφόρους και άνεση,η πόλη αναπνέει.Είναι πόλη που χτίστηκε για αυτοκίνητα ενώ η Πράγα χτίστηκε για άλογα.

Μειονεκτήματα Βουδαπέστης
1.Πολλή απατεωνιά,κλεψιά.Γενικά τούρκικη νοοτροπία σε πολλά.
2.Μεγάλος εθνικισμός,συχνά γελοίος
3.Γκόμενες όχι τόσο ψηλές και ανοιχτές.Πορνικές βέβαια αλλά όχι όπως οι Σλάβες σε εμφάνιση,συμπεριφορά

Και οι δύο πόλεις έχουν πάμπολλες Ρωσίδες,Ουκρανέζες που είτε μένουν εκεί είτε έρχονται για τουρισμό και αυτό είναι σοβαρό πλεονέκτημα.Επίσης έχουν και οι δύο πολλές καυλιάρες δυτικές τουρίστριες.
Συνολικά θα έλεγα η Πράγα υπερτερεί σε όλα.Εχει και τρελλό μουνί,απίστευτες γκόμενες που μόνο σε σλαβικά κέντρα βλέπεις.
Εχει και καλύτερο πληρωμένο αν θες.Υστερεί στη νύχτα αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα.Και υπάρχει και η τσεχική επαρχία με τις ψώλες.Και δίπλα η Πολωνία να ξεχαρμανιάσεις.Πώς συναγωνίζεται η Βουδαπέστη?

1)Με εθνικισμό , σε καμία από τις χώρες του μπλοκ , δεν προκαλώ ρατσιστικά αισθήματα.
Μπορώ να περάσω για ντόπιος εμφανισιακά (αν δεν μιλήσω εννοείται) .
Δεν είμαι σαν κύπριος, οπότε δεν έχω πρόβλημα !!!!!!!

2)Έζησα σχεδόν ένα χρόνο στην αυστρία νέος, με γκόμενα ντόπια . Η ουγγαρία μου φέρνει στο νου καλύτερα εκείνη την εποχή. Δεν ξέρω γιατί .

3)Στην τσεχία , στην πράγα ειδικά , μου τη σπάνε οι πιτσιρικάδες γερμανοί πότες.
Φαίνεται σαν να φεύγουν οι πιο μαλάκες γερμανόφωνοι και πάνε και κάνουν σαματά εκεί !
Γερμανούς μαλάκες τέτοιους, βλέπεις μόνο στην πράγα! Στη γερμανία και στην αυστρία, δεν υπάρχουν τέτοιοι ηλίθιοι . Εξαγωγή τους κάνουν ;;;;
Γενικότερα μαζεύει πολλά μαλακιστήρια η πράγα, χιπστεράδες , φρικιά , όλα τα σκατά της δύσης. Δεν θέλω να τους βλέπω.  Στη βουδαπέστη έχει και πολύ λιγότερους και είναι πιο άπλα, δεν φαίνονται.΄

Η τουριστική ατμόσφαιρα γενικά μου σπάει τα αρχίδια.

4)Μου φαίνονται πιο ανοιχτοί σε ξένους οι ούννοι στην ουγγαρία, από τους τσέχους.
Δεν έχω εξήγηση. Γουστάρω καλύτερα την ατμόσφαιρα.

Για τις γκόμενες!
Ουγγαρέζες έχει και πολλες μελαχροινές που ειναι τσοντάρες !
Γουστάρω ποικιλία.

Μόνο ξανθή τζίβα, είναι βαρετή !!!!!!!
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.515
Like
143
Πόντοι
16
Λακη, μη λες αυτα που λες ρε συ...

Στη Νορβηγια θα βρεις απο τις πιο ακραιες φεμινιστριες...ουτε καν.

Σκεψου πρωτα τι γραφεις ρε φιλε πριν το γραψεις. Απο τα πιο υψηλα ποσοστα αυτοκτονιων επισης. Θεσμος οικογενεια ειναι ενα γραφικο αστειο. Συμπεριφορα των γυναικων εκει...γαματα.

Πηγαινε Λακη μου εκει και φτιαξε οικογενεια...πηγαινε παλικαρι μου εκει και γραφε μας απο εκει να μας λες καθημερινα πως περνας με τις Νορβηγες.

Ο αριθμος αυτοκτονιων σε Ουκρανια (οπως και σχεδον ολες τις χωρες ανατολικης Ευρωπης) ειναι κατα πολυ μεγαλυτερος απο της Νορβηγιας, και το βιοτικο επιπεδο ειναι ασυγκριτο φυσικα.

Επισης, δεν νομιζω πως μιλαει κανεις για γαμους και φανφαρες, για παιχνιδι με γκομενες αυτο καθ'αυτο γινεται συζητηση.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λακη, μη λες αυτα που λες ρε συ...

Στη Νορβηγια θα βρεις απο τις πιο ακραιες φεμινιστριες...ουτε καν.

Σκεψου πρωτα τι γραφεις ρε φιλε πριν το γραψεις. Απο τα πιο υψηλα ποσοστα αυτοκτονιων επισης. Θεσμος οικογενεια ειναι ενα γραφικο αστειο. Συμπεριφορα των γυναικων εκει...γαματα.

Ρε μάγκα τι με νοιάζουν οι φεμινίστριες ;;
Στα αρχίδια μου!
Πλησιάζεις ταγάρια ;
Οι αυτοκτονίες τι με νοιάζουν ;;;;
Η πλειοψηφία των αυτοχείρων , αυτοκτονούν σπίτι τους !!!!!!
Αυτές που κυκλοφορούν έξω, δεν έχουν σκοπό να αυτοκτονήσουν σύντομα !
Η οικογένεια ;;;;
Δεν σκοπεύω να κάνω δεύτερο γάμο ποτέ ρε φίλε ! ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ.

Ωστόσο οι νορβηγίδες, είναι οι πιο ψηλές γυναίκες στον κόσμο !
Για πλάκα !!!!!!!
Και δεν έχουν την ανατολική βλαχιά.

Γι'αυτό ίσως μου αρέσουν και οι ουγγαρέζες. Λιγότερη βλαχιά από το λοιπό μπλόκ !
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ο αριθμος αυτοκτονιων σε Ουκρανια (οπως και σχεδον ολες τις χωρες ανατολικης Ευρωπης) ειναι κατα πολυ μεγαλυτερος απο της Νορβηγιας, και το βιοτικο επιπεδο ειναι ασυγκριτο φυσικα.

Επισης, δεν νομιζω πως μιλαει κανεις για γαμους και φανφαρες, για παιχνιδι με γκομενες αυτο καθ'αυτο γινεται συζητηση.

Φτιαχτε τα με Νορβηγες τοτε, ελευθεροι ειστε ετσι και αλλιως. Βουρ για Νορβηγια λοιπον.

Αφηστε την Ουκρανια, παρατηστε την εντελως και βουρ ολοι για Νορβηγια τυποι.

 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Η Νορβηγία είναι πολύ σοβαρή χώρα...

Ας την αφήσουμε έξω από την κουβέντα μας λοιπόν  :2funny:

Συνεχίστε..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Χωρις να πληρωσεις ρε κμαν εχεις κανει σεξ με Ουκρανη ναι ή οχι; Αυτο ρωταω. Απαντα ξεκαθαρα, ασε ολες ζητανε κτλπ.

Ναι,φυσικά λέμε.Την άλλη τη γνώρισα στο Electricka Ternopil Lvov και τη δαχτύλιαζα στο τρένο.Μετά ήρθε στο διαμέρισμά μου με τη βαλίτσα αντί να πάει στο σπίτι της.
Αλη γνώρισα στη στάση λεωφορείου Λβωφ το 2005 και την έφερα ξενοδοχείο επί τόπου για γαμήσι.Την κλείδωσα ξενοδοχείο και ξεχύθηκα πλατεία να βρω άλλες.Αυτή γούσταρε που βρήκε κρεβάτι και άραξε να κοιμηθεί.
Εχω κάνει απίστευτα σκηνικά.

Αυτά που λέω έχουν ευρεία εφαρμογή γιατί αφορούν όλες τις σλαβικές χώρες,όλα τα είδη από γκόμενες,όλες τις ηλικίες και όλες τις εποχές.Είναι λίγοι αυτοί που έχουν τέτοια εποπτεία επί του πεδίου,γράφουμε γελοιωδώς ακριβή πράγματα που κανονικά δε γράφονται.
Δηλαδή αυτοί που τα ξέρουν κανονικά δεν τα γράφουν και αν τα γράψουν δεν τα λένε έτσι τόσο προκλητικά.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρε μάγκα τι με νοιάζουν οι φεμινίστριες ;;
Στα αρχίδια μου!
Πλησιάζεις ταγάρια ;
Οι αυτοκτονίες τι με νοιάζουν ;;;;
Η πλειοψηφία των αυτοχείρων , αυτοκτονούν σπίτι τους !!!!!!
Αυτές που κυκλοφορούν έξω, δεν έχουν σκοπό να αυτοκτονήσουν σύντομα !
Η οικογένεια ;;;;
Δεν σκοπεύω να κάνω δεύτερο γάμο ποτέ ρε φίλε ! ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ.

Ωστόσο οι νορβηγίδες, είναι οι πιο ψηλές γυναίκες στον κόσμο !
Για πλάκα !!!!!!!
Και δεν έχουν την ανατολική βλαχιά.

Γι'αυτό ίσως μου αρέσουν και οι ουγγαρέζες. Λιγότερη βλαχιά από το λοιπό μπλόκ !

Νορβηγία ένας Βαλκάνιος γαμέας σκίζει κώλους αλλά είναι τρομερά ακριβά.Ενα ταξί για 15 λεπτά κοστίζει 50 ευρώ.Ενα σάντουιτς ζαμπόν τυρί κάνει 10 ευρώ.
Και οι Νορβηγοί άντρες είναι εμφανίσιμοι και ανταγωνιστικοί γυρνάνε σα λύκοι και σε εμποδίζουν να γαμήσεις τις δικές τους που είναι τελείως ψώλες.
Πολύ ευκολότερα είναι Σουηδία,Decadance φάση,πολύ περισσότεροι ξένοι και αραβοειδείς,πιο πολλά μουνιά και πολύ φτηνότερα.Αν δηλαδή έχεις χρήμα θα γαμήσεις ευκολότερα Νορβηγία αφού ο ανταγωνισμός καίγεται και δεν πατάει λόγω έλλειψης ρευστού.Αν δεν έχεις πολύ χρήμα,πιο εύκολα γαμάς Σουηδία που είναι πιο άνετες,φεμινίστριες,equal opportunity κι έτσι.Κάπως έτσι χοντρικά.
Δεν είναι οτι οι Νορβηγίδες ή οι Σουηδέζες ζητάνε τα κέρατά τους σε δώρα,παροχές όπως οι Ρωσίδες απλά η Σκανδιαναυία είναι ακριβή και τα έξοδα dating σε στέλνουν στο καναβάτσο.(δεν παίζουν ισότητες για ξένους πέουλες,άσχετα τι διαφημίζουν οι Σκανδιναυές,πληρώνεις για όλα).
Εχεις και πολλούς εμφανίσιμους Βίκινγκς για ανταγωνισμό που είναι τα ανφάν κατέ στην εμφάνιση Δυτικού άντρα χώρια τους άπειρους φραγκάτους και τις πιο επιθυμητές γκόμενες στον κόσμο οπότε αυτές οι χώρες είναι για Βαλκάνιους με τα αρχίδια στη θέση τους.

Αν παίξεις γωνία σπόνσορινγκ σε φεμινιστικές χώρες όπως Σουηδία,Νορβηγία,Γερμανία εννοείται θα γαμήσεις τα καλύτερα μουνιά αλλά τα έξοδα είναι εξωφρενικά.
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Πολύ σωστά λες, η Νορβηγία είναι πανέμορφη και πανάκριβη χώρα..

Επίσης δε νομίζω ότι ο μέσος Έλληνας έχει γαμησει πολλές Νορβηγες  :2funny:

Οπότε ας την αφήσουμε εκτός κουβέντας  :)
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
ρε κμαν εισαι σαν στρουμφακι παναθεμα σε αλλα εισαι ωραιος τυπος τα λες ωραια  :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πολύ σωστά λες, η Νορβηγία είναι πανέμορφη και πανάκριβη χώρα..

Επίσης δε νομίζω ότι ο μέσος Έλληνας έχει γαμησει πολλές Νορβηγες  :2funny:

Οπότε ας την αφήσουμε εκτός κουβέντας  :)

Ο Ελληνας μπορεί να γαμήσει μεθυσμένες Νορβηγίδες απλά συνήθως δεν το κάνει γιατί τα ποσά που παίζουν είναι απαγορευτικά.
Αν έχει να πληρώσει 200 ευρώ για είσοδο,ποτά και κεράσματα στο κλαμπ συν 100 ευρώ ταξί,200 ευρώ ξενοδοχείο 200 ευρώ ρεστωράν και 300 ευρώ αεροπορικό έχει ένα shot με μια μεθυσμένη Νορβηγίδα στο Οσλο,δηλαδή ουσιαστικά 5% πιθανότητα να γαμήσει ένα εφτάρι σαν τουρίστας αν είναι εμφανίσιμος.
Οι περισσότεροι εννοείται δεν μπαίνουν καν στη διαδικασία.
Εγώ δε λέω να μην μπουν.Να μπουν και να πάνε και διήμερο Σουηδία ΠΣ για να μη μετανιώσουν οτι δεν τα δοκίμασαν όλα.

Εγώ γνώρισα δυο πιπίνια Σουηδέζες 18 χρονών στο Μάλμοε το 2008 και βγήκαμε διπλό ραντεβού αλλά όταν αράδιασαν τι ζητάγανε οικονομικά ανέκρουσα πρύμναν.Κάπως δε μας παίρνει τους Ελληνες,είναι πολύ ψηλά τα γκολπόστ για εμάς.Καμία σχέση με Σλάβες,οι Σκανδιναυές έχουν τον πήχυ ψηλά.Κορυφαία μουνιά στην Ευρώπη κι έτσι,θρύλος.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.703
Like
2.447
Πόντοι
606
  :hi: παιδια βαλτε κανα βιντεακι με νορβηγιδες γκομενες στην εξω στην βολτα στα μπαρ στο ψηστηρι .. να δουμε για τι μιλατε :grin:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Από δυτικές,για μένα οι πιο καύλες είναι οι Αγγλίδες.Έχω δει μιλφάρες Αγγλίδες σε παραλία με τις βυζάρες έξω και μόνο που δεν βάραγα μαλακία.Οι Σκανδιναβές είναι ωραίες σαν θέαμα αλλά κρύες ρε πούστη,όπως και οι Γερμανίδες.Η πιο κρύα Σλάβα βγάζει μεγαλύτερη καύλα από αυτές.
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Από δυτικές,για μένα οι πιο καύλες είναι οι Αγγλίδες.Έχω δει μιλφάρες Αγγλίδες σε παραλία με τις βυζάρες έξω και μόνο που δεν βάραγα μαλακία.Οι Σκανδιναβές είναι ωραίες σαν θέαμα αλλά κρύες ρε πούστη,όπως και οι Γερμανίδες.Η πιο κρύα Σλάβα βγάζει μεγαλύτερη καύλα από αυτές.

Τύπε εκτός απο βουλγαρία για να να φτιάξεις κανα δόντι σε ποιές χώρες έχεις ταξιδέψει που έχεις και άποψη για τις γυναίκες του κόσμου;
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Βιντεακι με Νορβηγες θα βάλει σίγουρα ο Βαλκάνιος αποτυχημένος.. Έχει πάνω από 300gb :jerking:

Απλά ίσως χρειαστεί να περιμένεις κάνα 6μηνο,μαλλον θα αργήσει να ξαναμπεί  :s&m_1:
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Eπειδή δε βλέπω κινητικότητα για το παραπάνω ερώτημα ούτε από τον Αρχηγό, postάρω χτεσινοβραδινή φωτογραφία από την κρεβατοκάμαρα της Γερμανίδας,
με καρέ που αποτελεί την απάντηση στο ερώτημά μου

KAajAbo.jpg


Μαντεύει κανείς τι παίζει;

Μίδα, αυτό εννοώ ότι το Β2 δε φτάνει.

Όταν η άλλη σου στέλνει τέτοια κείμενα

kBf8Fnx.png


είναι γιατί τις έχεις γαμήσει με αντίστοιχα κείμενα και λεγόμενα το μυαλό, που με Β2 δε γράφονται/λέγονται,ούτε μπορείς να μιλήσεις στην ψυχή μιας Γερμανίδας με Αγγλικά.
Όλο το μήνυμά της είναι μεγάλο,θέλω 5-6 Screenshots και πολύ περίτεχνο.
Όπως φαίνεται και λιγάκι στη φωτό,μιλάμε για τοπ μουνί σε όλα της και όχι για μαλακογκόμενα που στην Ελλάδα θα άκουγε παντελίδη και θα έμπαινε στο Power of love...
Δημητράκη άρχοντα για εσένα το ΕΠΙΚΟ post
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom