Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
τελος στο xhamster μπορει να δει κανεις αρκετα απο τα βιντεακια της εν λογω κορασιδας που αυτοικανοποιειται στο κρεβατι της, το καταγραφει με webcam και το ανεβαζει σε διαφορα πορνοσαιτ


βλεπε και προτεινομενα βιντεο απο κατω

μαλλον αυτο εννοει ο ξεφτιλισμενος αγαμητος οτι εχει πολυ υλικο

εχω ριξει τοσο ΓΑΜΗΣΙ στον μαλακα που πονεσανε τα νεφρα μου
Όντως, έχει πολύ πράμα. Θα βάλω τον JDownloader να κατεβάζει. :2funny:


Αυτό εννοούσε έχω 300 giga? :grin:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Όντως, έχει πολύ πράμα. Θα βάλω τον JDownloader να κατεβάζει. :2funny:


[size=30pt]Αυτό εννοούσε έχω 300 giga?[/size] :grin:
:2funny:

και για να δειτε ποσο ΑΝΑΡΧΙΔΗ ΠΟΥΣΤΡΑ ειναι, δεν μαζευεται λιγο που ξεφτιλιστηκε δημοσιως να κοβει και να ραβει εικονες απο το ιντερνετ παρουσιαζοντας τες ως γκομενες του, αλλα εχει το θρασος να κοντραρει το μυθικο πουλι και να του λεει οτι εχει αλλα 300 γιγα

εαν δεν αυτοδιαγραφει σημερα θα παρακαλεσω να διαπομπευτει δημοσιως
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σιγά και ο Β.Π. το 2016 ανέβασε τη φωτό την εποχή δηλαδή που τραβήχτηκε το βίντεο.Ητανε τότε που υποστήριζε τις Γερμανίδες όταν όλοι επιμέναμε στις Σλάβες.
Και εγώ έχω στείλει μερικά δικά μου βίντεο από γκόμενες να αυνανίζονται στο xhamster,αυτό δε σημαίνει οτι δεν είναι δικά μου.
Για να ξεφτιλίσει το πουλί ο Β.Π. και να αποδείξει οτι έχει απόλυτο δίκιο πρέπει να ποστάρει φωτό από την πούτσα του μπροστά στη μάπα της γκόμενας.Εκεί μπορεί ο πουλής να αμφισβητήσει οτι πρόκειται για γνήσια πούτσα Β.Π. αλλά αυτό μπορεί εύκολα να αποδειχτεί με νέα φωτό της πούτσας και σύγκριση.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πορνομεταναστη φενεται το διαμερισμα που ανεβαζες δεν αρεσει τους μπρουκληδες ελληνες μεταναστες του εξωτερικου,Θελουν σουιτες,150 τετραγωνικα,μπανιο με αυτοματο ντους,ρυθυμηση νερου στο ντους τελευταιας τεχνολογιας,δεν τους αρεσε το τηλεφωνακι στην τουαλετα  :2funny:
Παντως εγω θα προτιμουσα να ειχα εστω το μισο διαμερισμα σου ,εστω και το μισο αλλο ενα απο τα 3-4 που εχεις και να ζω τσιμα τσιμα,παρα να ειμαι μεταναστης στην μαυρη ξενιτια  :2funny: Σπαστικα γιατι κατευθειαν πηγαν να κριτικαρουν αρνητικα το ενα διαμερισμα που εδειξες προσπαθωντας να βρουν αρνητικα και λεπτομεριες,εγω αν ειχα και τα μισα απο τα διμερισματα στου,εστω και ενα φθηνο αμαξι και ειχα ενα μικρο χαρτζιλικι απο τα αλλα 2 θα ημουν πολυ  ποιο χαρουμενος απο εναν μεταναστη που γαμιεται στην δουλεια 14-16 ωρες ,εμενα μαρεσει το διμαερισμα σου, ειπες ειναι του 60-70 σωστα? Φυσικα σιγα μην αρεσε εδω σε αυτους  :2funny:,αφου δουλευουν σε μεσιτικα και εχουν better taste απο σενα ,και ας μενουν σε αποθηκες οπως λες  :2funny: Ζητω τα διαμερισματα του πορνομεταναστη  :rockon:
Σας έβαλα και πολλές  φωτογραφίες το κτηριο.Φενεται οτι ειναι η σειρά 600.11 του 1992 που είναι μια βελτίωση της σειράς 137 του 1984.
 Το συγκεκριμένο σπίτι είναι του 1997
 Δεν είναι ότι δεν τους άρεσε απλός αυτοι οι φουκαράδες που μένουν σε αποθήκες και σε κελιά έσκασαν  :2funny:.
 Αν θυμάσαι ο Βλάκμαν και ο Τραμουντάνα έγραφαν ότι μένω σε 25 τετραγωνικά  :jerking:ότι δεν έχω να φάω  :jerking:και τέτοια.
 Ο πανηληθιος ο Τραμουντάνα έγραψε ότι ένα τέτοιο διαμέρισμα κάνει το πολυ 30.000 ευρώ  :2funny:και ο Βλάκμαν που υποτίθεται είναι ειδικός για την Ρωσσία  :jerking:έγραφε της ιδιες μαλακίες  :2funny:Τελικα εβαλα αποδειξεις οτι κανει γυρω στις 80.000 ευρω κσι μαζευτηκαν  :2funny:μετα έλεγαν οτι μένω σε εκείνο το διαμέρισμα 42 τετραγωνικά (Αυτοί το έκαναν 25  :2funny: :jerking:)
 2 μέρες μετά πήγα στο άλλο σπίτι που ειμαι Τώρα και έβαλα αποδείξεις με πλούσιο φωτογραφικό υλικό και έσκασαν  :2funny:.Σκέψου ο Βλάκμαν μένει σε μια αποθήκη εβαλε φωτο κσι ξεφτιλιστηκε  :2funny:το καταλαβσν ολοι οτι δεν εινσι διαμερισμα  :2funny:και ο Τραμουντάνα μένει σε ένα κελί σαν της φωτογραφίας που έβαλα  :2funny:και κάθε πρωΐ πάει με το λεωφορείο στη δουλειά  :2funny:
 Εγώ όταν με αμφισβητούν βάζω αποδείξεις.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ο αγαμητος μπουλης aka βαλκανιος φουκαρας σε μια εμπνευση της στιγμης και για να τον θαυμασουν τα λοιπα μελη του φορουμ τι σπουδαιος γαμιας που ειναι εκει στη γερμανια που δεν τον πλησιαζει ουτε θηλυκια κατσαριδα, επλασε την παρακατω ιστορια χρησιμοποιωντας υλικο που βρηκε στο ιντερνετ παρουσιαζοντας το ως δηθεν δικο του:

για να δωσει αληθοφανεια στην ιστορια, εσβησε στη ζωγραφικη των windows τους τοιχους του δωματιου δηθεν για να μη δωσει στοιχεια και αναγνωριστει το σπιτι και η γκομενα και επιπλεον επειδη ηξερε οτι πηρε τη φωτο απο βιντεακι του ιντερνετ ειπε οτι ειναι screenshot ωστε εαν μια στις χιλιες βρει καποιος το βιντεακι και πιαστει επ αυτοφωρω, να μην ξεφτιλιστει τελειως και να πει ναι απο το δικομας βιντεακι ειναι που το ειχαμε ανεβασει και στο ιντερνετ

απειραχτη φωτο

fd3cb769c7.jpg


φωτο μετα απο επεξεργασια του μαλακα στη ζωγραφικη των windows

YIeWKv9.jpg


το πουλι τον συλλαμβανει επ' αυτοφωρω να λεει ψεμματα και τον ξεμπροστιαζει

ο αγαμητος μαλακας aka βαλκανιος φουκαρας βλεπει την ξεφτιλα να πλησιαζει με δρασκελιες και τι κανει; δεν απανταει αμεσως, δηθεν οτι λειπει για λιγο, και προσπαθει να κερδισει λιγο χρονο για να τα μπαλωσει οπως μπορει. και ενω μιλουσαμε κανονικα και απαντουσε ο ενας στον αλλος σε δευτερολεπτα, μετα απο αυτο το ποστ, η επόμενη απάντηση του για το θεμα έρχεται μετα από 40 ολοκληρα λεπτα



τι κανει αυτα τα 40 λεπτα ο ΞΕΦΤΙΛΑΣ;
α) εχει παει για χεσιμο
β) βλεπει ντοκυμαντερ για την αγρια δυση
γ) ψαχνει μερος να κρυφτει για το ξεφτιλικι που επαθε
δ) κατεβαζει το βιντεακι απο το ιντερνετ, αλλαζει τον τιτλο του απο "18 year old amateur with big tits masturbating" σε "Β19_4_2019" και το παιζει στο VLC player του υπολογιστη του, δηθεν οτι ειναι το αυθεντικο προσωπικο του βιντεο, τραβηγμενο μαλιστα με ημερομηνια 19_4_2019, οπως και ο τιτλος που αλλαξε, και τραβαει screenshots σε διαφορετικο χρονο για να αποδειξει οτι δηθεν ειναι αυθεντικο

οποιος ειπε το Δ) κερδιζει

απαντηση του βαλκανιου ξεφτιλα μετα την κομπινα μπας και σωσει οτιδηποτε αν σωζεται

προσοχη στη λεπτομερεια



παρενθεση, ξεχασα να πω οτι κι εγω γαμαω μια γερμανιδαρα νεαρα με βυζαρες και αποφασισαμε μαζι να μοιραστουμε μαζι σας μονο ενα screen shot



φυσικα επειδη μεσα στον πανικο του να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα δεν ειχε ολο το χρονο να σκεφτει και να τα ετοιμασει ολα τελεια, εβαλε ημερομηνια του δηθεν πρωτοτυπου προσωπικου του βιντεο 19_4_2019 αλλα απο μια συντομη αναζητηση του screenshot στο ιντερνετ φαινεται οτι ειναι ανεβασμενο ηδη απο το 2016 και το 2017, δηλαδη 2-3 χρονια ΠΡΙΝ τραβηξει ο μαλακας το πρωτοτυπο βιντεο



τελος στο xhamster μπορει να δει κανεις αρκετα απο τα βιντεακια της εν λογω κορασιδας που αυτοικανοποιειται στο κρεβατι της, το καταγραφει με webcam και το ανεβαζει σε διαφορα πορνοσαιτ


βλεπε και προτεινομενα βιντεο απο κατω

μαλλον αυτο εννοει ο ξεφτιλισμενος αγαμητος οτι εχει πολυ υλικο

εχω ριξει τοσο ΓΑΜΗΣΙ στον μαλακα που πονεσανε τα νεφρα μου
Θα Το βουλώσει για 2-3 βδομάδες και μετά θα ξαναμπεί πάλι να γράφει  :jerking: :2funny:νομίζοντας ότι αυτό θα έχει ξεχαστεί  :2funny:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Σιγά και ο Β.Π. το 2016 ανέβασε τη φωτό την εποχή δηλαδή που τραβήχτηκε το βίντεο.Ητανε τότε που υποστήριζε τις Γερμανίδες όταν όλοι επιμέναμε στις Σλάβες.
Και εγώ έχω στείλει μερικά δικά μου βίντεο από γκόμενες να αυνανίζονται στο xhamster,αυτό δε σημαίνει οτι δεν είναι δικά μου.
Για να ξεφτιλίσει το πουλί ο Β.Π. και να αποδείξει οτι έχει απόλυτο δίκιο πρέπει να ποστάρει φωτό από την πούτσα του μπροστά στη μάπα της γκόμενας.Εκεί μπορεί ο πουλής να αμφισβητήσει οτι πρόκειται για γνήσια πούτσα Β.Π. αλλά αυτό μπορεί εύκολα να αποδειχτεί με επαναπροβολή της πούτσας.
Δικέ μου, ρετάρεις; Χάνεις λάδια;

Αγγλικά μιλάει το πιτσιρίκι με τις βυζάρες. Αμερικάνα είναι.

"You like that daddy?" λέει.

Μουνάρα είναι πάντως. :grin:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
Σιγά και ο Β.Π. το 2016 ανέβασε τη φωτό την εποχή δηλαδή που τραβήχτηκε το βίντεο.Ητανε τότε που υποστήριζε τις Γερμανίδες όταν όλοι επιμέναμε στις Σλάβες.
Και εγώ έχω στείλει μερικά δικά μου βίντεο από γκόμενες να αυνανίζονται στο xhamster,αυτό δε σημαίνει οτι δεν είναι δικά μου.

αστο τυπε...δεν σωζεται με τιποτα...δεν επρεπε να παιχτει πουστια με πορνοβιντεο στο πουλι, γιατι ως γνωστον το πουλι ειναι μεγιστος αυνανας που απο την πολυ την μαλακια εχουν βγαλει μαλλια οι παλαμες του και εχει γινει σαν γετι...οποτε ηταν σιγουρο οτι θα εβρισκε το τσοντοβιντεο...

επισης ο βαλκανιος παρουσιαζε αυτη την φωτο ως γερμανιδα γκομενα του, ενω στα πορνοβιντεο (στα οποια χαρισα απλοχερα το σπερμα μου) μιλαει σε απταιστα αγγλικα και με αγγλικη προφορα....
:S
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
ο αγαμητος μπουλης aka βαλκανιος φουκαρας σε μια εμπνευση της στιγμης και για να τον θαυμασουν τα λοιπα μελη του φορουμ τι σπουδαιος γαμιας που ειναι εκει στη γερμανια που δεν τον πλησιαζει ουτε θηλυκια κατσαριδα, ........

εχω ριξει τοσο ΓΑΜΗΣΙ στον μαλακα που πονεσανε τα νεφρα μου

:hi: :respect:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
αστο τυπε...δεν σωζεται με τιποτα...δεν επρεπε να παιχτει πουστια με πορνοβιντεο στο πουλι, γιατι ως γνωστον το πουλι ειναι μεγιστος αυνανας που απο την πολυ την μαλακια εχουν βγαλει μαλλια οι παλαμες του και εχει γινει σαν γετι...οποτε ηταν σιγουρο οτι θα εβρισκε το τσοντοβιντεο...

επισης ο βαλκανιος παρουσιαζε αυτη την φωτο ως γερμανιδα γκομενα του, ενω στα πορνοβιντεο (στα οποια χαρισα απλοχερα το σπερμα μου) μιλαει σε απταιστα αγγλικα και με αγγλικη προφορα....
:S
:2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Σας έβαλα και πολλές  φωτογραφίες το κτηριο.Φενεται οτι ειναι η σειρά 600.11 του 1992 που είναι μια βελτίωση της σειράς 137 του 1984.
 Το συγκεκριμένο σπίτι είναι του 1997
 Δεν είναι ότι δεν τους άρεσε απλός αυτοι οι φουκαράδες που μένουν σε αποθήκες και σε κελιά έσκασαν  :2funny:.
 Αν θυμάσαι ο Βλάκμαν και ο Τραμουντάνα έγραφαν ότι μένω σε 25 τετραγωνικά  :jerking:ότι δεν έχω να φάω  :jerking:και τέτοια.
 Ο πανηληθιος ο Τραμουντάνα έγραψε ότι ένα τέτοιο διαμέρισμα κάνει το πολυ 30.000 ευρώ  :2funny:και ο Βλάκμαν που υποτίθεται είναι ειδικός για την Ρωσσία  :jerking:έγραφε της ιδιες μαλακίες  :2funny:Τελικα εβαλα αποδειξεις οτι κανει γυρω στις 80.000 ευρω κσι μαζευτηκαν  :2funny:μετα έλεγαν οτι μένω σε εκείνο το διαμέρισμα 42 τετραγωνικά (Αυτοί το έκαναν 25  :2funny: :jerking:)
 2 μέρες μετά πήγα στο άλλο σπίτι που ειμαι Τώρα και έβαλα αποδείξεις με πλούσιο φωτογραφικό υλικό και έσκασαν  :2funny:.Σκέψου ο Βλάκμαν μένει σε μια αποθήκη εβαλε φωτο κσι ξεφτιλιστηκε  :2funny:το καταλαβσν ολοι οτι δεν εινσι διαμερισμα  :2funny:και ο Τραμουντάνα μένει σε ένα κελί σαν της φωτογραφίας που έβαλα  :2funny:και κάθε πρωΐ πάει με το λεωφορείο στη δουλειά  :2funny:
 Εγώ όταν με αμφισβητούν βάζω αποδείξεις.

ρε καραφλό παρατράγουδο.. ξέρουμε που μένεις .. μας το έδειξες... σε ένα σκατοδιαμέρισμα με εξοπλισμό της δεκαετίας του 50 από σοβιετικά εργοστάσια στο οποίο ίσα ισα χωράς να γυρίσεις... και με κάτι σκατοέπιπλα που τα πήρες από τον στρατό της Σωτηρίας τρίτο χέρι..

εσύ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ που μένουμε μαλάκα...

ΥΓ εγω έχω το θάρρος και έβαλα την φορολογική μου δήλωση στην Αγγλία και την απόδειξη ότι είμαι ο ιδιοκτήτης της εταιρείας που έχει κέρδη 150Κ+ τον χρόνο και πληρώνει κανονικά τους φόρους ... εσύ τι θα μας βάλεις ρε καραφλέ μαλάκα ? τις γάτες σου ή τα πλαστικά μπουφάν από το παζάρι που λες ότι είναι δήθεν φίδι .. ουστ φιδέμπορα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
ρε καραφλό παρατράγουδο.. ξέρουμε που μένεις .. μας το έδειξες... σε ένα σκατοδιαμέρισμα με εξοπλισμό της δεκαετίας του 50 από σοβιετικά εργοστάσια στο οποίο ίσα ισα χωράς να γυρίσεις... και με κάτι σκατοέπιπλα που τα πήρες από τον στρατό της Σωτηρίας τρίτο χέρι..

εσύ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ που μένουμε μαλάκα...

ΥΓ εγω έχω το θάρρος και έβαλα την φορολογική μου δήλωση στην Αγγλία και την απόδειξη ότι είμαι ο ιδιοκτήτης της εταιρείας που έχει κέρδη 150Κ+ τον χρόνο και πληρώνει κανονικά τους φόρους ... εσύ τι θα μας βάλεις ρε καραφλέ μαλάκα ? τις γάτες σου ή τα πλαστικά μπουφάν από το παζάρι που λες ότι είναι δήθεν φίδι .. ουστ φιδέμπορα
κερνας Χατζη και ενα μπουκαλι Γονιδη :grin:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Θα Το βουλώσει για 2-3 βδομάδες και μετά θα ξαναμπεί πάλι να γράφει  :jerking: :2funny:νομίζοντας ότι αυτό θα έχει ξεχαστεί  :2funny:
επειδη τον εχω μετρησει
ο τυπος ειναι γκραντε ξεφτιλας
θα λουφαξει οπως λες 1-2 βδομαδες και μετα θα ξαναμπει σαν να μη συμβαινει τιποτα
και θα το παιζει κοκκορας παλι σας γαμαω κλπ
μπορει να ξαναβαλει και τη φωτο με τη σουπα στην πραγα
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
ρε καραφλό παρατράγουδο.. ξέρουμε που μένεις .. μας το έδειξες... σε ένα σκατοδιαμέρισμα με εξοπλισμό της δεκαετίας του 50 από σοβιετικά εργοστάσια στο οποίο ίσα ισα χωράς να γυρίσεις... και με κάτι σκατοέπιπλα που τα πήρες από τον στρατό της Σωτηρίας τρίτο χέρι..

εσύ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ που μένουμε μαλάκα...

ΥΓ εγω έχω το θάρρος και έβαλα την φορολογική μου δήλωση στην Αγγλία και την απόδειξη ότι είμαι ο ιδιοκτήτης της εταιρείας που έχει κέρδη 150Κ+ τον χρόνο και πληρώνει κανονικά τους φόρους ... εσύ τι θα μας βάλεις ρε καραφλέ μαλάκα ? τις γάτες σου ή τα πλαστικά μπουφάν από το παζάρι που λες ότι είναι δήθεν φίδι .. ουστ φιδέμπορα

Ποσο φορο πληρωνει μια εταιρια με τοσα κερδη? Παντως λιγοτερο απο οτι θα πληρωνε στην Ελλαδα πιστευω..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
αστο τυπε...δεν σωζεται με τιποτα...δεν επρεπε να παιχτει πουστια με πορνοβιντεο στο πουλι, γιατι ως γνωστον το πουλι ειναι μεγιστος αυνανας που απο την πολυ την μαλακια εχουν βγαλει μαλλια οι παλαμες του και εχει γινει σαν γετι...οποτε ηταν σιγουρο οτι θα εβρισκε το τσοντοβιντεο...

επισης ο βαλκανιος παρουσιαζε αυτη την φωτο ως γερμανιδα γκομενα του, ενω στα πορνοβιντεο (στα οποια χαρισα απλοχερα το σπερμα μου) μιλαει σε απταιστα αγγλικα και με αγγλικη προφορα....
:S

Ο Β.Π λέει οτι εχει βίντεο που τη γαμαει.Νομιζω αμα ποσταρει έστω και ένα Screenshot  απο το τελευταίο,το θέμα λύνεται.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
ρε καραφλό παρατράγουδο.. ξέρουμε που μένεις .. μας το έδειξες... σε ένα σκατοδιαμέρισμα με εξοπλισμό της δεκαετίας του 50 από σοβιετικά εργοστάσια στο οποίο ίσα ισα χωράς να γυρίσεις... και με κάτι σκατοέπιπλα που τα πήρες από τον στρατό της Σωτηρίας τρίτο χέρι..

εσύ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ που μένουμε μαλάκα...

ΥΓ εγω έχω το θάρρος και έβαλα την φορολογική μου δήλωση στην Αγγλία και την απόδειξη ότι είμαι ο ιδιοκτήτης της εταιρείας που έχει κέρδη 150Κ+ τον χρόνο και πληρώνει κανονικά τους φόρους ... εσύ τι θα μας βάλεις ρε καραφλέ μαλάκα ? τις γάτες σου ή τα πλαστικά μπουφάν από το παζάρι που λες ότι είναι δήθεν φίδι .. ουστ φιδέμπορα

Τη σπιταρωνα τερμα Αμπελοκηπων που ειχες παρει, την εχεις ακομα; Ποσο εκτιμας οτι εχει παρει πανω σε αξια απο τοτε που το αγορασες το διαμερισμα, σε σχεση με σημερα που εχουν ανεβει οι τιμες, σε λιγα μολις χρονια.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Ο Β.Π λέει οτι εχει βίντεο που τη γαμαει.Νομιζω αμα ποσταρει έστω και ένα Screenshot  απο το τελευταίο,το θέμα λύνεται.
Τύπε αν μπει βίδεο με τριχωτό Έλλην να γαμάει τη βυζαρού πιτσιρίκα η οποία θα φωνάζει "fuck me, daddy", θα κεράσω όλο το site 50 κιβώτια Lagavulin. :2funny: :grin:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
:2funny:

και για να δειτε ποσο ΑΝΑΡΧΙΔΗ ΠΟΥΣΤΡΑ ειναι, δεν μαζευεται λιγο που ξεφτιλιστηκε δημοσιως να κοβει και να ραβει εικονες απο το ιντερνετ παρουσιαζοντας τες ως γκομενες του, αλλα εχει το θρασος να κοντραρει το μυθικο πουλι και να του λεει οτι εχει αλλα 300 γιγα

εαν δεν αυτοδιαγραφει σημερα θα παρακαλεσω να διαπομπευτει δημοσιως

Mε αναγκάζεις να μπαίνω από το κινητό ρε ναυάγιο...

Απογοητεύω τον εαυτό μου τώρα.

Δηλαδή ανέβασα ένα screenshot το 2016 και 3 χρόνια μετά θυμόμουν το  βίντεο και πήγα και το κατέβασα. :jerking:

Και πως έχω εγώ ρε ΜΑΛΑΚΑ το βίντεο από ΑΛΛΗ OΠTIKH ΓΩΝΙΑ σε σχέση με το screenshot;

YIeWKv9.jpg


https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=192757.0;attach=1174108;image[/img[/URL]]

Πες μου ρε χάκερ της πούτσας

Άκου ΝΑΥΑΓΙΟ πως έχουν τα πράγματα..

Όλα τα βίντεο έχουν το μικρό της όνομα,το οποίο έκοψα και άφησα μόνο το Β και αλλάζοντας την ημερομηνία από 16-04-2016 το έκανα 2019 γιατί εκτός από ΝΑΥΑΓΙΑ είτε και ΡΟΥΦΙΆΝΟΙ

Τα βίντεο του xhamster είναι κλεμμένα από άλλο γνωστό πoρνοσάιτ που είχαμε acount και ήταν όλα Privat.
18 Privat βίντεο

Όσο για αυτό

[url=https://xhamster.com/videos/hot-blonde-teen-mastrurbating-6994004#mlrelated]
[MEDIA=xhamster]6994004[/MEDIA]]

ο χρήστης  szexfilmek3  που αρχικά τα είχε ανεβάσει όλα είναι πλέον retired,ξέρεις γιατί;

O MONOΣ λόγος να διαγραφώ από το site,είναι γιατί κάθομαι και ασχολούμαι με ΜΑΛΑΚΕΣ σαν ΕΣΕΝΑ
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Σιγά και ο Β.Π. το 2016 ανέβασε τη φωτό την εποχή δηλαδή που τραβήχτηκε το βίντεο.Ητανε τότε που υποστήριζε τις Γερμανίδες όταν όλοι επιμέναμε στις Σλάβες.
Και εγώ έχω στείλει μερικά δικά μου βίντεο από γκόμενες να αυνανίζονται στο xhamster,αυτό δε σημαίνει οτι δεν είναι δικά μου.
Για να ξεφτιλίσει το πουλί ο Β.Π. και να αποδείξει οτι έχει απόλυτο δίκιο πρέπει να ποστάρει φωτό από την πούτσα του μπροστά στη μάπα της γκόμενας.Εκεί μπορεί ο πουλής να αμφισβητήσει οτι πρόκειται για γνήσια πούτσα Β.Π. αλλά αυτό μπορεί εύκολα να αποδειχτεί με νέα φωτό της πούτσας και σύγκριση.

Κρίμα για τον Βαλκάνιο, δεν το σώζει με τίποτα, γιατί ήδη είχαν μαζευτεί πολλά.
Τα επιχειρήματα του πουλιού δεν καταρρίπτονται με τίποτα   :respect:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom