Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (0 μέλη και 51 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Άμα το συνεχίσεις έχω καμιά 300GB με αυτήν,θα σε ξεφτιλίσω ξανά,

ΑΓΑΜΗΤΕ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ :2funny:
Για Δε τα βάζεις τότε? :2funny:
  Μου φένεται όπως και το διαμέρισμα μούφα με της φωτογραφίες από μεσητικο θα είναι  :2funny:
 
  Σήμερα το τι βλακείες διάβασα  :headbang:ή Αθήνα καλύτερη από Αγία Πετρούπολη  :2funny:πόσο άσχετος πρέπει να είναι κάποιος για να τα γράφει αυτά  :2funny:αυτά τα σάϊτ ολο.μπουρδες γράφουν  :2funny:
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Ζηλιες βλέπω από το Πουλί. Σπαμαρετε το νήμα με άχρηστες, εγωιστικές, άσχετες, κουραστικες κουβέντες. Επιδεικνύετε ανωριμότητα παρόλο που κοντευετε τα 40.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Και οι 2 πόλεις Δημητράκη πάντως είναι τουριστικές. Για εμάς η Αθήνα είναι από τις χειρότερες. Θεωρώ και οι ξένοι αν ζήσουν θα το καταλάβουν. Το μόνο καλό είναι το κλίμα και η θάλασσα στην Αθήνα.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Άμα το συνεχίσεις έχω καμιά 300GB με αυτήν,θα σε ξεφτιλίσω ξανά,

ΑΓΑΜΗΤΕ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ :2funny:
το πουλι μολις γυρισε απο τη βραδυνη του βολτα με γκομενακι για μπυρακια
οπως ειναι γνωστο το πουλι εχει και ζωη και δεν μπορει 24/7 να απανταει σε αγαμητα ναυαγια σαν τον βαλκανιο φουκαρα
ομως οταν προκαλειται ξεφτιλιζει τον αλλον μεχρι τελους
ερχεται ποστ - πυρκαγια μετα το οποιο ο βαλκανιος φουκαρας εαν εχει ιχνος τσιπας θα αυτοδιαγραφει
αναμενετε στις οθονες σας
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
το πουλι μολις γυρισε απο τη βραδυνη του βολτα με γκομενακι για μπυρακια
οπως ειναι γνωστο το πουλι εχει και ζωη και δεν μπορει 24/7 να απανταει σε αγαμητα ναυαγια σαν τον βαλκανιο φουκαρα
ομως οταν προκαλειται ξεφτιλιζει τον αλλον μεχρι τελους
ερχεται ποστ - πυρκαγια μετα το οποιο ο βαλκανιος φουκαρας εαν εχει ιχνος τσιπας θα αυτοδιαγραφει
αναμενετε στις οθονες σας
source.gif

 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Αγορίνα ... δεν λαμβάνει υπόψη ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΤΑΣΗ ΤΩΝ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ ΟΜΩΣ.
Η νότια αφρική μπορεί να είναι στον πάτο.
Οι αφρικάνς όμως , μένουν σε σπίτια επιπέδου μονοκατοικιών εκάλης , με εμβαδά όμως Χ5 και βάλε.
Για την ίδια Νότια Αφρική μιλάς που οι μαυροι σκοτώνουν τους λευκους........... γιατί έτσι;Που οι μονοκατοικίες έχουν αξία ίση με το μηδέν;Που οι κτηματίες την κοπανάνε για να μην τους σκοτώσουν;
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
το πουλι μολις γυρισε απο τη βραδυνη του βολτα με γκομενακι για μπυρακια
τυπε κερασες μπυρακια και αντι να γαμας εισαι στο bou και το γκομενακι γαμιεται με άλλον,δε το λες και επιτυχια :coffee:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
τυπε κερασες μπυρακια και αντι να γαμας εισαι στο bou και το γκομενακι γαμιεται με άλλον,δε το λες και επιτυχια :coffee:

Καλά και εσύ μην τα παίρνεις όλα τοις μετρητοίς... Όταν το πουλί λέει ότι ήταν έξω με γκόμενά, σημάνει ότι έπαιζε πλευστεισον και επέστρεψε ξανά στο σαη...
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Καλά και εσύ μην τα παίρνεις όλα τοις μετρητοίς... Όταν το πουλί λέει ότι ήταν έξω με γκόμενά, σημάνει ότι έπαιζε πλευστεισον και επέστρεψε ξανά στο σαη...

:happy:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
το πουλι μολις γυρισε απο τη βραδυνη του βολτα με γκομενακι για μπυρακια
οπως ειναι γνωστο το πουλι εχει και ζωη και δεν μπορει 24/7 να απανταει σε αγαμητα ναυαγια σαν τον βαλκανιο φουκαρα
ομως οταν προκαλειται ξεφτιλιζει τον αλλον μεχρι τελους
ερχεται ποστ - πυρκαγια μετα το οποιο ο βαλκανιος φουκαρας εαν εχει ιχνος τσιπας θα αυτοδιαγραφει
αναμενετε στις οθονες σας
Ενα δεν μπορώ να καταλάβω?Πώς μπορεί ένας άνθρωπος να γελοιοποιητε έτσι  :headbang:
 Έλεγε ότι είναι καθηγητής Πανεπιστημίου  :2funny:μετά το γύρισε.Μετα μας εβακεωφωτογραφιες μούφα από.μεσητικο ότι και καλά είναι το διαμέρισμα του  :2funny:είπε θα σας βάλω και κανονικές φωτο  :2funny: :jerking:
 Μετά αντι για Γερμανίδα μας έβαλε κουρτίνες   :2funny: :2funny: :2funny:.
 Εγώ όταν ο άλλος ψεύτης της Αγγλίας με τον Βλάκμαν έλεγαν  :jerking:ότι μένω σε 25-30 τετραγωνικά και τετοιες μαλακίες  :2funny:τους εβαλα καμία 10αρια φωτογραφίες από το δευτερο τριάρι διαμέρισμα που έχω (και είναι ακόμα εδώ,το πιθανότερο τη Δευτέρα να πάω στο άλλο διαμερισμα).Και το πούλησαν οι φτωχομπινέδες  :2funny:όποιος λέει κάτι ας το αποδυκνιει κιόλας!
 Ο Βαλκανιος φουκαράς ενώ ρεζιλευτηκε  :2funny:προσπαθεί να ξεχαστεί το θέμα και συνεχίζει να γράφει  :jerking:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Ενα δεν μπορώ να καταλάβω?Πώς μπορεί ένας άνθρωπος να γελοιοποιητε έτσι  :headbang:
 Έλεγε ότι είναι καθηγητής Πανεπιστημίου  :2funny:μετά το γύρισε.Μετα μας εβακεωφωτογραφιες μούφα από.μεσητικο ότι και καλά είναι το διαμέρισμα του  :2funny:είπε θα σας βάλω και κανονικές φωτο  :2funny: :jerking:
Τύπε, τι είναι αυτό το link? Μούφα είναι;


Επίσης τύπε, χρειάζεσαι νέο πληκτρολόγιο καθώς και μαθήματα ορθογραφίας. :grin:

:2funny:όποιος λέει κάτι ας το αποδυκνιει κιόλας!
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Για Δε τα βάζεις τότε? :2funny:
 Μου φένεται όπως και το διαμέρισμα μούφα με της φωτογραφίες από μεσητικο θα είναι  :2funny:
 
 Σήμερα το τι βλακείες διάβασα  :headbang:ή Αθήνα καλύτερη από Αγία Πετρούπολη  :2funny:πόσο άσχετος πρέπει να είναι κάποιος για να τα γράφει αυτά   :2funny:αυτά τα σάϊτ ολο.μπουρδες γράφουν  :2funny:
Πορνομεταναστη φενεται το διαμερισμα που ανεβαζες δεν αρεσει τους μπρουκληδες ελληνες μεταναστες του εξωτερικου,Θελουν σουιτες,150 τετραγωνικα,μπανιο με αυτοματο ντους,ρυθυμηση νερου στο ντους τελευταιας τεχνολογιας,δεν τους αρεσε το τηλεφωνακι στην τουαλετα  :2funny:
Παντως εγω θα προτιμουσα να ειχα εστω το μισο διαμερισμα σου ,εστω και το μισο αλλο ενα απο τα 3-4 που εχεις και να ζω τσιμα τσιμα,παρα να ειμαι μεταναστης στην μαυρη ξενιτια  :2funny: Σπαστικα γιατι κατευθειαν πηγαν να κριτικαρουν αρνητικα το ενα διαμερισμα που εδειξες προσπαθωντας να βρουν αρνητικα και λεπτομεριες,εγω αν ειχα και τα μισα απο τα διμερισματα στου,εστω και ενα φθηνο αμαξι και ειχα ενα μικρο χαρτζιλικι απο τα αλλα 2 θα ημουν πολυ  ποιο χαρουμενος απο εναν μεταναστη που γαμιεται στην δουλεια 14-16 ωρες ,εμενα μαρεσει το διμαερισμα σου, ειπες ειναι του 60-70 σωστα? Φυσικα σιγα μην αρεσε εδω σε αυτους  :2funny:,αφου δουλευουν σε μεσιτικα και εχουν better taste απο σενα ,και ας μενουν σε αποθηκες οπως λες  :2funny: Ζητω τα διαμερισματα του πορνομεταναστη  :rockon:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
ο αγαμητος μπουλης aka βαλκανιος φουκαρας σε μια εμπνευση της στιγμης και για να τον θαυμασουν τα λοιπα μελη του φορουμ τι σπουδαιος γαμιας που ειναι εκει στη γερμανια που δεν τον πλησιαζει ουτε θηλυκια κατσαριδα, επλασε την παρακατω ιστορια χρησιμοποιωντας υλικο που βρηκε στο ιντερνετ παρουσιαζοντας το ως δηθεν δικο του:

Eπειδή πολύ λάσπη έχει πέσει για τις ΓΕΡΜΑΝΙΔΑΡΕΣ σε τούτο το σάι,πρώτη και τελευταία φωτό(screenshot από προσωπικό βίντεο), που αποφασίσαμε από κοιυού με την Γερμανίδα που τραβιέμαι εδώ και κάτι μήνες να βάλουμε  :tits: :tits: :tits:

YIeWKv9.jpg

για να δωσει αληθοφανεια στην ιστορια, εσβησε στη ζωγραφικη των windows τους τοιχους του δωματιου δηθεν για να μη δωσει στοιχεια και αναγνωριστει το σπιτι και η γκομενα και επιπλεον επειδη ηξερε οτι πηρε τη φωτο απο βιντεακι του ιντερνετ ειπε οτι ειναι screenshot ωστε εαν μια στις χιλιες βρει καποιος το βιντεακι και πιαστει επ αυτοφωρω, να μην ξεφτιλιστει τελειως και να πει ναι απο το δικομας βιντεακι ειναι που το ειχαμε ανεβασει και στο ιντερνετ

απειραχτη φωτο

fd3cb769c7.jpg


φωτο μετα απο επεξεργασια του μαλακα στη ζωγραφικη των windows

YIeWKv9.jpg


το πουλι τον συλλαμβανει επ' αυτοφωρω να λεει ψεμματα και τον ξεμπροστιαζει

ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΕΝΟΣ ΑΓΑΜΗΤΟΥ ΜΠΟΥΛΗ που το παιζει ΣΚΛΗΡΟΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤΟΓΑΜΗΣ (VOL 3)

:rolleyes:

ο αγαμητος μαλακας aka βαλκανιος φουκαρας βλεπει την ξεφτιλα να πλησιαζει με δρασκελιες και τι κανει; δεν απανταει αμεσως, δηθεν οτι λειπει για λιγο, και προσπαθει να κερδισει λιγο χρονο για να τα μπαλωσει οπως μπορει. και ενω μιλουσαμε κανονικα και απαντουσε ο ενας στον αλλος σε δευτερολεπτα, μετα απο αυτο το ποστ, η επόμενη απάντηση του για το θεμα έρχεται μετα από 40 ολοκληρα λεπτα



τι κανει αυτα τα 40 λεπτα ο ΞΕΦΤΙΛΑΣ;
α) εχει παει για χεσιμο
β) βλεπει ντοκυμαντερ για την αγρια δυση
γ) ψαχνει μερος να κρυφτει για το ξεφτιλικι που επαθε
δ) κατεβαζει το βιντεακι απο το ιντερνετ, αλλαζει τον τιτλο του απο "18 year old amateur with big tits masturbating" σε "Β19_4_2019" και το παιζει στο VLC player του υπολογιστη του, δηθεν οτι ειναι το αυθεντικο προσωπικο του βιντεο, τραβηγμενο μαλιστα με ημερομηνια 19_4_2019, οπως και ο τιτλος που αλλαξε, και τραβαει screenshots σε διαφορετικο χρονο για να αποδειξει οτι δηθεν ειναι αυθεντικο

οποιος ειπε το Δ) κερδιζει

απαντηση του βαλκανιου ξεφτιλα μετα την κομπινα μπας και σωσει οτιδηποτε αν σωζεται

Άμα το συνεχίσεις έχω καμιά 300GB με αυτήν,θα σε ξεφτιλίσω ξανά,

ΑΓΑΜΗΤΕ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ :2funny:

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=192757.0;attach=1174108;image[/img[/URL]]
[/quote]

προσοχη στη λεπτομερεια

[url=https://imgbb.com/][img]https://i.ibb.co/272XmYd/3.jpg[/url]

παρενθεση, ξεχασα να πω οτι κι εγω γαμαω μια γερμανιδαρα νεαρα με βυζαρες και αποφασισαμε μαζι να μοιραστουμε μαζι σας μονο ενα screen shot



φυσικα επειδη μεσα στον πανικο του να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα δεν ειχε ολο το χρονο να σκεφτει και να τα ετοιμασει ολα τελεια, εβαλε ημερομηνια του δηθεν πρωτοτυπου προσωπικου του βιντεο 19_4_2019 αλλα απο μια συντομη αναζητηση του screenshot στο ιντερνετ φαινεται οτι ειναι ανεβασμενο ηδη απο το 2016 και το 2017, δηλαδη 2-3 χρονια ΠΡΙΝ τραβηξει ο μαλακας το πρωτοτυπο βιντεο



τελος στο xhamster μπορει να δει κανεις αρκετα απο τα βιντεακια της εν λογω κορασιδας που αυτοικανοποιειται στο κρεβατι της, το καταγραφει με webcam και το ανεβαζει σε διαφορα πορνοσαιτ


βλεπε και προτεινομενα βιντεο απο κατω

μαλλον αυτο εννοει ο ξεφτιλισμενος αγαμητος οτι εχει πολυ υλικο

Άμα το συνεχίσεις έχω καμιά 300GB με αυτήν,θα σε ξεφτιλίσω ξανά,

ΑΓΑΜΗΤΕ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ :2funny:

εχω ριξει τοσο ΓΑΜΗΣΙ στον μαλακα που πονεσανε τα νεφρα μου
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Τύπε, ευχαριστώ για το link. :grin:

Τα λοιπά είναι δικά σας. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom