Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356

Έλα με τον κώλο ΣΤΟΥΜΠΟ να σε ΓΑΜΗΣΩ όπως σου ΑΞΙΖΕΙ.

Σου έστειλα και pm για πρώτη φορά,όπως και την άλλη την αδερφή.

Άντε πουστράκια, γαμώ τα πληκτρολόγιά σας που την είδατε σκληρά αγόρια

ΠΟΥΣΤΑΡΕΣ
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Έλα με τον κώλο ΣΤΟΥΜΠΟ να σε ΓΑΜΗΣΩ όπως σου ΑΞΙΖΕΙ.

Σου έστειλα και pm για πρώτη φορά,όπως και την άλλη την αδερφή.

Άντε πουστράκια, γαμώ τα πληκτρολόγιά σας που την είδατε σκληρά αγόρια

ΠΟΥΣΤΑΡΕΣ
σκασε λεμε ρε ΒΛΑΚΑ
βουλωστο πως το λενε;
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Το αν είμαι νέος η παλιός χρήστης ελάχιστη σημασία έχει.

Αυτό που έχει σημασία είναι ότι αυτά που σου λέω είναι 100% σωστά, γι αυτό έχεις βελαξει.

Είσαι ένας αγράμματος, απαιδευτος, κομπλεξικός, σκατοψυχος και θα σε πηγαίνω ΠΙΠΑ ΚΩΛΟ  :s&m_1:

Υπενθυμίζω ότι μορφωτικα, κοινωνικά, επαγγελματικά και οικονομικά ούτε καν σε βλέπω αποτυχημένε.

Σαλτα γαμησου τώρα, πολύ ασχολήθηκα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Το αν είμαι νέος η παλιός χρήστης ελάχιστη σημασία έχει.

Αυτό που έχει σημασία είναι ότι αυτά που σου λέω είναι 100% σωστά, γι αυτό έχεις βελαξει.

Είσαι ένας αγράμματος, απαιδευτος, κομπλεξικός, σκατοψυχος και θα σε πηγαίνω ΠΙΠΑ ΚΩΛΟ  :s&m_1:

Υπενθυμίζω ότι μορφωτικα, κοινωνικά, επαγγελματικά και οικονομικά ούτε καν σε βλέπω αποτυχημένε.

Σαλτα γαμησου τώρα, πολύ ασχολήθηκα.

Είσαι ένα παλιό μέλος με περισσότερα από ένα προφίλ,
που όμως είσαι ΚΟΤΑ και με παραθέτεις πλέον ενεργοποιώντας αυτό το προφίλ
και όχι αυτό που γράφεις πιο συχνά.

Κατάλαβες ΠΟΥΣΤΡΑ ή το θες σε powerpoint;

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356

Συνημμένα

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    102,4 KB · Εμφανίσεις: 36

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΕΝΟΣ ΑΓΑΜΗΤΟΥ ΜΠΟΥΛΗ που το παιζει ΣΚΛΗΡΟΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤΟΓΑΜΗΣ

Έχω κάνει αρκετά χρόνια πολεμική τέχνη και δε μιλάω για  :effemine: τύπου ταε κβο ντο.
Επίσης για λόγους που δε θέλω να εξηγήσω,έχω φάει και έχω δώσει αρκετό ξύλο.
Η δικιά μου εμπειρία είναι

Ιταλοί--->Ανύπαρκτοι σε όλα τα επίπεδα.
Γερμανοί-Αυστριακοί------> Ευνουχισμένοι από την προπαγάνδα δεκαετιών,σπάνια θα πετύχεις Γερμανό που χώνεται.
Ολλανδοί------>Εδώ αλλάζουν λίγο τα πράγματα συγκριτικά με τους Γερμανούς,αλλά όχι τίποτα συγκλονιστικό.
Άγγλοι------> Δεν νιώθουν και συνεχίζουν να σηκώνονται ακόμη και αν τους έχεις σκορπίσει όλα τα δόντια στο πάτωμα.
Γάλλοι-Αμερικάνοι------->Δεν ξέρω.
Τούρκοι-------->Μόνο μπουλούκι,μόνο φωνή και στραβό στόμα.
Αν δουν ότι ξέρεις να χτυπάς,σκορπάνε προς όλες τις κατευθύνσεις.
Άραβες μέσης ανατολής------->Αν δεν κουβαλάνε τίποτα,είναι σα να δέρνεις 12χρονο
Άραβες Μακρέμπ(Μαρόκο,Τυνησία)-------->Αρχιδάκια με μεγάλη εμπειρία σε μανούρες,συνήθως κάτι κουβαλάνε κι αυτοί.
Πολωνοί----->Ψυχοπαθείς ζώα και όχι τίμιοι στο ξύλο.Γερή κράση και ψυχάκηδες,δύσκολος συνδυασμός να αντιμετωπίσεις.Επίσης πολλοί, είτε είναι γυμναστηριακοί,είτε ξέρουν κάποια τέχνη.Οι της Κρακοβίας μάλιστα το μαχαίρι το έχουν προέκταση του χεριού τους.
Τσέχοι------->Αόρατοι
Ουκρανοί----->Δε θυμάμαι να έγινε κάτι όταν πήγα Κίεβο και εδώ που μένω,ελάχιστοι οι Ουκρανοί.
Ρώσοι-------->Άνιωθα μοσχάρια,αλλά τίμιοι σε αντίθεση με τους Πολωνούς.Επίσης φουλ γυμναστηριακοί ή γνώστες τέχνης.
Αλβανοι--------> Τα μεγαλύτερα αρχίδια από όλες τις Ευρωπαικές χώρες.Σκληρός λαός,που κουβαλάει τα πάντα.Από μπέσα,παπάρια μάντολες..
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΕΝΟΣ ΑΓΑΜΗΤΟΥ ΜΠΟΥΛΗ που το παιζει ΣΚΛΗΡΟΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤΟΓΑΜΗΣ (VOL 2)

Welcome back Mindreader :hi:

Λοιπόν,πρώτο και τελευταίο κομπαρσιλίκι που έκανα για γκόμενα.

Φοιτητής,είμαι σουπερμαρκετ και εντοπίζω μια καύλα 1,75 ύψος,μικρό βυζί,αλλά ΚΩΛΑΡΑ σε σχήμα καρδιάς.
Την ακολουθάω και ξαφνικά σκύβει να πάρει κάτι από το χαμηλό ράφι.
Αμάν,λέω,αυτή φαίνεται καλός χαρακτήρας,πρέπει να τη γνωρίσω.

Την πιάνω στην πάρλα και καταλήγουμε μαζί στο ταμείο.
Σε αυτά τα 10 λεπτά έχουν βαρέσει όλα τα αντικούκου καμπανάκια μαζί(ψώνιο,κύπρια-φοιτήτρια,βλήμα,αγενής),αλλά η ΚΩΛΑΡΑ τα mutαρε τα καμπανάκια... :S

Το βλήμα αυτό μέσα σε αυτά τα 10 λεπτά, κατάφερε να πάρει τη σειρά μιας γιαγιάς,να προσβάλλει την ταμία και γενικά ήταν για μπάτσες.
Αλλά ο ΚΩΛΟΣ...  :kissass:

1 ραντεβού ένα δράμα..
Επιφανειακό ζώον που έβλεπε reality και είχε άγχος με το ποιος θα αποχωρήσει κάθε βδομάδα,πλούσιο μπαμπάκα που της έκανε όλα τα χατήρια(600ευρώ λογαριασμό κινητής),κουτσομπόλα και ψώνιο από τα λίγα..

2 ραντεβού μετά από μια δίωρη ακατάσχετη παπαρολογία,έπεσε φάσωμα αλλά μου έκανε  την παρθένα..

3 ραντεβού κατάληξη σπίτι μου.
Πισωκολλητό  :fuck1: και ενώ πάω να βάλω αντίχειρα για να ανοίξω νέους ορίζοντες,πετάγεται λες και πήγα να βάλω το χέρι για να της τραβήξω το ένα νεφρό.
"Α,δεν κάνω τέτοια με όλους...Α,είναι νωρίς...Μπλα..Μπλα.." :rolleyes:

4 ραντεβού,μετά από ταλαιπωρία των αυτιών και της ψυχής μου, ξανά κλασσικό γαμήσι.
Κομοδίνο από τα λίγα ή τύπισσα,καλομαθημένη επειδή ήταν όμορφη.

5 απευθείας σπίτι,πισωκολλητό,αποφασιστικός αντίχειρας,τράβηγμα μαλλιών και ξέσκισμα σαν ζώο.
6,7 ξέσκισμα χωρίς έλεος και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ..

Και μετά τηλέφωνα "Εμένα δε με έχει παρατήσει κανείς"
Και μπλα..μπλα..μπλα..

ΖΩΟΝ από τα λίγα,αλλά με κωλάρα πάλι από τις λίγες..

οποιος πιστευει οτι η ιστορια απο το "ειμαι σουπερμαρκετ και εντοπιζω μια καυλα" και κατω ειναι 1% αληθινη να σηκωσει το χερακι του
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Θα με χάσουν όλοι οι φίλοι μου.
Τους γράφω όλους στα αρχίδια μου.

bou.com σάββατο απόγευμα.

ΠΟΙΟΤΗΤΑ.
Μοναδική εμπειρία.

Μεγαλείο .
Έπος.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΕΝΟΣ ΑΓΑΜΗΤΟΥ ΜΠΟΥΛΗ που το παιζει ΣΚΛΗΡΟΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤΟΓΑΜΗΣ (VOL 3)

Eπειδή πολύ λάσπη έχει πέσει για τις ΓΕΡΜΑΝΙΔΑΡΕΣ σε τούτο το σάι,πρώτη και τελευταία φωτό(screenshot από προσωπικό βίντεο), που αποφασίσαμε από κοιυού με την Γερμανίδα που τραβιέμαι εδώ και κάτι μήνες να βάλουμε  :tits: :tits: :tits:
YIeWKv9.jpg

:rolleyes:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΕΝΟΣ ΑΓΑΜΗΤΟΥ ΜΠΟΥΛΗ που το παιζει ΣΚΛΗΡΟΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤΟΓΑΜΗΣ (VOL 4)

Ο καλύτερος τρόπος να γνωρίζεις μουνάρες,είναι άμα ξέρεις πουστράκια,ειδικά τα μπλεγμένα με τέχνη,showbiz,κ.λ.π.
Εγώ έναν ήξερα και μου έκανε τρελές πάσες.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΕΝΟΣ ΑΓΑΜΗΤΟΥ ΜΠΟΥΛΗ που το παιζει ΣΚΛΗΡΟΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤΟΓΑΜΗΣ (VOL 5)

Σήμερα η βυζαρού Πολωνέζα μου μίλησε για τα βυζιά της και πόσο δύσκολο είναι να κάνει γυμναστική και να κοιμηθεί μπρούμυτα. :rolleyes:
Μου κάνει και γλώσσα σώματος,με ακουμπάει στο μπράτσο,όταν γελάει με σπρωχνει λίγο,κ.λ.π.
Παρ'όλα αυτά,δίνω 0% πιθανότητες να θέλει να γαμηθεί,απλά κρατάει την καύλα ζωντανή.

ο αγαμητος μπουλης μας γραφει συγκλονισμενος οτι τον ακουμπησε γυναικα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο Βαλκάνιος πουτσαράς εξέφρασε εμπράκτως όλες τις ιδέες που ανέπτυσσα επί χρόνια.
Βαλκάνια υπεροχή,σλαβικά μουνολίβαδα,διάλυση του ανταγωνισμού κτλ.Εμπνεύστηκε από τη θεωρία,είδε το φως το αληθινό και την πραγμάτωσε στην πράξη.
Ξεπουτσιάστηκε Πολωνία,έσκισε κωλέους Τσεχία,γάμησε και έδειρε Γερμανία,προβλεπέ εντελώς.
Βέβαια το σπορ είναι σκληρό,δεν είναι εύκολο να μένεις τοπ ανεξάρτητα ηλικίας κτλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom