Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Ο Βαλκάνιος πουτσαράς εξέφρασε εμπράκτως όλες τις ιδέες που ανέπτυσσα επί χρόνια.
Βαλκάνια υπεροχή,σλαβικά μουνολίβαδα,διάλυση του ανταγωνισμού κτλ.Εμπνεύστηκε από τη θεωρία,είδε το φως το αληθινό και την πραγμάτωσε στην πράξη.
Ξεπουτσιάστηκε Πολωνία,έσκισε κωλέους Τσεχία,γάμησε και έδειρε Γερμανία,προβλεπέ εντελώς.
κατα 70% ειναι ακομα παρθενος
δινω ενα 30% να εχει γαμησει σε μπουρδελο
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
κατα 70% ειναι ακομα παρθενος
δινω ενα 30% να εχει γαμησει σε μπουρδελο

Οχι,αυτός ξεσκίστηκε να γαμάει.Εδώ του έδωσα τσελεμεντέ,τα άτομα σαν το Β.Π. πιάνουν την ουσία.
Λέμε ανατολικό μπλοκ καταφεύγουν συνήθως αυτοί που τους φτύνουν οι Ελλεεινίδες και ο Β.Π. πήγε φορτωμένος με όλα τα προσόντα,έσκασε με MG3 εκεί που οι ανταγωνιστές του πολεμούσαν με σφεντόνες.Το ξεφτίλισε εντελώς που λένε.
Απλά κατάλαβε την παγίδα του σλαβισμού οτι σε τραβάει προς τα κάτω στη γλυκιά μαύρη τρύπα,και προσπαθεί να κάνει maximization στο γερμανικό κόσμο.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Οχι,αυτός ξεσκίστηκε να γαμάει.Εδώ του έδωσα τσελεμεντέ,τα άτομα σαν το Β.Π. πιάνουν την ουσία.
Λέμε ανατολικό μπλοκ καταφεύγουν συνήθως αυτοί που τους φτύνουν οι Ελλεινίδες και ο Β.Π. πήγε φορτωμένος με όλα τα προσόντα,έσκασε με MG3 εκεί που οι ανταγωνιστές του πολεμούσαν με σφεντόνες.Το ξεφτίλισε εντελώς που λένε.
τωρα μετα το ξεφτιλισμα θα εξαφανιστει για λιγο

οταν πιστεψει οτι ξεχαστηκε θα εμφανιστει παλι να το παιξει μαγκια κλανια σε κανενα νεο μελος
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ο Βαλκάνιος πουτσαράς εξέφρασε εμπράκτως όλες τις ιδέες που ανέπτυσσα επί χρόνια.
Βαλκάνια υπεροχή,σλαβικά μουνολίβαδα,διάλυση του ανταγωνισμού κτλ.Εμπνεύστηκε από τη θεωρία,είδε το φως το αληθινό και την πραγμάτωσε στην πράξη.
Ξεπουτσιάστηκε Πολωνία,έσκισε κωλέους Τσεχία,γάμησε και έδειρε Γερμανία,προβλεπέ εντελώς.
Το ωραίο είναι πως κάποια έξτρα λεφτά του έρχονται απο τα πνευματικά δικαιώματα μουσικής που μπορεί να ακούνε και αυτοί που του την πέφτουν εδώ!
Ή αλλιώς αυτοί που τον κράζουν μπορεί να του ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΑ ΓΑΜΗΣΙΑ!!!
Βαλκάνιε σεβάσου τα πελατάκια σου!   
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σίγουρα ο Β.Π. τα έκανε όσα λέει.Φαίνεται από το πώς τα γράφει.
Απλά,ας πούμε είσαι 35 χρονών με ένα εισόδημα 2500 ευρώ Γερμανία,σταθερή καριέρα με μέλλον Γερμανία και έχεις τις εξής επιλογές.
1.Ταξιδεύω συνεχώς Πολωνία για να γαμάω εύκολα και αβέρτα όσο περνάει η μπογιά μου
2.Ταξιδεύω Τσεχία για να ανεβάσω ποιότητα να γαμάω πολύ περισσότερες και πιο ποιοτικές και στο πληρωμένο και στο μη
3.Μένω Γερμανία,καβαντζώνω μια πλούσια εμφανίσιμη Γερμανίδα για γάμο κτλ ώστε να έχω προοπτική.
Τα άτομα σαν το Β.Π. έχουν τις κάτωθι επιλογές.
Εγώ στη θέση του θα έτρεχα Πολωνία χαλαρά.Ομως ο Β.Π. επέλεξε τον τρίτο δρόμο,άκουσε δηλαδή και λίγο τη φωνή από το πάνω κεφάλι.
Αυτό θέλει και αυτοκυριαρχία,αυτοσυγκράτηση,Selbstbewusstsein κτλ,δεν είναι κάτι που το κάνουν όλοι.Οι περισσσότεροι παραδίδονται στις ανάγκες του πούτσου τους,δεν έχουν κριτήρια.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ισχύουν σίγουρα όσα λέει.Αν κινείσαι στους ίδιους χώρους,το καταλαβαίνεις.Δε λέει κάτι παράλογο.
Αν έλεγε π.χ. ταξίδεψα Ρωσία και πήρα σουβλάκι 5 Ρωσίδες μουνάρες στο Πίτερ σε 3 μέρες τζαμπέ,ο πρώτος που θα τον έκραζε θα ήμουν εγώ.Αλλά αυτά που γράφει είναι όλα λογικά,γίνονται δηλαδή.Δε λέει κάτι παράξενο.
Δηλαδή τι περίεργο έχει γράψει?Αν είσαι εμφανίσιμος Ελληνας,μιλάς καλά γερμανικά και έχεις καλή θέση με ικανοποιητικές αποδοχές και κατάλληλη ηλικία και είσαι κοινωνικός και χώνεσαι έχεις πρόσβαση σε καλά μουνιά Γερμανίδες.Φυσικά και ισχύει.
Απλώς δεν αφορά το 95% των Ελλήνων που ή δε μιλάνε καλά τη γλώσσα ή δεν έχουν κύκλο ή βγάζουν λίγα ή δεν έχουν την κατάλληλη ηλικία.Είναι το θέμα των προυποθέσεων.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΕΝΟΣ ΑΓΑΜΗΤΟΥ ΜΠΟΥΛΗ που το παιζει ΣΚΛΗΡΟΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤΟΓΑΜΗΣ (VOL 3)

:rolleyes:

Λοιπόν ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ, δε θα σε παραθέσω καν στα υπόλοιπα.

Εδώ έχεις κάνει μια τεράστια ΜΑΛΑΚΙΑ,όπως πάντα.

Το screenshot αυτό ειναι από βίντεο μας και ορθώς στο έβγαλε το internet.

Αν θες βάλε και όλο το βιντεο,to πρόσωπο της δε φαίνεται.

Εντάξει τώρα;

Όσο για τα υπόλοιπα που παρέθεσες...

Νε,τι;
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Ο βαλκάνιος υπανθρωπος έχει φάει χοντρό γαμησι και bullying για 2-3 δεκαετίες και έχει γεμίσει κόμπλεξ και συμπλέγματα.

Από εμένα όλα τα άλλα είναι οκ δε θα τον ξεκωλιασω πολύ. Μόνο όταν εκδηλώνεται θα τον πηγαίνω πιπα κωλο.

ΥΓ. Η σύγκριση σου με το βαλκανιο καθυστερημένο σε αδικεί πολύ Κμαν. Εσύ φαινεσαι καλός χαρακτήρας και άνθρωπος με παιδεία, μην πέφτεις τόσο χαμηλά.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
τωρα μετα το ξεφτιλισμα θα εξαφανιστει για λιγο

οταν πιστεψει οτι ξεχαστηκε θα εμφανιστει παλι να το παιξει μαγκια κλανια σε κανενα νεο μελος

Άκου,αν έχεις βρει και βίντεο που γαμιόμαστε,πόσταρέ το.

Δεν φαίνονται τα πρόσωπά μας.

Έχεις την ΑΔΕΙΑ ΜΟΥ.

Έλα, μην κομπλάρεις που είσαι μικροψώλης,τάπας και λαπάς
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ο βαλκάνιος υπανθρωπος έχει φάει χοντρό γαμησι και bullying για 2-3 δεκαετίες και έχει γεμίσει κόμπλεξ και συμπλέγματα.

Από εμένα όλα τα άλλα είναι οκ δε θα τον ξεκωλιασω πολύ. Μόνο όταν εκδηλώνεται θα τον πηγαίνω πιπα κωλο.

ΥΓ. Η σύγκριση σου με το βαλκανιο καθυστερημένο σε αδικεί πολύ Κμαν. Εσύ φαινεσαι καλός χαρακτήρας και άνθρωπος με παιδεία, μην πέφτεις τόσο χαμηλά.

Ούτε εσύ πουστρίγγο απαντάς στα pm,ε; :effemine:

Τα λέμε ΓΑΜΙΟΛΕΣ, αρκετά ασχολήθηκα με ΝΑΥΑΓΙΑ σαν του ΛΟΓΟΥ σας.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Πουλί,μιας και βρήκες screenshot,ανέβασε και βίντεο που ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ.

Έχεις την ΑΔΕΙΑ ΜΟΥ.

Απλά κοίτα μην πάθεις κατάθλιψη.. :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τα άτομα σαν το Β.Π. γαμάνε σε όλα τα δυνατά περιβάλλοντα.Απλά Πολωνία θα γαμήσει 5 εφτάρια το μήνα,Τσεχία δύο οχτάρια το μήνα,Γερμανία ένα οχτάρι το εξάμηνο.Η δυναμική είναι η ίδια,τα αποτελέμσατα εξαρτώνται από το επίπεδο του τοπικού ανταγωνισμού.Φυσικά πρέπει να μετριάσεις απαιτήσεις Γερμανία αφού ο τοπικός ανταγωνισμός είναι ισχυρότερος.Αυτό δε σημαίνει οτι δε θα γαμήσεις.Απλά όχι την ίδια ποσότητα ή ποιότητα όπως στο μπλοκ.
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Ποιο pm ρε αγραμματε? Τίποτα δεν ήρθε.

Δεν ξέρεις να διαβάζεις, ούτε και να γράφεις ξέρεις?

Όπως στα λέω ακριβώς είναι, τέρμα αγράμματος.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Τα άτομα σαν το Β.Π. γαμάνε σε όλα τα δυνατά περιβάλλοντα.Απλά Πολωνία θα γαμήσει 5 εφτάρια το μήνα,Τσεχία δύο οχτάρια το μήνα,Γερμανία ένα οχτάρι το εξάμηνο.Η δυναμική είναι η ίδια,τα αποτελέμσατα εξαρτώνται από το επίπεδο του τοπικού ανταγωνισμού.Φυσικά πρέπει να μετριάσεις απαιτήσεις Γερμανία αφού ο τοπικός ανταγωνισμός είναι ισχυρότερος.Αυτό δε σημαίνει οτι δε θα γαμήσεις.Απλά όχι την ίδια ποσότητα ή ποιότητα όπως στο μπλοκ.

Άφησέ τους στη μιζέρια τους αρχηγέ..

Ο ένας είναι ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑΣ ΑΓΑΜΗΤΟΣ και ο άλλος ενεργοποίησε παλιό προφίλ για να μου το παίξει κοκόρι.

Σήμερα έχουμε εδώ σε μια συνοικία Lange Nacht der Musik,δεν θα κάτσω να ασχοληθώ άλλο με τα ψυχάκια..

Y.Γ.Glock, το πουλί ήταν ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ φαντάρος στη Ρόδο και γαμούσε στα μπουρδέλα :2funny:
Μην ασχολείσαι,δεν αξίζει..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο βαλκάνιος υπανθρωπος έχει φάει χοντρό γαμησι και bullying για 2-3 δεκαετίες και έχει γεμίσει κόμπλεξ και συμπλέγματα.

Από εμένα όλα τα άλλα είναι οκ δε θα τον ξεκωλιασω πολύ. Μόνο όταν εκδηλώνεται θα τον πηγαίνω πιπα κωλο.

ΥΓ. Η σύγκριση σου με το βαλκανιο καθυστερημένο σε αδικεί πολύ Κμαν. Εσύ φαινεσαι καλός χαρακτήρας και άνθρωπος με παιδεία, μην πέφτεις τόσο χαμηλά.

Εννοείται.Τα άτομα σαν εμένα πήραμε την κορυφαία παιδεία και έχουμε τα καλύτερα γονίδια εν Ελλάδι,χρυσή νεολαία κι έτσι.Κανονικά είμαστε τεράστιου βεληνεκούς,δηλαδή το υπόστρωμα είναι φτιαγμένο για πολύ μεγάλα πράγματα.Απλά κάποιες μαλακίες,ένα δυο πράγματα μας κρατάνε κάτω από την αληθινή δυναμική μας.Ηλιθιότητες που λένε να τραβάς τα βυζιά σου.
Ο Β.Π. είναι ο Β.Π.Μπορεί να μην του τα έδωσαν όλα στο πιάτο αλλά άμα δει ευκαιρία,χώνεται χοντρά.
Πρέπει και κάπως να αποδεικνύεις την αξία σου αν είσαι αυτό που οι άλλοι πιστεύουν οτι είσαι.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Σωστός ο άρχοντας Κμαν...

Τεσπα, εγώ δεν έχω κανένα θέμα με τους καθυστερημενους Βαλκάνιο και Δημητράκη.

Μόνο όταν βγάζουν κακία θα τους ξεφτυλιζω ασαλιωτα. Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις τους αφήνω, πλάκα έχουν.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356

Συνημμένα

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    210,5 KB · Εμφανίσεις: 42
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Άμα το συνεχίσεις έχω καμιά 300GB με αυτήν,θα σε ξεφτιλίσω ξανά,

ΑΓΑΜΗΤΕ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ :2funny:

 

Συνημμένα

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    340 KB · Εμφανίσεις: 54

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom