Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Αυτοί που έρχονται από την Ευρώπη είναι όπως λες τελειωμένοι σαν τον Βλάκμαν  :2funny:οι γκομενες όμως τους καταλαβαίνουν αμέσως  :2funny:στο Κίεβο τους ζητάνε λεφτά εδώ θα τους έφτυναν  :2funny: :2funny:
  Πάρε τη σκιουρίνα που αυτός που μένει μαζί του  την πλάκωσε πάλι στο ξύλο!εδώ είχε έρθει γιά 2 μέρες τη λυπήθικα γιατί είναι καλό κοριτσάκι.Βέβαια αν βρεις κάποιον πεινασμένο κακομοίρη σαν τον Βλάκμαν και θα του τα φάει και δεν θα του κάτσει να την  :knockinb: :2funny:.
  Μου ζήτησε να της μετρήσω την πίεση,τελικά δεν είχε υψηλή πίεση,αλλά είχα εγώ  υψηλή πίεση μετα το πηδημα  :2funny:.
    Το δίδαγμα της υπόθεσης είναι ότι εδώ της δέρνουν και της φτύνουν και οι φουκαράδες σαν τον Βλάκμαν της κυνηγάνε και της πληρώνουνε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Άσε τα σάπια ρε.

Κινέζικο με 2 αστέρια Μισλεν έχει μόνο στο Χονγκ Κονγκ.

Tο εστιατόριο του οριεντάλ στη μπανγκόκ , έχει αστέρια ;;;
Είναι από τα λίγα χλιδάτα που έφαγα και μου άρεσαν .
Ίσως γιατί ήταν κάργα από μουνάρες ρωσίδες.

To μαξίμ στο παρίσι είχε αστέρια ; Υπάρχει ακόμη ;
Είχα φάει μαθητής με τους γονείς μου.
Γι'αυτό δεν θα ξαναπάω ποτέ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
τι επαθε η κοπελα Δημητρακη και της παιρνεις πιεση;
Νόμιζε ότι έχει υψηλή πίεση γιατί την πόναγε το κεφάλι της.Τελικά εγώ είχα υψηλή πίεση  :( :2funny:
  Την έβαλα γιά να δείτε πόσο μαλάκας είναι ο Βλάκμαν που πάει και του τα παίρνουν  :2funny:ενώ οι ντόπιοι της πλακώνουν στο ξύλο :headbang: :2funny:.
  Αυτό που είπε γιά την Ρωσσική επαρχία είναι εντελώς τρελλό  :2funny:να σου χαλάσεις 200 ευρώ τη μέρα  :headbang:για να πηδηξεις μιά τελειωμένη!Εγώ όταν πάω εκεί οι γκόμενες μου λένε συνέχεια τέτοιους άνδρες δεν έχουμε εδώ!Οι επαχιώτες είναι σε μια χάλια κατάσταση.Ο Βλάκμαν είναι τόσο μαλάκας που μπορεί ακόμα και στο Ιβάνοβο να πλήρωνε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Δημήτρη δλδ συμπέρασματικα ο κμαν πληρώνει αδρά όσες εκεί στα χωριά σε σένα κάθονται τσάμπα από την αγαμια?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημήτρη δλδ συμπέρασματικα ο κμαν πληρώνει αδρά όσες εκεί στα χωριά σε σένα κάθονται τσάμπα από την αγαμια?
Στη Ρωσσική επαρχία δε χρειάζεται να είσαι τίποτα σπουδαίο.Εκεί οι ντόπιοι είναι σε μιά πρωτόγονη κατάσταση!Σε μερικές πόλης της Ρωσσικής άπω ανατολής νομίζεις ότι γυρισες στις αρχες της δεκαετιας του '90.
  Είδατε η κοπέλα στην Чита τι είχε γιά γκόμενο και του τα πλήρωνε όλα  :2funny:.
  Δε λέω ο βλάκμαν δε μετράει και κουβαλάει τη μιζέρια της Ελλάδας μαζί του  :2funny:αλλά τόσο χάλια πιά?Ακόμα και ο Αλγερινός στο Νόβγοροντ όλο και κάτι βρίσκει  :2funny:.
  Εγώ είμαι σε άλλο επίπεδο,δεν είμαι ο φτωχομπινές ξένος που δεν  :knockinb:τίποτα.Είμαι ένας ξένος που μένει μόνιμα Αγία Πετρούπολη και το ότι είμαι από την Αγία Πετρούπολη εκτός του ότι στο Νόβκοροντ φενομαι σα τη μυγα μες το γάλα ότι δεν είμαι από κει φένεται αμέσως από την πινακίδα του αυτοκινητου μου  :).Και έχω και ένα φοβερό όπλο αν πατήσω στο Google ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ σοκάρω  :2funny:εκτός αυτού έχω και τον αέρα του διάσημου,και φυσικα ξερω την ψυχολογία τους.
  Πάντος το μπουφάν από φίδι βοηθάει πολύ  :)απο μακρια δεν φένεται αλλά αν το προσέξουν καταλαβαίνουν ότι είναι φίδι και οι γκόμενες παθαίνουν σοκ.
 

Επισκέπτης
Δημητρη οι γονεις σου εχουν σχεση με σαιντολογια ή με μασωνια;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
  Εγώ είμαι σε άλλο επίπεδο,δεν είμαι ο φτωχομπινές ξένος που δεν  :knockinb:τίποτα.Είμαι ένας ξένος που μένει μόνιμα Αγία Πετρούπολη και το ότι είμαι από την Αγία Πετρούπολη εκτός του ότι στο Νόβκοροντ φενομαι σα τη μυγα μες το γάλα ότι δεν είμαι από κει φένεται αμέσως από την πινακίδα του αυτοκινητου μου 
Τύπε δεν φοβασαι μηπως σε απαγαγουν και ζητησουν λυτρα αφου κάνεις επιδειξη πλουτου?

Πώς προστατευεσαι απο επιδοξους απαγωγεις ή ληστες?
Οπλοφορεις?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τύπε δεν φοβασαι μηπως σε απαγαγουν και ζητησουν λυτρα αφου κάνεις επιδειξη πλουτου?

Πώς προστατευεσαι απο επιδοξους απαγωγεις ή ληστες?
Οπλοφορεις?

Δεν είναι ο κλασικός ξένος βλάκας τουρίστας.
Ξέρει γλώσα, ζει εκεί , περνάει για ντόπιος.

Για αυτά που λες, εγώ δεν έχω πατήσει ποτέ στην πρώην ΕΣΣΔ.
Δεν μου έχω εμπιστοσύνη.
Με τον τρόπο που κινούμαι , φοβάμαι ότι τη 2η νύχτα θα ήμουν αγνούμενος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006

prokos 00

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2019
Μηνύματα
371
Like
1
Πόντοι
1
Σε είχα γιά βλάκα αλλά όχι γιά τόσο  :2funny:ότι πήρα από συγγενείς που πέθαναν (υψηλή κυριότητα) παραιτήθηκα υπέρ της κόρης μου αυτό είχα γράψει.
 Δηλαδή τι σημαίνει ίσα ίσα επιβιώνω γιά να καταλάβει και ο αναγνώστης? :2funny:πριν 2 μήνες πηγα Μόσχα και πήρα 2 μπουφάν από φίδι 2.500 και κάτι Ευρώ (τα έβαλα φώτο).Ρούχα παίρνω πάντα τα ακριβότερα.Οταν φέρουν καφέ μπουφάν από φίδι θα πάω να πάρω ήθελα να πάρω 4 μπουφάν 2 μαύρα που πήρα και 1 ή 2 καφέ αλλά καφέ δεν είχε.Οπότε όταν φέρει καφέ μπουφάν θα πάω αμέσως να πάρω :)
 Εχω τρία διαμερίσματα στην Αγία Πετρούπολη και δε νοικιάζω κανένα.Έχω 2 αυτοκίνητα το ένα 3.200 κυβικά (το Lada το έχω γιά της πορνοεκδρομές μου) ,πληρώνω κάθε μήνα υπόγειο πάρκινγκ γιά το 1 αμάξι (το Lada είναι στο γκαράζ μου)κάθε χρόνο παίρνω 1-2 καινούργια κινητά φλάγκμαν τελευταία μοντέλα,οι κρέμες μου είδες πόσο κάνουν  :2funny:(σας έχω βάλει φώτο και την απόδειξη πολλές φορές).Τι να πω αν κατά τη γνώμη σου είμαι φτωχός δεν ξέρω  :2funny:.
 Το πιθανότερο είναι να είσαι εσύ φουκαράς και ψεύτης  :2funny:εγώ όλα τα αποδικνύω δε μένω σε αποθήκη  :2funny:ούτε πάω με τα πόδια ή το λεωφορείο όπως ο μεγιστάνας του Λονδίνου  :jerking: :2funny:
  Για γυναίκες άστο σε κορο'ι'δευουν και στα παίρνουνε  :2funny:εδώ της δέρνουν της έχουν φτυσμένες (έγραψα στο Thread του Κιέβου αναλυτικά τι τραβάει η σκιουρίνα) και μετά πάνε σε σένα το θύμα σου τα παίρνουν και οι περισσότερες δε σου κάθονται κιόλας  :headbang:.Μ'αρέσει που μιά φορά το χρόνο πηγαίνεις κάπου και πηδάς μιά γκόμενα που χρυσοπληρώνεις  :2funny:γιατί ξέρουν αμέσως ότι είσαι φτωχομπινές αυτό φένεται από 100 μέτρα,η νέα γενιά δεν είναι χαζή και ξέρουν,οι παλιές νομίζαν ότι στην Ευρώπη όλοι ζούνε σε τεράστια σπίτια έξω από την πόλη,με υπηρέτες με μεγάλα αυτοκίνητα κλπ. τώρα όμως έχουν μάθει ότι οι περισσότεροι είναι φτωχομπινέδες και αυτοί οι πλούσιοι και ο τρόπος ζωής που δείχνουν τα έργα είναι ελάχιστοι και σιγουρα οι πλούσιοι δεν ειναι οι μετανάστες σαν εσένα  :2funny:.
δημητρακη  η γκομενα χτυπημενη  ειναι ;  απο που  οι μελανιες ;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.249
Πόντοι
8.535
ο βαλκανιος εχει αρχισει να μου θυμιζει ντιμιτς. Σε λιγο θα βγουν στη φορα και περιεργα γουστ, να μου το θυμηθειτε.
βαν πουστεν,κανε καμμια πιρουετα να συνελθεις απο τον δυνατο πουτσο της Βικυς.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
 Εχω τρία διαμερίσματα στην Αγία Πετρούπολη και δε νοικιάζω κανένα.

Οσο για την (περιουσια) στην Ελλαδα εχεις λαθος πληροφοριες γιατι ΕΧΩ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ εγω ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!?

Αυτό λέμε.Ουσιαστικά το μόνο σου έσοδο είναι το ενοίκιο από το μισό διαμέρισμα στη Βαρσοβία δηλαδή 500 ευρώ μάξιμουμ και ό,τι σου στέλνουν οι γονείς από τη σύνταξή τους.Ούτε 1000 ευρώ συνολικά μηνιαίως.
Αυτά δε φτάνουν στοιχειωδώς για φαί και μηνιαία έξοδα όχι να έχεις σοβαρή Ρωσίδα γκόμενα και γούστα.
Οπότε τρως σε φαστφουντάδικα,κοιμάσαι σε καναπέδες και γαμάς μπάζα,δηλαδή τα αναμενόμενα.
Δεν υπάρχει άλλο άτομο που να περηφανεύεται επειδή μένει σε διαμέρισμα 35 τμ,τρώει μπέργκερ και γαμάει Κινέζες τρώγοντας τα λεφτά των γονιών του που εκβιάζει.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτό λέμε.Ουσιαστικά το μόνο σου έσοδο είναι το ενοίκιο από το μισό διαμέρισμα στη Βαρσοβία δηλαδή 500 ευρώ μάξιμουμ και ό,τι σου στέλνουν οι γονείς από τη σύνταξή τους.Ούτε 1000 ευρώ συνολικά μηνιαίως.
Αυτά δε φτάνουν στοιχειωδώς για φαί και μηνιαία έξοδα όχι να έχεις σοβαρή Ρωσίδα γκόμενα και γούστα.
Οπότε τρως σε φαστφουντάδικα,κοιμάσαι σε καναπέδες και γαμάς μπάζα,δηλαδή τα αναμενόμενα.
Δεν υπάρχει άλλο άτομο που να περηφανεύεται επειδή μένει σε διαμέρισμα 35 τμ,τρώει μπέργκερ και γαμάει Κινέζες τρώγοντας τα λεφτά των γονιών του που εκβιάζει.
Από το 2013 έχουν περάσει πάνω από 6 χρόνια από τότε πολλά έχουν αλλάξει,παθάναν κ'άλλοι συγγενείς μου,πήρα κ άλλη περιουσία.Η μάνα μου μένει σε έπαυλη 550 τετραγωνικά!Με έξοδα συντήρησης πάνω από 2.000 ευρώ το μήνα και έχει αμάξι Mersedes 3.500 κυβικά (υπολόγισε πόσα είναι τα τέλη και τα τεκμήρια)Θες να σου  πω από ακίνητα τι έχει? :headbang:Τι νομίζεις ότι είμαι ο Βαλκάνιος φουκαράς με τους αγράμματους γονείς που δούλευαν μετανάστες στα ανθρακορυχεία της Γερμανίας ?:2funny: Βεβαια δε τα εφτιαξαν μόνοι τους οι γονείς μου,ο ένας μου παπούς ήταν μεγαλογιατρός και ο άλλος ο παπούς μου ήταν διευθυντης των συναιτερισμών του νομού Αρκαδίας γιά πολλά χρόνια ο νωόν νοείτο :).
  Το διαμέρισμα σήμερα έγινε 35 από 30 που ήταν χτες  :2funny:.
  Στη Βαρσοβία έχω το 80% του διαμερίσματος,βέβαια αυτό είναι λεπτομέρια.
  Δε σε είχα γιά τόσο βλάκα πάντος  :2funny:.Δηλαδή έχω εισοδηματα κάτω από 1.000 ευρώ κατα τη γνώμη σου.Αν βάλουμε τα κοινόχρηστα γιά τρια διαμερίσματα είναι πάνω από 250 ευρώ συν το ρεύμα μόνο κοινόχρηστα δηλαδή κοντά στα 300 ευρώ,πληρώνω το υπόγειο πάρκινγκ του ενός αυτοκινήτου γύρω στα 80 ευρώ και το γκαράζ που έχω κοινόχρηστα γύρω στα 20 ευρώ το μήνα αν βάλεις και τους φόρους μαμί με κάτι άλλα πάγια έξοδα άλλα 100 το μήνα βγαίνει γύρω στο πεντακοσάρικο!ε,πως ζω?μου μένουν 300 το μήνα? :2funny:Μόνο στις πορνοεκδρομές χαλάω ένα τρακοσάρι το μήνα :2funny:.Είδες τι τηλέφωνα έχω,τι ρούχα αγωράζω και τι κρέμμες.Που τα βρίσκω?Κάθε μήνα κάνω αγορές γύρω στα 700-1.000 Ευρώ διάφορα πράγματα είτε κρέμμες (έχω βάλει φώτο και της αποδείξεις) είτε ηλεκτρονικά είτε ρούχα.Ενας που του μένουν 300 ευρω το μηνα θα πηγαινε να πάρεις κρέμμες 500+ ευρώ?μπουφαν απο φίδια 2.500+ ευρώ?καθώς και κινητά που στην Ελλάδα θα τα κοίταγαν σαν υπτάμενο δίσκο? :2funny:
  Και αφού ζω τόσο χάλια γιατί δεν νοικιάζω το διαμέρισμα 25 τετραγωνικά που έχω να παίρνω 400 ευρώ το μήνα και να πάω να μένω στο άλλο?Θα έχω 400 ευρώ το μήνα συν δε θα πληρώνω πάρκινγκ 800 συν κοινόχρηστα 50 που δε θα πληρώνω συν μετακινήσεις συν πυ μπορεί να πουλήσω και το μεγάλο αμάξι.Δηλαδή 400 ευρώ στο χέρι συν οικονομία πάνω από 200 ευρώ!
  Σχετικα με τα χάμουργκερ εκει ειναι οι γκόμενες και εκεί μπορείς να καμακώσεις.Ακόμα και ο Αλγερινός ξέρει ότι οι γκόμενες πυ πηδιούντε πάνε στα απλά μέρη και κάθονται με της φίλες τους.Στα εμπορικά κέντρα μπορεί να γίνει παιχνηδι  :)στα ακριβά εστιατόρια μόνο ψώνια και μαλακισμένες πάνω που νομίζουν ότι κάποιες είναι!
  Αντί να μετράς τα εσοδα μου γιά δε μετράς τα έξοδα μου να πάθεις σοκ  :headbang: :2funny:.Εσυ εχεις εξοδα μηδεν  :2funny:ζεις σε μια αποθηκη στο εργοστασιο που δουλευεις  :2funny:οχι μονο ρουχα δεν παιρνεις αλλά ουτε βρακιά  :2funny:,τιποτα δεν παιρνεις,αμάξι δεν έχεις  :2funny:Δηλαδή μηδέν έξοδα!
 
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Δεν παρακολουθώ τι γράφεται εδώ. Μπορεί και λάθος μου.
Εγώ μια φορά, αν αποφάσιζα να ξενιτευτώ, το πρώτο που θα ερευνούσα θα ήταν ο εργοδότης μου (ή ο συνεργάτης μου). Αυτός ο παράγοντας μπορεί ν' ανατρέψει όλα τα δεδομένα προς το καλύτερο είτε προς το χειρότερο.
Από ίδια πείρα, δεν χρειάζεται ν' αναφέρω προς τα πού έγειρε η ζυγαριά.

Όλα τα γουρούνια την ίδια μούρη έχουν.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Από το 2013 έχουν περάσει πάνω από 6 χρόνια από τότε πολλά έχουν αλλάξει,παθάναν κ'άλλοι συγγενείς μου,πήρα κ άλλη περιουσία.Η μάνα μου μένει σε έπαυλη 550 τετραγωνικά!Με έξοδα συντήρησης πάνω από 2.000 ευρώ το μήνα και έχει αμάξι Mersedes 3.500 κυβικά (υπολόγισε πόσα είναι τα τέλη και τα τεκμήρια)Θες να σου  πω από ακίνητα τι έχει? :headbang:Τι νομίζεις ότι είμαι ο Βαλκάνιος φουκαράς με τους αγράμματους γονείς που δούλευαν μετανάστες στα ανθρακορυχεία της Γερμανίας ?:2funny: Βεβαια δε τα εφτιαξαν μόνοι τους οι γονείς μου,ο ένας μου παπούς ήταν μεγαλογιατρός και ο άλλος ο παπούς μου ήταν διευθυντης των συναιτερισμών του νομού Αρκαδίας γιά πολλά χρόνια ο νωόν νοείτο :).
 Το διαμέρισμα σήμερα έγινε 35 από 30 που ήταν χτες  :2funny:.
  Στη Βαρσοβία έχω το 80% του διαμερίσματος,βέβαια αυτό είναι λεπτομέρια.
  Δε σε είχα γιά τόσο βλάκα πάντος  :2funny:.Δηλαδή έχω εισοδηματα κάτω από 1.000 ευρώ κατα τη γνώμη σου.Αν βάλουμε τα κοινόχρηστα γιά τρια διαμερίσματα είναι πάνω από 250 ευρώ συν το ρεύμα μόνο κοινόχρηστα δηλαδή κοντά στα 300 ευρώ,πληρώνω το υπόγειο πάρκινγκ του ενός αυτοκινήτου γύρω στα 80 ευρώ και το γκαράζ που έχω κοινόχρηστα γύρω στα 20 ευρώ το μήνα αν βάλεις και τους φόρους μαμί με κάτι άλλα πάγια έξοδα άλλα 100 το μήνα βγαίνει γύρω στο πεντακοσάρικο!ε,πως ζω?μου μένουν 300 το μήνα? :2funny:Μόνο στις πορνοεκδρομές χαλάω ένα τρακοσάρι το μήνα :2funny:.Είδες τι τηλέφωνα έχω,τι ρούχα αγωράζω και τι κρέμμες.Που τα βρίσκω?Κάθε μήνα κάνω αγορές γύρω στα 700-1.000 Ευρώ διάφορα πράγματα είτε κρέμμες (έχω βάλει φώτο και της αποδείξεις) είτε ηλεκτρονικά είτε ρούχα.Ενας που του μένουν 300 ευρω το μηνα θα πηγαινε να πάρεις κρέμμες 500+ ευρώ?μπουφαν απο φίδια 2.500+ ευρώ?καθώς και κινητά που στην Ελλάδα θα τα κοίταγαν σαν υπτάμενο δίσκο? :2funny:
 Και αφού ζω τόσο χάλια γιατί δεν νοικιάζω το διαμέρισμα 25 τετραγωνικά που έχω να παίρνω 400 ευρώ το μήνα και να πάω να μένω στο άλλο?Θα έχω 400 ευρώ το μήνα συν δε θα πληρώνω πάρκινγκ 800 συν κοινόχρηστα 50 που δε θα πληρώνω συν μετακινήσεις συν πυ μπορεί να πουλήσω και το μεγάλο αμάξι.Δηλαδή 400 ευρώ στο χέρι συν οικονομία πάνω από 200 ευρώ!
  Σχετικα με τα χάμουργκερ εκει ειναι οι γκόμενες και εκεί μπορείς να καμακώσεις.Ακόμα και ο Αλγερινός ξέρει ότι οι γκόμενες πυ πηδιούντε πάνε στα απλά μέρη και κάθονται με της φίλες τους.Στα εμπορικά κέντρα μπορεί να γίνει παιχνηδι  :)στα ακριβά εστιατόρια μόνο ψώνια και μαλακισμένες πάνω που νομίζουν ότι κάποιες είναι!
  Αντί να μετράς τα εσοδα μου γιά δε μετράς τα έξοδα μου να πάθεις σοκ  :headbang: :2funny:.Εσυ εχεις εξοδα μηδεν  :2funny:ζεις σε μια αποθηκη στο εργοστασιο που δουλευεις  :2funny:οχι μονο ρουχα δεν παιρνεις αλλά ουτε βρακιά  :2funny:,τιποτα δεν παιρνεις,αμάξι δεν έχεις  :2funny:Δηλαδή μηδέν έξοδα!
 

Ωραία όλα αυτά,τα δικά σου τα εισοδήματα ποια είναι,πώς βγάζεις λεφτά?Οχι πόσα ξοδεύεις,αυτό το είπαμε,1000 το μήνα ξοδεύεις μάξιμουμ αλλά πόσα βγάζεις?
Ακόμα ενίσχυση από τη σύνταξη γονιών κι έτσι.
Δε γίνονται γούστα Ρωσία με τα ποσά που αναφέρεις,είναι παντελώς αδύνατο.Ρωσία θες 2500 ευρώ και άνω μηνιαίως για σοβαρά γούστα σα σαραντάρης και άνω.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Ούτε 1000 ευρώ συνολικά μηνιαίως.
Αυτά δε φτάνουν στοιχειωδώς για φαί
Δες διατροφή γράμμωσης November 2019

60 βιολογικά αυγά direkt vom Bauern> 18 Euro
4kg στήθος κοτόπουλο> 27 Euro

1kg αγριόρυζο> 2.00 Euro
1kg καστανό ρύζι> 2.00 Euro

1kg καφές Lavazza Crema e Aroma> 10.00 Euro
15 λίτρα βιολογικό φρέσκο γάλα 1.5% για τον καφέ και τα shake πρωτεΐνης> 15.00 Euro

24 ρολά χαρτιά κουζίνας> 9 Euro
15 ρολά χαρτί υγείας> 4.50 Euro

30 x 2 λίτρα νερά Vittel> 30 Euro

4kg βιολογικά μήλα vom Bauern> 2.00 Euro
4kg μπανάνες> 4.00 Euro

2kg φρέσκο μπρόκολο> 3 Euro
2kg πιπεριές> 3.08 Euro
1kg καρότα φρέσκα> 0.69 Euro
4kg ντομάτες> 6.00 Euro
2kg κρεμμύδια> 2.00 Euro
2kg κολοκυθάκια> 2.50 Euro
25kg πατάτες frisch vom Bauern um die Ecke> 10 Euro

600γρ φέτα Salakis Sheep's Cheese> 7.50 Euro

2 λίτρα έξτρα παρθένο κρητικό ελαιόλαδο> 6 Euro

2.5kg ESN Tasty Whey protein> 30.00 Euro

Total: 194.27 Euro


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom