Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 999K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
κακομοιρακο εχω πλεον 4  υπαλληλους .
τραβα να δουλεψεις γιατι σε βλεπω  στα συσσίτια.
Γιατί δεν ΄βαζεις και τον dynamics στην δουλειά σου τότε να είστε όλοι ευχαριστημένοι;




 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Γιατί δεν ΄βαζεις και τον dynamics στην δουλειά σου τότε να είστε όλοι ευχαριστημένοι;
αφου ειναι κουβαρντας γιατι δεν παιρνει κ εμενα για δουλεια!με αυτα που λεει λογικα θα πληρωνει κ καλα  :S :S :S
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
κακομοιρακο εχω πλεον 4  υπαλληλους .
τραβα να δουλεψεις γιατι σε βλεπω  στα συσσίτια.
παπαρα σ ειπα εχω βρει δουλεια...αν εσυ ο μαλακας εχεις 4 υπαλληλους μπορουμε να καταλαβουμε γτ αυτο το κρατος παει κατα διαολου...για πες τι μισθο δινεις?χαχα
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Γιατί εσύ τι δουλειά έχεις ρε τύπε;
dude σε εχω για εξυπνο ρε μαν..τι να εχεις ο καημενος...ολη μερα ειναι μεσα στο μπου για να κραζει κοσμο οτι κανει κ με τον πικερ!Δεν γαμαει λεφτα δεν εχει δουλεια δεν εχει αυτο ειναι το αποτελσμα.. :S :S :S
 

Επισκέπτης
dude σε εχω για εξυπνο ρε μαν..τι να εχεις ο καημενος...ολη μερα ειναι μεσα στο μπου για να κραζει κοσμο οτι κανει κ με τον πικερ!Δεν γαμαει λεφτα δεν εχει δουλεια δεν εχει αυτο ειναι το αποτελσμα.. :S :S :S
κι οπου αλλου θες ειμαι ..
εγω εχω δικη μου δουλεια ..
κοιτα να πας να δουλεψεις ρε  κακομαθημενε που σε επιασε ο κωλαρακος σου στο νησι επειδη  επεσε πολυ δουλεια στο  8ωρο ..
ου να  μου χαθεις παλιο τεμπελοσκυλο ..
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Το γαμήσατε το θέμα καλοκαιριάτικα δε πάτε για κάνα μπάνιο και σε κάνα στούντιο μετά να χαλαρώσετε ?
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
κι οπου αλλου θες ειμαι ..
εγω εχω δικη μου δουλεια ..
κοιτα να πας να δουλεψεις ρε  κακομαθημενε που σε επιασε ο κωλαρακος σου στο νησι επειδη  επεσε πολυ δουλεια στο  8ωρο ..
ου να  μου χαθεις παλιο τεμπελοσκυλο ..
ρε παλιο μαλακα σαπιο κοιλια με ξερεις και απο εχθες για να ξερεις τι δουλειες εχω κανει?ποια πολυ δουλεια βρε παπαρα?μας γαμαγαν για 22 ευρω...ο μαλακας ο διευθηντης εισαι τοση ωρα και δεν μιλας?παπαρια εχεις μαλακα...εγγεγραμενος μονιμα στην λιστα του οαεδ εισαι και γραφεις οτι μαλακιες θες εδω μεσα...να πας εσυ και τα παιδια σου ρε μλκ να γαμανε για 22 ευρω και 650ευρω για 29 μερες τον μηνα..εγω δεν παω!σε κραξαν ολοι σε κραζω και εγω κ εκει γουσταρεις!
Λοιπον τελος το οφτοπικ με εσενα σαπιο κοιλια...
το τοπικ λεει εδω εργασια εξωτερικο vs ελλαδα αν εχεις καποια αποψη πες την αλλιως τραβα στο τοπικ του πικερ να σε γλεντησουν :gay: :gay:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Το γαμήσατε το θέμα καλοκαιριάτικα δε πάτε για κάνα μπάνιο και σε κάνα στούντιο μετά να χαλαρώσετε ?
εγω η σαπιο κοιλιας κοπριτης κλωνος που λεει οτι δουλευει κ ειναι ολη μερα στο μπου? :gay: :gay:
 

Επισκέπτης
εγω η σαπιο κοιλιας κοπριτης κλωνος που λεει οτι δουλευει κ ειναι ολη μερα στο μπου? :gay: :gay:

θα ζεχνει το στομα σου απο τη πεινα ρε ρακενδυτε !!!!

650  ;;;; και πολλα σου εδινε ...


τραβα αγγλια να δεις τη γλυκα ... :happy: :happy: :happy:

αυτα που λεω εγω το πρωι τα αναμασας εσυ  το βραδυ ...
εγω μπορω να εχω το κινητο μου στη δουλεια ανοιχτο και να μπαινω οπου θελω ...
εσυ .... θα παιρνεις αδεια πρωτα ;;
καταλαβες ρε κοπρο;;;;;
αι τραβα απο  εδω περα τωρα γιατι  βρωμας πεινα . θα σε γλεντησω αυριο παλι .
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
θα ζεχνει το στομα σου απο τη πεινα ρε ρακενδυτε !!!!

650  ;;;; και πολλα σου εδινε ...


τραβα αγγλια να δεις τη γλυκα ... :happy: :happy: :happy:

αυτα που λεω εγω το πρωι τα αναμασας εσυ  το βραδυ ...
εγω μπορω να εχω το κινητο μου στη δουλεια ανοιχτο και να μπαινω οπου θελω ...
εσυ .... θα παιρνεις αδεια πρωτα ;;
καταλαβες ρε κοπρο;;;;;
αι τραβα απο  εδω περα τωρα γιατι  βρωμας πεινα . θα σε γλεντησω αυριο παλι .
εισαι αρρωστος σαπιο κοιλια  :effemine: :effemine: :vomit: :vomit:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Dynamics στην Αγγλία για τι δουλειά θα πας;
οπως ειχα πει και παλιοτερα θα κοιταξω πρωτα για δουλεια σε σουπερμαρκετ τυπου λιντλ αλντι τεσκο κτλ ωστε αν θελω να γυρισω Ελλαδα καποτε να γυρισω σαν μεταγραφη ας πουμε (λιντλ) αλλιως θα δουλεψω η σαν οδηγος η σαν μπαρμαν..δεν παω με τον λογικη οτι θα κανω λεφτα κτλ..απλα οτι θα πληρωνω τα εξοδα μου και θα μπορω να αγορασω πραγματα που θελω συν να μπορω να βαλω στην ακρη οτι μπορω ετσι?..με 500 ευρω ελλαδα και ενοικιο μπαινω μεσα οποτε εξω ειναι καλυτερα απο τα 500 ευρω Ελλαδας..
για βορειο Λονδινο θα παω που τα ενοικια ειναι περισσοτερο νορμαλ απο το νοτιο κομματι
 

neopas123

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
264
Like
6
Πόντοι
1
οπως ειχα πει και παλιοτερα θα κοιταξω πρωτα για δουλεια σε σουπερμαρκετ τυπου λιντλ αλντι τεσκο κτλ ωστε αν θελω να γυρισω Ελλαδα καποτε να γυρισω σαν μεταγραφη ας πουμε (λιντλ) αλλιως θα δουλεψω η σαν οδηγος η σαν μπαρμαν..δεν παω με τον λογικη οτι θα κανω λεφτα κτλ..απλα οτι θα πληρωνω τα εξοδα μου και θα μπορω να αγορασω πραγματα που θελω συν να μπορω να βαλω στην ακρη οτι μπορω ετσι?..με 500 ευρω ελλαδα και ενοικιο μπαινω μεσα οποτε εξω ειναι καλυτερα απο τα 500 ευρω Ελλαδας..
για βορειο Λονδινο θα παω που τα ενοικια ειναι περισσοτερο νορμαλ απο το νοτιο κομματι

Έχεις τσεκάρει άλλες χώρες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom