Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 999K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
εκανα την μαλακια και πηγα ροδο για σεζον...
8ωρες 2 ρεπο τον μηνα σε all inclusive με το ζορι αντεξα μια εβδομαδα τι χαλια ειναι αυτα?850 μου ειπαν καθαρα και στην συμβαση ειδα πρωτο μηνα 650 το επομενο 850 και το αυγουστο 1250...και ρωτησα τον λογο και μ λεει ετσι τα βγαλαμε για φορολογικους λογους  :headbaning2: :headbaning2: για 1250 τον μηνα τον αυγουστο καταλαβαινετε τι θα επαιζε...14ωρο χαλαρα!
φυγαμε 4 ατομα πακετο... στο 8ωρο ουτε τσιγαρο δεν επαιζε να κανεις...με το ζορι επινα νερο αφου ειχα ουρα 50 συνεχεια τι σαπιλα ειναι αυτη ρε μαλακες?επομενη σταση εξωτερικο
 

Επισκέπτης
εκανα την μαλακια και πηγα ροδο για σεζον...
8ωρες 2 ρεπο τον μηνα σε all inclusive με το ζορι αντεξα μια εβδομαδα τι χαλια ειναι αυτα?850 μου ειπαν καθαρα και στην συμβαση ειδα πρωτο μηνα 650 το επομενο 850 και το αυγουστο 1250...και ρωτησα τον λογο και μ λεει ετσι τα βγαλαμε για φορολογικους λογους  :headbaning2: :headbaning2: για 1250 τον μηνα τον αυγουστο καταλαβαινετε τι θα επαιζε...14ωρο χαλαρα!
φυγαμε 4 ατομα πακετο... στο 8ωρο ουτε τσιγαρο δεν επαιζε να κανεις...με το ζορι επινα νερο αφου ειχα ουρα 50 συνεχεια τι σαπιλα ειναι αυτη ρε μαλακες?επομενη σταση εξωτερικο
σεφ επρεπε να πας
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
58
Πόντοι
6
εκανα την μαλακια και πηγα ροδο για σεζον...
8ωρες 2 ρεπο τον μηνα σε all inclusive με το ζορι αντεξα μια εβδομαδα τι χαλια ειναι αυτα?850 μου ειπαν καθαρα και στην συμβαση ειδα πρωτο μηνα 650 το επομενο 850 και το αυγουστο 1250...και ρωτησα τον λογο και μ λεει ετσι τα βγαλαμε για φορολογικους λογους  :headbaning2: :headbaning2: για 1250 τον μηνα τον αυγουστο καταλαβαινετε τι θα επαιζε...14ωρο χαλαρα!
φυγαμε 4 ατομα πακετο... στο 8ωρο ουτε τσιγαρο δεν επαιζε να κανεις...με το ζορι επινα νερο αφου ειχα ουρα 50 συνεχεια τι σαπιλα ειναι αυτη ρε μαλακες?επομενη σταση εξωτερικο

μαλακια εκανες που εφυγες τσαμπα φαι ποτο διαμονη τα 850 τσεπη και εισαι και μεσα στο ματι του κυκλονα γεματη τουριστριες η ροδος θα βαριοσουν να γαμας
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Δυστυχώς με τέτοιο ωράριο και κούραση δεν θα πολυγάμαγε.
Οι ντόπιοι είναι οι πιο τυχεροί στα τουριστικά.
 

Επισκέπτης
τελικα το μνημονιο πρεπει να μεινει μονιμο στη  χωρα μας ..
ισως μονο ετσι εξαλειψουμε τους τεμπελιδες . . . .
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
μαλακια εκανες που εφυγες τσαμπα φαι ποτο διαμονη τα 850 τσεπη και εισαι και μεσα στο ματι του κυκλονα γεματη τουριστριες η ροδος θα βαριοσουν να γαμας
τυπε το φαγητο ηταν χαλια...η δουλεια ηταν 8 ωρες στα κοκκινα χωρις ανασα...μιλαμε για μονιμα 50 ατομα στην ουρα...οπως σου ειπε κ ο αλλος 8 ωρες στα κοκκινα και 15 μερες σερι χωρις ρεπο δεν παιζει να γαμησεις γτ δεν εχεις δυναμη κ διαθεση το προσωπικο στο 80% ηταν ξενοι και οταν λεν ξενοι μιλαω για αραπηδες απο γκετο κυψελη,αλβανους τυνησιους κτλ...αν αντεχεις ετσι εσυ παω πασο...
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
τελικα το μνημονιο πρεπει να μεινει μονιμο στη  χωρα μας ..
ισως μονο ετσι εξαλειψουμε τους τεμπελιδες . . . .
ναι μεγαλε ειμαστε τεμπελιδες που υπογραφουμε συμβαση για 40 ωρες και δουλευαμε 56..ειμαστε τεμπεληδες που ειχα ενα ρεπο ανα 15 μερες...ειμαστε τεμπεληδες που απο αρχες του προηγουμενου μηνα οπως ηρθαν εφυγαν σχεδον ολο το προσωπικο...θες εσυ να πας να δουλευεις για 650 για 29 μεροκαματα?γτ προφανως τα 850 και τα 1250 αργοτερα δεν θα ηταν 8ωρα...
 

Επισκέπτης
ναι μεγαλε ειμαστε τεμπελιδες που υπογραφουμε συμβαση για 40 ωρες και δουλευαμε 56..ειμαστε τεμπεληδες που ειχα ενα ρεπο ανα 15 μερες...ειμαστε τεμπεληδες που απο αρχες του προηγουμενου μηνα οπως ηρθαν εφυγαν σχεδον ολο το προσωπικο...θες εσυ να πας να δουλευεις για 650 για 29 μεροκαματα?γτ προφανως τα 850 και τα 1250 αργοτερα δεν θα ηταν 8ωρα...

αστα σαπια ρε ...

ολοι ξερουν πως σεζον σε τουριστικη δουλεια δεν εχει ρεπο !
οσο  για τα λεφτα αυτα πανε αναλογα με την κινηση που εχει .
δε φτανει που σου ειχε και  μασα και σπιτι ..
τι θελεις δηλαδη να φερει και μαυρους να σου κανουν αερα;;
οσο  για τους αλλους που φυγαν δε μου κανει εντυπωση ..
ολη η νεολαια  ειναι μαλθακη ... αν τους πιεσεις λιγο  αμεσως σπανε και  φευγουν ,...
μετα φταινε  οι  αλβανοι που παιρνουν τις δουλειες ..
χου ρε ... τεμπελοσκυλα νεοεεληνες ...


 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
αστα σαπια ρε ...

ολοι ξερουν πως σεζον σε τουριστικη δουλεια δεν εχει ρεπο !
οσο  για τα λεφτα αυτα πανε αναλογα με την κινηση που εχει .
δε φτανει που σου ειχε και  μασα και σπιτι ..
τι θελεις δηλαδη να φερει και μαυρους να σου κανουν αερα;;
οσο  για τους αλλους που φυγαν δε μου κανει εντυπωση ..
ολη η νεολαια  ειναι μαλθακη ... αν τους πιεσεις λιγο  αμεσως σπανε και  φευγουν ,...
μετα φταινε  οι  αλβανοι που παιρνουν τις δουλειες ..
χου ρε ... τεμπελοσκυλα νεοεεληνες ...
εσυ ρε εργατικε τι δουλεια κανεις?ολοι λεει ξερουν πως σε σεζον δεν εχει ρεπο...εισαι μαλακας η τα εχεις χαμενα?η εισαι ενας ακομα μαλακας που εχει ξενοδοχειο και κοιταει να βρει κανενα θυμα να ερθει για δουλεια...κανε μας την χαρη κοπριτη που εχεις και αποψη..δεν μ δινουν σπιτι! δωματιο μ δινουν με αλλα 3 ατομα σπιτι το λες αυτο ρε παπαρα?ναι εμεις σπαμε και φευγουμε γτ δεν ανεχομαστε να μας εκμεταλλευεται  ο καθε κοπριτης σαν εσενα...οι ντοπιοι γτ δεν πανε σεζον στα ξενοδοχεια ρε μλκ?η εχει νεους κ εκει που ειναι τεμπεληδες? κοιτα εναν κοπριτη κολο γερο που εχει αποψη ψηφου κιολας...
 

Επισκέπτης
εσυ ρε εργατικε τι δουλεια κανεις?ολοι λεει ξερουν πως σε σεζον δεν εχει ρεπο...εισαι μαλακας η τα εχεις χαμενα?η εισαι ενας ακομα μαλακας που εχει ξενοδοχειο και κοιταει να βρει κανενα θυμα να ερθει για δουλεια...κανε μας την χαρη κοπριτη που εχεις και αποψη..δεν μ δινουν σπιτι! δωματιο μ δινουν με αλλα 3 ατομα σπιτι το λες αυτο ρε παπαρα?ναι εμεις σπαμε και φευγουμε γτ δεν ανεχομαστε να μας εκμεταλλευεται  ο καθε κοπριτης σαν εσενα...οι ντοπιοι γτ δεν πανε σεζον στα ξενοδοχεια ρε μλκ?η εχει νεους κ εκει που ειναι τεμπεληδες? κοιτα εναν κοπριτη κολο γερο που εχει αποψη ψηφου κιολας...

εγω  τεμπελακο μου απο πιτσιρικας εχω δουλεψει  στον τουρισμο και ξερω πολυ καλα τα κολπα ..
και οχι  δεν εχω ξενοδοχειο ..και πανε  και οι ντοπιοι  για δουλεια αν θες να ξερεις ασε τις μαλακιες  σε μενα ..
ειμαι ελ,επαγγελματιας πλεον γιατι ζημωθηκα μεσα στη πιατσα και  ημουν εργατικος και ξυπνησα νωρις ...
τωρα κατσε μεστο καλοκαιρι  στο bourdela.com και κλαψε την μοιρα σου και τα κακα  μνημονια  που θα ψωμολυσας ..
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
εγω  τεμπελακο μου απο πιτσιρικας εχω δουλεψει  στον τουρισμο και ξερω πολυ καλα τα κολπα ..
και οχι  δεν εχω ξενοδοχειο ..και πανε  και οι ντοπιοι  για δουλεια αν θες να ξερεις ασε τις μαλακιες  σε μενα ..
ειμαι ελ,επαγγελματιας πλεον γιατι ζημωθηκα μεσα στη πιατσα και  ημουν εργατικος και ξυπνησα νωρις ...
τωρα κατσε μεστο καλοκαιρι  στο bourdela.com και κλαψε την μοιρα σου και τα κακα  μνημονια  που θα ψωμολυσας ..
παπαρια εχεις δουλεψει...ξερεις και καλα τα κολπα!Οι ντοπιοι πανε για δουλεια εκει που ξερουν οτι πληρωνουν οπως θα επρεπε να πληρωνουν...το ξερεις ρε αχρηστε οτι στα 650 που μ εδινε μεσα μαζι με ολα τα επιδοματα?αδειας κτλ
αν εσυ δουλευες για 3 κ60 και σε ειχαν στην φαπα μια ζωη δεν σου φταιω εγω..εδω βρηκες να βγαλεις το κομπλεξ σου?δουλεια στο μαγαζι σ δεν εχεις ρε δουλευταρα?καμια μοιρα δεν θα κλαψω φευγω για Αγγλια και γραφω στα παπαρια μ εσενα και τον καθε κομπλεξικο ελευθερο επαγγελματια ...εσυ κατσε και παιξε το πουλακι σου στο μαγαζι σου και μπου ντορ κομ
 

Επισκέπτης
εχεις να φας  πουτσα στην Αγγλια ...  :2funny:

σε ενα δωματιο εκει θα εισαι...  και οχι μονος οπως στο νησι .. εκει θα εχεις και αλλους 3/4 στο ιδιο δωματιο πακιδες ..


ουστ τεμπελχανα ... τραβα στην Αγγλια τωρα  και  θα θυμασαι  τη δουλεια στο νησι και θα παρακαλας να γυρισεις  οπως ενας γνωστος μου ..
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
εχεις να φας  πουτσα στην Αγγλια ...  :2funny:

σε ενα δωματιο εκει θα εισαι...  και οχι μονος οπως στο νησι .. εκει θα εχεις και αλλους 3/4 στο ιδιο δωματιο πακιδες ..


ουστ τεμπελχανα ... τραβα στην Αγγλια τωρα  και  θα θυμασαι  τη δουλεια στο νησι και θα παρακαλας να γυρισεις  οπως ενας γνωστος μου ..
Στην Αγγλια βλαχο εχω ξανα παει και εκει που παω δεν εχει καμια σχεση με της μαλακιες που λες...θα τρωω πουτσα αλλα θα πληρωνομαι και δεν θα δουλευω για 3κ60 κακομοιρη οπως εσυ...στον νησι δεν ημουν μονος αλλα με αλλους 2 και καμια φορα 3...Παω εξω ξανα και κατσε φαε εσυ την πουτσα εδω ο δουλευταρας που απο την πολυ δουλεια εισαι συνεχεια στο μπου  :vomit: :vomit: :gay:
 

Επισκέπτης
Στην Αγγλια βλαχο εχω ξανα παει και εκει που παω δεν εχει καμια σχεση με της μαλακιες που λες...θα τρωω πουτσα αλλα θα πληρωνομαι και δεν θα δουλευω για 3κ60 κακομοιρη οπως εσυ...στον νησι δεν ημουν μονος αλλα με αλλους 2 και καμια φορα 3...Παω εξω ξανα και κατσε φαε εσυ την πουτσα εδω ο δουλευταρας που απο την πολυ δουλεια εισαι συνεχεια στο μπου  :vomit: :vomit: :gay:

κακομοιρη θα σε κοψει η λορδα ...
δικα σου  λογια εχεις να γραψεις η τα δικα  μου αντιγραφεις μονο ;;;;
ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
ΤΕΜΠΕΛΟΣΚΥΛΟ  ΣΚΑΣΕ ! τραβα για δουλεια θα πεινασεις ...
εγω ρε  ραμολιμεντο  κατι  τετοιους σαν εσενα τους εχω  να  μου φερνουν εφημεριδα..
mister μπουτια αστα αυτα...και απαντησε σε οτι σε ρωταω τυρογαλο..
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
τραβα πισω να δουλεψεις ρε τεμπελη σε λιγο  θα βρωμας απο  τη πεινα..
κοπριτη κλωνε εχω βρει δουλεια εσενα περιμενα που την παιζεις ολη μερα εδω μεσα...εσυ να δεις τι πεινα θα σε φαει κακομοιρη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom