Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Κλάψε γλοιώδη σαρανταποδαρούσα.Κλάψε.Οσο έχεις πάει εσύ Αγγλία έχω πάει εγώ Γερμανία,Αυστρία,Γαλλία Ιταλία.Περνάω με το αεροπλάνο απο πάνω αλλά δεν λέω ότι έχω πάει.Που θες και πληροφορίες για Αγγλία,να τις κάνεις τι;Σαν τους ΒορειοΚορεάτες κυκλοφορείς με το στόμα ανοιχτό σαν χάπατο που είσαι.
.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Μήπως και Η.Π.Α δεν έχω πάει?:2funny:γιατί την είπε κάποιος κ'αυτή τη μαλακία.
Στην Αγγλία παίζει να μην έχεις πάει γιατί είσαι άσχετος!Ότι βάζεις το βάζεις από το ίντερνετ :2funny::jerking:γιατί αν πας να γράψεις κάτι θα πέσεις έξω και θα ρεζιλευτείς :2funny:
Αυτό γιά το Μπρέξιτ ότι πρέπει να έρθει κάποιος μέχρι το δεκέμβρη το ξέρω κ'εγώ χωρίς να μένω Αγγλία :2funny:.



[/quote]Και τι με νοιάζει αν πήγες στις ΗΠΑ?
Οτι έχω γράψει είναι σωστό και αν σου αρέσει.
Δηλαδη τι θες για να πειστείς ;Να βάλω την Ελισαβετ να κρατά πλακάτ και να σου αφιερώνει το "Anal fisting μέχρι τις αμυγδαλες στο μόγγολοΜητσο του μπου.κομ με πολύ αγάπη Λιζ" ?Η να σου φερω μερικά σκατά απο τα σκυλιά της να πασαλειφτείς ; [/quote]




-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Άσε ταρζανιές Αγγλία όχι μόνο δεν είσαι αλλά δεν έχεις πάει ποτέ σου :2funny:ένα ψυγείο με γάλατα μας έβαλες γιά αποδείξεις :jerking::jerking::jerking:αν ήσουν εκεί θα μας είχες πνίξει στις φωτογραφίες :2funny:Αγγλία είσαι όσο πήγε και ο Βαλκάνιος φουκαράς στην Πολωνία :2funny::jerking:


Τι λε ρε τυπε;;

Υπαρχει βιντεο που ο Πορνομεταναστης φτανει στο αεροδρομιο στη ΝΥ και μαλιστα ανεβαινει και στο Εμπαιρ στειτ μπιλντινγκ!
Θα μας τρελανεις;;


Μονταζ ειναι
Μεγάλε μπράβο :2funny: με έπιασες να λέω ψέματα ναι όλο το βίντεο είναι μονταρισμένο :2funny::jerking:



Σας το έχω ξαναπεί επειδή εσείς είσαστε κακομοίρηδες δε σημαίνει ότι όλοι στον κόσμο είναι φουκαράδες σαν κ'εσάς :2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
μητσο το ξερουμε οτι προτιμας περιτομημενες ψωλες:gay:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Δημήτρη κλώνε μου μετά θά κράξω γιατί πάω στο σαλον τώρα , εμένα το εξοργηστικο από όλα είναι σε σχέση με σένα πεθαίνει κάθε τρεις και λίγο κάποιος, εμένα δεν ψοφαει κανείς να μου αφήσουν κάτι και ήδη μου έχουν γράψει αλλά πρέπει να πεθάνουν για να τα πάρω ,:headbang: νονοί ,νονεσ τους ξέχασε ο χάρος 95 έτων και 89 ,μια θεία 83 ,και ένας ξάδερφος του πατέρα μου 87, έχουν πεθάνει γνωστοι μου , σύζυγοι και γυναίκες συγγενών από καρκίνο, τροχαία νέοι άνθρωποι,και αυτοί που είναι να αφήσουν κάτι δεν πεθαίνουν με τίποτα :headbang::jerking: ποίο γρήγορα θα πεθάνουν κμαν και φύλακας από το άγχος παρά οι αιωνόβιοι συγγενής μου που είμαι κληρονόμος τούς, μέχρι τότε φυλάω της γάτες σου :2funny:

Ουξου ρε βρυκολακα που περιμενεις να παθει ο αλλος τροχαιο για να κονομησεις

Ουστ λερα
:jerking: διάβασε ρε φουκαρά, λέω έπαθαν τροχαία και καρκίνο νέοι γνωστοι μου και δυστυχώς πέθαναν και δεν πεθαίνουν 95 και 90 κάνα 2 συγγενής να μου αφήσουν αυτά που είναι να αφήσουν, δεν θα στεναχωρήθω κιόλας, αντίθετα, να τα πάρω να τα πουλήσω να έρθω και εγώ να μείνω μόνιμα Ρωσία όπως ο κλώνος μου :2funny:




Μεχρι Ρωσια θα φτασεις για τραβελια με τεραστια μορια:2funny::2funny::2funny:
τουλάχιστον όταν κληρονομησω από τους σκατογερους που δεν ψοφανε με τπτ θα ταξιδεύω όλο το χρόνο,δεν θα είμαι σαν εσένα που περιμένεις μια φορά το χρόνο να πάρεις άδεια,η μάλλον να σε λυπηθεί η αεροπορική,και μετά να πας Μύκονο :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Δημήτρη κλώνε μου μετά θά κράξω γιατί πάω στο σαλον τώρα , εμένα το εξοργηστικο από όλα είναι σε σχέση με σένα πεθαίνει κάθε τρεις και λίγο κάποιος, εμένα δεν ψοφαει κανείς να μου αφήσουν κάτι και ήδη μου έχουν γράψει αλλά πρέπει να πεθάνουν για να τα πάρω ,:headbang: νονοί ,νονεσ τους ξέχασε ο χάρος 95 έτων και 89 ,μια θεία 83 ,και ένας ξάδερφος του πατέρα μου 87, έχουν πεθάνει γνωστοι μου , σύζυγοι και γυναίκες συγγενών από καρκίνο, τροχαία νέοι άνθρωποι,και αυτοί που είναι να αφήσουν κάτι δεν πεθαίνουν με τίποτα :headbang::jerking: ποίο γρήγορα θα πεθάνουν κμαν και φύλακας από το άγχος παρά οι αιωνόβιοι συγγενής μου που είμαι κληρονόμος τούς, μέχρι τότε φυλάω της γάτες σου :2funny:

Ουξου ρε βρυκολακα που περιμενεις να παθει ο αλλος τροχαιο για να κονομησεις

Ουστ λερα
:jerking: διάβασε ρε φουκαρά, λέω έπαθαν τροχαία και καρκίνο νέοι γνωστοι μου και δυστυχώς πέθαναν και δεν πεθαίνουν 95 και 90 κάνα 2 συγγενής να μου αφήσουν αυτά που είναι να αφήσουν, δεν θα στεναχωρήθω κιόλας, αντίθετα, να τα πάρω να τα πουλήσω να έρθω και εγώ να μείνω μόνιμα Ρωσία όπως ο κλώνος μου :2funny:




Μεχρι Ρωσια θα φτασεις για τραβελια με τεραστια μορια:2funny::2funny::2funny:
τουλάχιστον όταν κληρονομησω από τους σκατογερους που δεν ψοφανε με τπτ θα ταξιδεύω όλο το χρόνο,δεν θα είμαι σαν εσένα που περιμένεις μια φορά το χρόνο να πάρεις άδεια,η μάλλον να σε λυπηθεί η αεροπορική,και μετά να πας Μύκονο :2funny:


Ορνια...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τρελη καλτιλα προεδρε το Μπράιτον Μπιτς!

Το Μπρά'ι'τον Μπιτς έχει ένα ρομαντισμό,νομίζεις ότι γύρισες στα τέλη της δεκαετίας του '80 στην Ε.Σ.Σ.Δ οι περισσότεροι είναι Εβρα'ι'κής καταγωγής από την Οδησσό (70%) καθώς και ένα 10% από το Χάρκοβο.Αγγλικά μιλάνε ελάχιστα.Πολλοί είναι εκεί 30 χρόνια και Αγγλικά δεν έχουν μάθει :2funny:Ακόμα και οι μπάτσοι ξέρουν Ρωσσικά εκεί!
Θυμάμαι ηθελα strepsils καραμέλες γιά το λαιμό και στα Αμερικάνικα φαρμακεία δεν καταλάβαιναν τι είναι?:2funny:εκεί αμέσως μου έδωσαν strepsils και ότι άλλο ήθελα.
Η Νέα Υόρκη μου άρεσε που ήταν πάρα πολύ ασφαλής εγγληματικότητα μηδέν σχεδόν σε κάθε γωνια είχε μπάτσο!(Μιλάω γιά το 2014 τώρα δεν ξέρω)
Αν ανοίξουν τα σύνορα σκέφτομαι να ξαναπάω τα ρούχα είναι τσάμπα και έχει πάρα πολλά μέρη να δεις.
Η άμμος στη θάλασσα πάρα πολύ λεπτή σαν κόκους από σκόνη και μετά δεν ξεκολάει από πάνω σου!η θάλασσα πολύ ωραία αλλά δεν βλέπεις βυθό και έχει ένα χρώμα προς το πράσινο σαν λίμνη.
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
Κλάψε γλοιώδη σαρανταποδαρούσα.Κλάψε.Οσο έχεις πάει εσύ Αγγλία έχω πάει εγώ Γερμανία,Αυστρία,Γαλλία Ιταλία.Περνάω με το αεροπλάνο απο πάνω αλλά δεν λέω ότι έχω πάει.Που θες και πληροφορίες για Αγγλία,να τις κάνεις τι;Σαν τους ΒορειοΚορεάτες κυκλοφορείς με το στόμα ανοιχτό σαν χάπατο που είσαι.
.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Μήπως και Η.Π.Α δεν έχω πάει?:2funny:γιατί την είπε κάποιος κ'αυτή τη μαλακία.
Στην Αγγλία παίζει να μην έχεις πάει γιατί είσαι άσχετος!Ότι βάζεις το βάζεις από το ίντερνετ :2funny::jerking:γιατί αν πας να γράψεις κάτι θα πέσεις έξω και θα ρεζιλευτείς :2funny:
Αυτό γιά το Μπρέξιτ ότι πρέπει να έρθει κάποιος μέχρι το δεκέμβρη το ξέρω κ'εγώ χωρίς να μένω Αγγλία :2funny:.
Και τι με νοιάζει αν πήγες στις ΗΠΑ?
Οτι έχω γράψει είναι σωστό και αν σου αρέσει.
Δηλαδη τι θες για να πειστείς ;Να βάλω την Ελισαβετ να κρατά πλακάτ και να σου αφιερώνει το "Anal fisting μέχρι τις αμυγδαλες στο μόγγολοΜητσο του μπου.κομ με πολύ αγάπη Λιζ" ?Η να σου φερω μερικά σκατά απο τα σκυλιά της να πασαλειφτείς ; [/quote]




-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Άσε ταρζανιές Αγγλία όχι μόνο δεν είσαι αλλά δεν έχεις πάει ποτέ σου :2funny:ένα ψυγείο με γάλατα μας έβαλες γιά αποδείξεις :jerking::jerking::jerking:αν ήσουν εκεί θα μας είχες πνίξει στις φωτογραφίες :2funny:Αγγλία είσαι όσο πήγε και ο Βαλκάνιος φουκαράς στην Πολωνία :2funny::jerking:


Τι λε ρε τυπε;;

Υπαρχει βιντεο που ο Πορνομεταναστης φτανει στο αεροδρομιο στη ΝΥ και μαλιστα ανεβαινει και στο Εμπαιρ στειτ μπιλντινγκ!
Θα μας τρελανεις;;


Μονταζ ειναι
Μεγάλε μπράβο :2funny: με έπιασες να λέω ψέματα ναι όλο το βίντεο είναι μονταρισμένο :2funny::jerking:



Σας το έχω ξαναπεί επειδή εσείς είσαστε κακομοίρηδες δε σημαίνει ότι όλοι στον κόσμο είναι φουκαράδες σαν κ'εσάς :2funny: [/quote]


φτηνο μονταζ
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
Τρελη καλτιλα προεδρε το Μπράιτον Μπιτς!

Το Μπρά'ι'τον Μπιτς έχει ένα ρομαντισμό,νομίζεις ότι γύρισες στα τέλη της δεκαετίας του '80 στην Ε.Σ.Σ.Δ οι περισσότεροι είναι Εβρα'ι'κής καταγωγής από την Οδησσό (70%) καθώς και ένα 10% από το Χάρκοβο.Αγγλικά μιλάνε ελάχιστα.Πολλοί είναι εκεί 30 χρόνια και Αγγλικά δεν έχουν μάθει :2funny:Ακόμα και οι μπάτσοι ξέρουν Ρωσσικά εκεί!
Θυμάμαι ηθελα strepsils καραμέλες γιά το λαιμό και στα Αμερικάνικα φαρμακεία δεν καταλάβαιναν τι είναι?:2funny:εκεί αμέσως μου έδωσαν strepsils και ότι άλλο ήθελα.
Η Νέα Υόρκη μου άρεσε που ήταν πάρα πολύ ασφαλής εγγληματικότητα μηδέν σχεδόν σε κάθε γωνια είχε μπάτσο!(Μιλάω γιά το 2014 τώρα δεν ξέρω)
Αν ανοίξουν τα σύνορα σκέφτομαι να ξαναπάω τα ρούχα είναι τσάμπα και έχει πάρα πολλά μέρη να δεις.
Η άμμος στη θάλασσα πάρα πολύ λεπτή σαν κόκους από σκόνη και μετά δεν ξεκολάει από πάνω σου!η θάλασσα πολύ ωραία αλλά δεν βλέπεις βυθό και έχει ένα χρώμα προς το πράσινο σαν λίμνη.


τριχες
εισαι και ρομαντικουλης ε;

γατακι μητσο
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Δημητρακη εσυ που ξερεις απο ακριβα αμαξια ,να το χτυπησω αυριο? Τι λες? Ποια ειναι η γνωμη σου?

Λεφτα εχουμε ξερεις, τα εχεις δει. Με τα δικα μας αρχιδια τα βγαλαμε, δεν περιμενουμε να πεθανει κανενας για να ζησουμε


Χαχχαχαχα
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200908-003604_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200908-003604_Samsung Internet.jpg
    722,9 KB · Εμφανίσεις: 28
  • Screenshot_20200908-003547_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200908-003547_Samsung Internet.jpg
    696,8 KB · Εμφανίσεις: 31

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Σας το έχω ξαναπεί επειδή εσείς είσαστε κακομοίρηδες δε σημαίνει ότι όλοι στον κόσμο είναι φουκαράδες σαν κ' εσάς
Και προσπαθουν να "στην πουν" τυπε -ατομα που αν σταματησουν να δουλευουν για τρεις ημερες θα εχουν προβλημα επιβιωσης. - Ή ατομα που το πιο μακρινο τους ταξιδι ειναι μεχρι το καρπενησι. - Επισης δεν εχουν καταλαβει οτι εσυ εισαι εκ γενετης τουριστας- γιατι σε παιρνει να εισαι
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
Άλλοι δουλεύουν και βγάζουν λεφτά για τα ταξίδια και το σκουπίδι η αδερφαρα ο Χεσιματακης29 περιμένει να πάρει κληρονομιά για να μπορέσει να το κάνει. :confused:

Χαχαχα πόσο παράσιτο μπορεί να είσαι και άχρηστο μέλος της κοινωνίας.
Και το πιο σημαντικό, γιατί ακόμα γράφει εδώ που μιλάμε για εργασία, ενώ αυτός περιγράφει τα ταξίδια του ( όταν έκανε κάποια γιατί τώρα δεν έχει λεφτά παρά μόνο για ντομάτες). :P :P

Πήρα άδεια για Ελλάδα και περνάω από Αθήνα και από μερικά νησιά.
Το σκουπίδι δεν έχει λεφτά ούτε να βγει από τη χώρα.

Σύντομα θα κλείσω και Μάλτα ένα ταξιδάκι για Νοέμβρη μεριά να πάω για κανένα καλό μασάζ, έχει κάτι Κολομβιανες τούμπανο και θέλω να δω και κάποιες εταιρείες για συνεργασία.
Δυστυχώς τώρα είναι κατηγορία Γ η Μάλτα από Κύπρο και είναι δύσκολο το ταξίδι επί του παρόντος.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Άλλοι δουλεύουν και βγάζουν λεφτά για τα ταξίδια και το σκουπίδι η αδερφαρα ο Χεσιματακης29 περιμένει να πάρει κληρονομιά για να μπορέσει να το κάνει. :confused:

Χαχαχα πόσο παράσιτο μπορεί να είσαι και άχρηστο μέλος της κοινωνίας.
Και το πιο σημαντικό, γιατί ακόμα γράφει εδώ που μιλάμε για εργασία, ενώ αυτός περιγράφει τα ταξίδια του ( όταν έκανε κάποια γιατί τώρα δεν έχει λεφτά παρά μόνο για ντομάτες). :P :P

Πήρα άδεια για Ελλάδα και περνάω από Αθήνα και από μερικά νησιά.
Το σκουπίδι δεν έχει λεφτά ούτε να βγει από τη χώρα.

Σύντομα θα κλείσω και Μάλτα ένα ταξιδάκι για Νοέμβρη μεριά να πάω για κανένα καλό μασάζ, έχει κάτι Κολομβιανες τούμπανο και θέλω να δω και κάποιες εταιρείες για συνεργασία.
Δυστυχώς τώρα είναι κατηγορία Γ η Μάλτα από Κύπρο και είναι δύσκολο το ταξίδι επί του παρόντος.

Τυπε!Μην το κουραζεις,αστο!Εαν δεν παρακαλας να ψοφησει το σοι σου να δεις κληρονομια για να πας διακοπες και εαν δεν σε χεσουν στην κυριολεξια να τους μασεις ολο το χαρτι,ανθρωπος δεν γινεσαι,τελος!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
ουρλαουμπερ ... ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ S TYPE μεγάλη μαλακία που έγραψες.
Πιο μαλακία αμάξι δεν υπάρχει !
Και είναι ... πανάκριβη στη γερμανία 4900€ !!!!!!
Στην ελλάδα 3 χιλιάρικα έχουν αγγελία τις βενζινάτε και δεν τις παίρνει κανείς !
Με 2,5 αν πας, πήρες 3λιτρη ή την τουρμπάτη .

Αλλά λάστιχα ;;; Λόγω μαλακισμένης διάστασης, θα σου κοστίσουν όσο ενός rs4 !
Αν χρειαστείς καπό ;;; Πιο ακριβά από ολόκληρη μούρη σε μια m3 ....


ΑΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΟΣΑ ΛΕΩ , ΠΑΡΤΟ ΝΑ ΚΛΑΙΣ ...
Η παπαριά πρέπει να έχει ένα όριο
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ρε μαλακά Λάκη, καμία απονεύρωση παίζει;

Κανά σφράγισμα κάνεις ρε μαλακά;

Κανας καθαρισμός να σου πεταχτεί η σαπίλα στη μούρη παίζει ρε μαλακά;

Δίπλα γράφουν πως μυρίζεις την βρεγμένη κιλότα της πεθεράς σου.... τέτοια αγαμία πια.:confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Σας το έχω ξαναπεί επειδή εσείς είσαστε κακομοίρηδες δε σημαίνει ότι όλοι στον κόσμο είναι φουκαράδες σαν κ' εσάς
Και προσπαθουν να "στην πουν" τυπε -ατομα που αν σταματησουν να δουλευουν για τρεις ημερες θα εχουν προβλημα επιβιωσης. - Ή ατομα που το πιο μακρινο τους ταξιδι ειναι μεχρι το καρπενησι. - Επισης δεν εχουν καταλαβει οτι εσυ εισαι εκ γενετης τουριστας- γιατι σε παιρνει να εισαι





Εσυ τυπε εισαι εκ γενετης κακομοιρης επειδη σε παιρνει;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ρε μαλακά Λάκη, καμία απονεύρωση παίζει;

Κανά σφράγισμα κάνεις ρε μαλακά;

Κανας καθαρισμός να σου πεταχτεί η σαπίλα στη μούρη παίζει ρε μαλακά;

Δίπλα γράφουν πως μυρίζεις την βρεγμένη κιλότα της πεθεράς σου.... τέτοια αγαμία πια.:confused:





Ειχε κανει προσφατα τυπε μια απονευρωση, το δυο χιλιαδες δεκα τριο, λιγο πριν βαλει λουκετο, αλλα κατι πηγε στραβα και εστειλε τον πελατη σε κανονικο οδοντιατρο μετα.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.392
Πόντοι
2.606
Ρε μαλακά Λάκη, καμία απονεύρωση παίζει;

Κανά σφράγισμα κάνεις ρε μαλακά;

Κανας καθαρισμός να σου πεταχτεί η σαπίλα στη μούρη παίζει ρε μαλακά;

Δίπλα γράφουν πως μυρίζεις την βρεγμένη κιλότα της πεθεράς σου.... τέτοια αγαμία πια.:confused:





Ειχε κανει προσφατα τυπε μια απονευρωση, το δυο χιλιαδες δεκα τριο, λιγο πριν βαλει λουκετο, αλλα κατι πηγε στραβα και εστειλε τον πελατη σε κανονικο οδοντιατρο μετα.
δειξε λιγο σεβασμο ρε μαλακα δεξι χερι της χριστινας ιακωβιδου ηταν ο τραλαλακης για χρονια :grin:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τι είναι τα αμάξια των 160.000€ ξεφτιλισμένε brabus67 ;;


911 έχεις ρε παλιομαλάκα ;;;
Μ4 ;;;

Ένα παπάρι έχεις ρε παλιομαλάκα ...

Και που τα έχεις αυτά ρε σούργελο ;;;
Στους αμπελόκηπους ;;;
Στο δρόμο ;;;

ή στο παγκράτι , παρκαρισμένα στο δρόμο ;;;


ΠΟΣΟ ΓΕΛΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ;;
ΠΟΣΟ ΠΟΥΘΕΝΑΣ ;;;

Ανύπαρκτος είσαι !!!
ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΡΕ ;;;
ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ;;;;;;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.392
Πόντοι
2.606
Τι είναι τα αμάξια των 160.000€ ξεφτιλισμένε brabus67 ;;


911 έχεις ρε παλιομαλάκα ;;;
Μ4 ;;;

Ένα παπάρι έχεις ρε παλιομαλάκα ...

Και που τα έχεις αυτά ρε σούργελο ;;;
Στους αμπελόκηπους ;;;
Στο δρόμο ;;;

ή στο παγκράτι , παρκαρισμένα στο δρόμο ;;;


ΠΟΣΟ ΓΕΛΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ;;
ΠΟΣΟ ΠΟΥΘΕΝΑΣ ;;;

Ανύπαρκτος είσαι !!!
ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΡΕ ;;;
ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ;;;;;;
ηρθε η πεθερα και σου βαλε κατσαδα τραλαλακη και βροντας τα πληκτρα ρε ψωλοβροντη ?:tooth:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Τι είναι τα αμάξια των 160.000€ ξεφτιλισμένε brabus67 ;;


911 έχεις ρε παλιομαλάκα ;;;
Μ4 ;;;

Ένα παπάρι έχεις ρε παλιομαλάκα ...

Και που τα έχεις αυτά ρε σούργελο ;;;
Στους αμπελόκηπους ;;;
Στο δρόμο ;;;

ή στο παγκράτι , παρκαρισμένα στο δρόμο ;;;


ΠΟΣΟ ΓΕΛΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ;;
ΠΟΣΟ ΠΟΥΘΕΝΑΣ ;;;

Ανύπαρκτος είσαι !!!
ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΡΕ ;;;
ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ;;;;;;
ηρθε η πεθερα και σου βαλε κατσαδα τραλαλακη και βροντας τα πληκτρα ρε ψωλοβροντη ?:tooth:




Να δεις τι εχει να γινει σε λιγο που θα του τραβηξουν το ρουτερ απο τη μπριζα.


Οχι τιποτα αλλα του εχει τελειωσει και το ιντερνετ στο κινητο, σε 10 μερες παλι ανανεωνεται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom