Νέα

Επίθεση απο Ιρακινό στην Ερμού!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 968
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 319
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Στο μεταξυ Αφγανος εκαψε αυτοκινητα στον Αγιο Παντελεημονα.
Αργει η ενσωματωση;
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.461
Κριτικές
2
Like
5.728
Πόντοι
2.356
Στο μεταξυ Αφγανος εκαψε αυτοκινητα στον Αγιο Παντελεημονα.
Αργει η ενσωματωση;
Ναι έχει παραγινει η κατάσταση. Έχουν πάρει χαμπάρι ότι δεν έχουμε σωφρονιστικό σύστημα κ ούτε απελάσεις γίνονται.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Καθόλου μαλακίες. Εσύ δεν τα ξερεις. Έχω γνωστό μου αρχιΚασιδιαραίο που υποστηρίζει φανατικά τους Παλαιστίνιους κ φυσικά διαφωνεί με το να στείλουμε τη φρεγάτα Ψαρά στην εξόντωση αυτών των υπανθρώπων που λέγονται Χουθι κ που κάνουν επιθέσεις για να στηρίξουν τη Παλαιστίνη.
Είναι υπάνθρωποι οι χουθι που οι σουηδοαραβες έχουν καταστρέψει την χώρα τους και οδηγήσει σε λιμό εκατομμύρια αμάχους....μάλιστα.....και οι σουηδοαραβες που βομβαρδίζουν ανηλεώς και τεμαχίζουν πολίτες στις πρεσβείες τους μέσα φόρα παρτίδα είναι τι?σύμμαχοί μας?....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Μαλλον τόσο εσύ όσο κ ο άλλος ο @Κώστας Λαδάκης είσαστε ραμολιμέντα και αναλφάβητοι. Μάθετε και λέτε μπούρδες.

Πρέπει να είσαι εντελώς αγράμματος μαλάκας για να εξάγεις τέτοια συμπεράσματα. Ανόητος κ παιδαρελι εγκεφαλικά.

Ούτε πρόκειται ποτέ να ρίχνω ΧριστοΠαναγιες ούτε τίποτα. Καλό θα είναι να μην κρίνεις με βάση το δικό σου βίωμα κ χαρακτήρα. Εγώ παρουσίασα καθ' υπερβολή το πώς κινούμαστε πλέον όλοι στην Αθήνα και εσύ μαζί με τον άλλον λέτε ανοησίες.

Υ.Γ. κάποιοι ενώ είστε ενήλικες δεν γνωρίζετε ούτε να αναγνωρίζετε ούτε το ύφος ούτε τον τόνο των γραφομενων από κάποιον άλλον. Καθίστε με τις προκαταλήψεις σας guys.
Νταξει μαλακά ,μην ακούς,δεν μοιράζω μυαλό άλλωστε οπότε πουτσα μου....συμβουλή σου έδωσα μπας και σώσεις τα ελάχιστα λογικά σου....στην τελική εσύ μας έγραψες πως κατεβαίνεις κέντρο καταδρομικά και εκτελείς πυρ και κίνησης και πυρά κάλυψης απόκρυψης....πως μπαίνεις ερπην στο μετρό και και κυκλοφορείς με το χέρι στην περόνη σε περίπτωση στραβης...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Όταν πάω εκεί, και πάω συχνά, βρίσκομαι σε κατάσταση σχεδόν πολέμου. Φοράω σακίδιο στη πλάτη, προσέχω τα αντικείμενά μου και είμαι ιδιαίτερα συγκεντρωμένος στο τι γίνεται γύρω μου. Ψυχρός, ήρεμος αλλά συγκεντρωμένος. Πάντα ελέγχω το χώρο γύρω μου από απόσταση λες και φυλάω κάποιον επίσημο. Από μακριά παρακολουθώ το πλήθος και έχω καταντήσει να κάνω ανάλυση σεναρίων... Όχι δεν το παίζω ούτε έξυπνος ούτε κομάντο. Μια φορά, στην Ερμού, είδα μια παρέα αλλοδαπών να συγκρούεται λεκτικά και μετά με σπρωξίματα με άλλη παρέα επίσης αλλοδαπών. Αμέσω σκέφτηκα να φύγω από το σημείο άμεσα.

ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΑΠΑΘΗΣ με το κεφάλι στο κινητό - πρέπει να είσαι συγκεντρωμένος και να προσέχεις ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΒΕΠΕΙΣ. Αν σε πλησιάζουν για να ζητήσουν κάτι ή τσαμπουκά αμέσως απομακρύνεσαι και αν γίνεται τρέχοντας. Ποτέ μα ποτέ δεν κλιμακώνεις ΤΙΠΟΤΑ. Αποφεύγεις όσο γίνεται τις κακοτοπιές. Εν ανάγκη το παίζεις και λίγο αδιάφορος ή και χαζός ακόμα και ΦΕΥΓΕΙΣ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ.
Τύπε στο Κάλι μένεις ή στην Μπογκοτα?
Ετσι ακριβως μού περιγραφει η δικιά μου απο την κολομβια την εκει κατασταση
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.987
Πόντοι
456
Εκτέλεση στο σύνταγμα με σφαίρα στο κεφάλι. Πάμε παρακάτω.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129
Εν τω μεταξυ ακριβως μετα την αποπειρα ανθρωποκτονιας απο τον Ιρακινο η ελληνικη αστυνομια ξετρυπωσε κυκλωμα γιατρων που εδιναν ψευδεις ψυχιατρικες γνωματευσεις σε αλλοδαπους που εισερχονταν παρατυπα στη χωρα, ειμαι σιγουρος οτι ο συγκεκριμενος αλλοδαπος θα ειναι θυμα αυτου του γιατρου, αρα φταιει αποκλειστικα ο γιατρος για αυτο το περιστατικο και κανενας αλλος.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.757
Πόντοι
1.686
Μαλλον τόσο εσύ όσο κ ο άλλος ο @Κώστας Λαδάκης είσαστε ραμολιμέντα και αναλφάβητοι. Μάθετε και λέτε μπούρδες.

Πρέπει να είσαι εντελώς αγράμματος μαλάκας για να εξάγεις τέτοια συμπεράσματα. Ανόητος κ παιδαρελι εγκεφαλικά.

Ούτε πρόκειται ποτέ να ρίχνω ΧριστοΠαναγιες ούτε τίποτα. Καλό θα είναι να μην κρίνεις με βάση το δικό σου βίωμα κ χαρακτήρα. Εγώ παρουσίασα καθ' υπερβολή το πώς κινούμαστε πλέον όλοι στην Αθήνα και εσύ μαζί με τον άλλον λέτε ανοησίες.

Υ.Γ. κάποιοι ενώ είστε ενήλικες δεν γνωρίζετε ούτε να αναγνωρίζετε ούτε το ύφος ούτε τον τόνο των γραφομενων από κάποιον άλλον. Καθίστε με τις προκαταλήψεις σας guys.


:2funny: :2funny::2funny::2funny::2funny:

Τύπε,

Σάββατο απόγευμα σήμερα και ήμουν στην Ερμού και τη Μητροπόλεως.
Πήγα με ένα φίλο και στο Σάββα για κεμπάμπ.

Κοιτάζαμε να δούμε πόσοι ακολουθούσαν το σ΄΄υστημά σου !

Τελικά είδαμε ένα !

fixedratio_20220510181751_apokriatiki_paidiki_stoli_cowboy_124.jpeg


Έχεις δίκιο ! :rockon:
:rockon::2funny::2funny:


Μητρόπολεως και Ερμού είναι .... πολύ επικίνδυνοι δρόμοι !

Μπορεί να σου ρίξουν χαρτοπόλεμο στο κεφάλι !

Αμυνθείτε !


Ελάτε να τα πάρετε!​

 

Niko_laos

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2019
Μηνύματα
153
Like
192
Πόντοι
1
Καθόλου μαλακίες. Εσύ δεν τα ξερεις. Έχω γνωστό μου αρχιΚασιδιαραίο που υποστηρίζει φανατικά τους Παλαιστίνιους κ φυσικά διαφωνεί με το να στείλουμε τη φρεγάτα Ψαρά στην εξόντωση αυτών των υπανθρώπων που λέγονται Χουθι κ που κάνουν επιθέσεις για να στηρίξουν τη Παλαιστίνη.

Φίλε μου γιατί πιστεύεις ότι οι Παλαιστίνιοι δεν πρέπει να έχουν κράτος ;
(τα όρια και η πρωτεύουσα του ας είναι συζητήσιμα)
Και εμείς, ως Έλληνες, τί έχουμε να κερδίσουμε εμπλεκόμενοι σε όλο αυτό;

Προφανώς είμαι κατα οποιασδήποτε μορφης λαθρομετανάστευσης στην Ελλάδα.
Και όσον αφορά τις Ελληνοποιήσεις, συγκεκριμένα όρια. Ας πούμε 5% επί των γεννήσεων
(πχ γεννήθηκαν εφέτος 60.000 παιδιά; 3000 Ελληνοποιήσεις max)
Και τον Ιρακινό της Ερμού, αλήθεια ας τον εκτελέσουν!

Oμως πως είναι δυνατόν να μην βλέπεις ότι η αθρόα μετανάστευση
είναι προϊόν συμμαχίας της Ελλάδος με ΗΠΑ-ΕΕ-Ισραηλ;
Αυτοί πιέζουν για την αντικατάσταση μας.
Μα αλήθεια πιστεύεις ότι αν ένας πρωθυπουργος αρχίσει να απελαύνει θα μείνει για καιρό στην θέση του;

Γιατί σου φαίνεται περίεργο κάποιος που υποστηρίζει Κασσιδιαρη,
ταυτόχρονα να μην θέλει καμία εμπλοκή σε πρωτοβουλίες των παραπάνω Κρατών/Θεσμών;

Σε ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.461
Κριτικές
2
Like
5.728
Πόντοι
2.356
Τύπε στο Κάλι μένεις ή στην Μπογκοτα?
Ετσι ακριβως μού περιγραφει η δικιά μου απο την κολομβια την εκει κατασταση
Και χειρότερα. Χαχα. Άστα να πάνε Άλεξ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νταξει μαλακά ,μην ακούς,δεν μοιράζω μυαλό άλλωστε οπότε πουτσα μου....συμβουλή σου έδωσα μπας και σώσεις τα ελάχιστα λογικά σου....στην τελική εσύ μας έγραψες πως κατεβαίνεις κέντρο καταδρομικά και εκτελείς πυρ και κίνησης και πυρά κάλυψης απόκρυψης....πως μπαίνεις ερπην στο μετρό και και κυκλοφορείς με το χέρι στην περόνη σε περίπτωση στραβης...
Λες ασυναρτησίες. Δεν έχεις κατέβει ποτέ κέντρο για να δεις τι γίνεται.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.461
Κριτικές
2
Like
5.728
Πόντοι
2.356
Είναι υπάνθρωποι οι χουθι που οι σουηδοαραβες έχουν καταστρέψει την χώρα τους και οδηγήσει σε λιμό εκατομμύρια αμάχους....μάλιστα.....και οι σουηδοαραβες που βομβαρδίζουν ανηλεώς και τεμαχίζουν πολίτες στις πρεσβείες τους μέσα φόρα παρτίδα είναι τι?σύμμαχοί μας?....
Είναι υπάνθρωποι γιατί βάλουν κατά του δυτικού πολιτισμού. Αφανισμό θέλουν οι τρομοκράτες. Αν έχουν πρόβλημα με το Βασίλειο των Σαούντ ας πάνε να τα βάλουν μαζί τους όχι στα πλοία σαν κοινοί τρομοκράτες αλά ISIS.

Όσοι τους στηρίζετε λογικά θα συμπαθείτε κ τον ISIS όταν υπήρχε
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Που μπορώ να το βρω; έχει εξαντληθεί. Έστω και σαν παλιό.
Στο metabook ισως αλλα γενικα googlαρε το ολο και
καπου θα το εχει εστω και μεταχειρισμενο..
Καλο ψαχτηρι και σου ευχομαι να το βρεις..
Να εισαι καλα..
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
436
Like
799
Πόντοι
81
Όταν πάω εκεί, και πάω συχνά, βρίσκομαι σε κατάσταση σχεδόν πολέμου. Φοράω σακίδιο στη πλάτη, προσέχω τα αντικείμενά μου και είμαι ιδιαίτερα συγκεντρωμένος στο τι γίνεται γύρω μου. Ψυχρός, ήρεμος αλλά συγκεντρωμένος. Πάντα ελέγχω το χώρο γύρω μου από απόσταση λες και φυλάω κάποιον επίσημο. Από μακριά παρακολουθώ το πλήθος και έχω καταντήσει να κάνω ανάλυση σεναρίων... Όχι δεν το παίζω ούτε έξυπνος ούτε κομάντο. Μια φορά, στην Ερμού, είδα μια παρέα αλλοδαπών να συγκρούεται λεκτικά και μετά με σπρωξίματα με άλλη παρέα επίσης αλλοδαπών. Αμέσω σκέφτηκα να φύγω από το σημείο άμεσα.

ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΑΠΑΘΗΣ με το κεφάλι στο κινητό - πρέπει να είσαι συγκεντρωμένος και να προσέχεις ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΒΕΠΕΙΣ. Αν σε πλησιάζουν για να ζητήσουν κάτι ή τσαμπουκά αμέσως απομακρύνεσαι και αν γίνεται τρέχοντας. Ποτέ μα ποτέ δεν κλιμακώνεις ΤΙΠΟΤΑ. Αποφεύγεις όσο γίνεται τις κακοτοπιές. Εν ανάγκη το παίζεις και λίγο αδιάφορος ή και χαζός ακόμα και ΦΕΥΓΕΙΣ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ.
Μα γιατί αγχώνεσαι;:confused:
Όταν έρχονταν να μου κάνουν" κόλλα τo man! " στην πλατεία Μοναστηρακίου για παπαροβραχιολο δεν τους έδινα το χέρι για να μην απαλλοτριωσουν σε dt χρόνο το ρολόι ή κινητό στο χέρι.Και κυρίως δεν έχω οικειότητα με αγνώστους για δικούς μου λογους.
Ή ήταν έγχρωμος ή κόκκινος ή εξωγήινος ή ο ίδιος ο Κούλης αν μου έδινε το ξερό του.Η ελευθερία του ανθρώπου σίγουρα αλλά σταματάει στα ατομικά δικαιώματα του άλλου.Εγω φίλε περπατάω χρόνια,δεν φοβάμαι,ελέγχω τα πάντα αλλά δεν κολλωνω κ το εκπέμπω μην σου πω επιδίωκα παλιότερα να με προκαλέσουν Τώρα με την Μαφία 2.0 και το συφερτο που έφεραν, έχω μαζευτεί είτε με μηχανή και κυρίως με ιχ που δεν έχω διαφυγή εύκολα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129
η κοπελα διαβαζω ειναι σε χαλια κατασταση, την εχει κοψει στη μεση κυριολεκτικα ο ιρακινος, πιθανοτατα θα εχει προβλημα σε ολη της τη ζωη μετα απο αυτο,
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Λες μαλακίες.
Το ΚΚΕ και οι άπλυτοι αριστεροί , τους στηρίζουν επίσημα και πολύ περισσότερο . Όπως και οι ανάρχες.
Με τα πολιτικά δεν το έχεις. Άστο καλύτερα, μέχρι να προχωρήσεις σε μελέτη βασικών εννοιών και βιβλίων .
Ας μου συγχωρεθεί το ποστ από σεβασμό στην στσθερότητα λόγου
και ψυχραιμία του φίλου Μενεδήμου αλλά δεν αντέχω. Έχω κι εγώ αδυνατα σημεία. :confused: Οι κομμουνιστές είναι
ένα θεωρητικό μοντέλο ανθρώπου που ουσιαστικά είναι ανύπαρκτο. Σύμφωνα πάντα με την παρανοϊκή ιδεολογία τους :2funny:βρίσκονται
σε διαλεκτική σχέση
με το περιβάλλον τους
και διαμορφωνονται από αυτο. Μαλακίες!!! Μια ζωή είναι στο συμφέρον! Αν ίσχυε το άνωθεν, οι πολίτες της Σοβιετικης Πουστένωσης
θά επρεπε να είναι κομμουνιστές αφού διαμορφώθηκαν από κομμουνιστικό περιβάλλον. Τελικά βγήκαν Ρώσοι μαφιόζοι, έμποροι όπλων,
γιάπιδες,, εθνικιστές κλπ όπου μόνο με εφοπλιστές έχουν κοινά σημεία. :2funny:
Αρα είτε η διαλεκτική επιστήμη τα σκάτωσε, είτε η Σοβιετική Πουστένωση δεν υπήρξε ποτέ φορέας κομμουνιστικών ιδεών.
Την κατάρα μου να έχουν!

:rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.586
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Ας μου συγχωρεθεί το ποστ από σεβασμό στην στσθερότητα λόγου
και ψυχραιμία του φίλου Μενεδήμου αλλά δεν αντέχω. Έχω κι εγώ αδυνατα σημεία. :confused: Οι κομμουνιστές είναι
ένα θεωρητικό μοντέλο ανθρώπου που ουσιαστικά είναι ανύπαρκτο. Σύμφωνα πάντα με την παρανοϊκή ιδεολογία τους :2funny:βρίσκονται
σε διαλεκτική σχέση
με το περιβάλλον τους
και διαμορφωνονται από αυτο. Μαλακίες!!! Μια ζωή είναι στο συμφέρον! Αν ίσχυε το άνωθεν, οι πολίτες της Σοβιετικης Πουστένωσης
θά επρεπε να είναι κομμουνιστές αφού διαμορφώθηκαν από κομμουνιστικό περιβάλλον. Τελικά βγήκαν Ρώσοι μαφιόζοι, έμποροι όπλων,
γιάπιδες,, εθνικιστές κλπ όπου μόνο με εφοπλιστές έχουν κοινά σημεία. :2funny:
Αρα είτε η διαλεκτική επιστήμη τα σκάτωσε, είτε η Σοβιετική Πουστένωση δεν υπήρξε ποτέ φορέας κομμουνιστικών ιδεών.
Την κατάρα μου να έχουν!

:rockon:
Τυπάρα, ο κομμουνισμός, είναι η τέλεια ιδεολογία και πολίτευμα. Και η εφαρμογή της θεωρίας, οδηγεί σε τέλεια κοινωνία.
Έχει όμως μία προϋπόθεση . Απαιτεί κοινωνία αγγέλων , χωρίς καθίκια .

Καταλαβαίνεις λοιπόν , πόσο εφαρμόσιμη είναι . Και τι μπορούν να κάνουν καθίκια , όταν την εκμεταλεύονται .
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.586
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Ο Ιούλιος Βερν , είχε γράψει ένα μυθιστόρημα , μελέτη και δοκίμιο πραγματεία πάνω στον αναρχικό
και την κομμουνιστική κοινωνία, που τότε, ήταν καινοτόμα και δεν είχαν στείλει στον τάφο
2-3 εκατοντάδες εκατομμύρια , όπως αργότερα που προσπάθησαν να εφαρμοστούν .

ΟΙ ΝΑΥΑΓΟΙ ΤΟΥ ΙΩΝΑΘΑΝ.

Κάτι μάγκες, πήγαν σε ένα νησί που δεν ανήκε πουθενά και ήθελαν να ζήσουν
χωρίς αστυνομίες, κυβερνήτες , φυλακές , κάτεργα, εκτελέσεις , δικαστές κτλ .
Θα δούλευαν όλοι και θα μοιράζονταν τα τρόφιμα και τα αγαθά που θα παρήγαγαν .

Τα προβλήματα άρχισαν , όταν κάποιοι αποφάσισαν ότι δεν ήθελαν να δουλεύουν και να παράγουν οτιδήποτε.
Ήθελαν όμως να ζουν με τα τρόφιμα των άλλων .
Και επειδή τα ξύναν , θέλαν περισσότερα από τους μαλάκες που δουλεύαν .

Βέβαια προέκυψε πρόβλημα, επειδή αναφερόταν σε νησί κοντά στη Χιλή , το 1800 κάτι .
Αν η αντίστοιχη κατάσταση ήταν στην ελλάδα σήμερα, οι λεχρίτες θα έκαναν κυβέρνηση με 41%
και θα έλεγαν ότι είναι ό,τι καλύτερο υπάρχει και δεν υπάρχει άλλη λύση .
Και οι μαλάκες που έκαναν τις χαμαλοδουλειές, θα τους πίστευαν .
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Ο Ιούλιος Βερν , είχε γράψει ένα μυθιστόρημα , μελέτη και δοκίμιο πραγματεία πάνω στον αναρχικό
και την κομμουνιστική κοινωνία, που τότε, ήταν καινοτόμα και δεν είχαν στείλει στον τάφο
2-3 εκατοντάδες εκατομμύρια , όπως αργότερα που προσπάθησαν να εφαρμοστούν .

ΟΙ ΝΑΥΑΓΟΙ ΤΟΥ ΙΩΝΑΘΑΝ.

Κάτι μάγκες, πήγαν σε ένα νησί που δεν ανήκε πουθενά και ήθελαν να ζήσουν
χωρίς αστυνομίες, κυβερνήτες , φυλακές , κάτεργα, εκτελέσεις , δικαστές κτλ .
Θα δούλευαν όλοι και θα μοιράζονταν τα τρόφιμα και τα αγαθά που θα παρήγαγαν .

Τα προβλήματα άρχισαν , όταν κάποιοι αποφάσισαν ότι δεν ήθελαν να δουλεύουν και να παράγουν οτιδήποτε.
Ήθελαν όμως να ζουν με τα τρόφιμα των άλλων .
Και επειδή τα ξύναν , θέλαν περισσότερα από τους μαλάκες που δουλεύαν .

Βέβαια προέκυψε πρόβλημα, επειδή αναφερόταν σε νησί κοντά στη Χιλή , το 1800 κάτι .
Αν η αντίστοιχη κατάσταση ήταν στην ελλάδα σήμερα, οι λεχρίτες θα έκαναν κυβέρνηση με 41%
και θα έλεγαν ότι είναι ό,τι καλύτερο υπάρχει και δεν υπάρχει άλλη λύση .
Και οι μαλάκες που έκαναν τις χαμαλοδουλειές, θα τους πίστευαν .
Γιατί δεν φώναζαν το κάθαρμα με το ζιβάγκο (εκτός των σημερινών) να τους οργανώσει; ααα δεν είχε γεννηθεί ακόμα. :2funny:
Τον γιο του γέρου των Δεκεμβριανών (κι όχι γέρου της δημοκρατίας). Τον Αντρέα με τους άπειρους διορισμούς που έκανε δήλωση αποκήρυξης αλλά
κι επικήρυξης στον Μανιαδάκη, καρφώνοντας όλους τους φίλους του, έδωσε κόσμο στη Χούντα του Μεταξά, το 40 δεν ήταν εδώ να πολεμήσει όπως ούτε
και στην δικτατορία. Κι οταν γύρισε δεν γύρισε ως αγωνιστής αλλά ως εξουσιαστής. :2funny: Κυβέρνησε και κυβέρνησε για χάρη του κεφαλαίου. Ας έβγαινε το μουνί να έλεγε στα ίσα ότι είναι σε εντεταλμένη υπηρεσία. Τι το έπαιζε αγωνιστής; Τώρα όμως
η ιστορία γράφτηκε κι έγινε ρόμπα για όποιον ξέρει.

:2funny:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.461
Κριτικές
2
Like
5.728
Πόντοι
2.356
Ο
:2funny: :2funny::2funny::2funny::2funny:

Τύπε,

Σάββατο απόγευμα σήμερα και ήμουν στην Ερμού και τη Μητροπόλεως.
Πήγα με ένα φίλο και στο Σάββα για κεμπάμπ.

Κοιτάζαμε να δούμε πόσοι ακολουθούσαν το σ΄΄υστημά σου !

Τελικά είδαμε ένα !

fixedratio_20220510181751_apokriatiki_paidiki_stoli_cowboy_124.jpeg


Έχεις δίκιο ! :rockon:
:rockon::2funny::2funny:


Μητρόπολεως και Ερμού είναι .... πολύ επικίνδυνοι δρόμοι !

Μπορεί να σου ρίξουν χαρτοπόλεμο στο κεφάλι !

Αμυνθείτε !


Ελάτε να τα πάρετε!​

Κάποιοι δεν έχετε καμία ενσυναίσθηση και καμία λογική κ κουλτούρα ασφαλείας. Δεν θα γίνει πολλές φορές αυτό που έπαθε η κοπέλα. ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ και θα σε σημαδεύει σωματικά κ ψυχικά για το υπόλοιπο της ζωής σου.

Στη θέση της κοπέλας θα μπορούσε να ήμουν εγώ ή εσύ. Δεν θα το ήθελα ποτέ. Αυτός είναι ο λόγος που ΠΡΟΣΕΧΩ - και εσύ έρχεσαι και ειρωνεύεσαι. Καλά κάνεις. Εύχομαι όμως ποτέ να μην πάθεις το παραμικρό τόσο εσύ όσο και οι αγαπημένοι σου άνθρωποι. Και πάντα να κάνεις μόνο πλακιτσα.

Κανένας δεν είπε να περπατάς με μαδέρια κ αλεξίσφαιρα στην Ερμού ή οπουδήποτε. Είπαμε απλά να έχεις το νου σου και να κοιτάς πάντα γύρω σου ειδικά σε σημεία με πολλούς ανθρώπους γύρω ή τα βράδια αν σχολάς από ποτό ή εργασία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom