Νέα

Επίθεση απο Ιρακινό στην Ερμού!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 968
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 319
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Ήρθε η ώρα να επέμβει το metoo. Έχω παρατηρήσει ότι ποτέ δεν παρεμβαίνει σε περιπτώσεις αλλοδαπών. :2funny:Θέλω απόδειξη. Θέλω να δω φάτσες γυναικείες με πλακάτ να γκαρίζουν κι όχι θεωρίες.

:rockon:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.228
Κριτικές
18
Like
20.018
Πόντοι
4.546
Ήρθε η ώρα να επέμβει το metoo. Έχω παρατηρήσει ότι ποτέ δεν παρεμβαίνει σε περιπτώσεις αλλοδαπών. :2funny:Θέλω απόδειξη. Θέλω να δω φάτσες γυναικείες με πλακάτ να γκαρίζουν κι όχι θεωρίες.

:rockon:
Το Μιτού αφορά ΜΟΝΟ λευκούς ετεροφυλόφιλους άνδρες, άκρως ρατσιστικό.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.163
Κριτικές
2
Like
18.706
Πόντοι
3.656
Το Μιτού αφορά ΜΟΝΟ λευκούς ετεροφυλόφιλους άνδρες, άκρως ρατσιστικό.
αν είναι λάθρος φταίνε τα ψυχολογικά,
αν είναι έλληνας-ευρωπαίος-γηγενής φταίει η τοξική αρρενωπότητα :confused::2funny:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.299
Κριτικές
1
Like
35.329
Πόντοι
6.256
Ο καιριδης ειπε κατι;
Για τους χιλιαδες αδεσποτους λαθρο θα κανει κατι ή μονο οι εισαγωγες τον νοιαζουν.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Δύσκολα στην σημερινή Δύση θα βρεθεί άνθρωπος (άντρας κυρίως) να βάλει το άτομο του μπροστά στον κίνδυνο σε τέτοιο σκηνικό (επίθεση με μαχαίρι σε πολυσύχναστο χώρο)
Εκτός από την προπαγάνδα-πλύση εγκεφάλου (μην ανακατευεσαι-τρέξε φύγε μακρυά) είναι και η μόδα του βίντεο-φωτογραφία (κινητό τηλέφωνο-φωτογραφική κάμερα-ΜΚΔ)
Εγώ,πάντως,εδώ και κάτι χρόνια αποφεύγω συστηματικά τέτοιες περιοχές όπου κυκλοφορεί κάθε καρυδιάς καρύδι (νέοι ημεδαποί και αλλοδαποί,αργόσχολοι και μη,που ψάχνονται για επίδειξη)
και γιατί να το κάνει ο άντρας της Δύσης; Για να ακούσει ότι η Αρρενωπότητά του είναι τοξική;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Για ποιο λόγο υπάρχουν αυτά τα σκουπίδια στην Ελληνική κοινωνία κάνεις δεν μπορεί να καταλάβει... κάθε φορά και άλλος ξεφυτρώνει!
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
eyrvpi-islam.jpg
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.585
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Στην μέση της Ερμού, με τόσους αστυνομικούς, σεκιουριτάδες και περαστικούς, στεκόταν για ώρα ένας αλλοδαπός με μαχαίρι και κανένας δεν σκέφτηκε τι κάνει ή τι σκοπό έχει αυτός ο άνθρωπος;
Πας καλά ρε τύπε;
Τι θες δηλαδή ;
Να μας πουν Ισλαμοφοβικούς ;
Ξενοφοβικούς ;
Φασίστες ;
Ναζί ;

Μπρρρρρρρρρρρ ...
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Σκουπα σε ολα αυτα τα λθρ ισλμ σκουπιδια απο την ευρωπη και πισω στις μπαχαλο χωρες τους να κανουν βαθια καθισματα στα 4 με την ησυχια τους για τον τραλαλαχ.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.146
Πόντοι
446
Σκουπα σε ολα αυτα τα λθρ ισλμ σκουπιδια απο την ευρωπη και πισω στις μπαχαλο χωρες τους να κανουν βαθια καθισματα στα 4 με την ησυχια τους για τον τραλαλαχ.

ποιος θα το κανει αυτο φιλε? ο κουλης και τα λοιπα μπουμπουκια της ΝΔουλας? Αυτοί το μόνο μέλημα που έχουν είναι πως θα γαμήσουν τον μικρομεσαίο Έλληνα νοικοκύρη και θα τον εξαθλιώσουν έτσι ώστε να δουλεύει για 700 ευρω

Φυσικά τα θέλει και ο κώλος του νεοελληνα ραγια του 41%

Γενικα η κατάσταση στη χώρα είναι για το μπούτσο, η μόνη σωτηρία είναι να φύγεις τρέχοντας απτο μπουρδελο αυτο
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.838
Like
7.869
Πόντοι
2.306
Το θέμα είναι, ότι πολλοί με ιστορικό ψυχασθένειας κυκλοφορούν ελεύθεροι, επειδή ούτε που θέλουν να τους κρατήσουν στα αντίστοιχα ψυχιατρικά ιδρύματα.

Μόνο άμα κάνουν πρώτα κάτι σοβαρό, που να αποδεικνύει, ότι συνιστούν δημόσιο κίνδυνο, τότε υποχρεώνονται να τους μαζέψουν.

Κάπου εκεί είναι η ρίζα του προβλήματος, υποθέτω.
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
519
Like
774
Πόντοι
86


18:32, 01 Μαρτίου 2024

Καιρίδης: Δόθηκε η πρώτη άδεια διαμονής σε μετανάστη με τουλάχιστον 3 χρόνια παραμονής - 5.000 οι αιτήσεις​


kairidis.jpg



Τέλειο το timing....
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
576
Κριτικές
23
Like
1.917
Πόντοι
496
Ήρθε η ώρα να επέμβει το metoo. Έχω παρατηρήσει ότι ποτέ δεν παρεμβαίνει σε περιπτώσεις αλλοδαπών. :2funny:Θέλω απόδειξη. Θέλω να δω φάτσες γυναικείες με πλακάτ να γκαρίζουν κι όχι θεωρίες.

:rockon:
Μην κρατήσεις την αναπνοή σου μέχρι να συμβεί αυτό
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
576
Κριτικές
23
Like
1.917
Πόντοι
496
Σκουπα σε ολα αυτα τα λθρ ισλμ σκουπιδια απο την ευρωπη και πισω στις μπαχαλο χωρες τους να κανουν βαθια καθισματα στα 4 με την ησυχια τους για τον τραλαλαχ.
τραλαλάχ ΛΟΛ εις την νιοστή
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.138
Πόντοι
201


18:32, 01 Μαρτίου 2024

Καιρίδης: Δόθηκε η πρώτη άδεια διαμονής σε μετανάστη με τουλάχιστον 3 χρόνια παραμονής - 5.000 οι αιτήσεις​


kairidis.jpg



Τέλειο το timing....
αστον παρει σπιτι του η παλιοπουστα κ αυτη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



18:32, 01 Μαρτίου 2024

Καιρίδης: Δόθηκε η πρώτη άδεια διαμονής σε μετανάστη με τουλάχιστον 3 χρόνια παραμονής - 5.000 οι αιτήσεις​


kairidis.jpg



Τέλειο το timing....
αστον παρει σπιτι του η παλιοπουστα κ αυτη
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.461
Κριτικές
2
Like
5.728
Πόντοι
2.356
Το πιο κουφό: Έχουμε στην Ελλάδα γελοίους καραγκιόζηδες υποστηρικτες των Κασιδιαραίων - ακροδεξιών - που υποστηρίζουν αυτές τις Ισλαμόφατσες έμμεσά στηρίζοντας τα ζώα της Παλαιστίνης. Καλά τους κάνει το Ισραήλ. Δεν είναι άνθρωποι.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.461
Κριτικές
2
Like
5.728
Πόντοι
2.356
Προσωπικα ολο το κεντρο εχει γινει ενα ματσο κουβας με σκατα. Στη κυριολεξια εμετος.

Ολο το τοξο ερμου - μοναστηρακι - ομονοια - μεταξουργιο ειναι στη κυριολεξια σε κατασταση failed state.

Αποφευγω να κατεβαινω σαν το διαολο το λιβανι για οποιοδηποτε λογο.

Συμπασχω σε οποιον αναγκαζεται να κατεβαινει σε αυτο το βοθρο.
Όταν πάω εκεί, και πάω συχνά, βρίσκομαι σε κατάσταση σχεδόν πολέμου. Φοράω σακίδιο στη πλάτη, προσέχω τα αντικείμενά μου και είμαι ιδιαίτερα συγκεντρωμένος στο τι γίνεται γύρω μου. Ψυχρός, ήρεμος αλλά συγκεντρωμένος. Πάντα ελέγχω το χώρο γύρω μου από απόσταση λες και φυλάω κάποιον επίσημο. Από μακριά παρακολουθώ το πλήθος και έχω καταντήσει να κάνω ανάλυση σεναρίων... Όχι δεν το παίζω ούτε έξυπνος ούτε κομάντο. Μια φορά, στην Ερμού, είδα μια παρέα αλλοδαπών να συγκρούεται λεκτικά και μετά με σπρωξίματα με άλλη παρέα επίσης αλλοδαπών. Αμέσω σκέφτηκα να φύγω από το σημείο άμεσα.

ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΑΠΑΘΗΣ με το κεφάλι στο κινητό - πρέπει να είσαι συγκεντρωμένος και να προσέχεις ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΒΕΠΕΙΣ. Αν σε πλησιάζουν για να ζητήσουν κάτι ή τσαμπουκά αμέσως απομακρύνεσαι και αν γίνεται τρέχοντας. Ποτέ μα ποτέ δεν κλιμακώνεις ΤΙΠΟΤΑ. Αποφεύγεις όσο γίνεται τις κακοτοπιές. Εν ανάγκη το παίζεις και λίγο αδιάφορος ή και χαζός ακόμα και ΦΕΥΓΕΙΣ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom