Νέα

Επίπεδο μελών του μπουρδελοσέλιδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skistis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν τα έδωσε στο φόρουμ συνάδελφε, τα πάλεψε στο τσατ. Δείξε μου λίγη εμπιστοσύνη και μην απαντάς στη θέση άλλων :)
μισό να μυρίσω τα νύχια μου.
scripta manent, verba volant αγαπητή.

Ο,τι μένει είναι ό,τι γράφεις. Τα άλλα είναι αήρ........

από πότε τα θρεντς μετετράπησαν σε πμ δεν το αντελήφθην
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Απλά πήρα το μέρος του τάδε γιατί πιστεύω ότι το σωστό πρέπει να λέγεται και επειδή εγώ αυτό θεωρώ σωστό, θεώρησα πως έπρεπε να πάρω θέση.

Με κάνεις περήφανο !    ;)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Από ότι φαίνεται για να μη ξέρεις βασικά πράγματα, μπορεί να είναι παραπάνω... whatever...
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Με κάνεις περήφανο !    ;)

Κοίτα Νέαρχε, καλή είναι η διπλωματία αλλά όχι πάντα.
Τι εννοώ:
Κάποτε που ήμουν πιο μικρή είχα διαβάσει σε ένα βιβλίο ιστορίας πως αυτοί που ήταν "ουδέτεροι" και δεν πήραν ούτε το μέρος του ενός ούτε το μέρος του άλλου στο τέλος είχαν 2 εχθρούς να αντιμετωπίσουν. Με πιάνεις, είμαι σίγουρη.
Αυτό μου είχε τεράστια εντύπωση και είχα καταλήξει πως το να μην εκφέρεις άποψη επειδή θες να τα έχεις καλά με όλους είναι λάθος.
Συνεπώς, όταν έχω κατασταλαγμένη άποψη θα την εκφράσω. Αλλιώς εκφράζω τη σκέψη μου προσπαθώντας παράλληλα να μη δείξω ότι είμαι εντελώς ουδέτερη [size=10pt]απλά γιατί δεν είμαι. Ψάχνω να βρω την αλήθεια, τη δική μου αλήθεια.[/size]
Αλλωστε το να είναι κανείς ουδέτερος δείχνει, κατά τη γνώμη μου, έλλειψη κριτικής ικανότητας, αυτοπεποίθησης και άλλα πολλά, που δεν τα προτιμώ στα άτομα με τα οποία συναναστρέφομαι.
Αυτά ;)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: Είδες πως αντιδρούν οι γυναίκες σε "περίεργα" κοπλιμάν;
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Καλά ρε παιδιά, αφού επιμένετε, ουδέν οίδα και κάθομαι στη γωνιά μου, ένα τσαμπουκαλίκι λιγότερο μόνο κακό δεν θα κάνει στο σάιτ.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
ΟΧΙΑ αυτό που λες έχει και θεωρητική βάση και θα στηριξω την άποψή σου με Μακιαβέλι:

Σε ένα πόλεμο πρέπει πάντα να παίρνεις θέση. Γιατί αν εισαι ουδέτερος, μετά τη λήξη κανένα απο τα εμπλεκόμενα μέρη δε θα σε θεωρεί δικό του και δε θα σε εμπιστεύεται
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
ΟΧΙΑ αυτό που λες έχει και θεωρητική βάση και θα στηριξω την άποψή σου με Μακιαβέλι:

Σε ένα πόλεμο πρέπει πάντα να παίρνεις θέση. Γιατί αν εισαι ουδέτερος, μετά τη λήξη κανένα απο τα εμπλεκόμενα μέρη δε θα σε θεωρεί δικό του και δε θα σε εμπιστεύεται

enforcer, ευχαριστώ, με καλύπτει απόλυτα αυτή η τοποθέτηση. Είναι αυτό που είχα στο μυαλό μου.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Καλά ρε παιδιά, αφού επιμένετε, ουδέν οίδα και κάθομαι στη γωνιά μου, ένα τσαμπουκαλίκι λιγότερο μόνο κακό δεν θα κάνει στο σάιτ.

Εξαρτάται ποιοι το κάνουνε. Λίγοι :cheesy: (...) έχουν το ταλέντο
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Θα καταθέσω και την τελευταία μου μαλακία ως συμπέρασμα γι αυτό το θρεντ......
το θρεντ ανοίχθηκε ως πρώτο του (σικ) από το νέο μέλος skistis o οποίος μάλιστα ζήτησε εάν υπάρχει ήδη να συγχωνευθεί.... (σικ).

Με απλά λόγια, το μέλος με ημερομηνία εγγραφής 20/07/08 και περίπου 100 ποστς εκ των οποίων η πλειοψηφία είναι μπινελικώματα το πρώτο πράμα που είχε πρεμούρα όταν άνοιξε ακκούντ ήταν να συζητήσουμε για το επίπεδο των μελών του σάιτ και να μπινελικωθεί.

Εάν δεν υπάρχει η στοιχειώδης φαιά να καταλάβεις ότι ο τρόπος γραφής σου, ο τρόπος μπινελικώματος, ο τρόπος σκέψης σου έχει εκτεθεί σε περίπου 15 χιλιάρικα προηγούμενα ποστς ολα τα άλλα που συζητάμε είναι για να περνά η ώρα.....
Ο,τι έμαθα σ αυτό το σάιτ το έμαθα από συζητήσεις με μέλη όπως ο ενφό, ο στρέιτ, ο απόλυτος, ο νεοκλής, ο λεονόρο, ο Σταυρος, ο βονμακκούλης, ο πλέζουρας, ο φέθρυ, ο μεφίστο, ο δημήτριος, ο βρικόλακας, ο ζήρο, ο δωρητής, ο Ταράτσας, ο Μπουλ, ο Γιόργος, ο ασπρούλης, ο κρις1976, ο χριστίδης, ο αλτεκ, ο ρόσι, ο γουόρχολ, ο μουνίλας, ο νικ, ο παλιός αρίωνας και αρκετοί άλλοι συγγνώμη που τους παραλείπω.....
Συνολικά λοιπόν από τα περίπου 60 χιλιάρικα νικς είναι ζήτημα εάν μου φάνηκαν χρήσιμα το πολύ 200..... Επίσης θεωρώ ότι χωρίς αυτά το σάιτ είναι απλά άλλο ένα ινφο τελεία κομ σάιτ με χιλιάδες σκουπίδια.
Αυτά
Και καλό απόγευμα σε έναν έναν από αυτούς που έχουμε μπινελικωθεί, συζητήσει, τα βρει, γελάσει, τσακωθεί, αλλά και ενημερωθεί από εδώ μέσα.
 
OP
OP
S

skistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Καλά ρε ανάπηροι είστε; Δεν βγαίνεται ποτέ από το pc, πότε πάτε βόλτα, πότε γαμάτε ρε μαλάκες; Μέσα σε  2 ωρίτσες που πήγα κάπου γράψατε 5 σελίδες μαλακίες. ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΦΟΡΑ. Ας τσεκάρουν οι μοντερς αν εχω στοιχεία (IP) ίδια με αυτόν που υπονοείται πως είμαι. Αν είναι έτσι θα φύγω μόνος μου. Σε άλλη περίπτωση σαλτάτε γαμηθείτε γιατί μου πρήξατε τα αρχίδια με τις ίδιες και τις ίδιες μαλακίες. Δεύτερον. Αν αυτός που λέτε είναι κάποιο παλιό μέλος που έφυγε από εδώ, μια και τον συγκρίνεται μαζί μου, θα πρέπει να ήταν και γαμώ τα παιδιά. Σίγουρα είχε μάτια και έβλεπε τους μαλάκες.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Καλά ρε ανάπηροι είστε; Δεν βγαίνεται ποτέ από το pc, πότε πάτε βόλτα, πότε γαμάτε ρε μαλάκες; Μέσα σε  2 ωρίτσες που πήγα κάπου γράψατε 5 σελίδες μαλακίες. ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΦΟΡΑ. Ας τσεκάρουν οι μοντερς αν εχω στοιχεία (IP) ίδια με αυτόν που υπονοείται πως είμαι. Αν είναι έτσι θα φύγω μόνος μου. Σε άλλη περίπτωση σαλτάτε γαμηθείτε γιατί μου πρήξατε τα αρχίδια με τις ίδιες και τις ίδιες μαλακίες. Δεύτερον. Αν αυτός που λέτε είναι κάποιο παλιό μέλος που έφυγε από εδώ, μια και τον συγκρίνεται μαζί μου, θα πρέπει να ήταν και γαμώ τα παιδιά. Σίγουρα είχε μάτια και έβλεπε τους μαλάκες.
Γαμω τους κλαψομουνηδες μαλακες ηταν αλλα ας μην επεκταθουμε αλλο..

Κουρασε η φαση..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Γαμω τους κλαψομουνηδες μαλακες ηταν αλλα ας μην επεκταθουμε αλλο..

Κουρασε η φαση..

δες τι γράφει και πες μου.
πόσες φορές έφυγε μόνος του;
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
πόσο καλά ήξερε την ενεργητική και παθητική φωνή;
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
πόσες φορές είπε στον ασπρούλη να πάει βόλτα να γαμηθει;
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ΠΟΙΟΣ να συγκριθεί ΜΑΖΙ ΣΟΥ..........
Μετά από σένα τι............
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
S

skistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
από που έβγαλες αυτό το συμπέρασμα ρε ηλίθιε; σας βολεύει να παραδεχτώ κάτι που δεν ισχίει; γαμώ την μαλακία που σας δέρνει απροσάρμοστοι.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
δες τι γράφει και πες μου.
πόσες φορές έφυγε μόνος του;
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
πόσο καλά ήξερε την ενεργητική και παθητική φωνή;
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
πόσες φορές είπε στον ασπρούλη να πάει βόλτα να γαμηθει;
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ΠΟΙΟΣ να συγκριθεί ΜΑΖΙ ΣΟΥ..........
Μετά από σένα τι............
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
ιντερνετικη αυτοκτονια που αποτυγχανει λογω μαλακιας.
Ακομα και εκει στοκαρει
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
skistis το whitey το... γνώρισες, το persona ας πούμε, την οχιά πότε πρόλαβες, και έκανες και συνδυασμούς; Τεσπά στη δήλωση του thread δε προκαλείς, όπως προκάλεσες(ολίγον) με το 1o post, αλλά προκάλεσες μετά
 
OP
OP
S

skistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Ας μιλήσουμε λίγο σοβαρά. Κάποιος είπε πως ένα νέο μέλος την λέει σε παλιά μέλη. Δηλαδή τα παλιά μέλη τι είναι; Οι γιοί του ροκαυλόν; Είναι στο απυρόβλητο και αν συνενοηθούν πως εγώ είναι ελέφαντας, εγώ θα πρέπει να το παραδεχτώ; Τι θα πει συνδιασμοί και μαλακίες; Τι θα πει πότε πρόλαβα να τους γνωρίσω; Εδώ μπήκα γιατί μου γούσταρε που μιλάνε όλοι ελεύθερα. Αυτό κάνω και εγώ και η άποψη μου είναι αυτή που εκφέρω. Μήπως να μαζέψεται υπόγραφές να φύγω από την πολυκατικεία που κάνουν κουμάντο οι παλιοί; Χέστηκα μαλάκες. Η απίθμενη μαλακία πάντα εκεί καταλήγει. Έχουμε τους ρουφιάνους και συκοφάντες στην δουλεία μας τους έχουμε και στο φόρουμ. Αν δεν σας αρέσει να σας την λένε πάψτε να είστε μαλάκες, αλλά αυτό το πέσιμο και καλά ότι είναι άποιος άλλος, τι να πω; Αφού σας πειράζει το γαμημένο, τι το πήνετε;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Τότε εκφέρεις γνώμη για άλλους πολύ γρήγορα και για αυτό έγινε το thread moyni
 
OP
OP
S

skistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Τότε εκφέρεις γνώμη για άλλους πολύ γρήγορα και για αυτό έγινε το thread moyni

είμαι φυσιογνομιστής αγαπητέ μου. Τέλος πάντον δεν αρνούμε ότι ΚΑΝΑΜΕ μερικές συζητήσεις μουνί, αλλά για παρακολούθα τρυγύρω πόσες συζητήσεις γίνονται μουνί. Εγώ δηλαδή τι να κάνω να κρατάω τους τύπους; Όποιο αρχιδάκι μου την λέει να πάω πάσο για να μην πουν πως είμαι τα παλιό μέλος ο πάρταόλας; Όποιος μου την λέει θα εισπράτει τα ανάλογα με τόκο. Σε όποιον την λέω εισπράτο τα ίδια και έτσι κατέληξαν οι συζητήσεις μπουρδέλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom