Νέα

Επίπεδο μελών του μπουρδελοσέλιδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skistis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Καλά ρε ανάπηροι είστε; Δεν βγαίνεται ποτέ από το pc, πότε πάτε βόλτα, πότε γαμάτε ρε μαλάκες; Μέσα σε  2 ωρίτσες που πήγα κάπου γράψατε 5 σελίδες μαλακίες. ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΦΟΡΑ. Ας τσεκάρουν οι μοντερς αν εχω στοιχεία (IP) ίδια με αυτόν που υπονοείται πως είμαι. Αν είναι έτσι θα φύγω μόνος μου. Σε άλλη περίπτωση σαλτάτε γαμηθείτε γιατί μου πρήξατε τα αρχίδια με τις ίδιες και τις ίδιες μαλακίες. Δεύτερον. Αν αυτός που λέτε είναι κάποιο παλιό μέλος που έφυγε από εδώ, μια και τον συγκρίνεται μαζί μου, θα πρέπει να ήταν και γαμώ τα παιδιά. Σίγουρα είχε μάτια και έβλεπε τους μαλάκες.
οντως ο Αριωνας καλος ητανε.εγω δεν ειχα κανενα παραπονο.και αν ερθω Ελλαδα μπορει και να τον συναντισω κιολας.και ο Ασπρουλης δεν ειναι κακος.σαν ατομο νεαρης ηληκιας ειναι λιγο επιθετικος.σε αυτο που εχουν δικιο τα παιδια ειναι οτι δεν δινεις καμια πληροφωρια για οτιδηποτε.εισαι λατρης των Ελλε'ι'νιδων.δε λεω γοστα ειναι αυτα.εισαι οπως λες 50 χρονων και πρεπει να εχεις πειρα στο καμακι.θα ηταν πολυ καλο αν εβαζες ενα thread με ενα ενδιαφερον θεμα Π.Χ.πως να καμακωσεται Ελληνιδες!πιστευω οτι θα ειχε ενδιαφερον
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
:boobies: :boobies: :boobies:ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ :boobies: :boobies: :boobies:

Κυρίες και κύριοι συνάδελφοι, ήρθε η ώρα να σταματήσουν οι προσωπικές αντεγκλήσεις που χαλάνε τα αξιόλογα (αχαχαχαχαχαχα) θρέντ που ανοίγονται σωρηδόν.
Η λύση είναι απλή: Τα μέλη που θέλουν να πλακωθούν θα μπαίνουν όμορφα και ωραία στο chat, τα μπινελίκια θα καταγράφονται απ’τους καθ’ύλην αρμόδιους chatσους και θα μεταφέρονται στο διαβόητο θρέντ με τα chatσιλίκια.
Μια κοινωνική προσφορά των chatσων... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
οντως εχεις δικιο.τον τελευταιο καιρο οι πιο πολλοι ολο βριζονται μεταξυ τους και τρογωνται!!!!
 
OP
OP
S

skistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Αγαπητέ βυζολάγνε έγραψες.  :dancing:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ας μιλήσουμε λίγο σοβαρά. Κάποιος είπε πως ένα νέο μέλος την λέει σε παλιά μέλη. Δηλαδή τα παλιά μέλη τι είναι; Οι γιοί του ροκαυλόν; Είναι στο απυρόβλητο και αν συνενοηθούν πως εγώ είναι ελέφαντας, εγώ θα πρέπει να το παραδεχτώ; Τι θα πει συνδιασμοί και μαλακίες; Τι θα πει πότε πρόλαβα να τους γνωρίσω; Εδώ μπήκα γιατί μου γούσταρε που μιλάνε όλοι ελεύθερα. Αυτό κάνω και εγώ και η άποψη μου είναι αυτή που εκφέρω. Μήπως να μαζέψεται υπόγραφές να φύγω από την πολυκατικεία που κάνουν κουμάντο οι παλιοί; Χέστηκα μαλάκες. Η απίθμενη μαλακία πάντα εκεί καταλήγει. Έχουμε τους ρουφιάνους και συκοφάντες στην δουλεία μας τους έχουμε και στο φόρουμ. Αν δεν σας αρέσει να σας την λένε πάψτε να είστε μαλάκες, αλλά αυτό το πέσιμο και καλά ότι είναι άποιος άλλος, τι να πω; Αφού σας πειράζει το γαμημένο, τι το πήνετε;

+1000000000000000000000000  Skistis!

Τι είναι αυτό ρε πούστη μου με τη γαμημένη τη ρουφιανιά στην Ελλάδα;

Τι είναι αυτό με τη τρομερή εγωπάθεια και τη "μουρίαση" του Έλληνα; Παντού να πιάσει πόστα και να έχει προνόμια (πιο παλιός από τους άλλους, πιο το ένα, πιο το άλλο)!

Βγήκανε και δυο άνθρωπο από δω μέσα ήπιανε καφέ μαζί και μπραααφφφ είδαν το φως το αληθινό, βεβαιώθηκαν ότι αυτοί είναι οι εκλεχτοί, οι πιο καλοί, οι πιο σωστοί, οι πιο άξιοι, και γι' αυτό αποφάσισαν να υποστηρίζουν πάντα από δω και μπρος ο ένας τον άλλο (και όχι το σωστό και το δίκαιο)! Και έκλεισαν τη συνεδρίαση τους στην καφετέρια θεωρώντας ότι  οι υπόλοιποι στο forum είναι μάλλον ανάξιοι άνθρωποι που δεν μπορεί να έχουν ποτέ σωστές απόψεις και δίκιο, όλοι οι άλλοι είναι δυνητικά εχθροί, απλά της αντίπαλης παράταξης!

Ήμαρτον ρε παιδιά με αυτή τη Ελλεηνική ρουφιανιά και μιζέρια, ήμαρτον! Δεν μας βγάζει πουθενά! Μπορεί κάποιοι να βολευόσαστε προσωρινά με αυτήν αλλά στο τέλος θα μας πάρει και θα μας σηκώσει όλους - αν δεν έχει ήδη αρχίσει να μας παίρνει!
 

Επισκέπτης
γαμω τα παιδια ειμαστε και εισαστε

αν δεν ειχαμε τις ρουφιανιες και τις υποκατωθεν συνενοησεις
και μερικους μοντς που προφανως δεν κανανε καλα τη δουλεια τους
θα ειμασταν ολοι χρυσοι!

προσωπικα σας αγαπω ολους και ας μην σας ξερω
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
γαμω τα παιδια ειμαστε και εισαστε

αν δεν ειχαμε τις ρουφιανιες και τις υποκατωθεν συνενοησεις
και μερικους μοντς που προφανως δεν κανανε καλα τη δουλεια τους
θα ειμασταν ολοι χρυσοι!

προσωπικα σας αγαπω ολους και ας μην σας ξερω

Και γω σε αγαπώ και ας μην σε ξέρω....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Σωστα ρε παιδια,το οτι καποιο μελος εχει ελαχιστα ποστ δε σημαινει οτι δε ξερει καποια μελη(οσα μπορει να μαθει απο τα ποστ τους..γιατι κακως μονο απο το γραπτο λογο δε μπορουμε να εκφερουμε αποψη για ενα ατομο..)
Μπορει να παρακολουθει απο παλια το φορουμ και να αποφασισε αργοτερα να ποσταρει(οπως κι εγω..)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σωστα ρε παιδια,το οτι καποιο μελος εχει ελαχιστα ποστ δε σημαινει οτι δε ξερει καποια μελη(οσα μπορει να μαθει απο τα ποστ τους..γιατι κακως μονο απο το γραπτο λογο δε μπορουμε να εκφερουμε αποψη για ενα ατομο..)
Μπορει να παρακολουθει απο παλια το φορουμ και να αποφασισε αργοτερα να ποσταρει(οπως κι εγω..)
τι να λέμε για σένα ρε Λέοντα....
η γλώσσα σου μιλάει από μόνη της....
Δεν είναι θέμα αριθμού...
Είναι θέμα ποιότητας μυαλού.....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
τι να λέμε για σένα ρε Λέοντα....
η γλώσσα σου μιλάει από μόνη της....
Δεν είναι θέμα αριθμού...
Είναι θέμα ποιότητας μυαλού.....
Δεν αντιλεγω,εσυ ομως ειπες πριν οτι μελη με ελαχιστα ποστ πως μπορουν να κρινουν αλλα μελη,απο που τα ξερουν κ.α...
Ασχετο αμα δεν ειναι οσο νεα φαινονται..
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Λοιπον, απο τη στιγμη που συμμετεχουμε ολοι στο ιδιο φορουμ κ εκθετουμε γνωμες κ αποψεις πρεπει να περιμενουμε κ τις κριτικες των αλλων, καλες η κακες..............Αυτα για οσους λενε απο που κ ως που κρινει ενα νεο μελος (το ιδιο φυσικα ισχυει κ για μενα)......Ολοι εχουν γνωμη ειτε ειναι παλιοι ειτε καινουριοι ειτε μεγαλοι ειτε μικροι......  :)


ΥΓ : siasia σ'ευχαριστω για την υποστηριξη...    :)

 

Επισκέπτης
...Αν και ειμαι μελος του σαιτ μολις δυο μηνες , εχω γνωρισει απο κοντα αρκετους και μπορω πια με βεβαιοτητα να ανακραξω οτι...ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ  !!! :rockon:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ανυπολογιστα υψηλο , λογοτεχνικα και επιστημονικα ανεκτιμητο ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Για ενα λογο γραφτηκα στο σαϊτ αυτο (δεν το ειχε στις επιλογες ομως) για να γελαω με τον καθε κομπλεξικο ελεεινο Ελληνα (κ ειναι πολλοι μαζεμενοι εδω μεσα) που νομιζει οτι με 2 μπινελικια 3 προσβολες 30 ευρω κ την ανωνυμια του ιντερνετ ειναι ο μεγας γαμιας...... :)
Ως εκ τουτο το επιπεδο ουτε το περιμενα αλλα ουτε κ ειναι ιδιαιτερως υψηλο......


ΥΓ : Φυσικα υπαρχουν κ εξαιρεσεις...
Ενα απο τα πρώτα ποσταρισματα της Ρυθμ, τρεισημισυ χρονια πριν.
Ξερετε, την ιδια Ρυθμ που λεει οτι περναω εδω το βραδυ μου, γραφοντας κακίες.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ενα απο τα πρώτα ποσταρισματα της Ρυθμ, τρεισημισυ χρονια πριν.
Ξερετε, την ιδια Ρυθμ που λεει οτι περναω εδω το βραδυ μου, γραφοντας κακίες.
αλεξ μην γραφεις κακιες χριστουγεννιατικα......γυρνα το στο κλασικο στυλ γραφης.....τις μαλακιες...... :birdman: :grin: :grin: :grin:
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Ενα απο τα πρώτα ποσταρισματα της Ρυθμ, τρεισημισυ χρονια πριν.
Ξερετε, την ιδια Ρυθμ που λεει οτι περναω εδω το βραδυ μου, γραφοντας κακίες.
τι σου εκανε ρε αλεξ η κοπελια
 

Επισκέπτης
Για τις γκόμενες της σελίδας θα έλεγα ότι είναι προχωρημένα γυμναικάκια που σαν φυσιολογικές γυναίκες γουστάρουν και αυτές να μιλούν άνετα απελευθερομένες από κόμπλεξ τέτοιου τύπου.

Εσύ πρέπει να ξέρεις πολλά από γυναίκες ...

και από οικοδομές ίσως ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom