Νέα

Επίπεδο μελών του μπουρδελοσέλιδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skistis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
αυτη η ψυχη τι κανει?διακοπες ειναι?
φεθρουλινο μου ελειψες ρε και καλα να περνας,καλες διακοπες να εχεις και γυρνα πισω γρηγορα
σου υποσχομαι οτι δεν θα αφησω αυτον τον μαλακα τον περσονα να σε ξαναπειραξει

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σταμάτα ρε συ! Θες να μου τον διώξεις τον περσονάκο μου ακόμα δεν ήρθε να γράψει!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Τον έχεις κάνει κάθε φορά που διαβάζει ποστ σου να πέφτει κάτω από τα γέλια :2funny: :2funny: :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Προκαλω λοιπον την κοπρια αν ειναι ο παπαριων και εχει τα φρυδια να το παραδεχτει και μετα θα τον αρχισω στα καντηλια
τωρα τελειωσες την μασα εσυ?εδω εκανε την βουλγαρα υπαλληλο του και δεν παραδεχοταν οτι ειναι αυτος οταν γελαγε ολο το σαιτ μαζι του και περιμενεις να το παραδεχτει τωρα?
σκιστηηηηηηηηηηηη γαμω την αεκ και το κκε σου ρε
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
 Αμα τα λεω εγω με λενε γραφικο...
 Τωρα ερχεστε στα λογια μου
 Επιτελους
 Ουφ....δικαιωθηκα
φίλε από την αρχή το έλεγα αυτό με τα νικς.......
Και δεν θεωρώ κανέναν γραφικό εδώ μέσα.....
Μόνο ηλιθιοι υπάρχουν, αγάμητοι και κομπλεξικοί.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
νομίζω ότι του μέφι ειναι προσωρινό.
και να σου πω και στην τελική με τον φέθρυ γνωρίζω τι έχω απέναντί μου....
Είναι και αυτός ένας κανόνας παιχνιδιού....
Με τα άλλα μπάσταρδα έχει χαθεί ο έλεγχος......
Ο ένας τα έχει με τον Σταύρο γιατί ξέρει πολλά.
Ο άλλος με τον μέφι γιατί έχει φερράρι.
[size=20pt]ο άλλος με τον περσόνα γιατί γάμησε στριπτηζού....[/size]
δε βγάζεις άκρη.......
πανικός γίνεται πλέον....
και φαντάσου ότι οι περισσότεροι λείπουν και διακοπές.....
σκιστον οχια :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σταμάτα ρε συ! Θες να μου τον διώξεις τον περσονάκο μου ακόμα δεν ήρθε να γράψει!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Τον έχεις κάνει κάθε φορά που διαβάζει ποστ σου να πέφτει κάτω από τα γέλια :2funny: :2funny: :2funny:

μέχρι προκτοσυναλάρ έβαλα σήμερα με την παλιοχαμούρα....
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
τωρα τελειωσες την μασα εσυ?εδω εκανε την βουλγαρα υπαλληλο του και δεν παραδεχοταν οτι ειναι αυτος οταν γελαγε ολο το σαιτ μαζι του και περιμενεις να το παραδεχτει τωρα?
σκιστηηηηηηηηηηηη γαμω την αεκ και το κκε σου ρε

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
τωρα τελειωσες την μασα εσυ?εδω εκανε την βουλγαρα υπαλληλο του και δεν παραδεχοταν οτι ειναι αυτος οταν γελαγε ολο το σαιτ μαζι του και περιμενεις να το παραδεχτει τωρα?
σκιστηηηηηηηηηηηη γαμω την αεκ και το κκε σου ρε
εχω κανα μισαωρο αλλα πλακωθηκα σε 3 απανωτα τσιγαρα μετα.
Κανονικα.
Τα αλλα τελειωσαν  :helpplea:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
διαβλέπω τελευταίως μόλις γιομίζουν οι παλαιοί τα κλωνάρια την πουλεύουν.....

Να πούμε επίσης ότι δεν έχω προσωπικα κανένα πρόβλημα ας είναι και ο Αρίωνας και ο ασπρούλης και όποιος άλλος θέλει.

Αυτό που μου τι σπάει αφόρητα είναι μέσα στη ροή ενός διαλόγου να πετάγεται μια μπασταρδόπουτσα κλωνού όχι για να πει την άποψή της αλλά για να την πει στο συγκεκριμένο μέλος που ποστάρει.
Αυτό έχει γίνει και με μένα, και με τον πλέ, και με τον ενφό και με τον Σταύρο και με την ΟΧΙΑ και με αρκετούς άλλου που έχω παρατηρήσει.
Και μετά ο διάλογος γίνεται μπουρδέλο και παραπονιούνται μαλακιστήρια με 10 ποστς για τα off-topic
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Δε μπηκα μια μερα παντως και βλεπω σε ολα τα θρεντ πολλες νεες μουρες και με το καλημερα να τσακωνονται..
Ειδα να "μαλλιοτραβιουνται" ο χατζιαβατης με το καραγκιοζη,ο μπαρμπαγιωργης με τον μορφονιο,ο σκιστης με το μιστη,ο χυστης με το μπιστη,ο Ψινακης με το Ρουβα και η Τζουλια να χωριζει και παει λεγοντας...
Κατινιες...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Και τετοιες μερες...αντε βρες :grin:
Γαμα τα με κεφαλαια γραμματα.
I don`t give a fuck στην τελικη,αποκεφαλισμους και τον κλαψομουνη του φορουμ δεν βλεπω και εχω αρχισει να ανησυχω
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εχω κανα μισαωρο αλλα πλακωθηκα σε 3 απανωτα τσιγαρα μετα.
Κανονικα.
Τα αλλα τελειωσαν  :helpplea:
έχω κρατήσει ένα για δύσκολες ώρες....

απλά δεν το βρίσκω ο πούστης όταν το χρειάζομαι γιατί το έχω κρύψει πολύ καλά για να μην κάνω ζαβολιά.......
Πριν από μερικές μέρες που ήθελα τζούρα για να ηρεμήσω, απ το ψάξιμο έφτασα στο σημείο να θέλω κοκα...

Και λέω στο τέλος...
Αει σιχτίρ θα πάρω τη σήμανση να πω ότι ξέρω έναν πούστη που φυλάει μαύρο....ελάτε να το βρείτε......
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
έχω κρατήσει ένα για δύσκολες ώρες....

απλά δεν το βρίσκω ο πούστης όταν το χρειάζομαι γιατί το έχω κρύψει πολύ καλά για να μην κάνω ζαβολιά.......
Πριν από μερικές μέρες που ήθελα τζούρα για να ηρεμήσω, απ το ψάξιμο έφτασα στο σημείο να θέλω κοκα...

Και λέω στο τέλος...
Αει σιχτίρ θα πάρω τη σήμανση να πω ότι ξέρω έναν πούστη που φυλάει μαύρο....ελάτε να το βρείτε......
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν τραβαγες μια μαλακια να στανιαρεις?η μηπως προτιμας να στην τραβηξουν στη φυλακη τα "παιδια"?
να σου πω τωρα που το σκεφτομαι καλα εκανες θα ελυνες και το προβλημα με τις αιμοροιδες
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
έχω κρατήσει ένα για δύσκολες ώρες....

απλά δεν το βρίσκω ο πούστης όταν το χρειάζομαι γιατί το έχω κρύψει πολύ καλά για να μην κάνω ζαβολιά.......
Πριν από μερικές μέρες που ήθελα τζούρα για να ηρεμήσω, απ το ψάξιμο έφτασα στο σημείο να θέλω κοκα...

Και λέω στο τέλος...
Αει σιχτίρ θα πάρω τη σήμανση να πω ότι ξέρω έναν πούστη που φυλάει μαύρο....ελάτε να το βρείτε......
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καπνισε το το γαμημενο.
Μια ιδεα ειναι.
Και που το κρυβεις σε χρονο dt θα το εξαφανισεις


ΥΓ Ενα κιλο εννοεις οτι κρατησες καβατζα μηπως?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom