Νέα

Επίδομα βενζίνης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kiriakoboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 593
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Μαλακίες του Κούλη, έπρεπε να τον κάνει τον γιο του συνάδελφο της «ακαδημαϊκού» Μπέτυς Μπαζιάνα και να μην υπάρχει κανένα πρόβλημα.

Ή μπορούσε να τον βάλει σύμβουλο στο Εξωτερικών όπως ο Τσίπρας τον ξάδελφο, πάλι δεν θα έτρεχε τίποτα.
Τουλαχιστον ο Τσιπρας δεν ειχε παιδοφιλους ακα Γεωργιαδης και βιαστες ακα Λιγναδης
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
2.001
Κριτικές
47
Like
7.300
Πόντοι
5.646
Ξέρουμε πότε θα κατατεθεί...;.
Έχουμε μεινει με την έγκριση...
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.386
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
Ημουν γενικα απαισιοδοξος για το μελλον της χώρας από το 1997 για αυτο και ηθελα να φύγω τρεχοντας αλλα δεν εφτασα ουτε ως το αεροδρομιο . Δεν πιστευα ποτε οτι στα 50 μου θα εκανα αιτηση για να πάρω μόλις 45€ και ομως εγινε .Μονη παρηγορια οτι εκανα την αιτηση απο ενα καφε από το κινητό μου και οχι σε τιποτα ουρες να γινουμε ρεζίλι . Το μελλον μας θα ειναι να κωλοβαραμε σε καφε και να κανουμε αιτησεις για επιδοματα . Ψιλοφρίκη .
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.189
Πόντοι
5.097
Ημουν γενικα απαισιοδοξος για το μελλον της χώρας από το 1997 για αυτο και ηθελα να φύγω τρεχοντας αλλα δεν εφτασα ουτε ως το αεροδρομιο . Δεν πιστευα ποτε οτι στα 50 μου θα εκανα αιτηση για να πάρω μόλις 45€ και ομως εγινε .Μονη παρηγορια οτι εκανα την αιτηση απο ενα καφε από το κινητό μου και οχι σε τιποτα ουρες να γινουμε ρεζίλι . Το μελλον μας θα ειναι να κωλοβαραμε σε καφε και να κανουμε αιτησεις για επιδοματα . Ψιλοφρίκη .
γιατι 45 μαν? :confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.491
Πόντοι
3.656
Ημουν γενικα απαισιοδοξος για το μελλον της χώρας από το 1997 για αυτο και ηθελα να φύγω τρεχοντας αλλα δεν εφτασα ουτε ως το αεροδρομιο . Δεν πιστευα ποτε οτι στα 50 μου θα εκανα αιτηση για να πάρω μόλις 45€ και ομως εγινε .Μονη παρηγορια οτι εκανα την αιτηση απο ενα καφε από το κινητό μου και οχι σε τιποτα ουρες να γινουμε ρεζίλι . Το μελλον μας θα ειναι να κωλοβαραμε σε καφε και να κανουμε αιτησεις για επιδοματα . Ψιλοφρίκη .

τυπε μην φοβασαι για το μελλον.θα εχουμε εξασφαλισμενο φαγητο στα συσσιτια :confused: :confused: :confused:
 

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
514
Κριτικές
37
Like
3.671
Πόντοι
5.396
μην τη πιείτε ... απλά λουστείτε!


zoolander-gas.gif
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
433
Κριτικές
2
Like
769
Πόντοι
81
Νομίζω όμως ότι το κινητό θα πρέπει να έχει NFC .
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
10
Like
5.605
Πόντοι
2.816
Ημουν γενικα απαισιοδοξος για το μελλον της χώρας από το 1997 για αυτο και ηθελα να φύγω τρεχοντας αλλα δεν εφτασα ουτε ως το αεροδρομιο . Δεν πιστευα ποτε οτι στα 50 μου θα εκανα αιτηση για να πάρω μόλις 45€ και ομως εγινε .Μονη παρηγορια οτι εκανα την αιτηση απο ενα καφε από το κινητό μου και οχι σε τιποτα ουρες να γινουμε ρεζίλι . Το μελλον μας θα ειναι να κωλοβαραμε σε καφε και να κανουμε αιτησεις για επιδοματα . Ψιλοφρίκη .
Τύπε λίγοι βγάζουν 45€ μεροκάματο κωλοβαρωντας σε ένα καφέ..
Αντί να παρακαλάτε να τον έχει καλά ο Θεός θέλετε να τον φάτε, αντιχριστοι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom