Νέα

Έπιασαν 40χρονο σε ξενοδοχείο ημιδιαμονής με 14χρονη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 227
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Στη τελική πιστεύετε ο τύπος θέλει πούτσα στο κώλο, ή είναι απλά ψυχασθενής και θέλει παρακολούθηση που έφτασε σε σημείο να συνεβρεθεί με μία κοπέλα 14 χρονών. Για μένα αν είσαι 25+ και ασχολείσαι με κοπέλα 18 τουλάχιστον είσαι άρρωστος και κάτι πολύ άσχημο σε ακολουθεί από πίσω. Μια τύπισα με προσέγγισε 20 χρονών και δεν είχα ούτε κάτι να πω και ούτε κάτι να κάνω πέρα από το να την ξεσκίσω όπως πολύ ήθελε. Που και πάλι 6 χρονάκια της σκάω. Δε ξέρω τελικά. Η ζυγαριά γέρνει σε κάποιου είδους ψυχοπάθεια και θέλει άλλη προσέγγιση η αντιμετώπιση των ατόμων αυτών.

Δηλαδή έλεος, ο άλλος είναι κλεπτομανής. Δεν εννοώ κλέφτης για να ζήσει. Μανιακός κλεπτομανής. Υπάρχουν και πλούσιοι ανθρώποι που σύμφωνα με μαρτυρίες πήγαιναν σε καταστήματα που ενώ είχαν χιλιάδες ευρώ πάνω τους ήθελαν το κλεμμένο αντικείμενο από το μαγαζί. Το πληρωμένο δεν τους ικανοποιούσε κι ας μην έδιναν μία για τα χρήματα. Ένα τέτοιο άτομο θέλει ψυχιατρική φυλακή/ Αλλά το σύστημα μάλλον δε δείχνει τέτοιες ευαισθησίες και δε μπαίνει στη διαδικασία να αξιολογήσει σε ποια κατηγορία ανήκει ο εκάστοτε παραβατικός και δικάζει μονομερώς..
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
14
Like
4.460
Πόντοι
746
Φίλε χαλάρωσε ... αν η γκομενα ειναι 18+ της τον ρίχνεις κανονικά και με το νόμο ...

Εννοείται ότι πρέπει να προστατεύονται τα ανήλικα άτομα ... για ευνόητους λόγους ...
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Φίλε χαλάρωσε ... αν η γκομενα ειναι 18+ της τον ρίχνεις κανονικά και με το νόμο ...

Εννοείται ότι πρέπει να προστατεύονται τα ανήλικα άτομα ... για ευνόητους λόγους ...
Ναι δεν αντιλέγω περι νομιμότητας για 18+. Αλλά από θέμα αυτο-σεβασμού και αξιοπρέπειας είσαι πυροβολημένος αν είσαι 40-50 και τρέχεις με 18χρονο. Είσαι γκάου για μένα κι άλλο τόσο στα χαμένα και η πιτσιρίκα. Μπορεί να ακούγομαι παράλογος αλλά τι να πω. . Αν αναθεωρήσω θα βάλω φώτο με καμιά 20αρα που μου χει κλέψει τη καρδιά και σα μαργαρίτα τη μαδά.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
εχει μερικες 15αρες παντως που μοιαζουν πραγματι 20αρες...:confused: και δεν το λεω ως..σχημα λογου!

δες αυτην ....απο τη σημερινη εκπομπη στον ΑΝΤ1 ..πριν 2 ωρες!

15 χρονων....! :confused: :confused: :confused: ? λογικα κανει μπαλετο.

το καλοκαιρι του πρωτου λοκνταουν, στο χωριο μαζευοταν ολη η νεολαια της περιοχης. τα βραδυα οταν παιζαμε τα παιχνιδια που παιζαν στα 90ς, μηλα ψειρες και τετοια, ειχε και 15-16-17 χρονα , ολα ανεπτυγμενα, κανονικες γυναικες. ουτε μικροσκοπικα ουτε τιποτα. μπουτακια κωλαρες βυζαρες κανονικες γυναικες. οταν παιζαμε τα παιχνιδια λοιπον, ειδικα οταν καθονταν κοντα μου, ποσο μου ερχοταν να τις γραπωσω.. :2funny: αλλα γινοταν αυτο που λεει και ο sub-zero aka sad man. οι περισσοτερες πηδιοντουσαν με τους συνομιλικους τους δλδ πιτσιρικαδες. μονο δυο γουσταραν εμας δλδ εμενα και τον φιλο μου που ειμασταν οι μεγαλυτεροι δλδ και αυτες 17 και 18
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
το καλοκαιρι του πρωτου λοκνταουν, στο χωριο μαζευοταν ολη η νεολαια της περιοχης. τα βραδυα οταν παιζαμε τα παιχνιδια που παιζαν στα 90ς, μηλα ψειρες και τετοια, ειχε και 15-16-17 χρονα , ολα ανεπτυγμενα, κανονικες γυναικες. ουτε μικροσκοπικα ουτε τιποτα. μπουτακια κωλαρες βυζαρες κανονικες γυναικες. οταν παιζαμε τα παιχνιδια λοιπον, ειδικα οταν καθονταν κοντα μου, ποσο μου ερχοταν να τις γραπωσω.. :2funny: αλλα γινοταν αυτο που λεει και ο sub-zero aka sad man. οι περισσοτερες πηδιοντουσαν με τους συνομιλικους τους δλδ πιτσιρικαδες. μονο δυο γουσταραν εμας δλδ εμενα και τον φιλο μου που ειμασταν οι μεγαλυτεροι δλδ και αυτες 17 και 18
Πόσο χρονών είσαι φίλε μου και έπαιζες μήλα;; ??
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Έχετε πάρει χαμπάρι τι γίνεται στα γυμνάσια ή θα πέφτετε από τα σύννεφα σε 1-2 χρόνια;
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Έχετε πάρει χαμπάρι τι γίνεται στα γυμνάσια ή θα πέφτετε από τα σύννεφα σε 1-2 χρόνια;
τι γίνεται δηλαδή ρε φίλε; Οι μαθητές/τριες διαβάζουν τα μαθήματά τους, κάνουν τις εργασίες τους, σέβονται και ακούνε τους καθηγητές τους (όπως και τους γονείς τους βέβαια), δεν χρησιμοποιούν κινητά διότι απαγορεύονται, δεν ενοχλούν το ένα το άλλο. Στην εξωσχολική ζωή τα γνωστά: έως 2 ώρες παιχνίδι την ημέρα, έως 2 ώρες τηλεόραση, 1 ώρα ίντερνετ και μόνο για σχολική εργασία, 11 η ώρα ύπνο, αφού πιούν το γάλα τους. Α ναι, και την Κυριακή εκκλησιασμός.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Έχετε πάρει χαμπάρι τι γίνεται στα γυμνάσια ή θα πέφτετε από τα σύννεφα σε 1-2 χρόνια;

Και παλιά γίνονταν,εγώ θυμάμαι κάποιες που πηδιόντουσαν απ'τα 11-12,μην πω κι απ'το δημοτικό.Απλά αν είσαι απ'αυτούς που ασχολούνται με τα μαθήματα και όχι με μηχανάκια και τσιγάρα,μένεις εκτός απ'όλα αυτά.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.716
Πόντοι
2.356
Αυτή ανέβασε φώτο απ'το ξενοδοχείο για να δείξει τί;Ότι είμαι με τον 40αρη γκόμενό μου;:huh:

Κι εκεί στο ξενοδοχείο δεν κατάλαβαν τί παίζει;Εκτος αν ήταν καμια με πρόωρη ανάπτυξη κι έμοιαζε 18+
Οι περισσότερες στα 14 και 15 πλέον μοιάζουν με 25... άστα
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
Δε ξέρω αν κάποιοι (ευτυχώς λιγοι) το παίζετε, ή είστε όντως ηλίθιοι-τείνω προς το τρίτο: πως απλά είστε επικίνδυνοι. Διαβάζω για κοριτσάκια με "πρώιμη ανάπτυξη", ή που "τα τρώει ο κώλος τους", ή, ή, ή. Η ηλικία του σωματος δε συμβαδίζει με την ηλικία του εγκεφάλου.

Τόσο η κοινωνία, όσο και ο νομοθέτης προστατεύει πρώτα το ανηλικο μυαλό, και έπειτα το ανήλικο σώμα. Υπάρχει κάτι που λέγεται adolescent maturity (ή εφηβική ωριμότητα). Σε αυτή τη περίοδο το μυαλό ΑΝΑΠΤΥΣΣΕΤΑΙ και ΑΛΛΑΖΕΙ. Δε θα βγουν όλα τα κορίτσια παρτόλες και όλα τα αγόρια γαμήκουλες.

1. Αν ενα κορίτσι προκαλεί, εσύ ο ώριμος ενήλικας πρέπει να κρατήσεις σωστή στάση. Θα σε σοκάρω, αλλά η συμπεριφορά των παιδιών, είναι ο καθρέπτης των ενηλίκων.
2. Κάτι που έκαναν στην εφηβεία, ΔΕ θα συνεχίσουν αναγκαστικά να το κανουν οταν ωριμάσουν.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Για μένα αν είσαι 25+ και ασχολείσαι με κοπέλα 18 τουλάχιστον είσαι άρρωστος και κάτι πολύ άσχημο σε ακολουθεί από πίσω. Μια τύπισα με προσέγγισε 20 χρονών και δεν είχα ούτε κάτι να πω και ούτε κάτι να κάνω πέρα από το να την ξεσκίσω όπως πολύ ήθελε. Που και πάλι 6 χρονάκια της σκάω. Δε ξέρω τελικά. Η ζυγαριά γέρνει σε κάποιου είδους ψυχοπάθεια και θέλει άλλη προσέγγιση
Σίγουρα οι παιδεραστές είναι ψυχοπσθεις..στην συγκεκριμένη περίπτωση το άτομο είναι 40 με τρία παιδιά...προφανώς κάτι δεν πάει καλά για να ψάχνεται με 14χρινα...
Το θέμα είναι πως αυτόν τον άνθρωπο θα τον επαναφέρεις σε νορμάλ κατάσταση και όχι πως θα τον "εξοντωσεις"..προσωπικά είμαι υπέρ του μακροχρόνιου εγκλεισμού σε ειδικές δομές - φυλακές όπου θα παρακολουθείται από ψυχιάτρους, ενώ ταυτόχρονα εκτίει ποινή..(βέβαια αν κάποιος εκτός από παιδεραστής είναι και βιαστής ή κακοποίησης ή δολοφόνος, τότε προφανώς αλλάζουν οι ποινές)
Επίσης ψυχιατρική βοήθεια χρειάζεται και η κοπελίτσα που αντί να ασχολείται Μαξ με 20χρινιυς , eενεδωσε σε προτάσεις 40ρη..( χρειάζεται εντοπισμός των αιτιών που οδηγούν σε τέτοιες κλίσεις και ανάλογη "θεραπεία")
Θεωρω υπερβολή αυτό που αναφέρεις ότι αν κάποιος είναι 25+ δεν έχει νόημα να μπλέξει με 18χρινη.. πολλοί γάμοι έχουν γίνει με 18χρινες και 30χρινους οι οποίοι δεν πήγαν απαραίτητα άσχημα.. μέχρι 10-15 χρόνια διαφορά ηλικίας μπορεί να δουλέψει νομίζω( αν υπάρχει συναίσθημα ..)
18 νη έως 25νη με 40ρη δεν γίνεται σχέση πέραν της σεξουαλικής επαφής..οι εξαιρέσεις πάντα υπάρχουν ως επιβεβαίωση του κανόνα ..
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Sapakias

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216

«Μαζί μας στο ξενοδοχείο ήρθε και άλλη ανήλικη με τον φίλο της»​

:zombie: :zombie::zombie:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956

«Μαζί μας στο ξενοδοχείο ήρθε και άλλη ανήλικη με τον φίλο της»​

:zombie: :zombie::zombie:
Μου θυμίζει το ανέκδοτο με τον κυνηγό και το ελάφι.. ή την έκφραση " τον έπιασαν με την κατσίκα στην πλάτη"
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.165
Κριτικές
33
Like
5.379
Πόντοι
4.096
Συνέχεια λανθασμένες υποθέσεις κάνεις (το διόρθωσα, δεν λέω για συμπεράσματα). Εσύ μου κωλοτρίβεσαι και μάλλον εσύ θες να τον φας. Εσύ δεν άρχισες την κουβέντα; Χέστηκα για το ποιος είσαι και τι γουστάρεις. Μαλακισμένες απορίες έχεις, μαλακισμένες απαντήσεις θα παίρνεις. Γκέγκε; Προτείνω να το σταματήσεις γιατί κουράζουμε και τους υπόλοιπους με τη μαλακοκουβέντα. Αν βέβαια είσαι τόσο μαλάκας που θες να το συνεχίσεις, συνέχισε μέχρι να μας κόψουν. Μην ξεχνάς, όμως ξαναλέω, ότι εσύ το άρχισεs
Αστο αγορι μου,εισαι πολυ λιγος
Το ποιος εινα ο μαλακας το καταλαβαν ολοι εδω μεσα
Αν χεστηκες σκουπισου,να μη βρωμας
Τελος απο μενα
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
2
Like
20.969
Πόντοι
6.236

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom