Νέα

Έπιασαν 40χρονο σε ξενοδοχείο ημιδιαμονής με 14χρονη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 227
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.170
Like
34.449
Πόντοι
9.931
Δεν προβλεπεται απο το νομο και ενα καλο γαμησι σε χοτελ ρεσεψιον κλπ;
Βλεπει ο μαλακας το κοριτσακι με το 40αρη και δεν κανει κατι;
Μαλλον μεγαλο γαμησι θελει και η ρεσεψιον
Στην Ελλαδα εχει επικράτηση το «Ωχου που να μπλέκουμε τωρα» οποτε ο Ελληνας ως επί το πλείστον προσπερνάει οποιαδήποτε παρανομία που συναντάει μπροστά του.
 
OP
OP
Sapakias

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216

Ο 40χρονος που έχει προφυλακιστεί παρέσυρε την 14χρονη σε δωμάτιο ξενοδοχείου ημιδιαμονής στην Ομόνοια καθώς όπως είπε την είδε το προηγούμενο βράδυ να περιπλανιέται στους δρόμους μόνη της

Στο «μικροσκόπιο» των αρχών έχουν μπει τα δύο άτομα που φαίνονται να μπαίνουν στο δωμάτιο του ξενοδοχείου ημιδιαμονής στην Ομόνοια στο οποίο αποπλάνησε το 14χρονο κορίτσι ο 40χρονος δράστης.

Η αστυνομία εξετάζει «καρέ-καρέ» τα βίντεο από τις κάμερες ασφαλείας του ξενοδοχείου προκειμένου να εξακριβώσει το ρόλο των δύο ατόμων.

Τα ξημερώματα της Κυριακής, ο 40χρονος, αλβανικής καταγωγής, είχε παρασύρει την 14χρονη στο δωμάτιο 303 του ξενοδοχείου ημιδιαμονής στην περιοχή της Ομόνοιας καθώς όπως είπε την είδε το προηγούμενο βράδυ να περιπλανιέται στους δρόμους μόνη της.

Εκεί ασέλγησε πάνω στο ανήλικο κορίτσι το οποίο γνώριζε πολύ καλά μιας και ο 40χρονος φέρεται να διατηρεί φιλική σχέση με τη μητέρα της. Αυτή ήταν, ωστόσο, που κατάλαβε πως το παιδί της έχει μπλέξει.

Η 14χρονη η οποία, όπως καταγγέλλουν οι γονείς της, είχε εξαφανιστεί από το απόγευμα του Σαββάτου ανέβασε τα ξημερώματα της Κυριακής μια φωτογραφία στα social media από το δωμάτιο του ξενοδοχείου. Η μητέρα της είδε την ανάρτηση και αμέσως ειδοποίησε την αστυνομία.

Σε λίγη ώρα, στο ξενοδοχείο έφτασαν οι γονείς της οι οποίοι βρήκαν τους αστυνομικούς την ώρα που συλλάμβαναν τον 40χρονο. Ο κατηγορούμενος αρνούταν ότι είχε παρασύρει την 14χρονη και προσπάθησε να διαφύγει.

Σύμφωνα με πληροφορίες, ο 40χρονος φέρεται να ασελγεί στην 14χρονη από το καλοκαίρι. Η μητέρα της είχε αντιληφθεί πως ο 40χρονος, πατέρας δύο παιδιών, έχει πλησιάσει την μικρή και αυτός της έλεγε ότι τη βλέπει σαν κόρη του.

Μέχρι στιγμής, ο 40χρονος αρνείται τις κατηγορίες ενώ το κορίτσι εξετάζεται από γιατρούς σε δημόσιο νοσοκομείο.
:zombie: :zombie::zombie:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Masturbation goes cloud εδώ μέσα.Όχι η ρεσεψιόν δεν θα σπάσει τα παπάρια της,γιατί γίνονται αυτά συχνά με κυκλώματα διάφορα ή με γονείς που εκδίδουν τα παιδιά τους ή με κανένα πουτανι που πηδιέται με γέρους για κανένα iPhone (ναι ναι τα 14 χρονα με άνεργους ή φτωχους γονείς ποτ κυκλοφορουν με το τελευταίο iPhone κάπως έτσι το έχουν.) και κυρίως γιατί το ξενοδοχείο είναι η περιουσία του και δεν το θέλει καμμένο ή να βγεί και η βρώμα ότι κάνουν screening πελατών.Επίσης για δείχτε μας την δεκατετράχρονη και να μας πουν αν ήταν και ο πρώτος της.Και το σημαντικότερο...Όταν έχεις ένα 14 χρονο....που το αφήνεις να πάει;Και αν παει το αποπλανημένο και καημένο,ποστάρει στο insta ότι πηδιέται σε κανένα ξενοδοχείο;ΤΡόσο ξεψαρωμένο;Μάλλον όχι....Γενικά μαλακίες στο πάτερο.Αποτυχημένοι γονείς σε αποτυχημένες κοινωνίες.Έχει δεί άπειρες τέτοιες μαλακίες στην καριέρα μου και τις περισσότερες φορές το κίνητρο ήταν οικονομικό.Όχι σε όλες,για να μην παρεξηγηθώ,αλλά στο 80% τουλάχιστον.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.165
Κριτικές
33
Like
5.379
Πόντοι
4.096
Masturbation goes cloud εδώ μέσα.Όχι η ρεσεψιόν δεν θα σπάσει τα παπάρια της,γιατί γίνονται αυτά συχνά με κυκλώματα διάφορα ή με γονείς που εκδίδουν τα παιδιά τους ή με κανένα πουτανι που πηδιέται με γέρους για κανένα iPhone (ναι ναι τα 14 χρονα με άνεργους ή φτωχους γονείς ποτ κυκλοφορουν με το τελευταίο iPhone κάπως έτσι το έχουν.) και κυρίως γιατί το ξενοδοχείο είναι η περιουσία του και δεν το θέλει καμμένο ή να βγεί και η βρώμα ότι κάνουν screening πελατών.Επίσης για δείχτε μας την δεκατετράχρονη και να μας πουν αν ήταν και ο πρώτος της.Και το σημαντικότερο...Όταν έχεις ένα 14 χρονο....που το αφήνεις να πάει;Και αν παει το αποπλανημένο και καημένο,ποστάρει στο insta ότι πηδιέται σε κανένα ξενοδοχείο;ΤΡόσο ξεψαρωμένο;Μάλλον όχι....Γενικά μαλακίες στο πάτερο.Αποτυχημένοι γονείς σε αποτυχημένες κοινωνίες.Έχει δεί άπειρες τέτοιες μαλακίες στην καριέρα μου και τις περισσότερες φορές το κίνητρο ήταν οικονομικό.Όχι σε όλες,για να μην παρεξηγηθώ,αλλά στο 80% τουλάχιστον.
Τυπε σ ολα εχεις δικιο,περι γονεων κλπ
Αυτο δε σημαινει ομως :α)οτι ο 40χρονος δε θελει γαμησι και ξυλο ανελεητο και β)οτι "η προστασια της πειουσιας" εκαστου εξ υμων ειναι πανω απ τα στιχειωδη χαρακτηριστικα του ΑΝΘΡΩΠΟΥ
Τελος, καμμια σημασια δεν εχει αν ειναι ο 1ος η ο 100ος,ελεος 14 χρονων ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ οσο κι αν κανει την ενηλικη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

στοιχειωδη,σορρυ :hi:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Τυπε σ ολα εχεις δικιο,περι γονεων κλπ
Αυτο δε σημαινει ομως :α)οτι ο 40χρονος δε θελει γαμησι και ξυλο ανελεητο και β)οτι "η προστασια της πειουσιας" εκαστου εξ υμων ειναι πανω απ τα στιχειωδη χαρακτηριστικα του ΑΝΘΡΩΠΟΥ
Τελος, καμμια σημασια δεν εχει αν ειναι ο 1ος η ο 100ος,ελεος 14 χρονων ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ οσο κι αν κανει την ενηλικη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

στοιχειωδη,σορρυ :hi:
Πρώτον ότι μπορεί να ξέρεις τους δικούς της δεν σημαίνει ότι ξέρεις και πόσο χρονών είναι ουτε ζητάς ταυτότητα.Και δεν είμαι με το μέρος κανενός για να είμαι ειλικρινής.Απλά με εκνευρίζει η νέα μόδα με τους βιασμούς που πάνε στα δικαστήρια και παίρνουν τα αρχίδια μου στο τέλος,ενω έχουν γαμήσει την ζωή κάποιου.Τώρα αυτά για το ξυλο κτλ δεν με εκξφράζουν επίσης.Υπάρχει δικαιοσύνη και θα κριθούν όλα.Δεν είμαστε βάρβαροι ,τύπε.

Όμως πριν κάνεις τον έξυπνο σκέψου τι έχει συμβεί σε γνωστούς ανθρώπους όπως στον Kevin Spacey Που σε μια νυχτα τον ξέγραψαν όλοι και του έθαψαν την καριέρα με μια καταγγελία κάποιου,όπου αποδείχτηκε τελικά ότι ήταν πλεκτάνη για να του φάνε λεφτά. και τον Τζώνυ Ντέπ που τον έσερνε η άλλη η καριόλα στα δικαστήρια ότι την έδειρε και αν δεν έβρισε το ηχογραφημένο που έλεγε η ίδια "θα πάω να πώ ότι με δέρνεις και με βιάζεις και δεν θα σε πιστέψει κανείς γιατί είσαι άντρας" και τον έδιωξαν απο γνωστά franchise ταινιών κτλ κτλ κτλ....Όταν αθωόθηκαν όλοι όσοι τους γαμήσανε τις ζωές βγήκαν να ζητήσουν συγγνώμη;ΓΤα λεφτά που έχασαν τα πήραν πίσω;Τις δουλειές τους;Εν πάσει περιπτώσει τις ζωές τους;Όχι και δεν πρόκειται.Αλλά η Αmberούλα μια χαρά θα παίξει στα ταινιάκια της DC και η ζωή συνεχίζεται...Και γαμήθηκαν διάσημοι...Φαντάσου εγώ και εσύ...Γενικά να έχετε τα μάτια σας ανοιχτά και να μην πιστεύετε τα πάντα,καθώς πήξαμε απο λευκους ιππότες της μαλακίες.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865

Ο 40χρονος που έχει προφυλακιστεί παρέσυρε την 14χρονη σε δωμάτιο ξενοδοχείου ημιδιαμονής στην Ομόνοια καθώς όπως είπε την είδε το προηγούμενο βράδυ να περιπλανιέται στους δρόμους μόνη της

Στο «μικροσκόπιο» των αρχών έχουν μπει τα δύο άτομα που φαίνονται να μπαίνουν στο δωμάτιο του ξενοδοχείου ημιδιαμονής στην Ομόνοια στο οποίο αποπλάνησε το 14χρονο κορίτσι ο 40χρονος δράστης.

Η αστυνομία εξετάζει «καρέ-καρέ» τα βίντεο από τις κάμερες ασφαλείας του ξενοδοχείου προκειμένου να εξακριβώσει το ρόλο των δύο ατόμων.

Τα ξημερώματα της Κυριακής, ο 40χρονος, αλβανικής καταγωγής, είχε παρασύρει την 14χρονη στο δωμάτιο 303 του ξενοδοχείου ημιδιαμονής στην περιοχή της Ομόνοιας καθώς όπως είπε την είδε το προηγούμενο βράδυ να περιπλανιέται στους δρόμους μόνη της.

Εκεί ασέλγησε πάνω στο ανήλικο κορίτσι το οποίο γνώριζε πολύ καλά μιας και ο 40χρονος φέρεται να διατηρεί φιλική σχέση με τη μητέρα της. Αυτή ήταν, ωστόσο, που κατάλαβε πως το παιδί της έχει μπλέξει.

Η 14χρονη η οποία, όπως καταγγέλλουν οι γονείς της, είχε εξαφανιστεί από το απόγευμα του Σαββάτου ανέβασε τα ξημερώματα της Κυριακής μια φωτογραφία στα social media από το δωμάτιο του ξενοδοχείου. Η μητέρα της είδε την ανάρτηση και αμέσως ειδοποίησε την αστυνομία.

Σε λίγη ώρα, στο ξενοδοχείο έφτασαν οι γονείς της οι οποίοι βρήκαν τους αστυνομικούς την ώρα που συλλάμβαναν τον 40χρονο. Ο κατηγορούμενος αρνούταν ότι είχε παρασύρει την 14χρονη και προσπάθησε να διαφύγει.

Σύμφωνα με πληροφορίες, ο 40χρονος φέρεται να ασελγεί στην 14χρονη από το καλοκαίρι. Η μητέρα της είχε αντιληφθεί πως ο 40χρονος, πατέρας δύο παιδιών, έχει πλησιάσει την μικρή και αυτός της έλεγε ότι τη βλέπει σαν κόρη του.

Μέχρι στιγμής, ο 40χρονος αρνείται τις κατηγορίες ενώ το κορίτσι εξετάζεται από γιατρούς σε δημόσιο νοσοκομείο.
:zombie: :zombie::zombie:
Περιπλανιόταν μονο του στην Ομόνοια το βράάάάάάάδυ και οι γονείς άφαντοι (κινητό είχε για να ποστάρει γαμιστρώνα)....Το ξέρουμε απο το καλοκαίριιιιι....Υποψιαστήκαμεεεεεε αυττόοοοοο.....Διατηρεί φιλική σχέσηηηηηη...Καλά κρασιά...Μαλακίες στο πάτερο...
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.165
Κριτικές
33
Like
5.379
Πόντοι
4.096
Πρώτον ότι μπορεί να ξέρεις τους δικούς της δεν σημαίνει ότι ξέρεις και πόσο χρονών είναι ουτε ζητάς ταυτότητα.Και δεν είμαι με το μέρος κανενός για να είμαι ειλικρινής.Απλά με εκνευρίζει η νέα μόδα με τους βιασμούς που πάνε στα δικαστήρια και παίρνουν τα αρχίδια μου στο τέλος,ενω έχουν γαμήσει την ζωή κάποιου.Τώρα αυτά για το ξυλο κτλ δεν με εκξφράζουν επίσης.Υπάρχει δικαιοσύνη και θα κριθούν όλα.Δεν είμαστε βάρβαροι ,τύπε.

Όμως πριν κάνεις τον έξυπνο σκέψου τι έχει συμβεί σε γνωστούς ανθρώπους όπως στον Kevin Spacey Που σε μια νυχτα τον ξέγραψαν όλοι και του έθαψαν την καριέρα με μια καταγγελία κάποιου,όπου αποδείχτηκε τελικά ότι ήταν πλεκτάνη για να του φάνε λεφτά. και τον Τζώνυ Ντέπ που τον έσερνε η άλλη η καριόλα στα δικαστήρια ότι την έδειρε και αν δεν έβρισε το ηχογραφημένο που έλεγε η ίδια "θα πάω να πώ ότι με δέρνεις και με βιάζεις και δεν θα σε πιστέψει κανείς γιατί είσαι άντρας" και τον έδιωξαν απο γνωστά franchise ταινιών κτλ κτλ κτλ....Όταν αθωόθηκαν όλοι όσοι τους γαμήσανε τις ζωές βγήκαν να ζητήσουν συγγνώμη;ΓΤα λεφτά που έχασαν τα πήραν πίσω;Τις δουλειές τους;Εν πάσει περιπτώσει τις ζωές τους;Όχι και δεν πρόκειται.Αλλά η Αmberούλα μια χαρά θα παίξει στα ταινιάκια της DC και η ζωή συνεχίζεται...Και γαμήθηκαν διάσημοι...Φαντάσου εγώ και εσύ...Γενικά να έχετε τα μάτια σας ανοιχτά και να μην πιστεύετε τα πάντα,καθώς πήξαμε απο λευκους ιππότες της μαλακίες.
Τυπε σου πα και πριν εχεις σε πολλα δικιο
αλλα μην μπλεκεις τις π με τις β
Αλλο να καταγγειλει μια 14χρονη εναν υποτιθεμενο βιασμο αλλο να σε τσιμπησουν στο δωματιο μαζι της
Ναι κακιστα εχουμε παει στο ακρο "το πε η γκομενα,αρα ισχυει",ναι αδικα καταστραφονται ζωες ΑΛΛΑ
14 χρονων ειναι παιδι

υ.γ τα περι λευκων ιπποτων ελπιζω να μην αναφερονται σε μενα οποτε δεν τα σχολιαζω
υ.γ 2 το "γαμησι και ξυλο" ειναι σχημα λογου μεν, αλλα αν -λεω αν- ηταν το παιδι σου?
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Τυπε σου πα και πριν εχεις σε πολλα δικιο
αλλα μην μπλεκεις τις π με τις β
Αλλο να καταγγειλει μια 14χρονη εναν υποτιθεμενο βιασμο αλλο να σε τσιμπησουν στο δωματιο μαζι της
Ναι κακιστα εχουμε παει στο ακρο "το πε η γκομενα,αρα ισχυει",ναι αδικα καταστραφονται ζωες ΑΛΛΑ
14 χρονων ειναι παιδι

υ.γ τα περι λευκων ιπποτων ελπιζω να μην αναφερονται σε μενα οποτε δεν τα σχολιαζω
υ.γ 2 το "γαμησι και ξυλο" ειναι σχημα λογου μεν, αλλα αν -λεω αν- ηταν το παιδι σου?
Εμένα αυτή η ηλικία δεν μου λέει τίποτε πλέον με αυτά που βλέπω.
Το λευκοί ιππότες πάει σε όλους,ακομα και σε εμένα.
Γαμήσι και ξύλο είναι γνωρίσματα βαρβαρικά
Εμένα το παιδί μου δεν "περιπλανιόταν" μόνο του στα στενά της Ομόνοιας και πρόσεχα και εγώ και η μανα του ποιόν βάζαμε στα σπίτια μας (είμαστε χωρισμένοι,για αυτό)
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.165
Κριτικές
33
Like
5.379
Πόντοι
4.096
Εμένα αυτή η ηλικία δεν μου λέει τίποτε πλέον με αυτά που βλέπω.
Το λευκοί ιππότες πάει σε όλους,ακομα και σε εμένα.
Γαμήσι και ξύλο είναι γνωρίσματα βαρβαρικά
Εμένα το παιδί μου δεν "περιπλανιόταν" μόνο του στα στενά της Ομόνοιας και πρόσεχα και εγώ και η μανα του ποιόν βάζαμε στα σπίτια μας (είμαστε χωρισμένοι,για αυτό)
Τυπε νομιζω κακως δε σου λεει η ηλικια κατι
Δεν ειναι λευκος ιπποτης οποιος λεει οτι ειναι εγκλημα και μαλιστ αισχρο να γαμας παιδια,νορμαλ ανθρωπος ειναι
Βαρβαρικα 100%,αλλα εννιοτε χρησιμα
Ομοιως και τα δικα μου.Και λοιπον? τα υπολοιπα να πα να γαμηθουν?(κυριολεκτικα κιολας)
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Τυπε νομιζω κακως δε σου λεει η ηλικια κατι
Δεν ειναι λευκος ιπποτης οποιος λεει οτι ειναι εγκλημα και μαλιστ αισχρο να γαμας παιδια,νορμαλ ανθρωπος ειναι
Βαρβαρικα 100%,αλλα εννιοτε χρησιμα
Ομοιως και τα δικα μου.Και λοιπον? τα υπολοιπα να πα να γαμηθουν?(κυριολεκτικα κιολας)
Να περιμένε να δείτε τι θα γίνει.Νορμάλ δεν ειναι τίποτε απο όλα αυτα,αλλά πρέπει να πέσει φως εις τας συνθήκας.Επισης πολλά άλλα παιδιά δεν κυκλοφορουν και έχουν γονείς να ειναι απο πίσω...Εκεί τι;Εκεί το παιδί λυπάμαι,λίγο,γιατι γεννήθηκε σε ένα για τον πούτσο σπίτι.Κατα τα άλλα δεν μπορώ να κάνω κάτι και δεν με νοιάζει κιόλας.
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Εγκληματική άγνοια γονέων....
Όπως είπε κ κάποιος παραπάνω γεμίζουν τα κινητά τους κάρτες, τους δίνουν χρήματα για να βγαίνουν, για να έχουν την ησυχία τους....οι σημερινοί γονείς, είναι φευγατοι τελείως.....
Το κοριτσάκι μπορεί να ναι τολμηρό σεξυ προκλητικό, αλλά δεν ξέρει κ πολλά....με αθώα μυαλά προχωράει στο άγνωστο, ξέροντας η πιστεύοντας και μη ότι τίποτα το κακό δεν θα συμβεί....
Κ ο ρεσεψιονιστ τι ν πει....
Το τι θα χει δει και αυτός....

Το παλικάρι, ο φίλος ο οικογενειακός.....
Μην μου πείτε τώρα ότι αν θα σας καθόταν το 15χρονο θα κάνατε πίσω....
Εξάλλου, τόπε ο άλλος στο δικαστήριο μόλις Τον ρώτησαν " αυτή είναι κόρη σου, γιατί ; "
"?Ναι αλλά δεν είναι η κόρη μου...."
Να ευλογαμε τα γένια μας είναι σωστό και να καταδικάζουμε τα στραβά του κόσμου ακόμα πιο εύκολο......
Συμφωνώ με όλους κ επαυξάνω....

Αλλά αυτή η περίπτωση φίλε μπουρδελιαρη μου κ μη, είναι να μη σου συμβεί.....
Ρε δε πα να έχεις πηδήξει τη μισή Αθήνα και έπεται η άλλη μισή....

Μ αυτήν θα φας το κόλλημα.....

Διότι είναι να μη σου μπει ο δγιαολος μέσα σου αν σε γλυκοκοιταξει και δεις ότι παίζει μόνο.....
Μετά.....
Χεσε μέσα.....

Γλυκοτσουτσουνοι όλοι....
Αλλά με το σατανά δεν βγάζεις άκρη.....
Κ όλο αυτό για ενα " εγώ "
Για να χεις να λες ότι δενπαίζει ο δγιαολος με σένα.....
Έτσι απλά.....

Στον καθένα μας μπορεί να συμβεί αυτό.....
Για αυτό αφήστε τις θεωρίες κ τις νομοθεσίες.....
Όλα ένα " κλικ " είναι στη ζωή....
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.309
Πόντοι
6.256
Στην Ελλαδα εχει επικράτηση το «Ωχου που να μπλέκουμε τωρα» οποτε ο Ελληνας ως επί το πλείστον προσπερνάει οποιαδήποτε παρανομία που συναντάει μπροστά του.
Ρεσεψιον σε ημιδιαμονης που βλεπει ανηλικα με ενηλικες ΔΕΝ ειναι οποιαδηποτε παρανομια.
Οποιαδηποτε παρανομια ειναι μια βιζιτου που δεν εχει αδεια εκδιδομενης και αδεια παραμονης.
Για να ακριβολογουμε κιολας
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.256
Κριτικές
9
Like
8.081
Πόντοι
2.036
Ενα σιχαμα ολη η υποθεση.
Σιχαμενος ο 40αρης που ηθελε να γαμησει την 14χρονη, σιχαμενη η 14χρονη που δεν εχει την παραμικρη συναισθηση και ανεβαζει και φωτογραφιες, σιχαμενοι και οι γονεις της που δεν γνωριζουν ανα πασα στιγμη πού βρισκεται η 14χρονη κορη τους.
Όχι ρε φίλε το παιδί. Το μόνο που δεν φταίει. Έχεις ακούσει ποτέ σου 16χρονη κοπέλα να γελάει με κάτι που έχει πει με μία φίλη της; Εγώ έχω ακούσει. Είναι σαν ακούς γέλιο 5χρονου παιδιού. Αυτά τα κοριτσάκια-παιδιά είναι τα πραγματικά θύματα. Προσπαθούν να αντιμετωπίσουν κάτι αφύσικο που προέκυψε ταυτοχρόνως από την ένωση της εγκληματικής αδιαφορίας της οικογένειας, της κοινωνίας (ημών δηλαδή), τον εγκληματικών(συνειδητά), προς αυτήν την κατεύθυνση, προσανατολισμών της εκάστοτε εξουσίας. Είμαστε Ε Ν Ο Χ Ο Ι Ο Λ Ο Ι Μ Α Σ απέναντι σ' αυτά τα παιδιά. Και κάτι ακόμη.
Πρέπει να αποφασίσουν οι διαχειριστές του σάϊτ, να τελειώσουν κάποιους αρρώστους, που είναι μέλη του. Δεν γίνεται ταυτοχρόνως να συνυπάρχουν αυτοί, οι λίγοι θέλω να πιστεύω και εμείς οι υπόλοιποι, που η αλήθεια είναι ότι κάνουμε μεγάλη προσπάθεια να λειτουργήσουμε σε μία κοινωνία που την αμωμαλία και διαστροφή την έχουν κάνει σημαία.
Αυτά τα ολίγα...
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Το ξενοδοχείο πως άφησε το 14χρονο να μπει μέσα;
Να εξεταστει επισης εαν επεδειξαν πιστοποιητικα εμβολιασμου στην εισοδο
Δε μπορει να κυκλοφορουν τετοια εγκληματικα στοιχεια αναμεσα μας.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Τυπε νομιζω κακως δε σου λεει η ηλικια κατι
Δεν ειναι λευκος ιπποτης οποιος λεει οτι ειναι εγκλημα και μαλιστ αισχρο να γαμας παιδια,νορμαλ ανθρωπος ειναι
Βαρβαρικα 100%,αλλα εννιοτε χρησιμα
Ομοιως και τα δικα μου.Και λοιπον? τα υπολοιπα να πα να γαμηθουν?(κυριολεκτικα κιολας)
Τι δεν καταλαβαίνεις? Πλεκτάνη ήταν! Οι γονείς έβαλαν την κόρη τους να τυλίξει τον σαραντάχρονο για να του ζητήσουν αποζημίωση..άσε που δεν είναι και τόσο μικρή.. παρά 1 δεκαπέντε...πριν 100 χρόνια οι 15 χρονες είχαν 3 παιδιά...στην εποχή μας είναι ένας χρόνος πριν το νόμιμο όριο .. αν ο πορσακιας είχε υπομονή, σε λίγο θα ήταν νόμιμος...
Μην εμπιστεύεστε γυναίκες παιδιά ..από δέκα χρονών θέλουν να σας καταγγείλουν για βιασμούς και να σας πάρουν τα φράγκα...μάλλον την έβαλαν οι φεμινίστριες να μπλέξει εν γνώσει της με τον σαράντα χρόνο για να τον καταγγείλει και μετά να τον καταστρέψει...
Αθωε 40χρονε τι σου μελε να πάθεις
( Προφανώς το σχόλιο είναι ειρωνικό)
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
714
Κριτικές
26
Like
3.476
Πόντοι
1.436
Ωρε πού πάμε ρε……. ( που έλεγε και ο Αυλωνίτης ). Θλιψη από κάθε άποψη
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
1
Like
2.389
Πόντοι
456
Αν δεν θες να καταστρέψεις τη ζωή σου,θα κάνεις
Πολύ σωστά σαν προπονητής τένις και πρώην παίκτης έχω δεχτεί πέσιμο πολλές φορές από 14 χρονα και άγριο καμάκι(ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΉ ΠΑΡΕΝΌΧΛΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΛΑΦΡΎΝΟΥΜΕ ΛΊΓΟ) και ποτέ δεν ενέδωσα αλίμονο θα ήμουν τώρα φυλακή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom